Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 18.04.2009


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Aleksandra STANUCH 0 MKS KUSY SZCZECIN 18.01.1999
2. Marta Kaczmarek 27 IKS LESZNO 13.03.1999
3. Monika DOMBROWSKA 0 AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998
4. Julia MAJSZUTOWICZ 0 MKS KUSY SZCZECIN 07.06.1999
5. Julia STRACHOWSKA 1 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
6. Wiktoria SZEWCZYK 34 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
7. Natalia SYCZ 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.02.1999
8. Angelika ŁAWRUKAJTIS 0 MKS KUSY SZCZECIN 09.09.1998
9. Katarzyna Matysiak 3 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
10. Renata TOMCZAK 27 IKS LESZNO 29.05.1999
11. Katarzyna KRYCHOWSKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 06.08.1998
12. Sylwia ŁUCZAK 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.06.1999
13. Maria RENKE 35 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.08.1999
14. Małgorzata STRACHOWSKA 3 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
15. Wiktoria SKRZYPCZAK 0 AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
16. Dominika PAŁKA 24 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998
17. Karina KOLIBABKA 0 KU AZS-UAM POZNAŃ. 30.06.1998
18. Aleksandra HODURA 33 IKS LESZNO 24.02.1999
19. Lucyna GRZELEC 0 UKS ATENA GDAŃSK 25.05.1998
20. Alicja SZOSTAKIEWICZ 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998
21. Patrycja RUDZIŃSKA 5 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998
22. Weronika JUCHNOWICZ 65 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.08.1999
23. Ewelina KOLAK 36 IKS LESZNO 24.01.1998
24. Weronika RABCZEWSKA 0 AZS AWF WROCŁAW 19.10.1998
25. Olga BURLIKOWSKA 23 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.01.1999
26. Aleksandra MIERNIK 0 MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1999
27. Karolina KAPRAL 7 MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
28. Anna ZAMELEK 74 IKS LESZNO 30.07.1999
29. Zuzanna BOBER 41 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999
30. Marta CZERWIŃSKA 61 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1998
31. Malwina WALKOWSKA 20 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.01.1998
32. Joanna Toporska 18 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999
33. Zuzanna ROPIAK 9 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.04.1998
34. Marzena CZERWIŃSKA 61 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999
35. Aleksandra SPIECZYŃSKA 38 MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998
36. Natalia ROJDA 0 AZS AWF POZNAŃ 17.03.1998
37. Sara BOROWIECKA 0 IKS LESZNO 12.10.1999
38. Natalia MUKLEWICZ 0 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.01.1999
39. Patrycja SCHMIDT 0 MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999
40. Anna KRYSZTOFIAK 0 AZS AWF POZNAŃ 10.09.1998
41. Natalia BRZEZIŃSKA 10 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 07.04.1998
42. Agnieszka PIJACZYŃSKA 14 POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998
43. Klaudia WYRWICKA 64 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.08.1999
44. Julia DOMAŃSKA 49 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.08.1998
45. Katarzyna STAWIARSKA 58 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.12.1999
46. Zofia BRONIKOWSKA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998
47. Aleksandra Jeglińska 45 AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
48. Luiza STANISŁAWSKA 12 AZS AWF POZNAŃ 17.01.1998
49. Rozalia DARDA 0 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998
50. Malwina JURGA 11 POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Julia STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
2. Natalia BRZEZIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 07.04.1998 zakwalifikowano
3. Karolina KAPRAL MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998 zakwalifikowano
4. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998 zakwalifikowano
5. Zuzanna ROPIAK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.04.1998 zakwalifikowano
6. Aleksandra STANUCH MKS KUSY SZCZECIN 18.01.1999 zakwalifikowano
7. Małgorzata STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
8. Zofia BRONIKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998 zakwalifikowano
9. Zuzanna BOBER KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999 zakwalifikowano
10. Lucyna GRZELEC UKS ATENA GDAŃSK 25.05.1998 zakwalifikowano
11. Aleksandra SPIECZYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998 zakwalifikowano
12. Olga BURLIKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.01.1999 zakwalifikowano
13. Julia DOMAŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.08.1998 zakwalifikowano
14. Natalia SYCZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.02.1999 zakwalifikowano
15. Natalia MUKLEWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.01.1999 zakwalifikowano
16. Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999 zakwalifikowano
17. Luiza STANISŁAWSKA AZS AWF POZNAŃ 17.01.1998 zakwalifikowano
17. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999 zakwalifikowano
19. Malwina JURGA POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998 zakwalifikowano
20. Angelika ŁAWRUKAJTIS MKS KUSY SZCZECIN 09.09.1998 zakwalifikowano
21. Alicja SZOSTAKIEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998 zakwalifikowano
22. Katarzyna KRYCHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 06.08.1998 zakwalifikowano
22. Patrycja RUDZIŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998 zakwalifikowano
24. Malwina WALKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.01.1998 zakwalifikowano
25. Dominika PAŁKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998 zakwalifikowano
26. Rozalia DARDA MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998 zakwalifikowano
27. Agnieszka PIJACZYŃSKA POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998 zakwalifikowano
28. Patrycja SCHMIDT MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999 zakwalifikowano
29. Wiktoria SZEWCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998 zakwalifikowano
30. Aleksandra MIERNIK MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1999 zakwalifikowano
31. Ewelina KOLAK IKS LESZNO 24.01.1998 zakwalifikowano
32. Karina KOLIBABKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 30.06.1998 zakwalifikowano
33. Weronika JUCHNOWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.08.1999 zakwalifikowano
34. Katarzyna STAWIARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.12.1999 zakwalifikowano
35. Monika DOMBROWSKA AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998 zakwalifikowano
36. Marta CZERWIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1998 zakwalifikowano
37. Aleksandra HODURA IKS LESZNO 24.02.1999 zakwalifikowano
38. Natalia ROJDA AZS AWF POZNAŃ 17.03.1998 zakwalifikowano
39. Maria RENKE UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.08.1999 zakwalifikowano
40. Weronika RABCZEWSKA AZS AWF WROCŁAW 19.10.1998 zakwalifikowano
41. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999 zakwalifikowano
42. Sara BOROWIECKA IKS LESZNO 12.10.1999 zakwalifikowano
42. Marzena CZERWIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999 zakwalifikowano
44. Klaudia WYRWICKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.08.1999 zakwalifikowano
45. Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999 zakwalifikowano
46. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999 zakwalifikowano
47. Anna KRYSZTOFIAK AZS AWF POZNAŃ 10.09.1998 zakwalifikowano
48. Anna ZAMELEK IKS LESZNO 30.07.1999 zakwalifikowano
48. Sylwia ŁUCZAK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.06.1999 zakwalifikowano
50. Julia MAJSZUTOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 07.06.1999 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Julia STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
2. Małgorzata STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
3. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
3. Malwina JURGA POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998
5. Zuzanna ROPIAK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.04.1998
6. Zofia BRONIKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998
7. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999
8. Patrycja RUDZIŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998
9. Natalia BRZEZIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 07.04.1998
10. Karolina KAPRAL MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
11. Aleksandra STANUCH MKS KUSY SZCZECIN 18.01.1999
12. Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999
13. Angelika ŁAWRUKAJTIS MKS KUSY SZCZECIN 09.09.1998
14. Alicja SZOSTAKIEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998
15. Katarzyna KRYCHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 06.08.1998
16. Malwina WALKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.01.1998
17. Zuzanna BOBER KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999
18. Lucyna GRZELEC UKS ATENA GDAŃSK 25.05.1998
19. Aleksandra SPIECZYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998
20. Olga BURLIKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.01.1999
21. Julia DOMAŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.08.1998
22. Natalia SYCZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.02.1999
23. Natalia MUKLEWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.01.1999
24. Luiza STANISŁAWSKA AZS AWF POZNAŃ 17.01.1998
25. Dominika PAŁKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998
26. Rozalia DARDA MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998
27. Patrycja SCHMIDT MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999
28. Aleksandra MIERNIK MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1999
29. Ewelina KOLAK IKS LESZNO 24.01.1998
30. Karina KOLIBABKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 30.06.1998
31. Marta CZERWIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1998
32. Natalia ROJDA AZS AWF POZNAŃ 17.03.1998
33. Agnieszka PIJACZYŃSKA POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998
34. Wiktoria SZEWCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
35. Weronika JUCHNOWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.08.1999
36. Katarzyna STAWIARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.12.1999
37. Monika DOMBROWSKA AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998
38. Aleksandra HODURA IKS LESZNO 24.02.1999
39. Maria RENKE UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.08.1999
40. Weronika RABCZEWSKA AZS AWF WROCŁAW 19.10.1998
41. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
42. Sara BOROWIECKA IKS LESZNO 12.10.1999
42. Marzena CZERWIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999
44. Klaudia WYRWICKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.08.1999
45. Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999
46. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
47. Anna KRYSZTOFIAK AZS AWF POZNAŃ 10.09.1998
48. Anna ZAMELEK IKS LESZNO 30.07.1999
48. Sylwia ŁUCZAK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.06.1999
50. Julia MAJSZUTOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 07.06.1999

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy