Nazwa: \"Gwiazdka ze szpadą\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 28.11.2009
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | CICHACZEWSKI Kamil | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
2. | NYTKO Łukasz | 0 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 16.01.1997 |
3. | FUDRO Andrzej | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 11.03.1996 |
4. | SZUMSKI Hubert | 0 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 19.03.1996 |
5. | Nawrocki Jerzy | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
6. | BIAŁY Michał | 0 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 15.11.1997 |
7. | ZARĘBA Gaweł | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1997 |
8. | SOWA Dawid | 0 | MUSZKIETER GLIWICE | 02.07.1996 |
9. | BOCHENEK Mikołaj | 0 | UKS TRÓJKA RADLIN | 24.06.1997 |
10. | BOROŃ Paweł | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
11. | Staszulonek Bartosz | 0 | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
12. | MARCOL Daniel | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
13. | Skorupa Marcin | 0 | UKS START OPOLE | 29.05.1997 |
14. | OPAŁKA Michał | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
15. | GABRYŚ Bartosz | 0 | PIAST GLIWICE | 10.02.1996 |
16. | WYKA Tomasz | 0 | MUSZKIETER GLIWICE | 11.07.1996 |
17. | FICK Jakub | 0 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 03.05.1997 |
18. | ŁODEJ Mateusz | 0 | GKS ALLEZ GLIWICE | 29.06.1997 |
19. | MAJKUT Filip | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 08.01.1996 |
20. | TRZEPIZUR Przemysław | 0 | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 |
21. | Budek Karol | 0 | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
22. | HUNT Marcin | 0 | RMKS RYBNIK | 10.11.1996 |
23. | SZOPA Patryk | 0 | KKS KRAKÓW | 31.12.1996 |
24. | SZLAMA Patryk | 0 | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 |
25. | MIREK Krzysztof | 0 | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 |
26. | NIKIEL Michał | 0 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 |
27. | KOSMOL Tomasz | 0 | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 |
28. | KAPAŁA Piotr | 0 | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
29. | KRZYŚCIN Marcin | 0 | KKS KRAKÓW | 20.01.1996 |
30. | Golec Maciej | 0 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
31. | CIURKO Jakub | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.01.1996 |
32. | WIŚNIOWSKI Aleksander | 0 | UKS START OPOLE | 04.06.1996 |
33. | BIELEC Maciej | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
34. | TUREK Jakub | 0 | PIAST GLIWICE | 12.03.1996 |
35. | SZUKALSKI Krzysztof | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 15.05.1997 |
36. | MAJ Olivier | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1997 |
37. | LESIAK Piotr | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
38. | Kłusek Damian | 0 | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 |
39. | KRÓLICKI Michał | 0 | PIAST GLIWICE | 29.03.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 | zakwalifikowano |
2. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 | zakwalifikowano |
3. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 | zakwalifikowano |
3. | NYTKO Łukasz | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 16.01.1997 | zakwalifikowano |
5. | ZARĘBA Gaweł | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1997 | zakwalifikowano |
6. | TRZEPIZUR Przemysław | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 | zakwalifikowano |
7. | SZLAMA Patryk | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 | zakwalifikowano |
8. | Kłusek Damian | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 | zakwalifikowano |
9. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 | zakwalifikowano |
10. | WIŚNIOWSKI Aleksander | UKS START OPOLE | 04.06.1996 | zakwalifikowano |
11. | CIURKO Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.01.1996 | zakwalifikowano |
12. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 | zakwalifikowano |
13. | MAJKUT Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 08.01.1996 | zakwalifikowano |
14. | MAJ Olivier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1997 | zakwalifikowano |
15. | SZOPA Patryk | KKS KRAKÓW | 31.12.1996 | zakwalifikowano |
16. | NIKIEL Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 | zakwalifikowano |
16. | TUREK Jakub | PIAST GLIWICE | 12.03.1996 | zakwalifikowano |
16. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 | zakwalifikowano |
19. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 | zakwalifikowano |
20. | BIAŁY Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 15.11.1997 | zakwalifikowano |
21. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 | zakwalifikowano |
22. | KOSMOL Tomasz | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 | zakwalifikowano |
23. | KRÓLICKI Michał | PIAST GLIWICE | 29.03.1997 | zakwalifikowano |
24. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 | zakwalifikowano |
25. | SOWA Dawid | MUSZKIETER GLIWICE | 02.07.1996 | zakwalifikowano |
26. | Skorupa Marcin | UKS START OPOLE | 29.05.1997 | zakwalifikowano |
27. | FUDRO Andrzej | MKS KUSY SZCZECIN | 11.03.1996 | zakwalifikowano |
28. | KRZYŚCIN Marcin | KKS KRAKÓW | 20.01.1996 | zakwalifikowano |
28. | GABRYŚ Bartosz | PIAST GLIWICE | 10.02.1996 | zakwalifikowano |
30. | HUNT Marcin | RMKS RYBNIK | 10.11.1996 | zakwalifikowano |
31. | SZUMSKI Hubert | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 19.03.1996 | zakwalifikowano |
32. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 | zakwalifikowano |
33. | SZUKALSKI Krzysztof | MKS KUSY SZCZECIN | 15.05.1997 | zakwalifikowano |
34. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 | zakwalifikowano |
35. | WYKA Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 11.07.1996 | zakwalifikowano |
36. | MIREK Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 | zakwalifikowano |
37. | ŁODEJ Mateusz | GKS ALLEZ GLIWICE | 29.06.1997 | zakwalifikowano |
38. | BOCHENEK Mikołaj | UKS TRÓJKA RADLIN | 24.06.1997 | zakwalifikowano |
39. | FICK Jakub | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 03.05.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
2. | SZLAMA Patryk | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 |
3. | TRZEPIZUR Przemysław | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 |
3. | MAJKUT Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 08.01.1996 |
5. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
6. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
7. | KRZYŚCIN Marcin | KKS KRAKÓW | 20.01.1996 |
8. | HUNT Marcin | RMKS RYBNIK | 10.11.1996 |
9. | WIŚNIOWSKI Aleksander | UKS START OPOLE | 04.06.1996 |
10. | CIURKO Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.01.1996 |
11. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
12. | NIKIEL Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 |
12. | TUREK Jakub | PIAST GLIWICE | 12.03.1996 |
14. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
15. | SOWA Dawid | MUSZKIETER GLIWICE | 02.07.1996 |
16. | MIREK Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 |
17. | NYTKO Łukasz | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 16.01.1997 |
17. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
19. | ZARĘBA Gaweł | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1997 |
20. | Kłusek Damian | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 |
21. | MAJ Olivier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1997 |
22. | SZOPA Patryk | KKS KRAKÓW | 31.12.1996 |
23. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
24. | BIAŁY Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 15.11.1997 |
25. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
26. | KOSMOL Tomasz | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 |
27. | KRÓLICKI Michał | PIAST GLIWICE | 29.03.1997 |
28. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
29. | Skorupa Marcin | UKS START OPOLE | 29.05.1997 |
30. | FUDRO Andrzej | MKS KUSY SZCZECIN | 11.03.1996 |
31. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
32. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
33. | GABRYŚ Bartosz | PIAST GLIWICE | 10.02.1996 |
34. | SZUMSKI Hubert | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 19.03.1996 |
35. | SZUKALSKI Krzysztof | MKS KUSY SZCZECIN | 15.05.1997 |
36. | WYKA Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 11.07.1996 |
37. | ŁODEJ Mateusz | GKS ALLEZ GLIWICE | 29.06.1997 |
38. | BOCHENEK Mikołaj | UKS TRÓJKA RADLIN | 24.06.1997 |
39. | FICK Jakub | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 03.05.1997 |