Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 18.04.2009


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Halina PTAK 13 MKS KUSY SZCZECIN 13.12.1993
2. Katarzyna JEZIERSKA 40 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.01.1993
3. Laura LEWAŃCZYK 27 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.01.1993
4. Agata CYBIŃSKA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.12.1994
5. Martyna Swatowska-Wenglarczyk 0 AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
6. Aleksandra GOSPODAROWICZ 41 WROCŁAWIANIE. 23.07.1993
7. Joanna NIEWIŃSKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 10.01.1994
8. Barbara WASILEWSKA 25 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.05.1994
9. Monika LESZKOWICZ 14 MKS KUSY SZCZECIN 09.10.1993
10. Sandra KELLER 29 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.04.1993
11. Małgorzata GORAJSKA 0 AZS AWF POZNAŃ 01.08.1994
12. Edyta KACZOROWSKA 38 MKS KUSY SZCZECIN 26.07.1994
13. Natalia BUCZKOWSKA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.06.1994
14. Karolina MIELEWCZYK 52 UKS ATENA GDAŃSK 23.06.1994
15. Martyna PRZYBYŁOWICZ 19 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 10.09.1994
16. Karolina HOFMAN 37 MKS KUSY SZCZECIN 22.05.1994
17. Karolina PACHUCKA 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.09.1994
18. Patrycja BOJKO 0 UKS ATENA GDAŃSK 02.02.1994
19. Agata ŚWITALSKA 17 MKS KUSY SZCZECIN 16.02.1993
20. Agata WYGANOWSKA 30 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 09.12.1994
21. Aleksandra KUNICKA 47 ZJEDNOCZENI PABIANICE 20.06.1994
22. Roma PTAK 0 AZS AWF POZNAŃ 28.07.1994

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Barbara WASILEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.05.1994 zakwalifikowano
2. Agata ŚWITALSKA MKS KUSY SZCZECIN 16.02.1993 zakwalifikowano
3. Martyna PRZYBYŁOWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 10.09.1994 zakwalifikowano
4. Karolina PACHUCKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.09.1994 zakwalifikowano
5. Monika LESZKOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 09.10.1993 zakwalifikowano
6. Laura LEWAŃCZYK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.01.1993 zakwalifikowano
7. Halina PTAK MKS KUSY SZCZECIN 13.12.1993 zakwalifikowano
8. Agata WYGANOWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 09.12.1994 zakwalifikowano
9. Katarzyna JEZIERSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.01.1993 zakwalifikowano
10. Natalia BUCZKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.06.1994 zakwalifikowano
11. Sandra KELLER ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.04.1993 zakwalifikowano
12. Aleksandra KUNICKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 20.06.1994 zakwalifikowano
13. Aleksandra GOSPODAROWICZ WROCŁAWIANIE. 23.07.1993 zakwalifikowano
14. Martyna Swatowska-Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 08.07.1994 zakwalifikowano
15. Karolina MIELEWCZYK UKS ATENA GDAŃSK 23.06.1994 zakwalifikowano
16. Karolina HOFMAN MKS KUSY SZCZECIN 22.05.1994 zakwalifikowano
17. Patrycja BOJKO UKS ATENA GDAŃSK 02.02.1994 zakwalifikowano
18. Edyta KACZOROWSKA MKS KUSY SZCZECIN 26.07.1994 zakwalifikowano
19. Małgorzata GORAJSKA AZS AWF POZNAŃ 01.08.1994 zakwalifikowano
20. Agata CYBIŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.12.1994 zakwalifikowano
21. Roma PTAK AZS AWF POZNAŃ 28.07.1994 zakwalifikowano
22. Joanna NIEWIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 10.01.1994 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Sandra KELLER ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.04.1993
2. Monika LESZKOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 09.10.1993
3. Barbara WASILEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.05.1994
3. Halina PTAK MKS KUSY SZCZECIN 13.12.1993
5. Martyna PRZYBYŁOWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 10.09.1994
6. Katarzyna JEZIERSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.01.1993
7. Aleksandra GOSPODAROWICZ WROCŁAWIANIE. 23.07.1993
8. Edyta KACZOROWSKA MKS KUSY SZCZECIN 26.07.1994
9. Agata ŚWITALSKA MKS KUSY SZCZECIN 16.02.1993
10. Karolina PACHUCKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.09.1994
11. Laura LEWAŃCZYK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.01.1993
12. Agata WYGANOWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 09.12.1994
13. Natalia BUCZKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.06.1994
14. Aleksandra KUNICKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 20.06.1994
15. Martyna Swatowska-Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
16. Karolina HOFMAN MKS KUSY SZCZECIN 22.05.1994
17. Karolina MIELEWCZYK UKS ATENA GDAŃSK 23.06.1994
18. Patrycja BOJKO UKS ATENA GDAŃSK 02.02.1994
19. Małgorzata GORAJSKA AZS AWF POZNAŃ 01.08.1994
20. Agata CYBIŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.12.1994
21. Roma PTAK AZS AWF POZNAŃ 28.07.1994
22. Joanna NIEWIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 10.01.1994

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy