Nazwa: Memoriał Antoniego Aszkiełowicza
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.04.2009
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | MICHALAK Marcin | 0 | UKS START OPOLE | 18.09.1993 |
2. | WITKOWSKI Wiktor | 0 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 02.11.1995 |
3. | HAMULSKI Adrian | 0 | WARTA ŚREM | 02.11.1994 |
4. | GIERZ Anna | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.04.1994 |
5. | ŁAZEWSKI Daniel | 0 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 01.11.1993 |
6. | WARDACKI Ksawery | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.06.1993 |
7. | TOMASZEWSKI Mateusz | 0 | AZS UKW BYDGOSZCZ | 23.06.1992 |
8. | MALISZ Jacek | 0 | UKS START OPOLE | 17.01.1993 |
9. | DROBIŃSKI Jędrzej | 0 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 06.12.1993 |
10. | GÓRNY Karol | 0 | WARTA ŚREM | 28.11.1992 |
11. | WOLAŃSKI Adam | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 30.01.1994 |
12. | WOJTAS Maksymilian | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 11.11.1994 |
13. | KARNOWSKI Kamil | 0 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.03.1993 |
14. | MAZURKIEWICZ Jakub | 0 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.06.1994 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | MICHALAK Marcin | UKS START OPOLE | 18.09.1993 | zakwalifikowano |
2. | WOJTAS Maksymilian | MKS KUSY SZCZECIN | 11.11.1994 | zakwalifikowano |
3. | MALISZ Jacek | UKS START OPOLE | 17.01.1993 | zakwalifikowano |
4. | KARNOWSKI Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.03.1993 | zakwalifikowano |
5. | ŁAZEWSKI Daniel | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 01.11.1993 | zakwalifikowano |
6. | DROBIŃSKI Jędrzej | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 06.12.1993 | zakwalifikowano |
7. | WARDACKI Ksawery | MKS KUSY SZCZECIN | 28.06.1993 | zakwalifikowano |
8. | MAZURKIEWICZ Jakub | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.06.1994 | zakwalifikowano |
9. | GIERZ Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 25.04.1994 | zakwalifikowano |
11. | HAMULSKI Adrian | WARTA ŚREM | 02.11.1994 | zakwalifikowano |
12. | GÓRNY Karol | WARTA ŚREM | 28.11.1992 | zakwalifikowano |
13. | TOMASZEWSKI Mateusz | AZS UKW BYDGOSZCZ | 23.06.1992 | zakwalifikowano |
14. | WITKOWSKI Wiktor | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 02.11.1995 | zakwalifikowano |
15. | WOLAŃSKI Adam | MKS KUSY SZCZECIN | 30.01.1994 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | MICHALAK Marcin | UKS START OPOLE | 18.09.1993 |
2. | WOJTAS Maksymilian | MKS KUSY SZCZECIN | 11.11.1994 |
3. | DROBIŃSKI Jędrzej | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 06.12.1993 |
3. | KARNOWSKI Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.03.1993 |
5. | MALISZ Jacek | UKS START OPOLE | 17.01.1993 |
6. | ŁAZEWSKI Daniel | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 01.11.1993 |
7. | WARDACKI Ksawery | MKS KUSY SZCZECIN | 28.06.1993 |
8. | MAZURKIEWICZ Jakub | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.06.1994 |
9. | GIERZ Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 25.04.1994 |
11. | HAMULSKI Adrian | WARTA ŚREM | 02.11.1994 |
12. | GÓRNY Karol | WARTA ŚREM | 28.11.1992 |
13. | TOMASZEWSKI Mateusz | AZS UKW BYDGOSZCZ | 23.06.1992 |
14. | WITKOWSKI Wiktor | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 02.11.1995 |
15. | WOLAŃSKI Adam | MKS KUSY SZCZECIN | 30.01.1994 |