Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.03.2009


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Julia DZIAMAN 83 MKS KUSY SZCZECIN 02.02.1998
2. Wiktoria ZAMACHOWSKA 10 AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
3. Jana NEMCOVA 0
4. Dominika GODEK 0 SKS RADOMYŚL WIELKI 30.06.1998
5. Maria GAJÓWKA 87 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999
6. Klaudia SERWACKA 85 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.04.1998
7. Antonina RUDNYTSKA 0
8. Weronika RABCZEWSKA 11 AZS AWF WROCŁAW 19.10.1998
9. Constanze LANDTE 0
10. Kateryna HVYSCHUK 0
11. Paulina ZACHARKIEWICZ 62 UKS GRYFEK SZCZECIN 22.06.1998
12. Oliwia MALOWANIEC 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 29.04.1998
13. Aleksandra STANUCH 12 MKS KUSY SZCZECIN 18.01.1999
14. Amelia WIGHTWICK 0
15. Joanna STĘŻALSKA 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.06.1998
16. Izabella KONWICKA 14 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.06.1998
17. Katerina SALIGEROVA 0
18. Malin WENZLAFF 0
19. Izabella BIESIADA 59 PIAST GLIWICE 08.09.1999
20. Anna BLAZHAYEVA 0
21. Natalie KRAUSOVA 0
22. Zofia LELONKIEWICZ 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.09.1998
23. Aleksandra JASTRZĘBSKA 100 AZS AWF WROCŁAW 07.01.1998
24. Wiktoria SKRZYPCZAK 15 AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
25. Kinga BRAWAŃSKA 51 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998
26. Barbara Piekarska 23 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13.05.1998
27. Leila EL-ERIAN 0
28. Angelika ŁAWRUKAJTIS 50 MKS KUSY SZCZECIN 09.09.1998
29. Karolina MAZANEK 109 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
30. Julia KOMORNICKA 118 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.09.1998
31. Rozalia DARDA 26 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998
32. Iga FRANCKIEWICZ 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 05.02.1998
33. Maria MISZCZAK 116 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 29.07.1998
34. Aleksandra URYGA 0 MUSZKIETER GLIWICE 03.06.1998
35. Julia RAK 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 05.08.1998
36. Zuzanna SUCHY 0 MUSZKIETER GLIWICE 26.06.1998
37. Maria WIELICZKO 128 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 26.01.1999
38. Patrycja MROCHEM 27 AZS AWF KATOWICE 28.06.1999
39. Karolina PENDRASIK 39 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.03.1998
40. Barbara FUTYMA 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.08.1998
41. Klaudia KLEŚTA 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.10.1998
42. Aleksandra MIERNIK 35 MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1999
43. Aleksandra PISAREK 32 AZS AWF KATOWICE 25.02.1998

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Wiktoria ZAMACHOWSKA AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998 zakwalifikowano
2. Patrycja MROCHEM AZS AWF KATOWICE 28.06.1999 zakwalifikowano
3. Weronika RABCZEWSKA AZS AWF WROCŁAW 19.10.1998 zakwalifikowano
4. Aleksandra PISAREK AZS AWF KATOWICE 25.02.1998 zakwalifikowano
5. Leila EL-ERIAN zakwalifikowano
6. Anna BLAZHAYEVA zakwalifikowano
7. Rozalia DARDA MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998 zakwalifikowano
8. Jana NEMCOVA zakwalifikowano
9. Karolina PENDRASIK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.03.1998 zakwalifikowano
10. Aleksandra STANUCH MKS KUSY SZCZECIN 18.01.1999 zakwalifikowano
11. Klaudia SERWACKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.04.1998 zakwalifikowano
12. Katerina SALIGEROVA zakwalifikowano
13. Iga FRANCKIEWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 05.02.1998 zakwalifikowano
14. Amelia WIGHTWICK zakwalifikowano
15. Angelika ŁAWRUKAJTIS MKS KUSY SZCZECIN 09.09.1998 zakwalifikowano
16. Antonina RUDNYTSKA zakwalifikowano
17. Natalie KRAUSOVA zakwalifikowano
18. Paulina ZACHARKIEWICZ UKS GRYFEK SZCZECIN 22.06.1998 zakwalifikowano
19. Dominika GODEK SKS RADOMYŚL WIELKI 30.06.1998 zakwalifikowano
20. Izabella KONWICKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.06.1998 zakwalifikowano
21. Julia RAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 05.08.1998 zakwalifikowano
21. Joanna STĘŻALSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.06.1998 zakwalifikowano
23. Aleksandra URYGA MUSZKIETER GLIWICE 03.06.1998 zakwalifikowano
24. Barbara Piekarska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13.05.1998 zakwalifikowano
25. Aleksandra MIERNIK MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1999 zakwalifikowano
26. Klaudia KLEŚTA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.10.1998 zakwalifikowano
27. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999 zakwalifikowano
28. Oliwia MALOWANIEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 29.04.1998 zakwalifikowano
29. Malin WENZLAFF zakwalifikowano
30. Julia DZIAMAN MKS KUSY SZCZECIN 02.02.1998 zakwalifikowano
31. Julia KOMORNICKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.09.1998 zakwalifikowano
32. Maria WIELICZKO ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 26.01.1999 zakwalifikowano
32. Izabella BIESIADA PIAST GLIWICE 08.09.1999 zakwalifikowano
34. Kinga BRAWAŃSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998 zakwalifikowano
35. Zofia LELONKIEWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.09.1998 zakwalifikowano
36. Barbara FUTYMA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.08.1998 zakwalifikowano
37. Karolina MAZANEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998 zakwalifikowano
38. Constanze LANDTE zakwalifikowano
39. Kateryna HVYSCHUK zakwalifikowano
40. Aleksandra JASTRZĘBSKA AZS AWF WROCŁAW 07.01.1998 zakwalifikowano
40. Maria GAJÓWKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999 zakwalifikowano
42. Maria MISZCZAK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 29.07.1998 zakwalifikowano
43. Zuzanna SUCHY MUSZKIETER GLIWICE 26.06.1998 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Wiktoria ZAMACHOWSKA AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
2. Aleksandra STANUCH MKS KUSY SZCZECIN 18.01.1999
3. Weronika RABCZEWSKA AZS AWF WROCŁAW 19.10.1998
3. Leila EL-ERIAN
5. Jana NEMCOVA
6. Paulina ZACHARKIEWICZ UKS GRYFEK SZCZECIN 22.06.1998
7. Izabella KONWICKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.06.1998
8. Julia RAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 05.08.1998
9. Patrycja MROCHEM AZS AWF KATOWICE 28.06.1999
10. Aleksandra PISAREK AZS AWF KATOWICE 25.02.1998
11. Anna BLAZHAYEVA
12. Rozalia DARDA MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998
13. Karolina PENDRASIK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.03.1998
14. Katerina SALIGEROVA
15. Amelia WIGHTWICK
16. Natalie KRAUSOVA
17. Klaudia SERWACKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.04.1998
18. Iga FRANCKIEWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 05.02.1998
19. Angelika ŁAWRUKAJTIS MKS KUSY SZCZECIN 09.09.1998
20. Antonina RUDNYTSKA
21. Dominika GODEK SKS RADOMYŚL WIELKI 30.06.1998
22. Joanna STĘŻALSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.06.1998
23. Barbara Piekarska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13.05.1998
24. Aleksandra MIERNIK MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1999
25. Klaudia KLEŚTA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.10.1998
26. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
27. Malin WENZLAFF
28. Julia DZIAMAN MKS KUSY SZCZECIN 02.02.1998
29. Izabella BIESIADA PIAST GLIWICE 08.09.1999
30. Kinga BRAWAŃSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998
31. Karolina MAZANEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
32. Maria MISZCZAK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 29.07.1998
33. Aleksandra URYGA MUSZKIETER GLIWICE 03.06.1998
34. Oliwia MALOWANIEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 29.04.1998
35. Julia KOMORNICKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.09.1998
36. Maria WIELICZKO ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 26.01.1999
37. Zofia LELONKIEWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.09.1998
38. Barbara FUTYMA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.08.1998
39. Constanze LANDTE
40. Kateryna HVYSCHUK
41. Aleksandra JASTRZĘBSKA AZS AWF WROCŁAW 07.01.1998
41. Maria GAJÓWKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999
43. Zuzanna SUCHY MUSZKIETER GLIWICE 26.06.1998

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy