Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 25.03.2009


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Oliwia BROL 0 KOLEJARZ 24 KATOWICE 25.09.1998
2. Agnieszka SOKOŁOWSKA 0 UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1998
3. Kira EIFLER 0
4. Weronika JANICKA 0 AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
5. Natalia DROBYSHEVA 0
6. Valeriya KUNINA 0
7. Kinga COŁTA 0 AZS AWF POZNAŃ 30.05.1998
8. Oliwia KULIKOWSKA 0 UKS 13 BIAŁYSTOK 02.07.1998
9. Kalina SOBCZYK 0 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 05.03.1999
10. Paulina MISTERKA 0 KOLEJARZ 24 KATOWICE 25.06.1998
11. Marta MAZUREK 0 UKS 13 BIAŁYSTOK 20.07.1998
12. Olga SZUMILAS 0 19.07.1998

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Kira EIFLER zakwalifikowano
2. Valeriya KUNINA zakwalifikowano
3. Marta MAZUREK UKS 13 BIAŁYSTOK 20.07.1998 zakwalifikowano
3. Olga SZUMILAS 19.07.1998 zakwalifikowano
5. Kinga COŁTA AZS AWF POZNAŃ 30.05.1998 zakwalifikowano
6. Agnieszka SOKOŁOWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1998 zakwalifikowano
7. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999 zakwalifikowano
8. Paulina MISTERKA KOLEJARZ 24 KATOWICE 25.06.1998 zakwalifikowano
9. Oliwia KULIKOWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 02.07.1998 zakwalifikowano
10. Natalia DROBYSHEVA zakwalifikowano
11. Oliwia BROL KOLEJARZ 24 KATOWICE 25.09.1998 zakwalifikowano
12. Kalina SOBCZYK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 05.03.1999 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Valeriya KUNINA
2. Marta MAZUREK UKS 13 BIAŁYSTOK 20.07.1998
3. Kira EIFLER
3. Agnieszka SOKOŁOWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1998
5. Olga SZUMILAS 19.07.1998
6. Kinga COŁTA AZS AWF POZNAŃ 30.05.1998
7. Paulina MISTERKA KOLEJARZ 24 KATOWICE 25.06.1998
8. Natalia DROBYSHEVA
9. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
10. Oliwia KULIKOWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 02.07.1998
11. Oliwia BROL KOLEJARZ 24 KATOWICE 25.09.1998
12. Kalina SOBCZYK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 05.03.1999

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy