Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 29.03.2009


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Natalia GOŁĘBIOWSKA 4 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994
2. Justyna CZAJKA 0 ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995
3. Valentina MOOR 0
4. Agata CYBIŃSKA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.12.1994
5. Veronika ISTOMINA 0
6. Karolina PACHUCKA 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.09.1994
7. Weronika CZAJKA 0 ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995
8. Amy LINEHAM 0
9. Aliaksandra KRYTSYNA 0
10. Stepanka KOPRIVOVA 0
11. Alicja KRAKOWSKA 0 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.02.1995
12. Natalia BUCZKOWSKA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.06.1994
13. Martyna PRZYBYŁOWICZ 19 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 10.09.1994
14. Nina BOLFA 0
15. Dorottya SZABO 0
16. Lucyna MAJEWSKA 0 UKS KUSY WARSZAWA 03.02.1995
17. Paulina KELLER 0 ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.01.1995
18. Barbara WASILEWSKA 25 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.05.1994
19. Katalin HUSVETH 0
20. Natalia BYTNAR 0 SKS RADOMYŚL WIELKI 22.10.1995
21. Aleksandra LASIC 28 UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 04.01.1994
22. Anna KARDAS 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.04.1994
23. Laura STURE 0
24. Ludmila DERDEI 0
25. Aleksandra WALCZAK 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.03.1995
26. Jagoda WITKOWSKA 0 AZS AWF POZNAŃ 28.02.1995
27. Anna PLEWA 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 08.11.1994
28. Zuzana BUKACKOVA 0
29. Karolina HOFMAN 37 MKS KUSY SZCZECIN 22.05.1994
30. Karen WEIS 0
31. Ekaterina NOVOTARSKAYA 0
32. Magdalena DURDASIAK 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.03.1995
33. Anastasia TURCAN 0
34. Edyta KACZOROWSKA 38 MKS KUSY SZCZECIN 26.07.1994
35. Aniko HERBERGER 0
36. Aneta KORZECZEK 0 UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 14.06.1994
37. Anastasia CHESTNEYSHINA 0
38. Barbara MIĘTKA 39 WROCŁAWIANIE. 21.10.1994
39. Lena MULLER 0
40. Anita BEDNARCZYK 0 UKS KUSY WARSZAWA 01.06.1995
41. Zuzanna WIECZOREK 0 AZS AWF POZNAŃ 30.06.1995
42. Mendoza GEIGLIS 0
43. Maja OPOLSKA 0 AZS AWF WARSZAWA 03.05.1995
44. Eva HÖEREN 0
45. Zuzanna MAJSZCZYK 42 IKS WARSZAWA 18.07.1994
46. Aleksandra KUNICKA 47 ZJEDNOCZENI PABIANICE 20.06.1994
47. Agata MADEJA 0 UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 13.05.1995
48. Rasa BRUVERE 0
49. Katarzyna SINORACKA 0 BUDOWLANI TORUŃ 17.02.1995
50. Ekaterina PETROVA 0
51. Małgorzata GORAJSKA 57 AZS AWF POZNAŃ 01.08.1994
52. Marie Luise RAPP 0
53. Patrycja BOJKO 0 UKS ATENA GDAŃSK 02.02.1994
54. Klara REMESOVA 0
55. Denisa BOHACKOVA 0
56. Jessica FRANKLIN 0
57. Aleksandra STARZ 0 KU AZS-UAM POZNAŃ. 30.11.1995
58. Darya BUBLICHENKO 0
59. Marta DŁUGOKĘCKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 20.12.1995
60. Marika Chrzanowska 0 KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1995
61. Natalia WOŚKO 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.01.1995
62. Maria PETROVA 0
63. Barbara ORAVETZ 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Dorottya SZABO zakwalifikowano
2. Karen WEIS zakwalifikowano
3. Aleksandra LASIC UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 04.01.1994 zakwalifikowano
4. Ekaterina PETROVA zakwalifikowano
5. Natalia GOŁĘBIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994 zakwalifikowano
6. Edyta KACZOROWSKA MKS KUSY SZCZECIN 26.07.1994 zakwalifikowano
7. Karolina PACHUCKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.09.1994 zakwalifikowano
8. Zuzanna WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 30.06.1995 zakwalifikowano
9. Aleksandra KUNICKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 20.06.1994 zakwalifikowano
10. Barbara MIĘTKA WROCŁAWIANIE. 21.10.1994 zakwalifikowano
11. Aliaksandra KRYTSYNA zakwalifikowano
12. Martyna PRZYBYŁOWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 10.09.1994 zakwalifikowano
13. Zuzana BUKACKOVA zakwalifikowano
14. Natalia BUCZKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.06.1994 zakwalifikowano
15. Barbara WASILEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.05.1994 zakwalifikowano
16. Anastasia CHESTNEYSHINA zakwalifikowano
17. Ludmila DERDEI zakwalifikowano
18. Aniko HERBERGER zakwalifikowano
19. Rasa BRUVERE zakwalifikowano
19. Marika Chrzanowska KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1995 zakwalifikowano
21. Amy LINEHAM zakwalifikowano
22. Jagoda WITKOWSKA AZS AWF POZNAŃ 28.02.1995 zakwalifikowano
23. Valentina MOOR zakwalifikowano
24. Karolina HOFMAN MKS KUSY SZCZECIN 22.05.1994 zakwalifikowano
25. Natalia BYTNAR SKS RADOMYŚL WIELKI 22.10.1995 zakwalifikowano
26. Mendoza GEIGLIS zakwalifikowano
27. Eva HÖEREN zakwalifikowano
28. Katalin HUSVETH zakwalifikowano
29. Paulina KELLER ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.01.1995 zakwalifikowano
30. Denisa BOHACKOVA zakwalifikowano
31. Jessica FRANKLIN zakwalifikowano
32. Barbara ORAVETZ zakwalifikowano
33. Natalia WOŚKO UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.01.1995 zakwalifikowano
34. Aleksandra STARZ KU AZS-UAM POZNAŃ. 30.11.1995 zakwalifikowano
35. Anastasia TURCAN zakwalifikowano
36. Aleksandra WALCZAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.03.1995 zakwalifikowano
37. Katarzyna SINORACKA BUDOWLANI TORUŃ 17.02.1995 zakwalifikowano
38. Lena MULLER zakwalifikowano
38. Weronika CZAJKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995 zakwalifikowano
40. Darya BUBLICHENKO zakwalifikowano
41. Maria PETROVA zakwalifikowano
42. Klara REMESOVA zakwalifikowano
43. Marta DŁUGOKĘCKA UKS ATENA GDAŃSK 20.12.1995 zakwalifikowano
44. Marie Luise RAPP zakwalifikowano
44. Agata CYBIŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.12.1994 zakwalifikowano
46. Maja OPOLSKA AZS AWF WARSZAWA 03.05.1995 zakwalifikowano
47. Anna KARDAS D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.04.1994 zakwalifikowano
48. Zuzanna MAJSZCZYK IKS WARSZAWA 18.07.1994 zakwalifikowano
49. Nina BOLFA zakwalifikowano
50. Veronika ISTOMINA zakwalifikowano
51. Anita BEDNARCZYK UKS KUSY WARSZAWA 01.06.1995 zakwalifikowano
52. Małgorzata GORAJSKA AZS AWF POZNAŃ 01.08.1994 zakwalifikowano
53. Agata MADEJA UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 13.05.1995 zakwalifikowano
54. Justyna CZAJKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995 zakwalifikowano
55. Aneta KORZECZEK UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 14.06.1994 zakwalifikowano
56. Anna PLEWA D' ARTAGNAN URSYNÓW 08.11.1994 zakwalifikowano
57. Laura STURE zakwalifikowano
58. Patrycja BOJKO UKS ATENA GDAŃSK 02.02.1994 zakwalifikowano
59. Ekaterina NOVOTARSKAYA zakwalifikowano
60. Lucyna MAJEWSKA UKS KUSY WARSZAWA 03.02.1995 zakwalifikowano
61. Alicja KRAKOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.02.1995 zakwalifikowano
62. Stepanka KOPRIVOVA zakwalifikowano
62. Magdalena DURDASIAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.03.1995 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Natalia GOŁĘBIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994
2. Karen WEIS
3. Dorottya SZABO
3. Aliaksandra KRYTSYNA
5. Ekaterina PETROVA
6. Zuzanna WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 30.06.1995
7. Barbara MIĘTKA WROCŁAWIANIE. 21.10.1994
8. Anastasia TURCAN
9. Martyna PRZYBYŁOWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 10.09.1994
10. Zuzana BUKACKOVA
11. Ludmila DERDEI
12. Karolina HOFMAN MKS KUSY SZCZECIN 22.05.1994
13. Weronika CZAJKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995
14. Maja OPOLSKA AZS AWF WARSZAWA 03.05.1995
15. Anna KARDAS D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.04.1994
16. Ekaterina NOVOTARSKAYA
17. Aleksandra LASIC UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 04.01.1994
18. Karolina PACHUCKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.09.1994
19. Aleksandra KUNICKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 20.06.1994
20. Natalia BUCZKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.06.1994
21. Marika Chrzanowska KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1995
22. Amy LINEHAM
23. Jagoda WITKOWSKA AZS AWF POZNAŃ 28.02.1995
24. Natalia BYTNAR SKS RADOMYŚL WIELKI 22.10.1995
25. Eva HÖEREN
26. Jessica FRANKLIN
27. Barbara ORAVETZ
28. Aleksandra WALCZAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.03.1995
29. Katarzyna SINORACKA BUDOWLANI TORUŃ 17.02.1995
30. Klara REMESOVA
31. Nina BOLFA
32. Veronika ISTOMINA
33. Edyta KACZOROWSKA MKS KUSY SZCZECIN 26.07.1994
34. Barbara WASILEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.05.1994
35. Anastasia CHESTNEYSHINA
36. Aniko HERBERGER
37. Rasa BRUVERE
38. Valentina MOOR
39. Mendoza GEIGLIS
40. Katalin HUSVETH
41. Paulina KELLER ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.01.1995
42. Denisa BOHACKOVA
43. Natalia WOŚKO UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.01.1995
44. Aleksandra STARZ KU AZS-UAM POZNAŃ. 30.11.1995
45. Lena MULLER
46. Darya BUBLICHENKO
47. Maria PETROVA
48. Marta DŁUGOKĘCKA UKS ATENA GDAŃSK 20.12.1995
49. Marie Luise RAPP
49. Agata CYBIŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.12.1994
51. Zuzanna MAJSZCZYK IKS WARSZAWA 18.07.1994
52. Anita BEDNARCZYK UKS KUSY WARSZAWA 01.06.1995
53. Małgorzata GORAJSKA AZS AWF POZNAŃ 01.08.1994
54. Agata MADEJA UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 13.05.1995
55. Justyna CZAJKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995
56. Aneta KORZECZEK UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 14.06.1994
57. Anna PLEWA D' ARTAGNAN URSYNÓW 08.11.1994
58. Laura STURE
59. Patrycja BOJKO UKS ATENA GDAŃSK 02.02.1994
60. Lucyna MAJEWSKA UKS KUSY WARSZAWA 03.02.1995
61. Alicja KRAKOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.02.1995
62. Stepanka KOPRIVOVA
62. Magdalena DURDASIAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.03.1995

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy