Turniej

Nazwa: \"Puchar Elbudu\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 28.11.2009

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. WIŚNIEWSKI Adam 30 UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999
2. KUBIAK Filip 1 AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998
3. KACZMARCZYK Bartek 0 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.07.1998
4. GARAVSKI Max 0
5. LEHMICKE Christian 0
6. KOŚLICKI Michał 0 KU AZS-UAM POZNAŃ 07.11.1998
7. DAMS Bartłomiej 0 WROCŁAWIANIE 15.09.1998
8. Rudnicki Mikołaj 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.12.1998
9. OBRĘBSKI Michał 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.09.1998
10. POZLEWICZ Mateusz 0 UKS ATENA GDAŃSK 16.12.1998
11. RUTKOWSKI Kacper 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999
12. TOMCZAK Stanisław 3 MKS KUSY SZCZECIN 11.10.1998
13. OLSZOWSKI Daniel 28 BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998
14. BEHRENDT Sebastian 0
15. MILLER Jakub 4 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.07.1998
16. TYDA Igor 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 19.10.1998
17. KRAMAR Lubomir 0 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 19.07.1998
18. SZEWCZYK Michał 26 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.06.1999
19. KAMIŃSKI Robert 0 AZS AWF POZNAŃ 19.05.1998
20. BEM Kacper 0 AZS AWF POZNAŃ 08.08.1998
21. STRÓŻYŃSKI Tomasz 25 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
22. WOJNOWSKI Rafał 6 BUDOWLANI TORUŃ 20.12.1998
23. ŻYŁKA Marceli 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.08.1998
24. Sowa Mikołaj 8 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10.10.1998
25. BROŻEK Jan 0 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.02.1999
26. ŁASZCZYŃSKI Patryk 0 IKS LESZNO 15.09.1998
27. KSENIAK Jakub 24 UKS ATENA GDAŃSK 20.05.1999
28. PILSZAK Łukasz 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.03.1999
29. STOCKI Jan 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.07.1998
30. BOBRAS Kacper 21 UKS ATENA GDAŃSK 14.02.1999
31. NIKODEM Kamil 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 22.05.2000
32. Wojtkowiak Adrian 9 AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
33. KAPICA Michał 0 WROCŁAWIANIE 10.03.1999
34. DORYNEK Michał 0 IKS WARSZAWA 05.08.1998
35. DWORAKOWSKI Krzysztof 0 WROCŁAWIANIE 10.04.1998
36. OLSZEWSKI Wiktor 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.02.1998
37. Samulski Jan 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 15.12.1999
38. GORALEWSKI Wojciech 18 AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999
39. OŁOWSKI Karol 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.04.1998
40. ANTKOWIAK Kacper 12 WROCŁAWIANIE 03.09.1998
41. TRYBUŁOWSKI Marcin 0 UKS ATENA GDAŃSK 04.04.1999
42. Szpygiel Jędrzej 16 AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998
43. SADOWSKI Mikołaj 0 IKS LESZNO 22.06.1999
44. GRZELAKOWSKI Andrzej 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.09.1998
45. WŁADYKA Bartosz 15 MKS KUSY SZCZECIN 02.08.1998
46. WIELIŃSKI Jerzy 0 UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999
47. Czartoryski Szymon 14 WROCŁAWIANIE 16.11.1999
48. KOZIELEWSKI Jarema 0 IKS WARSZAWA 16.09.1998

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. BEHRENDT Sebastian zakwalifikowano
2. Sowa Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10.10.1998 zakwalifikowano
3. LEHMICKE Christian zakwalifikowano
4. GORALEWSKI Wojciech AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999 zakwalifikowano
5. ANTKOWIAK Kacper WROCŁAWIANIE 03.09.1998 zakwalifikowano
6. TOMCZAK Stanisław MKS KUSY SZCZECIN 11.10.1998 zakwalifikowano
7. TYDA Igor UKS DE LA SALLE GDAŃSK 19.10.1998 zakwalifikowano
7. MILLER Jakub WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.07.1998 zakwalifikowano
9. KUBIAK Filip AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998 zakwalifikowano
9. GARAVSKI Max zakwalifikowano
11. Rudnicki Mikołaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.12.1998 zakwalifikowano
12. KRAMAR Lubomir UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 19.07.1998 zakwalifikowano
13. WOJNOWSKI Rafał BUDOWLANI TORUŃ 20.12.1998 zakwalifikowano
14. Szpygiel Jędrzej AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998 zakwalifikowano
15. WIELIŃSKI Jerzy UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999 zakwalifikowano
16. Samulski Jan WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 15.12.1999 zakwalifikowano
16. STRÓŻYŃSKI Tomasz UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998 zakwalifikowano
18. Czartoryski Szymon WROCŁAWIANIE 16.11.1999 zakwalifikowano
19. DORYNEK Michał IKS WARSZAWA 05.08.1998 zakwalifikowano
20. WIŚNIEWSKI Adam UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999 zakwalifikowano
21. OLSZOWSKI Daniel BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998 zakwalifikowano
22. KACZMARCZYK Bartek UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.07.1998 zakwalifikowano
23. WŁADYKA Bartosz MKS KUSY SZCZECIN 02.08.1998 zakwalifikowano
24. KOZIELEWSKI Jarema IKS WARSZAWA 16.09.1998 zakwalifikowano
25. TRYBUŁOWSKI Marcin UKS ATENA GDAŃSK 04.04.1999 zakwalifikowano
26. Wojtkowiak Adrian AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998 zakwalifikowano
27. ŻYŁKA Marceli D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.08.1998 zakwalifikowano
28. BEM Kacper AZS AWF POZNAŃ 08.08.1998 zakwalifikowano
29. BOBRAS Kacper UKS ATENA GDAŃSK 14.02.1999 zakwalifikowano
30. KSENIAK Jakub UKS ATENA GDAŃSK 20.05.1999 zakwalifikowano
31. PILSZAK Łukasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.03.1999 zakwalifikowano
32. OLSZEWSKI Wiktor KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.02.1998 zakwalifikowano
33. OBRĘBSKI Michał WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.09.1998 zakwalifikowano
34. POZLEWICZ Mateusz UKS ATENA GDAŃSK 16.12.1998 zakwalifikowano
35. KAMIŃSKI Robert AZS AWF POZNAŃ 19.05.1998 zakwalifikowano
36. DAMS Bartłomiej WROCŁAWIANIE 15.09.1998 zakwalifikowano
37. KOŚLICKI Michał KU AZS-UAM POZNAŃ 07.11.1998 zakwalifikowano
38. STOCKI Jan D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.07.1998 zakwalifikowano
39. ŁASZCZYŃSKI Patryk IKS LESZNO 15.09.1998 zakwalifikowano
40. KAPICA Michał WROCŁAWIANIE 10.03.1999 zakwalifikowano
41. OŁOWSKI Karol D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.04.1998 zakwalifikowano
42. SADOWSKI Mikołaj IKS LESZNO 22.06.1999 zakwalifikowano
43. SZEWCZYK Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.06.1999 zakwalifikowano
44. RUTKOWSKI Kacper UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999 zakwalifikowano
45. DWORAKOWSKI Krzysztof WROCŁAWIANIE 10.04.1998 zakwalifikowano
46. NIKODEM Kamil WKS KOLEJARZ WROCŁAW 22.05.2000 zakwalifikowano
47. GRZELAKOWSKI Andrzej D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.09.1998 zakwalifikowano
48. BROŻEK Jan UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.02.1999 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. OLSZOWSKI Daniel BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998
2. TOMCZAK Stanisław MKS KUSY SZCZECIN 11.10.1998
3. STRÓŻYŃSKI Tomasz UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
3. MILLER Jakub WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.07.1998
5. Sowa Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10.10.1998
6. LEHMICKE Christian
7. GORALEWSKI Wojciech AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999
8. TYDA Igor UKS DE LA SALLE GDAŃSK 19.10.1998
9. BEHRENDT Sebastian
10. ANTKOWIAK Kacper WROCŁAWIANIE 03.09.1998
11. GARAVSKI Max
11. KUBIAK Filip AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998
13. Rudnicki Mikołaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.12.1998
14. WOJNOWSKI Rafał BUDOWLANI TORUŃ 20.12.1998
15. Szpygiel Jędrzej AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998
16. WIELIŃSKI Jerzy UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999
17. KRAMAR Lubomir UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 19.07.1998
18. Samulski Jan WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 15.12.1999
19. Czartoryski Szymon WROCŁAWIANIE 16.11.1999
20. DORYNEK Michał IKS WARSZAWA 05.08.1998
21. KACZMARCZYK Bartek UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.07.1998
22. WŁADYKA Bartosz MKS KUSY SZCZECIN 02.08.1998
23. KOZIELEWSKI Jarema IKS WARSZAWA 16.09.1998
24. TRYBUŁOWSKI Marcin UKS ATENA GDAŃSK 04.04.1999
25. Wojtkowiak Adrian AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
26. ŻYŁKA Marceli D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.08.1998
27. BEM Kacper AZS AWF POZNAŃ 08.08.1998
28. KSENIAK Jakub UKS ATENA GDAŃSK 20.05.1999
29. PILSZAK Łukasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.03.1999
30. OBRĘBSKI Michał WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.09.1998
31. DAMS Bartłomiej WROCŁAWIANIE 15.09.1998
32. DWORAKOWSKI Krzysztof WROCŁAWIANIE 10.04.1998
33. WIŚNIEWSKI Adam UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999
34. BOBRAS Kacper UKS ATENA GDAŃSK 14.02.1999
35. OLSZEWSKI Wiktor KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.02.1998
36. POZLEWICZ Mateusz UKS ATENA GDAŃSK 16.12.1998
37. KAMIŃSKI Robert AZS AWF POZNAŃ 19.05.1998
38. KOŚLICKI Michał KU AZS-UAM POZNAŃ 07.11.1998
39. STOCKI Jan D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.07.1998
40. ŁASZCZYŃSKI Patryk IKS LESZNO 15.09.1998
41. KAPICA Michał WROCŁAWIANIE 10.03.1999
42. OŁOWSKI Karol D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.04.1998
43. SADOWSKI Mikołaj IKS LESZNO 22.06.1999
44. SZEWCZYK Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.06.1999
45. RUTKOWSKI Kacper UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999
46. NIKODEM Kamil WKS KOLEJARZ WROCŁAW 22.05.2000
47. GRZELAKOWSKI Andrzej D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.09.1998
48. BROŻEK Jan UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.02.1999

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content