Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 29.03.2009


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Julia STRACHOWSKA 4 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
2. Nina GRZEJDA 0 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2000
3. Wiktoria KRYSIAK 0 WROCŁAWIANIE. 09.11.1998
4. Valeria RABOTINSKAYA 0
5. Viktoria ŁYSKAWIŃSKA 0 MKS KUSY SZCZECIN 09.09.1999
6. Sophia WERNER 0
7. Zuzanna ROPIAK 19 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.04.1998
8. Weronika KRÓL 0 POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
9. Ewelina KOLAK 107 IKS LESZNO 24.01.1998
10. Zuzanna DRÓŻDŻ 0 AZS AWF WARSZAWA 22.01.1999
11. Marta KODYM 0 AZS AWF POZNAŃ 07.07.1998
12. Olga BURLIKOWSKA 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.01.1999
13. Renata TOMCZAK 101 IKS LESZNO 29.05.1999
14. Karolina KAPRAL 27 MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
15. Marta Kaczmarek 0 IKS LESZNO 13.03.1999
16. Wiktoria KRAKOWSKA 99 AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
17. Luiza STANISŁAWSKA 30 AZS AWF POZNAŃ 17.01.1998
18. Aleksandra Jeglińska 0 AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
19. Monika DOMBROWSKA 0 AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998
20. Ekaterina SOMOVA 0
21. Katarzyna Matysiak 31 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
22. Elena ELIZAVETENKOVA 0
23. Wiktoria SZEWCZYK 82 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
24. Klara LASAKOVA 0
25. Elena SHIROKOVA 0
26. Malwina JURGA 32 POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998
27. Natalia BRZEZIŃSKA 80 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 07.04.1998
28. Zuzanna BOBER 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999
29. Agnieszka PIJACZYŃSKA 79 POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998
30. Alexandra ADAYKINA 0
31. Małgorzata STRACHOWSKA 42 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
32. Izabela CHAJDUK 0 UKS 46 ŁÓDŹ 11.09.1999
33. Joanna Toporska 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999
34. Julia DOMAŃSKA 78 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.08.1998
35. Aleksandra SPIECZYŃSKA 50 MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998
36. Natalia ROJDA 0 AZS AWF POZNAŃ 17.03.1998
37. Kari WEINER 0
38. Julia Pander 72 WROCŁAWIANIE. 01.02.1999
39. Andrea VICHOVA 0
40. Aleksandra HODURA 0 IKS LESZNO 24.02.1999
41. Patrycja RUDZIŃSKA 53 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998
42. Anastasia MINYAEVA 0
43. Dominika GODEK 0 SKS RADOMYŚL WIELKI 30.06.1998
44. Maria RENKE 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.08.1999
45. Oliwia RAFIŃSKA 70 BUDOWLANI TORUŃ 23.09.1998
46. Sabina HENDRICHOVA 0
47. Daria PRZYBYLSKA 56 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.01.1998
48. Ekaterina PANCHEVA 0
49. Dominika PAŁKA 61 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998
50. Ekaterina DYURR 0
51. Malwina WALKOWSKA 58 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.01.1998
52. Karina KOLIBABKA 0 KU AZS-UAM POZNAŃ. 30.06.1998

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Julia STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
2. Patrycja RUDZIŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998 zakwalifikowano
2. Małgorzata STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
4. Daria PRZYBYLSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.01.1998 zakwalifikowano
5. Monika DOMBROWSKA AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998 zakwalifikowano
6. Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999 zakwalifikowano
7. Zuzanna ROPIAK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.04.1998 zakwalifikowano
8. Ekaterina DYURR zakwalifikowano
9. Karolina KAPRAL MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998 zakwalifikowano
10. Sabina HENDRICHOVA zakwalifikowano
11. Malwina WALKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.01.1998 zakwalifikowano
12. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998 zakwalifikowano
12. Natalia BRZEZIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 07.04.1998 zakwalifikowano
14. Klara LASAKOVA zakwalifikowano
15. Malwina JURGA POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998 zakwalifikowano
16. Izabela CHAJDUK UKS 46 ŁÓDŹ 11.09.1999 zakwalifikowano
17. Luiza STANISŁAWSKA AZS AWF POZNAŃ 17.01.1998 zakwalifikowano
18. Olga BURLIKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.01.1999 zakwalifikowano
19. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998 zakwalifikowano
20. Dominika PAŁKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998 zakwalifikowano
21. Kari WEINER zakwalifikowano
22. Sophia WERNER zakwalifikowano
23. Julia Pander WROCŁAWIANIE. 01.02.1999 zakwalifikowano
24. Aleksandra HODURA IKS LESZNO 24.02.1999 zakwalifikowano
25. Agnieszka PIJACZYŃSKA POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998 zakwalifikowano
26. Wiktoria SZEWCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998 zakwalifikowano
27. Maria RENKE UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.08.1999 zakwalifikowano
28. Ewelina KOLAK IKS LESZNO 24.01.1998 zakwalifikowano
29. Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999 zakwalifikowano
29. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999 zakwalifikowano
31. Elena SHIROKOVA zakwalifikowano
32. Aleksandra SPIECZYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998 zakwalifikowano
33. Andrea VICHOVA zakwalifikowano
34. Anastasia MINYAEVA zakwalifikowano
35. Viktoria ŁYSKAWIŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 09.09.1999 zakwalifikowano
36. Natalia ROJDA AZS AWF POZNAŃ 17.03.1998 zakwalifikowano
37. Wiktoria KRYSIAK WROCŁAWIANIE. 09.11.1998 zakwalifikowano
38. Ekaterina PANCHEVA zakwalifikowano
39. Dominika GODEK SKS RADOMYŚL WIELKI 30.06.1998 zakwalifikowano
40. Zuzanna BOBER KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999 zakwalifikowano
41. Valeria RABOTINSKAYA zakwalifikowano
42. Ekaterina SOMOVA zakwalifikowano
43. Marta KODYM AZS AWF POZNAŃ 07.07.1998 zakwalifikowano
44. Zuzanna DRÓŻDŻ AZS AWF WARSZAWA 22.01.1999 zakwalifikowano
45. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999 zakwalifikowano
46. Weronika KRÓL POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999 zakwalifikowano
47. Alexandra ADAYKINA zakwalifikowano
48. Oliwia RAFIŃSKA BUDOWLANI TORUŃ 23.09.1998 zakwalifikowano
49. Julia DOMAŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.08.1998 zakwalifikowano
50. Elena ELIZAVETENKOVA zakwalifikowano
51. Nina GRZEJDA AZS AWF POZNAŃ 31.03.2000 zakwalifikowano
52. Karina KOLIBABKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 30.06.1998 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Julia STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
2. Sophia WERNER
3. Małgorzata STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
3. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
5. Patrycja RUDZIŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998
6. Daria PRZYBYLSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.01.1998
7. Karolina KAPRAL MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
8. Sabina HENDRICHOVA
9. Zuzanna ROPIAK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.04.1998
10. Natalia BRZEZIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 07.04.1998
11. Malwina JURGA POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998
12. Luiza STANISŁAWSKA AZS AWF POZNAŃ 17.01.1998
13. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
14. Agnieszka PIJACZYŃSKA POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998
15. Wiktoria KRYSIAK WROCŁAWIANIE. 09.11.1998
16. Ekaterina PANCHEVA
17. Monika DOMBROWSKA AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998
18. Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999
19. Ekaterina DYURR
20. Malwina WALKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.01.1998
21. Klara LASAKOVA
22. Izabela CHAJDUK UKS 46 ŁÓDŹ 11.09.1999
23. Olga BURLIKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.01.1999
24. Dominika PAŁKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998
25. Kari WEINER
26. Julia Pander WROCŁAWIANIE. 01.02.1999
27. Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999
27. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999
29. Andrea VICHOVA
30. Anastasia MINYAEVA
31. Dominika GODEK SKS RADOMYŚL WIELKI 30.06.1998
32. Valeria RABOTINSKAYA
33. Aleksandra HODURA IKS LESZNO 24.02.1999
34. Wiktoria SZEWCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
35. Maria RENKE UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.08.1999
36. Ewelina KOLAK IKS LESZNO 24.01.1998
37. Elena SHIROKOVA
38. Aleksandra SPIECZYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998
39. Viktoria ŁYSKAWIŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 09.09.1999
40. Natalia ROJDA AZS AWF POZNAŃ 17.03.1998
41. Zuzanna BOBER KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999
42. Ekaterina SOMOVA
43. Marta KODYM AZS AWF POZNAŃ 07.07.1998
44. Zuzanna DRÓŻDŻ AZS AWF WARSZAWA 22.01.1999
45. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
46. Weronika KRÓL POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
47. Alexandra ADAYKINA
48. Oliwia RAFIŃSKA BUDOWLANI TORUŃ 23.09.1998
49. Julia DOMAŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.08.1998
50. Elena ELIZAVETENKOVA
51. Nina GRZEJDA AZS AWF POZNAŃ 31.03.2000
52. Karina KOLIBABKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 30.06.1998

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy