Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.04.2009


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Oskar METZA 5 AZS AWF POZNAŃ 05.02.1993
2. Kajetan DŁUŻYŃSKI 54 IKS LESZNO 21.09.1994
3. Łukasz ADAMSKI 30 AZS AWF POZNAŃ 15.10.1994
4. Mikołaj ADAMOWICZ 0 MKS KUSY SZCZECIN 24.05.1994
5. Mikołaj PRZEZBÓRSKI 0 IKS LESZNO 05.05.1994
6. Radosław KOSZYTSKI 0
7. Kamil KARNOWSKI 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.03.1993
8. Miłosz ZDĘGA 0 IKS LESZNO 14.03.1994
9. Patryk KOLAK 21 AZS AWF POZNAŃ 02.02.1993
10. Filip FRANCESON 18 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 24.10.1993
11. Maciej LISAJ 41 AZS AWF WARSZAWA 25.07.1993
12. Mateusz NOWAK 0 IKS LESZNO 27.02.1994
13. Łukasz BANASZAK 43 AZS AWF POZNAŃ 19.09.1994
14. Michał HEJNY 0 MKS KUSY SZCZECIN 11.04.1994
15. Ksawery NOWOSIELSKI 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.1993

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Oskar METZA AZS AWF POZNAŃ 05.02.1993 zakwalifikowano
2. Ksawery NOWOSIELSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.1993 zakwalifikowano
3. Michał HEJNY MKS KUSY SZCZECIN 11.04.1994 zakwalifikowano
4. Filip FRANCESON KS AZS AWFIS GDAŃSK. 24.10.1993 zakwalifikowano
5. Łukasz ADAMSKI AZS AWF POZNAŃ 15.10.1994 zakwalifikowano
6. Patryk KOLAK AZS AWF POZNAŃ 02.02.1993 zakwalifikowano
7. Kamil KARNOWSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.03.1993 zakwalifikowano
8. Kajetan DŁUŻYŃSKI IKS LESZNO 21.09.1994 zakwalifikowano
9. Radosław KOSZYTSKI zakwalifikowano
10. Maciej LISAJ AZS AWF WARSZAWA 25.07.1993 zakwalifikowano
11. Łukasz BANASZAK AZS AWF POZNAŃ 19.09.1994 zakwalifikowano
12. Mikołaj PRZEZBÓRSKI IKS LESZNO 05.05.1994 zakwalifikowano
13. Miłosz ZDĘGA IKS LESZNO 14.03.1994 zakwalifikowano
14. Mateusz NOWAK IKS LESZNO 27.02.1994 zakwalifikowano
15. Mikołaj ADAMOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 24.05.1994 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Oskar METZA AZS AWF POZNAŃ 05.02.1993
2. Patryk KOLAK AZS AWF POZNAŃ 02.02.1993
3. Ksawery NOWOSIELSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.1993
3. Filip FRANCESON KS AZS AWFIS GDAŃSK. 24.10.1993
5. Michał HEJNY MKS KUSY SZCZECIN 11.04.1994
6. Łukasz ADAMSKI AZS AWF POZNAŃ 15.10.1994
7. Kajetan DŁUŻYŃSKI IKS LESZNO 21.09.1994
8. Maciej LISAJ AZS AWF WARSZAWA 25.07.1993
9. Kamil KARNOWSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.03.1993
10. Radosław KOSZYTSKI
11. Łukasz BANASZAK AZS AWF POZNAŃ 19.09.1994
12. Mikołaj PRZEZBÓRSKI IKS LESZNO 05.05.1994
13. Miłosz ZDĘGA IKS LESZNO 14.03.1994
14. Mateusz NOWAK IKS LESZNO 27.02.1994
15. Mikołaj ADAMOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 24.05.1994

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy