Turniej

Nazwa: III Turniej Szermierczy o \"Puchar Rajców Gdańskich\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 08.03.2009

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. ŻELECHOWSKA Sara 0 KU AZS-UAM POZNAŃ 14.12.1997
2. KUĆKO Karolina 6 UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996
3. PADALIS Alma 38 UKS ATENA GDAŃSK 04.11.1996
4. KRECZETOWSKA Monika 0 POLONIA 1912 LESZNO 20.06.1997
5. CZAJKA Weronika 33 ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995
6. JERECZEK Anna 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
7. WRÓBEL Kinga 0 UKS ATENA GDAŃSK 10.06.1997
8. DŁUGOKĘCKA Marta 29 UKS ATENA GDAŃSK 20.12.1995
9. WOŚKO Natalia 7 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.01.1995
10. OPOLSKA Maja 24 AZS AWF WARSZAWA 03.05.1995
11. JERECZEK Wiktoria 0 UKS ATENA GDAŃSK 23.03.1997
12. LIPIŃSKA Melania 8 UKS ATENA GDAŃSK 02.03.1996
13. SZYMCZAK Anna 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK 22.08.1997
14. CZERWIŃSKA Klaudia 39 UKS ATENA GDAŃSK 05.03.1996
15. Vetulani Maria 22 KU AZS-UAM POZNAŃ 09.09.1996
16. BROŻYNA Oliwia 35 UKS ATENA GDAŃSK 25.08.1996
17. WĄSOWICZ Julia 0 UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997
18. WALCZAK Aleksandra 9 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.03.1995
19. CZAJKA Justyna 23 ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995
20. BÓRKOWSKA Michalina 63 POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1996
21. PIĘTKA Dominika 10 UKS ATENA GDAŃSK 04.01.1996
22. NIWIŃSKA Aleksandra 0 UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997
23. BURACZEWSKA Julia 21 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.07.1996
24. BEDNARCZYK Anita 40 UKS KUSY WARSZAWA 01.06.1995
25. SIEŃSKA Dominika 61 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 18.05.1996
26. HIRSZ Zuzanna 53 UKS ATENA GDAŃSK 17.12.1996
27. ŁUKOWSKA Julianna 36 UKS ATENA GDAŃSK 31.01.1996
28. Szulc Michalina 20 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 22.04.1996
29. STRACHOWSKA Magdalena 12 ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996
30. TOBOŁA Marta 18 UKS ATENA GDAŃSK 03.02.1995
31. MEJZA Agnieszka 13 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.04.1996
32. SIWEK Natalia 47 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.1996
33. KELLER Paulina 43 ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.01.1995
34. DRAPELLA Magdalena 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.10.1996
35. PRZYBOROWSKA Kamila 0 UKS ATENA GDAŃSK 09.12.1997
36. SZEWCZYK Małgorzata 46 UKS ATENA GDAŃSK 16.02.1996
37. BURKACKA Lidia 45 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.03.1996
38. REZMER Wiktoria 19 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.06.1996

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. KUĆKO Karolina UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996 zakwalifikowano
2. LIPIŃSKA Melania UKS ATENA GDAŃSK 02.03.1996 zakwalifikowano
3. Szulc Michalina AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 22.04.1996 zakwalifikowano
4. CZAJKA Justyna ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995 zakwalifikowano
5. CZAJKA Weronika ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995 zakwalifikowano
6. BURACZEWSKA Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.07.1996 zakwalifikowano
7. WALCZAK Aleksandra WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.03.1995 zakwalifikowano
8. SZYMCZAK Anna KS AZS AWFIS GDAŃSK 22.08.1997 zakwalifikowano
9. WĄSOWICZ Julia UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997 zakwalifikowano
10. TOBOŁA Marta UKS ATENA GDAŃSK 03.02.1995 zakwalifikowano
11. MEJZA Agnieszka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.04.1996 zakwalifikowano
12. DRAPELLA Magdalena KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.10.1996 zakwalifikowano
12. STRACHOWSKA Magdalena ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996 zakwalifikowano
14. REZMER Wiktoria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.06.1996 zakwalifikowano
15. PADALIS Alma UKS ATENA GDAŃSK 04.11.1996 zakwalifikowano
16. SIEŃSKA Dominika UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 18.05.1996 zakwalifikowano
17. PIĘTKA Dominika UKS ATENA GDAŃSK 04.01.1996 zakwalifikowano
18. JERECZEK Wiktoria UKS ATENA GDAŃSK 23.03.1997 zakwalifikowano
19. SIWEK Natalia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.1996 zakwalifikowano
20. OPOLSKA Maja AZS AWF WARSZAWA 03.05.1995 zakwalifikowano
21. JERECZEK Anna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997 zakwalifikowano
22. KELLER Paulina ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.01.1995 zakwalifikowano
23. WOŚKO Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.01.1995 zakwalifikowano
24. SZEWCZYK Małgorzata UKS ATENA GDAŃSK 16.02.1996 zakwalifikowano
25. ŁUKOWSKA Julianna UKS ATENA GDAŃSK 31.01.1996 zakwalifikowano
26. DŁUGOKĘCKA Marta UKS ATENA GDAŃSK 20.12.1995 zakwalifikowano
27. NIWIŃSKA Aleksandra UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997 zakwalifikowano
28. BROŻYNA Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 25.08.1996 zakwalifikowano
29. Vetulani Maria KU AZS-UAM POZNAŃ 09.09.1996 zakwalifikowano
30. BEDNARCZYK Anita UKS KUSY WARSZAWA 01.06.1995 zakwalifikowano
31. BURKACKA Lidia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.03.1996 zakwalifikowano
32. WRÓBEL Kinga UKS ATENA GDAŃSK 10.06.1997 zakwalifikowano
33. PRZYBOROWSKA Kamila UKS ATENA GDAŃSK 09.12.1997 zakwalifikowano
34. HIRSZ Zuzanna UKS ATENA GDAŃSK 17.12.1996 zakwalifikowano
35. CZERWIŃSKA Klaudia UKS ATENA GDAŃSK 05.03.1996 zakwalifikowano
36. ŻELECHOWSKA Sara KU AZS-UAM POZNAŃ 14.12.1997 zakwalifikowano
37. KRECZETOWSKA Monika POLONIA 1912 LESZNO 20.06.1997 zakwalifikowano
38. BÓRKOWSKA Michalina POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1996 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. CZAJKA Weronika ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995
2. LIPIŃSKA Melania UKS ATENA GDAŃSK 02.03.1996
3. KELLER Paulina ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.01.1995
3. KUĆKO Karolina UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996
5. CZAJKA Justyna ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995
6. WĄSOWICZ Julia UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997
7. WOŚKO Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.01.1995
8. BEDNARCZYK Anita UKS KUSY WARSZAWA 01.06.1995
9. BURACZEWSKA Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.07.1996
10. SZYMCZAK Anna KS AZS AWFIS GDAŃSK 22.08.1997
11. REZMER Wiktoria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.06.1996
12. PIĘTKA Dominika UKS ATENA GDAŃSK 04.01.1996
13. JERECZEK Wiktoria UKS ATENA GDAŃSK 23.03.1997
14. OPOLSKA Maja AZS AWF WARSZAWA 03.05.1995
15. JERECZEK Anna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
16. DŁUGOKĘCKA Marta UKS ATENA GDAŃSK 20.12.1995
17. Szulc Michalina AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 22.04.1996
18. WALCZAK Aleksandra WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.03.1995
19. TOBOŁA Marta UKS ATENA GDAŃSK 03.02.1995
20. MEJZA Agnieszka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.04.1996
21. DRAPELLA Magdalena KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.10.1996
21. STRACHOWSKA Magdalena ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996
23. PADALIS Alma UKS ATENA GDAŃSK 04.11.1996
24. SIEŃSKA Dominika UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 18.05.1996
25. SIWEK Natalia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.1996
26. SZEWCZYK Małgorzata UKS ATENA GDAŃSK 16.02.1996
27. ŁUKOWSKA Julianna UKS ATENA GDAŃSK 31.01.1996
28. NIWIŃSKA Aleksandra UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997
29. Vetulani Maria KU AZS-UAM POZNAŃ 09.09.1996
30. BURKACKA Lidia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.03.1996
31. PRZYBOROWSKA Kamila UKS ATENA GDAŃSK 09.12.1997
32. KRECZETOWSKA Monika POLONIA 1912 LESZNO 20.06.1997
33. BROŻYNA Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 25.08.1996
34. WRÓBEL Kinga UKS ATENA GDAŃSK 10.06.1997
35. HIRSZ Zuzanna UKS ATENA GDAŃSK 17.12.1996
36. CZERWIŃSKA Klaudia UKS ATENA GDAŃSK 05.03.1996
37. ŻELECHOWSKA Sara KU AZS-UAM POZNAŃ 14.12.1997
38. BÓRKOWSKA Michalina POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1996

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content