Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 25.03.2009


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Anton LOVIN 0
2. Janusz MYGA 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.06.1998
3. Konstantin LOKHANOV 0
4. Oskar KACZOR 0 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.09.1999
5. Filip TOBOLSKI 0 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 05.12.1998
6. Frederic KINDLER 0
7. Denis VETOSHKIN 0
8. Cezary Białecki 0 MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
9. Tomasz GĄDZIK 0 KOLEJARZ 24 KATOWICE 04.10.1998
10. Andrey NIKANOV 0
11. Anatol BRODA 0 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 03.10.1998
12. Sebastian ZIAJA 0 KOLEJARZ 24 KATOWICE 18.10.1998
13. Jakub FELESZKO 0 AZS AWF WARSZAWA 09.02.1999
14. Georgy BEREZIN 0
15. Ruvim BLAT 0
16. Karol Lademann 0 AZS AWF WARSZAWA 14.06.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Ruvim BLAT zakwalifikowano
1. Frederic KINDLER zakwalifikowano
3. Andrey NIKANOV zakwalifikowano
4. Konstantin LOKHANOV zakwalifikowano
5. Karol Lademann AZS AWF WARSZAWA 14.06.1999 zakwalifikowano
6. Anton LOVIN zakwalifikowano
7. Sebastian ZIAJA KOLEJARZ 24 KATOWICE 18.10.1998 zakwalifikowano
8. Filip TOBOLSKI PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 05.12.1998 zakwalifikowano
9. Georgy BEREZIN zakwalifikowano
10. Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999 zakwalifikowano
11. Janusz MYGA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.06.1998 zakwalifikowano
12. Anatol BRODA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 03.10.1998 zakwalifikowano
13. Denis VETOSHKIN zakwalifikowano
14. Jakub FELESZKO AZS AWF WARSZAWA 09.02.1999 zakwalifikowano
15. Tomasz GĄDZIK KOLEJARZ 24 KATOWICE 04.10.1998 zakwalifikowano
16. Oskar KACZOR UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.09.1999 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Konstantin LOKHANOV
2. Andrey NIKANOV
3. Ruvim BLAT
3. Filip TOBOLSKI PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 05.12.1998
5. Karol Lademann AZS AWF WARSZAWA 14.06.1999
6. Sebastian ZIAJA KOLEJARZ 24 KATOWICE 18.10.1998
7. Janusz MYGA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.06.1998
8. Oskar KACZOR UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.09.1999
9. Frederic KINDLER
10. Anton LOVIN
11. Georgy BEREZIN
12. Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
13. Anatol BRODA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 03.10.1998
14. Denis VETOSHKIN
15. Jakub FELESZKO AZS AWF WARSZAWA 09.02.1999
16. Tomasz GĄDZIK KOLEJARZ 24 KATOWICE 04.10.1998

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy