Nazwa: Turniej z okazji Dnia Dziecka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 31.05.2009
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | DROBIŃSKI Jędrzej | 0 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 06.12.1993 |
2. | SCHAB Michał | 9 | KKS KRAKÓW | 27.04.1993 |
3. | KOĆWIN Witold | 0 | AZS AWF KATOWICE | 28.12.1993 |
4. | Golec Paweł | 0 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
5. | CIEŚLIK Paweł | 0 | PIAST GLIWICE | 05.04.1995 |
6. | WARDACKI Ksawery | 74 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.06.1993 |
7. | KRUK Tomasz | 12 | AZS AWF KRAKÓW | 17.11.1993 |
8. | JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz | 0 | AZS AWF KATOWICE | 19.02.1993 |
9. | Majgier Sebastian | 0 | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
10. | FAJKIS Krystian | 0 | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 |
11. | ROK Mateusz | 22 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.08.1994 |
12. | Koc Tadeusz | 0 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
13. | MAZURKIEWICZ Jakub | 0 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.06.1994 |
14. | ADAMOWICZ Mikołaj | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 24.05.1994 |
15. | MALISZ Jacek | 46 | UKS START OPOLE | 17.01.1993 |
16. | KASZUBA Michał | 0 | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 14.07.1994 |
17. | FRAŚ Mieszko | 0 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 |
18. | NIESTRÓJ Daniel | 0 | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
19. | MROSZCZAK Mikołaj | 0 | RMKS RYBNIK | 22.07.1995 |
20. | TRZCIŃSKI Mateusz | 0 | KKS KRAKÓW | 30.07.1994 |
21. | Zabawa Marek | 40 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
22. | PUNT Piotr | 30 | AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ | 26.11.1993 |
23. | Mielniczek Ignacy | 0 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
24. | WARDZIŃSKI Mateusz | 31 | PIAST GLIWICE | 25.02.1993 |
25. | NASZKOWSKI Kamil | 38 | RMKS RYBNIK | 06.04.1994 |
26. | FRAŚ Felix | 0 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
27. | ŁASIEWICKI Marcin | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1994 |
28. | KORONKIEWICZ Jan | 0 | KS SZPADA WROCŁAW | 26.06.1995 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ROK Mateusz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.08.1994 | zakwalifikowano |
2. | KRUK Tomasz | AZS AWF KRAKÓW | 17.11.1993 | zakwalifikowano |
3. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 | zakwalifikowano |
4. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 | zakwalifikowano |
5. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 | zakwalifikowano |
6. | MALISZ Jacek | UKS START OPOLE | 17.01.1993 | zakwalifikowano |
7. | FAJKIS Krystian | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 | zakwalifikowano |
8. | CIEŚLIK Paweł | PIAST GLIWICE | 05.04.1995 | zakwalifikowano |
9. | DROBIŃSKI Jędrzej | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 06.12.1993 | zakwalifikowano |
10. | NASZKOWSKI Kamil | RMKS RYBNIK | 06.04.1994 | zakwalifikowano |
11. | SCHAB Michał | KKS KRAKÓW | 27.04.1993 | zakwalifikowano |
12. | MROSZCZAK Mikołaj | RMKS RYBNIK | 22.07.1995 | zakwalifikowano |
13. | ŁASIEWICKI Marcin | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1994 | zakwalifikowano |
14. | ADAMOWICZ Mikołaj | MKS KUSY SZCZECIN | 24.05.1994 | zakwalifikowano |
15. | PUNT Piotr | AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ | 26.11.1993 | zakwalifikowano |
16. | KOĆWIN Witold | AZS AWF KATOWICE | 28.12.1993 | zakwalifikowano |
17. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 | zakwalifikowano |
18. | KASZUBA Michał | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 14.07.1994 | zakwalifikowano |
19. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 | zakwalifikowano |
20. | JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz | AZS AWF KATOWICE | 19.02.1993 | zakwalifikowano |
21. | FRAŚ Mieszko | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
22. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 | zakwalifikowano |
23. | TRZCIŃSKI Mateusz | KKS KRAKÓW | 30.07.1994 | zakwalifikowano |
24. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 | zakwalifikowano |
25. | MAZURKIEWICZ Jakub | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.06.1994 | zakwalifikowano |
26. | WARDZIŃSKI Mateusz | PIAST GLIWICE | 25.02.1993 | zakwalifikowano |
27. | WARDACKI Ksawery | MKS KUSY SZCZECIN | 28.06.1993 | zakwalifikowano |
28. | KORONKIEWICZ Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 26.06.1995 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SCHAB Michał | KKS KRAKÓW | 27.04.1993 |
2. | ROK Mateusz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.08.1994 |
3. | KRUK Tomasz | AZS AWF KRAKÓW | 17.11.1993 |
3. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
5. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
6. | FAJKIS Krystian | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 |
7. | CIEŚLIK Paweł | PIAST GLIWICE | 05.04.1995 |
8. | FRAŚ Mieszko | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 |
9. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
10. | MALISZ Jacek | UKS START OPOLE | 17.01.1993 |
11. | DROBIŃSKI Jędrzej | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 06.12.1993 |
12. | NASZKOWSKI Kamil | RMKS RYBNIK | 06.04.1994 |
13. | PUNT Piotr | AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ | 26.11.1993 |
14. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
15. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
16. | JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz | AZS AWF KATOWICE | 19.02.1993 |
17. | MROSZCZAK Mikołaj | RMKS RYBNIK | 22.07.1995 |
18. | ŁASIEWICKI Marcin | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1994 |
19. | ADAMOWICZ Mikołaj | MKS KUSY SZCZECIN | 24.05.1994 |
20. | KOĆWIN Witold | AZS AWF KATOWICE | 28.12.1993 |
21. | KASZUBA Michał | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 14.07.1994 |
22. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
23. | TRZCIŃSKI Mateusz | KKS KRAKÓW | 30.07.1994 |
24. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
25. | MAZURKIEWICZ Jakub | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.06.1994 |
26. | WARDZIŃSKI Mateusz | PIAST GLIWICE | 25.02.1993 |
27. | WARDACKI Ksawery | MKS KUSY SZCZECIN | 28.06.1993 |
28. | KORONKIEWICZ Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 26.06.1995 |