Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 20.09.2009
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KUŹNIAR Maksymilian | 41 | KKS KRAKÓW | 05.02.1992 |
2. | WARDACKI Ksawery | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.06.1993 |
3. | BREWCZYK Maciej | 0 | RMKS RYBNIK | 25.09.1993 |
4. | WARDZIŃSKI Mateusz | 0 | PIAST GLIWICE | 25.02.1993 |
5. | Broniszewski Filip | 1 | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
6. | GALIŃSKI Bartłomiej | 39 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 03.03.1992 |
7. | STASZULONEK Aleksander | 40 | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 |
8. | KOWALCZE Jakub | 38 | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 |
9. | LARA Piotr | 0 | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 20.07.1993 |
10. | Sobiecki Jan | 2 | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
11. | KOĆWIN Witold | 0 | AZS AWF KATOWICE | 28.12.1993 |
12. | HAWRYLEWICZ Piotr | 0 | PIAST GLIWICE | 25.05.1993 |
13. | PEŁKA Tomasz | 0 | KKS KRAKÓW | 17.06.1992 |
14. | KOSIBA Jacek | 37 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 22.12.1992 |
15. | SORYS Sergiusz | 0 | KS SZERMIERZ ŁOMIANKI | 21.09.1991 |
16. | Szczepanowski Tomasz | 3 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.03.1992 |
17. | SZCZECIŃSKI Piotr | 4 | PIAST GLIWICE | 14.02.1990 |
18. | Antkiewicz Mateusz | 0 | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 |
19. | HARASIMOWICZ Tobiasz | 43 | KKS KRAKÓW | 04.05.1992 |
20. | ŁUCZYŃSKI Artur | 35 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.11.1992 |
21. | BARTOSZEK Artur | 0 | UKS 46 ŁÓDŹ | 05.01.1990 |
22. | SZWALBE Rafał | 5 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 |
23. | ROKOSZ Krzysztof | 36 | MUSZKIETER GLIWICE | 04.11.1993 |
24. | WRÓBLEWSKI Tomasz | 46 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 |
25. | KULIG Bartłomiej | 0 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.05.1992 |
26. | Mielniczek Ignacy | 0 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
27. | KUSCH Andrzej | 6 | KKS KRAKÓW | 15.06.1990 |
28. | NOWAK Michał | 33 | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
29. | CHRAŚCINA Szymon | 50 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.1991 |
30. | GOLIK Paweł | 0 | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 19.03.1992 |
31. | ZASADA Maciej | 0 | PKSZERM WARSZAWA | 21.05.1995 |
32. | MAŃCZYK Remigiusz | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.05.1991 |
33. | SCHAB Michał | 47 | KKS KRAKÓW | 27.04.1993 |
34. | Wenglarczyk Jan | 32 | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 |
35. | KASZTELAN Tomasz | 0 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.07.1995 |
36. | SWOROWSKI Wojciech | 7 | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 |
37. | ADAMCZYK Damian | 0 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 14.11.1993 |
38. | DROZD Michał | 49 | KKS KRAKÓW | 03.10.1991 |
39. | MOTYL Adam | 31 | MUSZKIETER GLIWICE | 13.03.1990 |
40. | NASZKOWSKI Kamil | 0 | RMKS RYBNIK | 06.04.1994 |
41. | BRZOZOWSKI Seweryn | 8 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
42. | ŁAPIŃSKI Michał | 51 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.06.1993 |
43. | ROK Mateusz | 30 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.08.1994 |
44. | POLACZEK Jakub | 0 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.01.1992 |
45. | WOJTUŃ Hubert | 0 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 03.10.1994 |
46. | Pordes Józef | 9 | KSz WARSZAWIANKA | 15.03.1992 |
47. | Zabawa Marek | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
48. | MERKEL Damian | 10 | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 |
49. | BUDEK Szczepan | 27 | KKS KRAKÓW | 26.03.1992 |
50. | SZTYBER Michał | 52 | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 19.06.1992 |
51. | DOBROWOLSKI Filip | 0 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 15.01.1993 |
52. | STRUPIŃSKI Jacek | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1993 |
53. | WRONA Kamil | 11 | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 |
54. | POLOCZEK Paweł | 53 | AZS AWF KATOWICE | 16.06.1991 |
55. | HUDYKA Michał | 0 | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 17.03.1993 |
56. | BLANIK Paweł | 28 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 08.05.1990 |
57. | SOKOLOVSKI Witali | 101 | ||
58. | JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz | 0 | AZS AWF KATOWICE | 19.02.1993 |
59. | ĆWIK Jan | 26 | KKS KRAKÓW | 19.12.1993 |
60. | FAJKIS Krystian | 0 | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 |
61. | BANDURSKI Przemysław | 13 | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 |
62. | Khadzhynov Kostyantyn | 23 | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 |
63. | BEKIER Krzysztof | 0 | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 05.08.1992 |
64. | BAROUSKI Dzmitry | 102 | ||
65. | KRUK Tomasz | 14 | AZS AWF KRAKÓW | 17.11.1993 |
66. | DANKIN Maksim | 103 | ||
67. | GUENTHER Grzegorz | 22 | UKS START OPOLE | 25.09.1992 |
68. | Koc Tadeusz | 0 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
69. | KUCZA Przemysław | 15 | AZS AWF KRAKÓW | 08.06.1991 |
70. | KRYCZKA Przemysław | 0 | ZKS DRZONKÓW | 09.02.1993 |
71. | Majgier Sebastian | 0 | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
72. | SMÓŁKA Mikołaj | 16 | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 |
73. | RZESZUTEK Jacek | 21 | MUSZKIETER GLIWICE | 15.09.1990 |
74. | PODOLAK Rafał | 0 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 18.02.1992 |
75. | ŻYGOWSKI Robert | 17 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 |
76. | KONIUKHAU Stanislau | 105 | ||
77. | MROSZCZAK Mikołaj | 0 | RMKS RYBNIK | 22.07.1995 |
78. | KECZMERSKI Piotr | 0 | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 19.09.1992 |
79. | KORONKIEWICZ Jan | 0 | KS SZPADA WROCŁAW | 26.06.1995 |
80. | PIETRUCZUK Christopher | 0 | KS SZPADA WROCŁAW | 09.10.1990 |
81. | FRAŚ Felix | 19 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
82. | TRZCIŃSKI Mateusz | 0 | KKS KRAKÓW | 30.07.1994 |
83. | MOCHOL Łukasz | 0 | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 11.09.1993 |
84. | KOTAS Maciej | 0 | RMKS RYBNIK | 29.06.1993 |
85. | HUEBNER Jan | 18 | KKS KRAKÓW | 22.10.1991 |
86. | PACEK Andrzej | 20 | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Pordes Józef | KSz WARSZAWIANKA | 15.03.1992 | zakwalifikowano |
2. | SWOROWSKI Wojciech | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
3. | SZWALBE Rafał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 | zakwalifikowano |
3. | RZESZUTEK Jacek | MUSZKIETER GLIWICE | 15.09.1990 | zakwalifikowano |
5. | KUCZA Przemysław | AZS AWF KRAKÓW | 08.06.1991 | zakwalifikowano |
5. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 | zakwalifikowano |
5. | MERKEL Damian | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 | zakwalifikowano |
8. | PACEK Andrzej | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 | zakwalifikowano |
8. | SOKOLOVSKI Witali | zakwalifikowano | ||
8. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 | zakwalifikowano |
11. | KUSCH Andrzej | KKS KRAKÓW | 15.06.1990 | zakwalifikowano |
12. | BAROUSKI Dzmitry | zakwalifikowano | ||
13. | PODOLAK Rafał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 18.02.1992 | zakwalifikowano |
14. | BRZOZOWSKI Seweryn | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 | zakwalifikowano |
15. | KOWALCZE Jakub | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 | zakwalifikowano |
16. | ROKOSZ Krzysztof | MUSZKIETER GLIWICE | 04.11.1993 | zakwalifikowano |
17. | SZCZECIŃSKI Piotr | PIAST GLIWICE | 14.02.1990 | zakwalifikowano |
18. | WRONA Kamil | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 | zakwalifikowano |
19. | Antkiewicz Mateusz | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 | zakwalifikowano |
19. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 | zakwalifikowano |
21. | ŻYGOWSKI Robert | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 | zakwalifikowano |
21. | BLANIK Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 08.05.1990 | zakwalifikowano |
21. | Khadzhynov Kostyantyn | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 | zakwalifikowano |
24. | PEŁKA Tomasz | KKS KRAKÓW | 17.06.1992 | zakwalifikowano |
25. | WOJTUŃ Hubert | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 03.10.1994 | zakwalifikowano |
25. | GUENTHER Grzegorz | UKS START OPOLE | 25.09.1992 | zakwalifikowano |
27. | NASZKOWSKI Kamil | RMKS RYBNIK | 06.04.1994 | zakwalifikowano |
28. | ĆWIK Jan | KKS KRAKÓW | 19.12.1993 | zakwalifikowano |
29. | GALIŃSKI Bartłomiej | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 03.03.1992 | zakwalifikowano |
30. | KRUK Tomasz | AZS AWF KRAKÓW | 17.11.1993 | zakwalifikowano |
31. | HUEBNER Jan | KKS KRAKÓW | 22.10.1991 | zakwalifikowano |
32. | JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz | AZS AWF KATOWICE | 19.02.1993 | zakwalifikowano |
33. | MOCHOL Łukasz | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 11.09.1993 | zakwalifikowano |
34. | KOSIBA Jacek | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 22.12.1992 | zakwalifikowano |
35. | MAŃCZYK Remigiusz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.05.1991 | zakwalifikowano |
36. | MOTYL Adam | MUSZKIETER GLIWICE | 13.03.1990 | zakwalifikowano |
37. | SCHAB Michał | KKS KRAKÓW | 27.04.1993 | zakwalifikowano |
38. | Szczepanowski Tomasz | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.03.1992 | zakwalifikowano |
39. | BARTOSZEK Artur | UKS 46 ŁÓDŹ | 05.01.1990 | zakwalifikowano |
40. | SMÓŁKA Mikołaj | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 | zakwalifikowano |
41. | ZASADA Maciej | PKSZERM WARSZAWA | 21.05.1995 | zakwalifikowano |
42. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 | zakwalifikowano |
43. | KECZMERSKI Piotr | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 19.09.1992 | zakwalifikowano |
44. | GOLIK Paweł | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 19.03.1992 | zakwalifikowano |
45. | BANDURSKI Przemysław | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 | zakwalifikowano |
45. | SORYS Sergiusz | KS SZERMIERZ ŁOMIANKI | 21.09.1991 | zakwalifikowano |
47. | ŁUCZYŃSKI Artur | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.11.1992 | zakwalifikowano |
48. | KUŹNIAR Maksymilian | KKS KRAKÓW | 05.02.1992 | zakwalifikowano |
48. | BUDEK Szczepan | KKS KRAKÓW | 26.03.1992 | zakwalifikowano |
48. | WARDACKI Ksawery | MKS KUSY SZCZECIN | 28.06.1993 | zakwalifikowano |
51. | STRUPIŃSKI Jacek | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1993 | zakwalifikowano |
52. | WRÓBLEWSKI Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 | zakwalifikowano |
52. | KOTAS Maciej | RMKS RYBNIK | 29.06.1993 | zakwalifikowano |
54. | FAJKIS Krystian | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 | zakwalifikowano |
55. | DOBROWOLSKI Filip | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 15.01.1993 | zakwalifikowano |
56. | Wenglarczyk Jan | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 | zakwalifikowano |
56. | STASZULONEK Aleksander | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 | zakwalifikowano |
56. | ŁAPIŃSKI Michał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.06.1993 | zakwalifikowano |
59. | ADAMCZYK Damian | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 14.11.1993 | zakwalifikowano |
60. | TRZCIŃSKI Mateusz | KKS KRAKÓW | 30.07.1994 | zakwalifikowano |
60. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 | zakwalifikowano |
62. | KRYCZKA Przemysław | ZKS DRZONKÓW | 09.02.1993 | zakwalifikowano |
63. | SZTYBER Michał | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 19.06.1992 | zakwalifikowano |
64. | HAWRYLEWICZ Piotr | PIAST GLIWICE | 25.05.1993 | zakwalifikowano |
65. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 | zakwalifikowano |
65. | KASZTELAN Tomasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.07.1995 | zakwalifikowano |
67. | KOĆWIN Witold | AZS AWF KATOWICE | 28.12.1993 | zakwalifikowano |
68. | POLOCZEK Paweł | AZS AWF KATOWICE | 16.06.1991 | zakwalifikowano |
69. | KONIUKHAU Stanislau | zakwalifikowano | ||
70. | BEKIER Krzysztof | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 05.08.1992 | zakwalifikowano |
71. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 | zakwalifikowano |
71. | ROK Mateusz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.08.1994 | zakwalifikowano |
73. | LARA Piotr | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 20.07.1993 | zakwalifikowano |
74. | BREWCZYK Maciej | RMKS RYBNIK | 25.09.1993 | zakwalifikowano |
75. | DANKIN Maksim | zakwalifikowano | ||
76. | POLACZEK Jakub | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.01.1992 | zakwalifikowano |
77. | DROZD Michał | KKS KRAKÓW | 03.10.1991 | zakwalifikowano |
78. | KULIG Bartłomiej | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.05.1992 | zakwalifikowano |
79. | KORONKIEWICZ Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 26.06.1995 | zakwalifikowano |
80. | CHRAŚCINA Szymon | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.1991 | zakwalifikowano |
81. | WARDZIŃSKI Mateusz | PIAST GLIWICE | 25.02.1993 | zakwalifikowano |
82. | MROSZCZAK Mikołaj | RMKS RYBNIK | 22.07.1995 | zakwalifikowano |
83. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 | zakwalifikowano |
84. | HARASIMOWICZ Tobiasz | KKS KRAKÓW | 04.05.1992 | zakwalifikowano |
84. | PIETRUCZUK Christopher | KS SZPADA WROCŁAW | 09.10.1990 | zakwalifikowano |
84. | HUDYKA Michał | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 17.03.1993 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
2. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
3. | PACEK Andrzej | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 |
3. | Szczepanowski Tomasz | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.03.1992 |
5. | BRZOZOWSKI Seweryn | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
6. | WRONA Kamil | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 |
7. | GALIŃSKI Bartłomiej | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 03.03.1992 |
8. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
9. | SWOROWSKI Wojciech | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 |
10. | Antkiewicz Mateusz | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 |
11. | BLANIK Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 08.05.1990 |
11. | ŻYGOWSKI Robert | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 |
13. | GUENTHER Grzegorz | UKS START OPOLE | 25.09.1992 |
14. | KRUK Tomasz | AZS AWF KRAKÓW | 17.11.1993 |
15. | BUDEK Szczepan | KKS KRAKÓW | 26.03.1992 |
16. | STASZULONEK Aleksander | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 |
17. | RZESZUTEK Jacek | MUSZKIETER GLIWICE | 15.09.1990 |
17. | SZWALBE Rafał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 |
19. | MERKEL Damian | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 |
19. | KUCZA Przemysław | AZS AWF KRAKÓW | 08.06.1991 |
21. | KUSCH Andrzej | KKS KRAKÓW | 15.06.1990 |
22. | BAROUSKI Dzmitry | ||
23. | KOWALCZE Jakub | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 |
24. | SZCZECIŃSKI Piotr | PIAST GLIWICE | 14.02.1990 |
25. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
26. | PEŁKA Tomasz | KKS KRAKÓW | 17.06.1992 |
27. | HUEBNER Jan | KKS KRAKÓW | 22.10.1991 |
28. | JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz | AZS AWF KATOWICE | 19.02.1993 |
29. | SCHAB Michał | KKS KRAKÓW | 27.04.1993 |
30. | SMÓŁKA Mikołaj | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 |
31. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
32. | DROZD Michał | KKS KRAKÓW | 03.10.1991 |
33. | Pordes Józef | KSz WARSZAWIANKA | 15.03.1992 |
34. | SOKOLOVSKI Witali | ||
35. | PODOLAK Rafał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 18.02.1992 |
36. | ROKOSZ Krzysztof | MUSZKIETER GLIWICE | 04.11.1993 |
37. | Khadzhynov Kostyantyn | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 |
38. | WOJTUŃ Hubert | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 03.10.1994 |
39. | NASZKOWSKI Kamil | RMKS RYBNIK | 06.04.1994 |
40. | ĆWIK Jan | KKS KRAKÓW | 19.12.1993 |
41. | MOCHOL Łukasz | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 11.09.1993 |
42. | KOSIBA Jacek | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 22.12.1992 |
43. | MAŃCZYK Remigiusz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.05.1991 |
44. | MOTYL Adam | MUSZKIETER GLIWICE | 13.03.1990 |
45. | BARTOSZEK Artur | UKS 46 ŁÓDŹ | 05.01.1990 |
46. | ZASADA Maciej | PKSZERM WARSZAWA | 21.05.1995 |
47. | GOLIK Paweł | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 19.03.1992 |
48. | BANDURSKI Przemysław | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 |
49. | ŁUCZYŃSKI Artur | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.11.1992 |
50. | KUŹNIAR Maksymilian | KKS KRAKÓW | 05.02.1992 |
51. | KOTAS Maciej | RMKS RYBNIK | 29.06.1993 |
52. | DOBROWOLSKI Filip | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 15.01.1993 |
53. | ADAMCZYK Damian | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 14.11.1993 |
54. | TRZCIŃSKI Mateusz | KKS KRAKÓW | 30.07.1994 |
54. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
56. | SZTYBER Michał | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 19.06.1992 |
57. | KOĆWIN Witold | AZS AWF KATOWICE | 28.12.1993 |
58. | ROK Mateusz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.08.1994 |
58. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
60. | DANKIN Maksim | ||
61. | KULIG Bartłomiej | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.05.1992 |
62. | KORONKIEWICZ Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 26.06.1995 |
63. | PIETRUCZUK Christopher | KS SZPADA WROCŁAW | 09.10.1990 |
63. | HARASIMOWICZ Tobiasz | KKS KRAKÓW | 04.05.1992 |
65. | KECZMERSKI Piotr | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 19.09.1992 |
66. | SORYS Sergiusz | KS SZERMIERZ ŁOMIANKI | 21.09.1991 |
67. | WARDACKI Ksawery | MKS KUSY SZCZECIN | 28.06.1993 |
68. | STRUPIŃSKI Jacek | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1993 |
69. | WRÓBLEWSKI Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 |
70. | FAJKIS Krystian | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 |
71. | Wenglarczyk Jan | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 |
71. | ŁAPIŃSKI Michał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.06.1993 |
73. | KRYCZKA Przemysław | ZKS DRZONKÓW | 09.02.1993 |
74. | HAWRYLEWICZ Piotr | PIAST GLIWICE | 25.05.1993 |
75. | KASZTELAN Tomasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.07.1995 |
76. | POLOCZEK Paweł | AZS AWF KATOWICE | 16.06.1991 |
77. | KONIUKHAU Stanislau | ||
78. | BEKIER Krzysztof | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 05.08.1992 |
79. | LARA Piotr | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 20.07.1993 |
80. | BREWCZYK Maciej | RMKS RYBNIK | 25.09.1993 |
81. | POLACZEK Jakub | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.01.1992 |
82. | CHRAŚCINA Szymon | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.1991 |
83. | WARDZIŃSKI Mateusz | PIAST GLIWICE | 25.02.1993 |
84. | MROSZCZAK Mikołaj | RMKS RYBNIK | 22.07.1995 |
85. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
86. | HUDYKA Michał | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 17.03.1993 |