Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 28.03.2009

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. NEMETH Andras 0
2. YERVINSON Fernandez 0
3. KOSICKI Aleksander 12 BUDOWLANI TORUŃ 30.04.1994
4. ZDĘGA Miłosz 0 IKS LESZNO 14.03.1994
5. GAWLIKOWSKI Karol 0 WROCŁAWIANIE 20.08.1995
6. Cegielski Bartosz 0 AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995
7. PRZYŁUSKI Dominik 0 AZS AWF WARSZAWA 24.03.1995
8. BAKO Tamas 0
9. KOZŁOWSKI Szymon 13 AZS AWF POZNAŃ 28.07.1994
10. MATISIC Vid 0
11. DORR Georg 0
12. KOPER Krystian 0 AZS AWF POZNAŃ 04.02.1995
13. SIESS Michał 17 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994
14. SITOVS Ilja 0
15. ROZENBERG Tomass 0
16. PERELMANN Mark 0
17. SEKOV Anton 0
18. BLASCZYK Florian 0
19. LARTSEV Denis 0
20. ADAMSKI Łukasz 30 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 15.10.1994
21. STJERNDAL Jimmy 0
22. ZALEWSKI Bartłomiej 32 AZS AWF WARSZAWA 19.02.1994
23. ERDMANN Pascal 0
24. KROMOLICKI Stefan 0 MKS KUSY SZCZECIN 10.07.1995
25. CHOUPENITCH Alexander 0
26. BALINT Matyas 0
27. HEJNY Michał 33 MKS KUSY SZCZECIN 11.04.1994
28. LENEBERGS Toms 0
29. Strzelecki Alex 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12.12.1995
30. BROSNAN James 0
31. CHOIŃSKI Patryk 0 AZS AWF WARSZAWA 07.03.1995
32. THORNER Andreas 0
33. POPIEL Michał 38 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.08.1994
34. KLEMM Romuald 0
35. MOSA Tamas 0
36. HIELSCHER Alex 0
37. CZARNUL Maciej 0 IKS LESZNO 01.11.1995
38. BANASZAK Łukasz 43 AZS AWF POZNAŃ 19.09.1994
39. VALEROV Alexey 0
40. VALTA Brian 0
41. KOSTIC Milan 0
42. VASCO Mario 0
43. DYGTYAREV Ilya 0
44. DŁUŻYŃSKI Kajetan 54 IKS LESZNO 21.09.1994
45. PAEGLITIS Lauzis 0
46. GARUSOV Danil 0
47. PRZEZBÓRSKI Mikołaj 0 IKS LESZNO 05.05.1994
48. SPAC Maxim 0
49. KOZICKI Michał 0 UKS KUSY WARSZAWA 31.05.1995
50. ZIEGLER Joern 0
51. DUBOISKI Siarhei 0
52. NIKOLAEV Roman 0
53. NOWAK Mateusz 0 IKS LESZNO 27.02.1994
54. KIBKALOV Artem 0
55. KOSTIN Maxim 0
56. ANDERS Adrian 0 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 13.10.1995
57. DANILENKO Maxim 0
58. PASTUSHKOV Vasily 0
59. WIKSTROM Olle 0
60. GULIVATYY Petro 0
61. HULSEY Marius 0
62. SOBCZAK Piotr 0 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 23.06.1995
63. VADANIUC Eugeniu 0
64. TROFIMOV Dmitry 0
65. KOTLESZKA Michał 0 WROCŁAWIANIE 03.09.1995
66. SZABO Gergely 0
67. MASZKOWSKI Marek 0 AZS AWF WARSZAWA 28.03.1995
68. KLEIN Felix 0
69. VEGH David 0 22.04.1995
70. DOLZHENKO Bogdan 0
71. SUPE Kazlis 0
72. HIRSCH Marian 0
73. BRANDSTAETTER Julian 0
74. TRZNADEL Bartosz 0 UKS ATENA GDAŃSK 07.12.1995
75. JEZIERSKI Cezary 0 AZS AWF WARSZAWA 20.05.1995
76. BLANAR Samuel 0
77. ŻMIJEWSKI Filip 0 AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995
78. KOSZUTSKI Radosław 0
79. JIDESTAD Jonathan 0
80. MAJEWSKI Szymon 0 AZS AWF WARSZAWA 05.04.1995
81. JANOWSKI Hubert 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 05.12.1995
82. HONZEK Jan 0
83. MANGOLD Simon 0
84. GILLNER Maximillian 0 AZS AWF WARSZAWA 04.09.1995
85. KOZŁOWSKI Mateusz 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.07.1995

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. PERELMANN Mark zakwalifikowano
1. SIESS Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994 zakwalifikowano
3. DYGTYAREV Ilya zakwalifikowano
4. CHOUPENITCH Alexander zakwalifikowano
5. JEZIERSKI Cezary AZS AWF WARSZAWA 20.05.1995 zakwalifikowano
6. GARUSOV Danil zakwalifikowano
7. MANGOLD Simon zakwalifikowano
8. LENEBERGS Toms zakwalifikowano
9. BLASCZYK Florian zakwalifikowano
10. SUPE Kazlis zakwalifikowano
10. ZIEGLER Joern zakwalifikowano
12. ŻMIJEWSKI Filip AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995 zakwalifikowano
13. MOSA Tamas zakwalifikowano
14. VALTA Brian zakwalifikowano
15. BRANDSTAETTER Julian zakwalifikowano
16. SEKOV Anton zakwalifikowano
17. DORR Georg zakwalifikowano
17. MATISIC Vid zakwalifikowano
19. STJERNDAL Jimmy zakwalifikowano
20. NEMETH Andras zakwalifikowano
21. WIKSTROM Olle zakwalifikowano
22. PRZYŁUSKI Dominik AZS AWF WARSZAWA 24.03.1995 zakwalifikowano
23. TROFIMOV Dmitry zakwalifikowano
24. VALEROV Alexey zakwalifikowano
25. KLEIN Felix zakwalifikowano
26. DUBOISKI Siarhei zakwalifikowano
26. KOSTIN Maxim zakwalifikowano
28. KIBKALOV Artem zakwalifikowano
29. KOSTIC Milan zakwalifikowano
30. HIRSCH Marian zakwalifikowano
31. LARTSEV Denis zakwalifikowano
32. Cegielski Bartosz AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995 zakwalifikowano
33. TRZNADEL Bartosz UKS ATENA GDAŃSK 07.12.1995 zakwalifikowano
34. GAWLIKOWSKI Karol WROCŁAWIANIE 20.08.1995 zakwalifikowano
35. SITOVS Ilja zakwalifikowano
36. Strzelecki Alex WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12.12.1995 zakwalifikowano
37. GULIVATYY Petro zakwalifikowano
38. ZALEWSKI Bartłomiej AZS AWF WARSZAWA 19.02.1994 zakwalifikowano
38. KOSICKI Aleksander BUDOWLANI TORUŃ 30.04.1994 zakwalifikowano
40. ROZENBERG Tomass zakwalifikowano
41. BROSNAN James zakwalifikowano
42. ERDMANN Pascal zakwalifikowano
43. YERVINSON Fernandez zakwalifikowano
44. SOBCZAK Piotr FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 23.06.1995 zakwalifikowano
45. KOSZUTSKI Radosław zakwalifikowano
46. JANOWSKI Hubert WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 05.12.1995 zakwalifikowano
47. KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.07.1995 zakwalifikowano
48. NIKOLAEV Roman zakwalifikowano
48. DANILENKO Maxim zakwalifikowano
50. THORNER Andreas zakwalifikowano
51. PRZEZBÓRSKI Mikołaj IKS LESZNO 05.05.1994 zakwalifikowano
52. CHOIŃSKI Patryk AZS AWF WARSZAWA 07.03.1995 zakwalifikowano
53. DŁUŻYŃSKI Kajetan IKS LESZNO 21.09.1994 zakwalifikowano
54. JIDESTAD Jonathan zakwalifikowano
55. BALINT Matyas zakwalifikowano
56. HEJNY Michał MKS KUSY SZCZECIN 11.04.1994 zakwalifikowano
57. KOZŁOWSKI Szymon AZS AWF POZNAŃ 28.07.1994 zakwalifikowano
58. ADAMSKI Łukasz UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 15.10.1994 zakwalifikowano
59. HULSEY Marius zakwalifikowano
60. BLANAR Samuel zakwalifikowano
61. VADANIUC Eugeniu zakwalifikowano
62. ZDĘGA Miłosz IKS LESZNO 14.03.1994 zakwalifikowano
63. BAKO Tamas zakwalifikowano
64. KROMOLICKI Stefan MKS KUSY SZCZECIN 10.07.1995 zakwalifikowano
65. CZARNUL Maciej IKS LESZNO 01.11.1995 zakwalifikowano
66. BANASZAK Łukasz AZS AWF POZNAŃ 19.09.1994 zakwalifikowano
67. VASCO Mario zakwalifikowano
68. NOWAK Mateusz IKS LESZNO 27.02.1994 zakwalifikowano
69. SZABO Gergely zakwalifikowano
70. SPAC Maxim zakwalifikowano
71. PAEGLITIS Lauzis zakwalifikowano
72. MASZKOWSKI Marek AZS AWF WARSZAWA 28.03.1995 zakwalifikowano
73. POPIEL Michał WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.08.1994 zakwalifikowano
74. VEGH David 22.04.1995 zakwalifikowano
74. ANDERS Adrian UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 13.10.1995 zakwalifikowano
76. KLEMM Romuald zakwalifikowano
77. DOLZHENKO Bogdan zakwalifikowano
78. GILLNER Maximillian AZS AWF WARSZAWA 04.09.1995 zakwalifikowano
79. KOZICKI Michał UKS KUSY WARSZAWA 31.05.1995 zakwalifikowano
79. KOTLESZKA Michał WROCŁAWIANIE 03.09.1995 zakwalifikowano
81. HONZEK Jan zakwalifikowano
82. HIELSCHER Alex zakwalifikowano
83. MAJEWSKI Szymon AZS AWF WARSZAWA 05.04.1995 zakwalifikowano
84. PASTUSHKOV Vasily zakwalifikowano
85. KOPER Krystian AZS AWF POZNAŃ 04.02.1995 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. PERELMANN Mark
2. DYGTYAREV Ilya
3. CHOUPENITCH Alexander
3. SIESS Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994
5. GARUSOV Danil
6. MANGOLD Simon
7. ROZENBERG Tomass
8. DŁUŻYŃSKI Kajetan IKS LESZNO 21.09.1994
9. BLASCZYK Florian
10. SUPE Kazlis
10. ZIEGLER Joern
12. MATISIC Vid
12. DORR Georg
14. STJERNDAL Jimmy
15. NEMETH Andras
16. GULIVATYY Petro
17. LENEBERGS Toms
18. VALTA Brian
19. BRANDSTAETTER Julian
20. SEKOV Anton
21. WIKSTROM Olle
22. PRZYŁUSKI Dominik AZS AWF WARSZAWA 24.03.1995
23. VALEROV Alexey
24. KOSTIC Milan
25. Cegielski Bartosz AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995
26. GAWLIKOWSKI Karol WROCŁAWIANIE 20.08.1995
27. SITOVS Ilja
28. ZALEWSKI Bartłomiej AZS AWF WARSZAWA 19.02.1994
28. KOSICKI Aleksander BUDOWLANI TORUŃ 30.04.1994
30. ERDMANN Pascal
31. SZABO Gergely
32. DOLZHENKO Bogdan
33. JEZIERSKI Cezary AZS AWF WARSZAWA 20.05.1995
34. ŻMIJEWSKI Filip AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995
35. MOSA Tamas
36. TROFIMOV Dmitry
37. KLEIN Felix
38. KOSTIN Maxim
38. DUBOISKI Siarhei
40. KIBKALOV Artem
41. HIRSCH Marian
42. LARTSEV Denis
43. TRZNADEL Bartosz UKS ATENA GDAŃSK 07.12.1995
44. Strzelecki Alex WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12.12.1995
45. BROSNAN James
46. YERVINSON Fernandez
47. JANOWSKI Hubert WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 05.12.1995
48. NIKOLAEV Roman
48. DANILENKO Maxim
50. PRZEZBÓRSKI Mikołaj IKS LESZNO 05.05.1994
51. BALINT Matyas
52. ADAMSKI Łukasz UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 15.10.1994
53. HULSEY Marius
54. VADANIUC Eugeniu
55. BAKO Tamas
56. CZARNUL Maciej IKS LESZNO 01.11.1995
57. VASCO Mario
58. MASZKOWSKI Marek AZS AWF WARSZAWA 28.03.1995
59. POPIEL Michał WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.08.1994
60. VEGH David 22.04.1995
61. KOTLESZKA Michał WROCŁAWIANIE 03.09.1995
62. HIELSCHER Alex
63. PASTUSHKOV Vasily
64. KOPER Krystian AZS AWF POZNAŃ 04.02.1995
65. SOBCZAK Piotr FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 23.06.1995
66. KOSZUTSKI Radosław
67. KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.07.1995
68. THORNER Andreas
69. CHOIŃSKI Patryk AZS AWF WARSZAWA 07.03.1995
70. JIDESTAD Jonathan
71. HEJNY Michał MKS KUSY SZCZECIN 11.04.1994
72. KOZŁOWSKI Szymon AZS AWF POZNAŃ 28.07.1994
73. BLANAR Samuel
74. ZDĘGA Miłosz IKS LESZNO 14.03.1994
75. KROMOLICKI Stefan MKS KUSY SZCZECIN 10.07.1995
76. BANASZAK Łukasz AZS AWF POZNAŃ 19.09.1994
77. NOWAK Mateusz IKS LESZNO 27.02.1994
78. SPAC Maxim
79. PAEGLITIS Lauzis
80. ANDERS Adrian UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 13.10.1995
81. KLEMM Romuald
82. GILLNER Maximillian AZS AWF WARSZAWA 04.09.1995
83. KOZICKI Michał UKS KUSY WARSZAWA 31.05.1995
84. HONZEK Jan
85. MAJEWSKI Szymon AZS AWF WARSZAWA 05.04.1995

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content