Turniej

Nazwa: Turniej z okazji Dnia Dziecka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 30.05.2009

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. KOMORNICKA Julia 27 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.09.1998
2. RAK Julia 6 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 05.08.1998
3. HAJDUK Karolina 0 UKS TRÓJKA RADLIN 04.07.1998
4. KRODKIEWSKA Joanna 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 28.04.1998
5. FUTYMA Barbara 30 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.08.1998
6. MISZCZAK Maria 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 29.07.1998
7. KRZYSTOLIK Patrycja 0 AKS MIKOŁÓW 02.08.1998
8. BASAŁYGO Zuzanna 34 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 07.09.1998
9. SOJKA Wiktoria 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.11.1998
10. SERWACKA Klaudia 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.04.1998
11. LELONKIEWICZ Zofia 29 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 11.09.1998
12. MROCHEM Patrycja 7 AZS AWF KATOWICE 28.06.1999
13. ROK Kaja 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.09.1998
14. SERWOTKA Magdalena 0 RMKS RYBNIK 17.04.1998
15. KLEŚTA Klaudia 18 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.10.1998
16. ŻUROWSKA Olga 48 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 01.10.1998
17. MARCINKOWSKA Anna 0 AZS AWF KATOWICE 10.01.1999
18. MICHALSKA Natalia 0 MUSZKIETER GLIWICE 21.09.1999
19. PISAREK Aleksandra 8 AZS AWF KATOWICE 25.02.1998
20. NIEGOWSKA Julia 39 AZS AWF WROCŁAW 29.11.1998
21. FRANCKIEWICZ Iga 12 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 05.02.1998
22. JASIŃSKA Patrycja 44 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.12.1998
23. BIELECKA Katarzyna 0 AZS AWF KATOWICE 26.02.1999
24. GAJÓWKA Maria 31 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999
25. BRAWAŃSKA Kinga 22 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998
26. KUCZERA Jagoda 0 UKS TRÓJKA RADLIN 18.08.1998
27. MOLL Kaja 38 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 04.01.1999
28. DZIUB Agata 43 MDK NR 1 BYTOM 24.01.1998
29. URYGA Aleksandra 0 MUSZKIETER GLIWICE 03.06.1998
30. STĘŻALSKA Joanna 15 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 29.06.1998
31. BIESIADA Izabella 21 PIAST GLIWICE 08.09.1999
32. KONWICKA Izabella 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.06.1998

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. SOJKA Wiktoria PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.11.1998 zakwalifikowano
2. KONWICKA Izabella PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.06.1998 zakwalifikowano
3. KRZYSTOLIK Patrycja AKS MIKOŁÓW 02.08.1998 zakwalifikowano
4. PISAREK Aleksandra AZS AWF KATOWICE 25.02.1998 zakwalifikowano
5. MROCHEM Patrycja AZS AWF KATOWICE 28.06.1999 zakwalifikowano
6. BRAWAŃSKA Kinga AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998 zakwalifikowano
7. BIELECKA Katarzyna AZS AWF KATOWICE 26.02.1999 zakwalifikowano
8. BIESIADA Izabella PIAST GLIWICE 08.09.1999 zakwalifikowano
9. MISZCZAK Maria UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 29.07.1998 zakwalifikowano
10. SERWACKA Klaudia UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.04.1998 zakwalifikowano
11. KLEŚTA Klaudia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.10.1998 zakwalifikowano
12. ŻUROWSKA Olga WKS KOLEJARZ WROCŁAW 01.10.1998 zakwalifikowano
13. FRANCKIEWICZ Iga WKS KOLEJARZ WROCŁAW 05.02.1998 zakwalifikowano
14. GAJÓWKA Maria PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999 zakwalifikowano
15. NIEGOWSKA Julia AZS AWF WROCŁAW 29.11.1998 zakwalifikowano
16. RAK Julia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 05.08.1998 zakwalifikowano
17. KRODKIEWSKA Joanna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 28.04.1998 zakwalifikowano
18. HAJDUK Karolina UKS TRÓJKA RADLIN 04.07.1998 zakwalifikowano
19. DZIUB Agata MDK NR 1 BYTOM 24.01.1998 zakwalifikowano
20. STĘŻALSKA Joanna WKS KOLEJARZ WROCŁAW 29.06.1998 zakwalifikowano
21. FUTYMA Barbara WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.08.1998 zakwalifikowano
22. SERWOTKA Magdalena RMKS RYBNIK 17.04.1998 zakwalifikowano
22. ROK Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN 22.09.1998 zakwalifikowano
24. JASIŃSKA Patrycja WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.12.1998 zakwalifikowano
25. URYGA Aleksandra MUSZKIETER GLIWICE 03.06.1998 zakwalifikowano
26. MOLL Kaja PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 04.01.1999 zakwalifikowano
27. MICHALSKA Natalia MUSZKIETER GLIWICE 21.09.1999 zakwalifikowano
28. LELONKIEWICZ Zofia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 11.09.1998 zakwalifikowano
29. BASAŁYGO Zuzanna WKS KOLEJARZ WROCŁAW 07.09.1998 zakwalifikowano
30. MARCINKOWSKA Anna AZS AWF KATOWICE 10.01.1999 zakwalifikowano
31. KUCZERA Jagoda UKS TRÓJKA RADLIN 18.08.1998 zakwalifikowano
32. KOMORNICKA Julia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.09.1998 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. MROCHEM Patrycja AZS AWF KATOWICE 28.06.1999
2. KONWICKA Izabella PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.06.1998
3. BRAWAŃSKA Kinga AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998
3. SOJKA Wiktoria PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.11.1998
5. KRZYSTOLIK Patrycja AKS MIKOŁÓW 02.08.1998
6. BIELECKA Katarzyna AZS AWF KATOWICE 26.02.1999
7. MISZCZAK Maria UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 29.07.1998
8. FRANCKIEWICZ Iga WKS KOLEJARZ WROCŁAW 05.02.1998
9. PISAREK Aleksandra AZS AWF KATOWICE 25.02.1998
10. SERWACKA Klaudia UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.04.1998
11. ŻUROWSKA Olga WKS KOLEJARZ WROCŁAW 01.10.1998
12. RAK Julia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 05.08.1998
13. HAJDUK Karolina UKS TRÓJKA RADLIN 04.07.1998
14. DZIUB Agata MDK NR 1 BYTOM 24.01.1998
15. SERWOTKA Magdalena RMKS RYBNIK 17.04.1998
16. URYGA Aleksandra MUSZKIETER GLIWICE 03.06.1998
17. BIESIADA Izabella PIAST GLIWICE 08.09.1999
18. KLEŚTA Klaudia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.10.1998
19. GAJÓWKA Maria PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999
20. NIEGOWSKA Julia AZS AWF WROCŁAW 29.11.1998
21. KRODKIEWSKA Joanna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 28.04.1998
22. STĘŻALSKA Joanna WKS KOLEJARZ WROCŁAW 29.06.1998
23. FUTYMA Barbara WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.08.1998
24. ROK Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN 22.09.1998
25. JASIŃSKA Patrycja WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.12.1998
26. MOLL Kaja PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 04.01.1999
27. MICHALSKA Natalia MUSZKIETER GLIWICE 21.09.1999
28. LELONKIEWICZ Zofia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 11.09.1998
29. BASAŁYGO Zuzanna WKS KOLEJARZ WROCŁAW 07.09.1998
30. MARCINKOWSKA Anna AZS AWF KATOWICE 10.01.1999
31. KUCZERA Jagoda UKS TRÓJKA RADLIN 18.08.1998
32. KOMORNICKA Julia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.09.1998

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content