Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.04.2009


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Kacper SKRZYPKOWSKI 0 UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
2. Andrzej FUDRO 0 MKS KUSY SZCZECIN 11.03.1996
3. Mateusz DOROCHOWICZ 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 21.09.1997
4. Amadeusz SKRZYPKOWSKI 31 UKS ATENA GDAŃSK 26.06.1996
5. Daniel ŁUKASIK 0 MKS KUSY SZCZECIN 03.09.1997
6. Marcin Lica 31 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 22.08.1996
7. Alex STRZELECKI 1 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.12.1995
8. Dawid WÓJCIK 0 UKS ATENA GDAŃSK 22.01.1997
9. Jędrzej KRUKOWSKI 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.08.1997
10. Tomasz KONIECZNY 29 AZS AWF WARSZAWA 17.02.1996
11. Karol HAŁABURDA 0 MKS KUSY SZCZECIN 21.08.1997
12. Julian CHUDZIŃSKI 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.10.1997
13. Bartosz Cegielski 2 AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995
14. Mateusz KOZŁOWSKI 28 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.07.1995
15. Marek PILSZAK 0 UKS ATENA GDAŃSK 06.06.1997
16. Hubert JANOWSKI 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.1995
17. Piotr NIEDZIELSKI 0 POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997
18. Bartosz JAGŁA 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.07.1997
19. Kacper MAĆKOWIAK 4 KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996
20. Jan STERNAU 0 UKS ATENA GDAŃSK 27.08.1996
21. Tymon GAGULEWICZ 26 UKS ATENA GDAŃSK 08.10.1996
22. Andrzej RZĄDKOWSKI 5 WROCŁAWIANIE. 04.03.1997
23. Kasper PALUSZKIEWICZ 0 AZS AWF POZNAŃ 02.11.1996
24. Jędrzej MYSZKOWSKI 0 IKS LESZNO 05.08.1996
25. Adrian HAŁAWCZAK 0 MKS KUSY SZCZECIN 07.03.1997
26. Jakub SULARZ 0 UKS ATENA GDAŃSK 18.06.1996
27. Daniel MILANOWSKI 0 UKS ATENA GDAŃSK 25.04.1996
28. Krystian KOPER 25 AZS AWF POZNAŃ 04.02.1995
29. Olgierd WOLNY 0 MKS KUSY SZCZECIN 05.04.1997
30. Konrad RADLIŃSKI 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.02.1997
31. Dominik SAMOREK 7 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.07.1996
32. Paweł GRACZYK 0 UKS ATENA GDAŃSK 24.12.1997
33. Mikołaj RYGUS 23 POLONIA 1912 LESZNO 13.04.1996
34. Gaweł ZARĘBA 0 AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997
35. Filip ŻMIJEWSKI 8 AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995
36. Jan ZALICKI 0 IKS WARSZAWA 03.09.1997
37. Maciej SIENKIEWICZ 0 MKS KUSY SZCZECIN 07.11.1997
38. Mateusz GWIZDAŁA 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.04.1997
39. Michał KOBRYŃ 0 UKS ATENA GDAŃSK 27.09.1997
40. Mateusz GLUMA 0 IKS LESZNO 14.08.1996
41. Kamil CHISIŃSKI 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.07.1997
42. Bartosz TRZNADEL 11 UKS ATENA GDAŃSK 07.12.1995
43. Stefan KROMOLICKI 0 MKS KUSY SZCZECIN 10.07.1995
44. Mikołaj WIETRZYKOWSKI 0 POLONIA 1912 LESZNO 16.02.1997
45. Dawid KASPRZYK 17 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995
46. Maciej PODRALSKI 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 09.12.1997
47. Wojciech DUDZIC 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.07.1996
48. Tomasz NARUSZEWICZ 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.07.1997
49. Szymon OLEWNICZAK 0 MKS KUSY SZCZECIN 20.02.1996
50. Artur NOWACKI 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.02.1996
51. Marcin KARPICKI 16 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.03.1996
52. Patryk SZULPIN 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 02.12.1997
53. Michał PODOLSKI 0 UKS RONDO SZCZECIN 14.07.1997
54. Maciej CZARNUL 12 IKS LESZNO 01.11.1995
55. Piotr SOBCZAK 15 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.06.1995
56. Oskar ORSZYŃSKI 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997
57. Bartosz MAŁECKI 0 AZS AWF POZNAŃ 28.09.1996
58. Filip MAJKUT 0 MKS KUSY SZCZECIN 08.01.1996
59. Maksymilian JAHNZ 0 AZS AWF POZNAŃ 28.05.1996
60. Jędrzej STANIEWICZ 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1997
61. Szczepan LEWANDOWSKI 14 IKS WARSZAWA 28.01.1997
62. Marcin SULARZ 0 UKS ATENA GDAŃSK 18.06.1996
63. Hubert SWATOWSKI 14 MKS KUSY SZCZECIN 24.04.1996
64. Mariusz KARPIAK 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.06.1997

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Bartosz Cegielski AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995 zakwalifikowano
2. Alex STRZELECKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.12.1995 zakwalifikowano
3. Filip ŻMIJEWSKI AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995 zakwalifikowano
4. Maciej CZARNUL IKS LESZNO 01.11.1995 zakwalifikowano
5. Marcin KARPICKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.03.1996 zakwalifikowano
6. Dominik SAMOREK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.07.1996 zakwalifikowano
7. Stefan KROMOLICKI MKS KUSY SZCZECIN 10.07.1995 zakwalifikowano
8. Bartosz TRZNADEL UKS ATENA GDAŃSK 07.12.1995 zakwalifikowano
9. Dawid KASPRZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995 zakwalifikowano
10. Mikołaj RYGUS POLONIA 1912 LESZNO 13.04.1996 zakwalifikowano
11. Amadeusz SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 26.06.1996 zakwalifikowano
12. Andrzej RZĄDKOWSKI WROCŁAWIANIE. 04.03.1997 zakwalifikowano
13. Maciej PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 09.12.1997 zakwalifikowano
14. Tymon GAGULEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 08.10.1996 zakwalifikowano
15. Hubert SWATOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 24.04.1996 zakwalifikowano
16. Krystian KOPER AZS AWF POZNAŃ 04.02.1995 zakwalifikowano
17. Hubert JANOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.1995 zakwalifikowano
18. Kasper PALUSZKIEWICZ AZS AWF POZNAŃ 02.11.1996 zakwalifikowano
19. Gaweł ZARĘBA AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997 zakwalifikowano
20. Piotr SOBCZAK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.06.1995 zakwalifikowano
21. Mateusz DOROCHOWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 21.09.1997 zakwalifikowano
22. Dawid WÓJCIK UKS ATENA GDAŃSK 22.01.1997 zakwalifikowano
23. Mariusz KARPIAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.06.1997 zakwalifikowano
24. Kacper MAĆKOWIAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996 zakwalifikowano
25. Jakub SULARZ UKS ATENA GDAŃSK 18.06.1996 zakwalifikowano
25. Mateusz KOZŁOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.07.1995 zakwalifikowano
27. Jędrzej STANIEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1997 zakwalifikowano
28. Marek PILSZAK UKS ATENA GDAŃSK 06.06.1997 zakwalifikowano
29. Szczepan LEWANDOWSKI IKS WARSZAWA 28.01.1997 zakwalifikowano
30. Tomasz KONIECZNY AZS AWF WARSZAWA 17.02.1996 zakwalifikowano
31. Kacper SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997 zakwalifikowano
32. Oskar ORSZYŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997 zakwalifikowano
33. Filip MAJKUT MKS KUSY SZCZECIN 08.01.1996 zakwalifikowano
34. Patryk SZULPIN KS AZS AWFIS GDAŃSK. 02.12.1997 zakwalifikowano
35. Michał KOBRYŃ UKS ATENA GDAŃSK 27.09.1997 zakwalifikowano
36. Piotr NIEDZIELSKI POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997 zakwalifikowano
37. Wojciech DUDZIC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.07.1996 zakwalifikowano
38. Jędrzej KRUKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.08.1997 zakwalifikowano
39. Jędrzej MYSZKOWSKI IKS LESZNO 05.08.1996 zakwalifikowano
40. Julian CHUDZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.10.1997 zakwalifikowano
41. Tomasz NARUSZEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.07.1997 zakwalifikowano
42. Artur NOWACKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.02.1996 zakwalifikowano
43. Jan ZALICKI IKS WARSZAWA 03.09.1997 zakwalifikowano
44. Mateusz GWIZDAŁA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.04.1997 zakwalifikowano
45. Paweł GRACZYK UKS ATENA GDAŃSK 24.12.1997 zakwalifikowano
46. Marcin Lica UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 22.08.1996 zakwalifikowano
47. Mikołaj WIETRZYKOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 16.02.1997 zakwalifikowano
48. Daniel MILANOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.04.1996 zakwalifikowano
49. Marcin SULARZ UKS ATENA GDAŃSK 18.06.1996 zakwalifikowano
50. Jan STERNAU UKS ATENA GDAŃSK 27.08.1996 zakwalifikowano
51. Olgierd WOLNY MKS KUSY SZCZECIN 05.04.1997 zakwalifikowano
52. Konrad RADLIŃSKI UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.02.1997 zakwalifikowano
53. Maksymilian JAHNZ AZS AWF POZNAŃ 28.05.1996 zakwalifikowano
54. Mateusz GLUMA IKS LESZNO 14.08.1996 zakwalifikowano
55. Andrzej FUDRO MKS KUSY SZCZECIN 11.03.1996 zakwalifikowano
56. Michał PODOLSKI UKS RONDO SZCZECIN 14.07.1997 zakwalifikowano
56. Bartosz MAŁECKI AZS AWF POZNAŃ 28.09.1996 zakwalifikowano
58. Szymon OLEWNICZAK MKS KUSY SZCZECIN 20.02.1996 zakwalifikowano
59. Karol HAŁABURDA MKS KUSY SZCZECIN 21.08.1997 zakwalifikowano
60. Kamil CHISIŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.07.1997 zakwalifikowano
61. Adrian HAŁAWCZAK MKS KUSY SZCZECIN 07.03.1997 zakwalifikowano
62. Bartosz JAGŁA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.07.1997 zakwalifikowano
63. Daniel ŁUKASIK MKS KUSY SZCZECIN 03.09.1997 zakwalifikowano
64. Maciej SIENKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 07.11.1997 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Bartosz Cegielski AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995
2. Alex STRZELECKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.12.1995
3. Maciej CZARNUL IKS LESZNO 01.11.1995
3. Dominik SAMOREK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.07.1996
5. Filip ŻMIJEWSKI AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995
6. Marcin KARPICKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.03.1996
7. Stefan KROMOLICKI MKS KUSY SZCZECIN 10.07.1995
8. Dawid KASPRZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995
9. Bartosz TRZNADEL UKS ATENA GDAŃSK 07.12.1995
10. Mikołaj RYGUS POLONIA 1912 LESZNO 13.04.1996
11. Amadeusz SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 26.06.1996
12. Andrzej RZĄDKOWSKI WROCŁAWIANIE. 04.03.1997
13. Tymon GAGULEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 08.10.1996
14. Krystian KOPER AZS AWF POZNAŃ 04.02.1995
15. Kasper PALUSZKIEWICZ AZS AWF POZNAŃ 02.11.1996
16. Piotr SOBCZAK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.06.1995
17. Maciej PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 09.12.1997
18. Hubert SWATOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 24.04.1996
19. Hubert JANOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.1995
20. Gaweł ZARĘBA AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997
21. Mateusz DOROCHOWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 21.09.1997
22. Dawid WÓJCIK UKS ATENA GDAŃSK 22.01.1997
23. Kacper MAĆKOWIAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996
24. Mateusz KOZŁOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.07.1995
25. Marek PILSZAK UKS ATENA GDAŃSK 06.06.1997
26. Szczepan LEWANDOWSKI IKS WARSZAWA 28.01.1997
27. Tomasz KONIECZNY AZS AWF WARSZAWA 17.02.1996
28. Oskar ORSZYŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997
29. Patryk SZULPIN KS AZS AWFIS GDAŃSK. 02.12.1997
30. Jędrzej KRUKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.08.1997
31. Jędrzej MYSZKOWSKI IKS LESZNO 05.08.1996
32. Artur NOWACKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.02.1996
33. Mariusz KARPIAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.06.1997
34. Jakub SULARZ UKS ATENA GDAŃSK 18.06.1996
35. Jędrzej STANIEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1997
36. Kacper SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
37. Filip MAJKUT MKS KUSY SZCZECIN 08.01.1996
38. Michał KOBRYŃ UKS ATENA GDAŃSK 27.09.1997
39. Piotr NIEDZIELSKI POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997
40. Wojciech DUDZIC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.07.1996
41. Julian CHUDZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.10.1997
42. Tomasz NARUSZEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.07.1997
43. Jan ZALICKI IKS WARSZAWA 03.09.1997
44. Mateusz GWIZDAŁA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.04.1997
45. Paweł GRACZYK UKS ATENA GDAŃSK 24.12.1997
46. Marcin Lica UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 22.08.1996
47. Mikołaj WIETRZYKOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 16.02.1997
48. Daniel MILANOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.04.1996
49. Marcin SULARZ UKS ATENA GDAŃSK 18.06.1996
50. Jan STERNAU UKS ATENA GDAŃSK 27.08.1996
51. Olgierd WOLNY MKS KUSY SZCZECIN 05.04.1997
52. Konrad RADLIŃSKI UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.02.1997
53. Maksymilian JAHNZ AZS AWF POZNAŃ 28.05.1996
54. Mateusz GLUMA IKS LESZNO 14.08.1996
55. Andrzej FUDRO MKS KUSY SZCZECIN 11.03.1996
56. Michał PODOLSKI UKS RONDO SZCZECIN 14.07.1997
56. Bartosz MAŁECKI AZS AWF POZNAŃ 28.09.1996
58. Szymon OLEWNICZAK MKS KUSY SZCZECIN 20.02.1996
59. Karol HAŁABURDA MKS KUSY SZCZECIN 21.08.1997
60. Kamil CHISIŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.07.1997
61. Adrian HAŁAWCZAK MKS KUSY SZCZECIN 07.03.1997
62. Bartosz JAGŁA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.07.1997
63. Daniel ŁUKASIK MKS KUSY SZCZECIN 03.09.1997
64. Maciej SIENKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 07.11.1997

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy