Nazwa: Ogólnopolski Otwarty Turniej Szermierczy we florecie dziewcząt i chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 16.05.2009
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | WIECZOREK Zuzanna | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.1995 |
2. | BUSZKA Anna | 6 | IKS LESZNO | 17.01.1997 |
3. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 |
4. | BÓRKOWSKA Michalina | 9 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1996 |
5. | ŁĄCZNA Ewelina | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.03.1996 |
6. | KELLER Paulina | 1 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 26.01.1995 |
7. | SIWEK Natalia | 5 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.07.1996 |
8. | MATUSZEWSKA Michalina | 7 | IKS LESZNO | 07.12.1996 |
9. | SZYMAŃSKA Joanna | 12 | AZS AWF POZNAŃ | 03.10.1996 |
10. | WITKOWSKA Jagoda | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 28.02.1995 |
11. | ADRIAN Marta | 11 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.07.1997 |
12. | Chrzanowska Julia | 3 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
13. | SIEŃSKA Dominika | 0 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 18.05.1996 |
14. | Walczyk-Klimaszyk Julia | 15 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
15. | KRECZETOWSKA Monika | 14 | POLONIA 1912 LESZNO | 20.06.1997 |
16. | SULIK Sandra | 2 | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 |
17. | MEJZA Agnieszka | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1996 |
18. | LACHMAN Katarzyna | 8 | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 |
19. | STRACHOWSKA Magdalena | 0 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 21.02.1996 |
20. | ADAMSKA Klaudia | 10 | AZS AWF POZNAŃ | 17.11.1996 |
21. | WAWROWSKA Małgorzata | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 02.05.1996 |
22. | SIWEK Karolina | 13 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.08.1997 |
23. | SINORACKA Katarzyna | 1 | BUDOWLANI TORUŃ | 17.02.1995 |
24. | Vetulani Maria | 4 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 | zakwalifikowano |
2. | SULIK Sandra | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 | zakwalifikowano |
3. | SINORACKA Katarzyna | BUDOWLANI TORUŃ | 17.02.1995 | zakwalifikowano |
4. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
5. | WITKOWSKA Jagoda | AZS AWF POZNAŃ | 28.02.1995 | zakwalifikowano |
6. | KELLER Paulina | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 26.01.1995 | zakwalifikowano |
7. | WIECZOREK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.1995 | zakwalifikowano |
8. | BUSZKA Anna | IKS LESZNO | 17.01.1997 | zakwalifikowano |
9. | BÓRKOWSKA Michalina | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1996 | zakwalifikowano |
10. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 | zakwalifikowano |
11. | MATUSZEWSKA Michalina | IKS LESZNO | 07.12.1996 | zakwalifikowano |
12. | SIWEK Karolina | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.08.1997 | zakwalifikowano |
13. | ADAMSKA Klaudia | AZS AWF POZNAŃ | 17.11.1996 | zakwalifikowano |
13. | STRACHOWSKA Magdalena | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 21.02.1996 | zakwalifikowano |
15. | ŁĄCZNA Ewelina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.03.1996 | zakwalifikowano |
16. | Vetulani Maria | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 | zakwalifikowano |
16. | MEJZA Agnieszka | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1996 | zakwalifikowano |
18. | SZYMAŃSKA Joanna | AZS AWF POZNAŃ | 03.10.1996 | zakwalifikowano |
19. | ADRIAN Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.07.1997 | zakwalifikowano |
20. | LACHMAN Katarzyna | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 | zakwalifikowano |
21. | SIWEK Natalia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.07.1996 | zakwalifikowano |
22. | KRECZETOWSKA Monika | POLONIA 1912 LESZNO | 20.06.1997 | zakwalifikowano |
23. | SIEŃSKA Dominika | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 18.05.1996 | zakwalifikowano |
24. | WAWROWSKA Małgorzata | AZS AWF POZNAŃ | 02.05.1996 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SULIK Sandra | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 |
2. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 |
3. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
3. | SINORACKA Katarzyna | BUDOWLANI TORUŃ | 17.02.1995 |
5. | WITKOWSKA Jagoda | AZS AWF POZNAŃ | 28.02.1995 |
6. | KELLER Paulina | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 26.01.1995 |
7. | BUSZKA Anna | IKS LESZNO | 17.01.1997 |
8. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
9. | WIECZOREK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.1995 |
10. | BÓRKOWSKA Michalina | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1996 |
11. | SIWEK Karolina | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.08.1997 |
12. | ADAMSKA Klaudia | AZS AWF POZNAŃ | 17.11.1996 |
12. | STRACHOWSKA Magdalena | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 21.02.1996 |
14. | Vetulani Maria | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 |
15. | SZYMAŃSKA Joanna | AZS AWF POZNAŃ | 03.10.1996 |
16. | KRECZETOWSKA Monika | POLONIA 1912 LESZNO | 20.06.1997 |
17. | MATUSZEWSKA Michalina | IKS LESZNO | 07.12.1996 |
18. | ŁĄCZNA Ewelina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.03.1996 |
19. | MEJZA Agnieszka | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1996 |
20. | ADRIAN Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.07.1997 |
21. | LACHMAN Katarzyna | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 |
22. | SIWEK Natalia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.07.1996 |
23. | SIEŃSKA Dominika | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 18.05.1996 |
24. | WAWROWSKA Małgorzata | AZS AWF POZNAŃ | 02.05.1996 |