Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 18.04.2009


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Małgorzata SZEWCZYK 0 UKS ATENA GDAŃSK 16.02.1996
2. Oliwia BROŻYNA 0 UKS ATENA GDAŃSK 25.08.1996
3. Marta TOBOŁA 0 UKS ATENA GDAŃSK 03.02.1995
4. Karolina SIWEK 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.08.1997
5. Małgorzata WAWROWSKA 0 AZS AWF POZNAŃ 02.05.1996
6. Oliwia SROKA 0 MKS KUSY SZCZECIN 23.06.1996
7. Michalina BÓRKOWSKA 0 POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1996
8. Aleksandra NIWIŃSKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997
9. Julianna ŁUKOWSKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 31.01.1996
10. Michalina SAWKO 0 UKS ATENA GDAŃSK 09.06.1997
11. Aleksandra STARZ 0 KU AZS-UAM POZNAŃ. 30.11.1995
12. Julia Walczyk 0 KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997
13. Zuzanna WIECZOREK 0 AZS AWF POZNAŃ 30.06.1995
14. Elżbieta STEMPLOWSKA 0 UKS RONDO SZCZECIN 22.07.1997
15. Karolina KUĆKO 0 UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996
16. Marianna JANKOWSKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
17. Zuzanna HIRSZ 0 UKS ATENA GDAŃSK 17.12.1996
18. Weronika CZAJKA 0 ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995
19. Marta ADRIAN 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.07.1997
20. Alicja WIADEREK 0 KU AZS-UAM POZNAŃ. 06.03.1996
21. Michalina MATUSZEWSKA 0 IKS LESZNO 07.12.1996
22. Melania LIPIŃSKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 02.03.1996
23. Emilia GLAZER 0 UKS ATENA GDAŃSK 04.05.1997
24. Karolina PISKORSKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
25. Dominika SIEŃSKA 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 18.05.1996
26. Sandra BOK 0 IKS LESZNO 31.01.1995
27. Martyna Długosz 0 KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996
28. Paulina KELLER 0 ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.01.1995
29. Kamila PRZYBOROWSKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 09.12.1997
30. Alma PADALIS 0 UKS ATENA GDAŃSK 04.11.1996
31. Dominika PIĘTKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 04.01.1996
32. Alicja WRÓBLEWSKA 0 MKS KUSY SZCZECIN 28.03.1995
33. Julia BURACZEWSKA 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.07.1996
34. Magdalena STRACHOWSKA 0 ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996
35. Maria Vetulani 0 KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1996
36. Julia WĄSOWICZ 0 UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997
37. Monika MATACZ 0 UKS ATENA GDAŃSK 06.12.1997
38. Klaudia CZERWIŃSKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 05.03.1996
39. Magdalena WASYLUK 0 AZS AWF WROCŁAW 29.10.1995
40. Magdalena BANASZAK 0 AZS AWF POZNAŃ 05.03.1996
41. Aleksandra WALCZAK 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.03.1995
42. Natalia WOŚKO 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.01.1995
43. Agnieszka LEN 0 UKS ATENA GDAŃSK 13.10.1997
44. Anna SZYMCZAK 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 22.08.1997
45. Anna JERECZEK 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
46. Dominika BINIEK 0 MKS KUSY SZCZECIN 26.06.1997
47. Natalia SIWEK 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.1996
48. Katarzyna LACHMAN 0 AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996
49. Justyna CZAJKA 0 ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995
50. Kinga WRÓBEL 0 UKS ATENA GDAŃSK 10.06.1997
51. Magdalena DRAPELLA 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.10.1996
52. Wiktoria JERECZEK 0 UKS ATENA GDAŃSK 23.03.1997
53. Joanna SZYMAŃSKA 0 AZS AWF POZNAŃ 03.10.1996
54. Monika KRECZETOWSKA 0 POLONIA 1912 LESZNO 20.06.1997
55. Michalina SZULC 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.04.1996
56. Agnieszka MEJZA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.04.1996
57. Sara ŻELECHOWSKA 0 KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997
58. Marta DŁUGOKĘCKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 20.12.1995
59. Zuzanna MATUSZEWSKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
60. Anna BUSZKA 0 IKS LESZNO 17.01.1997
61. Klaudia ADAMSKA 0 AZS AWF POZNAŃ 17.11.1996
62. Aleksandra SZKLAR 0 AZS AWF KATOWICE 08.04.1995
63. Wiktoria REZMER 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.06.1996

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Anna SZYMCZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 22.08.1997 zakwalifikowano
2. Weronika CZAJKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995 zakwalifikowano
3. Martyna Długosz KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996 zakwalifikowano
4. Wiktoria REZMER UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.06.1996 zakwalifikowano
5. Julia Walczyk KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997 zakwalifikowano
6. Justyna CZAJKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995 zakwalifikowano
7. Marta TOBOŁA UKS ATENA GDAŃSK 03.02.1995 zakwalifikowano
8. Karolina KUĆKO UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996 zakwalifikowano
9. Natalia WOŚKO UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.01.1995 zakwalifikowano
10. Zuzanna WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 30.06.1995 zakwalifikowano
11. Magdalena STRACHOWSKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996 zakwalifikowano
12. Wiktoria JERECZEK UKS ATENA GDAŃSK 23.03.1997 zakwalifikowano
13. Dominika PIĘTKA UKS ATENA GDAŃSK 04.01.1996 zakwalifikowano
14. Agnieszka MEJZA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.04.1996 zakwalifikowano
15. Oliwia BROŻYNA UKS ATENA GDAŃSK 25.08.1996 zakwalifikowano
16. Melania LIPIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.03.1996 zakwalifikowano
17. Alicja WIADEREK KU AZS-UAM POZNAŃ. 06.03.1996 zakwalifikowano
18. Magdalena WASYLUK AZS AWF WROCŁAW 29.10.1995 zakwalifikowano
19. Anna JERECZEK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997 zakwalifikowano
19. Marta DŁUGOKĘCKA UKS ATENA GDAŃSK 20.12.1995 zakwalifikowano
21. Karolina SIWEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.08.1997 zakwalifikowano
22. Anna BUSZKA IKS LESZNO 17.01.1997 zakwalifikowano
23. Joanna SZYMAŃSKA AZS AWF POZNAŃ 03.10.1996 zakwalifikowano
24. Małgorzata SZEWCZYK UKS ATENA GDAŃSK 16.02.1996 zakwalifikowano
25. Emilia GLAZER UKS ATENA GDAŃSK 04.05.1997 zakwalifikowano
26. Aleksandra SZKLAR AZS AWF KATOWICE 08.04.1995 zakwalifikowano
27. Julia WĄSOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997 zakwalifikowano
28. Dominika SIEŃSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 18.05.1996 zakwalifikowano
29. Michalina SZULC UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.04.1996 zakwalifikowano
30. Aleksandra WALCZAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.03.1995 zakwalifikowano
31. Kamila PRZYBOROWSKA UKS ATENA GDAŃSK 09.12.1997 zakwalifikowano
31. Maria Vetulani KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1996 zakwalifikowano
33. Julia BURACZEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.07.1996 zakwalifikowano
34. Michalina MATUSZEWSKA IKS LESZNO 07.12.1996 zakwalifikowano
34. Magdalena BANASZAK AZS AWF POZNAŃ 05.03.1996 zakwalifikowano
36. Katarzyna LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996 zakwalifikowano
37. Julianna ŁUKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 31.01.1996 zakwalifikowano
38. Magdalena DRAPELLA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.10.1996 zakwalifikowano
39. Klaudia CZERWIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 05.03.1996 zakwalifikowano
40. Aleksandra NIWIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997 zakwalifikowano
41. Oliwia SROKA MKS KUSY SZCZECIN 23.06.1996 zakwalifikowano
42. Karolina PISKORSKA UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997 zakwalifikowano
43. Aleksandra STARZ KU AZS-UAM POZNAŃ. 30.11.1995 zakwalifikowano
44. Alma PADALIS UKS ATENA GDAŃSK 04.11.1996 zakwalifikowano
45. Klaudia ADAMSKA AZS AWF POZNAŃ 17.11.1996 zakwalifikowano
46. Natalia SIWEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.1996 zakwalifikowano
47. Elżbieta STEMPLOWSKA UKS RONDO SZCZECIN 22.07.1997 zakwalifikowano
48. Kinga WRÓBEL UKS ATENA GDAŃSK 10.06.1997 zakwalifikowano
49. Michalina BÓRKOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1996 zakwalifikowano
50. Marianna JANKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997 zakwalifikowano
51. Zuzanna MATUSZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997 zakwalifikowano
52. Sandra BOK IKS LESZNO 31.01.1995 zakwalifikowano
53. Agnieszka LEN UKS ATENA GDAŃSK 13.10.1997 zakwalifikowano
54. Zuzanna HIRSZ UKS ATENA GDAŃSK 17.12.1996 zakwalifikowano
54. Marta ADRIAN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.07.1997 zakwalifikowano
56. Sara ŻELECHOWSKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997 zakwalifikowano
57. Michalina SAWKO UKS ATENA GDAŃSK 09.06.1997 zakwalifikowano
58. Paulina KELLER ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.01.1995 zakwalifikowano
59. Monika KRECZETOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 20.06.1997 zakwalifikowano
60. Alicja WRÓBLEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 28.03.1995 zakwalifikowano
61. Monika MATACZ UKS ATENA GDAŃSK 06.12.1997 zakwalifikowano
62. Dominika BINIEK MKS KUSY SZCZECIN 26.06.1997 zakwalifikowano
63. Małgorzata WAWROWSKA AZS AWF POZNAŃ 02.05.1996 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Natalia WOŚKO UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.01.1995
2. Martyna Długosz KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996
3. Wiktoria JERECZEK UKS ATENA GDAŃSK 23.03.1997
3. Weronika CZAJKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995
5. Anna SZYMCZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 22.08.1997
6. Wiktoria REZMER UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.06.1996
7. Marta TOBOŁA UKS ATENA GDAŃSK 03.02.1995
8. Magdalena STRACHOWSKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996
9. Julia Walczyk KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997
10. Karolina KUĆKO UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996
11. Zuzanna WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 30.06.1995
12. Dominika PIĘTKA UKS ATENA GDAŃSK 04.01.1996
13. Alicja WIADEREK KU AZS-UAM POZNAŃ. 06.03.1996
14. Magdalena WASYLUK AZS AWF WROCŁAW 29.10.1995
15. Marta DŁUGOKĘCKA UKS ATENA GDAŃSK 20.12.1995
16. Julia WĄSOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997
17. Justyna CZAJKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995
18. Agnieszka MEJZA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.04.1996
19. Oliwia BROŻYNA UKS ATENA GDAŃSK 25.08.1996
20. Melania LIPIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.03.1996
21. Anna JERECZEK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
22. Joanna SZYMAŃSKA AZS AWF POZNAŃ 03.10.1996
23. Aleksandra SZKLAR AZS AWF KATOWICE 08.04.1995
24. Michalina SZULC UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.04.1996
25. Aleksandra WALCZAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.03.1995
26. Kamila PRZYBOROWSKA UKS ATENA GDAŃSK 09.12.1997
26. Maria Vetulani KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1996
28. Julianna ŁUKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 31.01.1996
29. Aleksandra NIWIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997
30. Oliwia SROKA MKS KUSY SZCZECIN 23.06.1996
31. Aleksandra STARZ KU AZS-UAM POZNAŃ. 30.11.1995
32. Alma PADALIS UKS ATENA GDAŃSK 04.11.1996
33. Karolina SIWEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.08.1997
34. Anna BUSZKA IKS LESZNO 17.01.1997
35. Małgorzata SZEWCZYK UKS ATENA GDAŃSK 16.02.1996
36. Emilia GLAZER UKS ATENA GDAŃSK 04.05.1997
37. Dominika SIEŃSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 18.05.1996
38. Julia BURACZEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.07.1996
39. Magdalena BANASZAK AZS AWF POZNAŃ 05.03.1996
39. Michalina MATUSZEWSKA IKS LESZNO 07.12.1996
41. Katarzyna LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996
42. Magdalena DRAPELLA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.10.1996
43. Klaudia CZERWIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 05.03.1996
44. Karolina PISKORSKA UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
45. Klaudia ADAMSKA AZS AWF POZNAŃ 17.11.1996
46. Natalia SIWEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.1996
47. Elżbieta STEMPLOWSKA UKS RONDO SZCZECIN 22.07.1997
48. Kinga WRÓBEL UKS ATENA GDAŃSK 10.06.1997
49. Michalina BÓRKOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1996
50. Marianna JANKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
51. Zuzanna MATUSZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
52. Sandra BOK IKS LESZNO 31.01.1995
53. Agnieszka LEN UKS ATENA GDAŃSK 13.10.1997
54. Marta ADRIAN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.07.1997
54. Zuzanna HIRSZ UKS ATENA GDAŃSK 17.12.1996
56. Sara ŻELECHOWSKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997
57. Michalina SAWKO UKS ATENA GDAŃSK 09.06.1997
58. Paulina KELLER ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.01.1995
59. Monika KRECZETOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 20.06.1997
60. Alicja WRÓBLEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 28.03.1995
61. Monika MATACZ UKS ATENA GDAŃSK 06.12.1997
62. Dominika BINIEK MKS KUSY SZCZECIN 26.06.1997
63. Małgorzata WAWROWSKA AZS AWF POZNAŃ 02.05.1996

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy