Nazwa: VI Międzynarodowy turniej szpadowy \"O TROFEUM SMOKA WAWELSKIEGO\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.01.2009
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SORYS Sławomir | 25 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 02.10.1996 |
2. | Koc Tadeusz | 14 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
3. | Majgier Sebastian | 1 | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
4. | SOŁTYSIAK Piotr | 19 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 21.07.1996 |
5. | CIGANIK Ondrej | 16 | ||
6. | STASZCZAK Bartłomiej | 2 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 10.11.1995 |
7. | Golec Paweł | 25 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
8. | MAĆKOWIAK Kacper | 25 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 |
9. | SMOLEŃ Tomasz | 25 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.05.1996 |
10. | KWIECIŃSKI Piotr | 25 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.05.1995 |
11. | PONICKI Maciej | 15 | AZS AWF KATOWICE | 02.07.1995 |
12. | WITKOWSKI Wiktor | 25 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 02.11.1995 |
13. | Mielniczek Ignacy | 3 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
14. | KOZAK Jakub | 21 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 05.10.1995 |
15. | KAPAŁA Jan | 13 | MUSZKIETER GLIWICE | 27.02.1995 |
16. | STANKIEWICZ Przemysław | 4 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 14.04.1995 |
17. | KRZYŚCIN Marcin | 20 | KKS KRAKÓW | 20.01.1996 |
18. | RUGAITIS Zygimantas | 25 | ||
19. | ANDRZEJEWSKI Jan | 25 | AZS AWF WROCŁAW | 25.01.1995 |
20. | TUREK Jakub | 22 | PIAST GLIWICE | 12.03.1996 |
21. | BUKAŁA Bernard | 18 | KKS KRAKÓW | 10.05.1995 |
22. | HOSKOVEC Vaclav | 5 | ||
23. | SZYDŁOWSKI Jakub | 25 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 21.08.1995 |
24. | BLASCHKA Simon | 23 | ||
25. | FRAŚ Mieszko | 6 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 |
26. | NIESTRÓJ Daniel | 11 | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
27. | WRONA Wojciech | 25 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.01.1995 |
28. | UJVARI Marton | 25 | ||
29. | WIŚNIOWSKI Aleksander | 25 | UKS START OPOLE | 04.06.1996 |
30. | SZOPA Patryk | 12 | KKS KRAKÓW | 31.12.1996 |
31. | ONDIKA Adrian | 25 | ||
32. | SZYMOCHA Marcin | 25 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.03.1995 |
33. | CIEŚLIK Paweł | 7 | PIAST GLIWICE | 05.04.1995 |
34. | PANOC Patrik | 25 | ||
35. | WYPORKIEWICZ Kacper | 25 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 01.04.1995 |
36. | CIURKO Jakub | 25 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.01.1996 |
37. | Budek Karol | 10 | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
38. | SZLAMA Patryk | 8 | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ANDRZEJEWSKI Jan | AZS AWF WROCŁAW | 25.01.1995 | zakwalifikowano |
2. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 | zakwalifikowano |
3. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 | zakwalifikowano |
4. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 | zakwalifikowano |
5. | HOSKOVEC Vaclav | zakwalifikowano | ||
6. | FRAŚ Mieszko | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
7. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 | zakwalifikowano |
8. | CIGANIK Ondrej | zakwalifikowano | ||
8. | WITKOWSKI Wiktor | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 02.11.1995 | zakwalifikowano |
10. | SORYS Sławomir | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 02.10.1996 | zakwalifikowano |
11. | SZYMOCHA Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.03.1995 | zakwalifikowano |
12. | BUKAŁA Bernard | KKS KRAKÓW | 10.05.1995 | zakwalifikowano |
13. | CIEŚLIK Paweł | PIAST GLIWICE | 05.04.1995 | zakwalifikowano |
14. | SZLAMA Patryk | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 | zakwalifikowano |
15. | MAĆKOWIAK Kacper | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 | zakwalifikowano |
16. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 | zakwalifikowano |
17. | KAPAŁA Jan | MUSZKIETER GLIWICE | 27.02.1995 | zakwalifikowano |
18. | PONICKI Maciej | AZS AWF KATOWICE | 02.07.1995 | zakwalifikowano |
19. | STANKIEWICZ Przemysław | UKS MDK OLIMP LUBIN | 14.04.1995 | zakwalifikowano |
20. | STASZCZAK Bartłomiej | T.S. WISŁA KRAKÓW | 10.11.1995 | zakwalifikowano |
21. | PANOC Patrik | zakwalifikowano | ||
22. | KRZYŚCIN Marcin | KKS KRAKÓW | 20.01.1996 | zakwalifikowano |
23. | SZOPA Patryk | KKS KRAKÓW | 31.12.1996 | zakwalifikowano |
24. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 | zakwalifikowano |
25. | ONDIKA Adrian | zakwalifikowano | ||
26. | TUREK Jakub | PIAST GLIWICE | 12.03.1996 | zakwalifikowano |
27. | CIURKO Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.01.1996 | zakwalifikowano |
28. | BLASCHKA Simon | zakwalifikowano | ||
29. | SMOLEŃ Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.05.1996 | zakwalifikowano |
30. | UJVARI Marton | zakwalifikowano | ||
31. | SZYDŁOWSKI Jakub | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 21.08.1995 | zakwalifikowano |
32. | SOŁTYSIAK Piotr | UKS KOSYNIER GLIWICE | 21.07.1996 | zakwalifikowano |
33. | KWIECIŃSKI Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.05.1995 | zakwalifikowano |
34. | WIŚNIOWSKI Aleksander | UKS START OPOLE | 04.06.1996 | zakwalifikowano |
35. | WYPORKIEWICZ Kacper | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 01.04.1995 | zakwalifikowano |
36. | RUGAITIS Zygimantas | zakwalifikowano | ||
37. | WRONA Wojciech | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.01.1995 | zakwalifikowano |
38. | KOZAK Jakub | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 05.10.1995 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
2. | ANDRZEJEWSKI Jan | AZS AWF WROCŁAW | 25.01.1995 |
3. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
3. | HOSKOVEC Vaclav | ||
5. | FRAŚ Mieszko | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 |
6. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
7. | CIGANIK Ondrej | ||
8. | CIEŚLIK Paweł | PIAST GLIWICE | 05.04.1995 |
9. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
10. | WITKOWSKI Wiktor | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 02.11.1995 |
11. | SZYMOCHA Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.03.1995 |
12. | BUKAŁA Bernard | KKS KRAKÓW | 10.05.1995 |
13. | SZLAMA Patryk | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 |
14. | MAĆKOWIAK Kacper | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 |
15. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
16. | SZOPA Patryk | KKS KRAKÓW | 31.12.1996 |
17. | SORYS Sławomir | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 02.10.1996 |
18. | KAPAŁA Jan | MUSZKIETER GLIWICE | 27.02.1995 |
19. | PONICKI Maciej | AZS AWF KATOWICE | 02.07.1995 |
20. | STANKIEWICZ Przemysław | UKS MDK OLIMP LUBIN | 14.04.1995 |
21. | STASZCZAK Bartłomiej | T.S. WISŁA KRAKÓW | 10.11.1995 |
22. | PANOC Patrik | ||
23. | KRZYŚCIN Marcin | KKS KRAKÓW | 20.01.1996 |
24. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
25. | ONDIKA Adrian | ||
26. | TUREK Jakub | PIAST GLIWICE | 12.03.1996 |
27. | BLASCHKA Simon | ||
28. | SMOLEŃ Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.05.1996 |
29. | KWIECIŃSKI Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.05.1995 |
30. | WIŚNIOWSKI Aleksander | UKS START OPOLE | 04.06.1996 |
31. | WYPORKIEWICZ Kacper | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 01.04.1995 |
32. | KOZAK Jakub | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 05.10.1995 |
33. | CIURKO Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.01.1996 |
34. | UJVARI Marton | ||
35. | SZYDŁOWSKI Jakub | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 21.08.1995 |
36. | SOŁTYSIAK Piotr | UKS KOSYNIER GLIWICE | 21.07.1996 |
37. | RUGAITIS Zygimantas | ||
38. | WRONA Wojciech | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.01.1995 |