Nazwa: Ogólnopolski Otwarty Turniej Szermierczy we florecie dziewcząt i chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 16.05.2009
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | NOWACKI Artur | 6 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 21.02.1996 |
2. | WIETRZYKOWSKI Mikołaj | 12 | POLONIA 1912 LESZNO | 16.02.1997 |
3. | MICHALCZAK Krzysztof | 7 | AZS AWF POZNAŃ | 27.05.1996 |
4. | Strzelecki Alex | 1 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.12.1995 |
5. | Cegielski Bartosz | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 |
6. | MIĘTKI Maciej | 5 | WROCŁAWIANIE | 24.05.1996 |
7. | MAŁECKI Bartosz | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.1996 |
8. | CHISIŃSKI Kamil | 16 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 16.07.1997 |
9. | CHUDZIŃSKI Julian | 8 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.10.1997 |
10. | KEGEL Aleksander | 11 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 28.09.1997 |
11. | ORSZYŃSKI Oskar | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 |
12. | RYGUS Mikołaj | 4 | POLONIA 1912 LESZNO | 13.04.1996 |
13. | KOPER Krystian | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 04.02.1995 |
14. | STANIEWICZ Jędrzej | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.12.1997 |
15. | KASPRZYK Dawid | 1 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.07.1995 |
16. | NIEDZIELSKI Piotr | 9 | POLONIA 1912 LESZNO | 02.02.1997 |
17. | GWIZDAŁA Mateusz | 13 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.04.1997 |
18. | PALUSZKIEWICZ Kasper | 3 | AZS AWF POZNAŃ | 02.11.1996 |
19. | CZARNUL Maciej | 1 | IKS LESZNO | 01.11.1995 |
20. | ŻURAWSKI Bartosz | 2 | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
21. | JAHNZ Maksymilian | 8 | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.1996 |
22. | MYSZKOWSKI Jędrzej | 10 | IKS LESZNO | 05.08.1996 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Cegielski Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 | zakwalifikowano |
2. | CZARNUL Maciej | IKS LESZNO | 01.11.1995 | zakwalifikowano |
2. | KOPER Krystian | AZS AWF POZNAŃ | 04.02.1995 | zakwalifikowano |
4. | Strzelecki Alex | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.12.1995 | zakwalifikowano |
5. | KASPRZYK Dawid | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.07.1995 | zakwalifikowano |
6. | PALUSZKIEWICZ Kasper | AZS AWF POZNAŃ | 02.11.1996 | zakwalifikowano |
7. | JAHNZ Maksymilian | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.1996 | zakwalifikowano |
8. | MICHALCZAK Krzysztof | AZS AWF POZNAŃ | 27.05.1996 | zakwalifikowano |
9. | KEGEL Aleksander | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 28.09.1997 | zakwalifikowano |
10. | RYGUS Mikołaj | POLONIA 1912 LESZNO | 13.04.1996 | zakwalifikowano |
11. | NIEDZIELSKI Piotr | POLONIA 1912 LESZNO | 02.02.1997 | zakwalifikowano |
12. | ORSZYŃSKI Oskar | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 | zakwalifikowano |
13. | CHUDZIŃSKI Julian | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.10.1997 | zakwalifikowano |
14. | MAŁECKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.1996 | zakwalifikowano |
15. | MIĘTKI Maciej | WROCŁAWIANIE | 24.05.1996 | zakwalifikowano |
16. | MYSZKOWSKI Jędrzej | IKS LESZNO | 05.08.1996 | zakwalifikowano |
17. | NOWACKI Artur | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 21.02.1996 | zakwalifikowano |
18. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 | zakwalifikowano |
19. | GWIZDAŁA Mateusz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.04.1997 | zakwalifikowano |
20. | WIETRZYKOWSKI Mikołaj | POLONIA 1912 LESZNO | 16.02.1997 | zakwalifikowano |
21. | STANIEWICZ Jędrzej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.12.1997 | zakwalifikowano |
21. | CHISIŃSKI Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 16.07.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Cegielski Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 |
2. | CZARNUL Maciej | IKS LESZNO | 01.11.1995 |
3. | Strzelecki Alex | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.12.1995 |
3. | KOPER Krystian | AZS AWF POZNAŃ | 04.02.1995 |
5. | KASPRZYK Dawid | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.07.1995 |
6. | PALUSZKIEWICZ Kasper | AZS AWF POZNAŃ | 02.11.1996 |
7. | MICHALCZAK Krzysztof | AZS AWF POZNAŃ | 27.05.1996 |
8. | RYGUS Mikołaj | POLONIA 1912 LESZNO | 13.04.1996 |
9. | JAHNZ Maksymilian | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.1996 |
10. | KEGEL Aleksander | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 28.09.1997 |
11. | NIEDZIELSKI Piotr | POLONIA 1912 LESZNO | 02.02.1997 |
12. | ORSZYŃSKI Oskar | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 |
13. | CHUDZIŃSKI Julian | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.10.1997 |
14. | MAŁECKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.1996 |
15. | MYSZKOWSKI Jędrzej | IKS LESZNO | 05.08.1996 |
16. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
17. | MIĘTKI Maciej | WROCŁAWIANIE | 24.05.1996 |
18. | NOWACKI Artur | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 21.02.1996 |
19. | GWIZDAŁA Mateusz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.04.1997 |
20. | WIETRZYKOWSKI Mikołaj | POLONIA 1912 LESZNO | 16.02.1997 |
21. | STANIEWICZ Jędrzej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.12.1997 |
21. | CHISIŃSKI Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 16.07.1997 |