Turniej

Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.12.2009


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Magdalena LUŻYŃSKA 35 AZS AWF KATOWICE 03.08.1993
2. Bożena SZKLAR 37 MKS KUSY SZCZECIN 21.01.1992
3. Olga MIZERA 1 AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991
4. Katarzyna CHLEBIEJ 2 PIAST GLIWICE 21.06.1991
5. Hanna GOTSZALK 36 AZS AWF KATOWICE 19.04.1990
6. Olga KISIEL 34 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.10.1993
7. Beata FRĄŚ 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 18.05.1993
8. Aleksandra JAWORSKA 0 KS WARSZAWIANKA 21.10.1993
9. Pamela GNATOWICZ 0 UKS START OPOLE 10.06.1995
10. Karolina MARCINKOWSKA 3 AZS AWF WROCŁAW 20.02.1992
11. Kamila PYTKA 38 AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
12. Józefina SARITAS 33 AZS AWF WARSZAWA 27.03.1993
13. Joanna ŻOCHOWSKA 0 KS WARSZAWIANKA 02.06.1993
14. Natalia KRÓLAK 4 AZS AWF WARSZAWA 14.11.1990
15. Justyna WAWRZYŃSKA 0 AZS AWF KATOWICE 09.04.1995
16. Małgorzata BEDRYJ 32 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.09.1992
17. Aleksandra STACHURSKA 0 AZS AWF KATOWICE 25.05.1995
18. Monika BRAKSAL 40 STSZERM LEGIA WARSZAWA 28.12.1990
19. Jagoda ZAGAŁA 5 PIAST GLIWICE 27.06.1994
20. Angelika MARSZOŁEK 29 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.10.1990
21. Justyna ŚWIĄTEK 41 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 03.10.1992
22. Wiktoria STRÓJWĄS 66 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.03.1994
23. Marta SPYRA 28 PIAST GLIWICE 13.06.1993
24. Marta MAJCHER 6 AZS AWF KATOWICE 23.04.1991
25. Maria KUBISIAK 0 KSz WARSZAWIANKA 10.07.1993
26. Julia GÓRECKA 0 AZS AWF KATOWICE 20.11.1995
27. Maja ZAGAŁA 42 PIAST GLIWICE 09.04.1993
28. Blanka BŁACH 7 AZS AWF WROCŁAW 09.03.1991
29. Mirosława MOSKWA 27 T.S. GÓRNIK RADLIN 30.07.1992
30. Stella KLIMEK 0 AZS AWF KATOWICE 21.03.1994
31. Kamila STRUG 8 AZS AWF WROCŁAW 17.06.1994
32. Paulina ŁUKASZ 43 AZS AWF WARSZAWA 03.11.1994
33. Apolonia ŻYCHIEWICZ 26 AZS AWF KRAKÓW 23.04.1993
34. Hanna JAROSZ 44 AZS AWF WROCŁAW 23.01.1993
35. Zuzanna HENCZ 25 D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.07.1991
36. Magdalena Kruk 10 AZS AWF KRAKÓW 06.04.1991
37. Aleksandra RUBIN 0 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 04.09.1993
38. Magdalena Pawłowska 24 AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
39. Karolina GROCHECKA 45 AKS MIKOŁÓW 25.06.1991
40. Martyna Swatowska-Wenglarczyk 11 AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
41. Klaudia JĘDRZEJEWSKA 59 AZS AWF KATOWICE 28.11.1994
42. Karolina SZARO 0 KKS KRAKÓW 24.04.1994
43. Marta MYKA 12 AZS AWF WARSZAWA 22.06.1992
44. Magdalena GUTKOWSKA 0 AZS AWF WROCŁAW 05.10.1992
45. Anna RIDZEWSKA 23 PIAST GLIWICE 08.04.1993
46. Katarzyna PISARSKA 0 KKS KRAKÓW 25.10.1994
47. Anna JAKUBOWICZ 59 KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993
48. Małgorzata PIETREK 0 AZS AWF KATOWICE 29.12.1995
49. Aleksandra ŻURAKOWSKA-ZUGAJ 13 AZS AWF WARSZAWA 06.10.1991
50. Sylwia LEWANDOWSKA 56 STSZERM LEGIA WARSZAWA 15.02.1991
51. Marta VOGT 22 MKS KUSY SZCZECIN 18.02.1992
52. Anna NYCZ 47 PIAST GLIWICE 04.04.1991
53. Aleksandra GŁUC 21 AZS AWF KRAKÓW 16.03.1991
54. Sylwia SAMOSTOJ 48 KS WARSZAWIANKA 15.06.1993
55. Ewelina PACIORKIEWICZ 14 D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.02.1990
56. Martyna BŁASZCZYK 0 KS SZPADA WROCŁAW. 11.01.1995
57. Aleksandra JARECKA 57 AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995
58. Ewa MICHLA 54 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.12.1994
59. Justyna KACA 20 AZS AWF WROCŁAW 27.08.1993
60. Katarzyna TYRAK 15 KKS KRAKÓW 22.12.1991
61. Aleksandra WENGLARCZYK 49 PIAST GLIWICE 09.12.1990
62. Aleksandra GALIŃSKA 51 STSZERM LEGIA WARSZAWA 07.09.1993
63. Olga RYCZEK 0 AZS AWF KRAKÓW 24.06.1992
64. Sara PYTKA 0 AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
65. Klaudia DOLECKA 19 T.S. GÓRNIK RADLIN 24.09.1990
66. Agnieszka MALINOWSKA 16 PKSZERM WARSZAWA 28.11.1992
67. Dorota WYCISK 52 T.S. GÓRNIK RADLIN 28.10.1991
68. Sylwia SKORUPKA 17 STSZERM LEGIA WARSZAWA 08.04.1990
69. Aleksandra SZKLAR 0 AZS AWF KATOWICE 08.04.1995
70. Karolina MROCHEM 53 AZS AWF KATOWICE 25.01.1995
71. Patrycja PILECKA 18 KS SZPADA WROCŁAW. 20.10.1993

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Józefina SARITAS AZS AWF WARSZAWA 27.03.1993 zakwalifikowano
2. Jagoda ZAGAŁA PIAST GLIWICE 27.06.1994 zakwalifikowano
3. Bożena SZKLAR MKS KUSY SZCZECIN 21.01.1992 zakwalifikowano
4. Justyna KACA AZS AWF WROCŁAW 27.08.1993 zakwalifikowano
5. Marta MYKA AZS AWF WARSZAWA 22.06.1992 zakwalifikowano
6. Mirosława MOSKWA T.S. GÓRNIK RADLIN 30.07.1992 zakwalifikowano
7. Zuzanna HENCZ D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.07.1991 zakwalifikowano
8. Kamila STRUG AZS AWF WROCŁAW 17.06.1994 zakwalifikowano
9. Wiktoria STRÓJWĄS T.S. GÓRNIK RADLIN 23.03.1994 zakwalifikowano
10. Olga KISIEL WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.10.1993 zakwalifikowano
11. Natalia KRÓLAK AZS AWF WARSZAWA 14.11.1990 zakwalifikowano
12. Karolina MARCINKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.02.1992 zakwalifikowano
13. Katarzyna CHLEBIEJ PIAST GLIWICE 21.06.1991 zakwalifikowano
14. Marta VOGT MKS KUSY SZCZECIN 18.02.1992 zakwalifikowano
15. Joanna ŻOCHOWSKA KS WARSZAWIANKA 02.06.1993 zakwalifikowano
16. Magdalena LUŻYŃSKA AZS AWF KATOWICE 03.08.1993 zakwalifikowano
17. Blanka BŁACH AZS AWF WROCŁAW 09.03.1991 zakwalifikowano
18. Stella KLIMEK AZS AWF KATOWICE 21.03.1994 zakwalifikowano
19. Patrycja PILECKA KS SZPADA WROCŁAW. 20.10.1993 zakwalifikowano
20. Katarzyna TYRAK KKS KRAKÓW 22.12.1991 zakwalifikowano
20. Monika BRAKSAL STSZERM LEGIA WARSZAWA 28.12.1990 zakwalifikowano
22. Klaudia JĘDRZEJEWSKA AZS AWF KATOWICE 28.11.1994 zakwalifikowano
23. Aleksandra JARECKA AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995 zakwalifikowano
24. Marta MAJCHER AZS AWF KATOWICE 23.04.1991 zakwalifikowano
25. Kamila PYTKA AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994 zakwalifikowano
26. Olga MIZERA AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991 zakwalifikowano
27. Justyna WAWRZYŃSKA AZS AWF KATOWICE 09.04.1995 zakwalifikowano
28. Anna NYCZ PIAST GLIWICE 04.04.1991 zakwalifikowano
29. Małgorzata PIETREK AZS AWF KATOWICE 29.12.1995 zakwalifikowano
30. Klaudia DOLECKA T.S. GÓRNIK RADLIN 24.09.1990 zakwalifikowano
31. Ewelina PACIORKIEWICZ D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.02.1990 zakwalifikowano
32. Sylwia SKORUPKA STSZERM LEGIA WARSZAWA 08.04.1990 zakwalifikowano
33. Hanna JAROSZ AZS AWF WROCŁAW 23.01.1993 zakwalifikowano
34. Aleksandra GŁUC AZS AWF KRAKÓW 16.03.1991 zakwalifikowano
35. Angelika MARSZOŁEK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.10.1990 zakwalifikowano
36. Apolonia ŻYCHIEWICZ AZS AWF KRAKÓW 23.04.1993 zakwalifikowano
37. Magdalena Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994 zakwalifikowano
37. Martyna Swatowska-Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 08.07.1994 zakwalifikowano
39. Martyna BŁASZCZYK KS SZPADA WROCŁAW. 11.01.1995 zakwalifikowano
39. Aleksandra SZKLAR AZS AWF KATOWICE 08.04.1995 zakwalifikowano
41. Olga RYCZEK AZS AWF KRAKÓW 24.06.1992 zakwalifikowano
42. Aleksandra GALIŃSKA STSZERM LEGIA WARSZAWA 07.09.1993 zakwalifikowano
43. Aleksandra WENGLARCZYK PIAST GLIWICE 09.12.1990 zakwalifikowano
43. Agnieszka MALINOWSKA PKSZERM WARSZAWA 28.11.1992 zakwalifikowano
45. Karolina MROCHEM AZS AWF KATOWICE 25.01.1995 zakwalifikowano
46. Magdalena Kruk AZS AWF KRAKÓW 06.04.1991 zakwalifikowano
47. Maja ZAGAŁA PIAST GLIWICE 09.04.1993 zakwalifikowano
48. Magdalena GUTKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 05.10.1992 zakwalifikowano
49. Aleksandra ŻURAKOWSKA-ZUGAJ AZS AWF WARSZAWA 06.10.1991 zakwalifikowano
50. Małgorzata BEDRYJ T.S. GÓRNIK RADLIN 02.09.1992 zakwalifikowano
51. Sylwia LEWANDOWSKA STSZERM LEGIA WARSZAWA 15.02.1991 zakwalifikowano
52. Pamela GNATOWICZ UKS START OPOLE 10.06.1995 zakwalifikowano
53. Aleksandra JAWORSKA KS WARSZAWIANKA 21.10.1993 zakwalifikowano
54. Beata FRĄŚ T.S. GÓRNIK RADLIN 18.05.1993 zakwalifikowano
55. Karolina GROCHECKA AKS MIKOŁÓW 25.06.1991 zakwalifikowano
56. Ewa MICHLA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.12.1994 zakwalifikowano
57. Marta SPYRA PIAST GLIWICE 13.06.1993 zakwalifikowano
58. Dorota WYCISK T.S. GÓRNIK RADLIN 28.10.1991 zakwalifikowano
59. Aleksandra RUBIN WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 04.09.1993 zakwalifikowano
60. Julia GÓRECKA AZS AWF KATOWICE 20.11.1995 zakwalifikowano
60. Paulina ŁUKASZ AZS AWF WARSZAWA 03.11.1994 zakwalifikowano
62. Aleksandra STACHURSKA AZS AWF KATOWICE 25.05.1995 zakwalifikowano
63. Katarzyna PISARSKA KKS KRAKÓW 25.10.1994 zakwalifikowano
64. Justyna ŚWIĄTEK ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 03.10.1992 zakwalifikowano
65. Maria KUBISIAK KSz WARSZAWIANKA 10.07.1993 zakwalifikowano
65. Anna JAKUBOWICZ KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993 zakwalifikowano
67. Anna RIDZEWSKA PIAST GLIWICE 08.04.1993 zakwalifikowano
68. Sara PYTKA AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995 zakwalifikowano
69. Karolina SZARO KKS KRAKÓW 24.04.1994 zakwalifikowano
70. Sylwia SAMOSTOJ KS WARSZAWIANKA 15.06.1993 zakwalifikowano
71. Hanna GOTSZALK AZS AWF KATOWICE 19.04.1990 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Martyna Swatowska-Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
2. Katarzyna CHLEBIEJ PIAST GLIWICE 21.06.1991
3. Marta MAJCHER AZS AWF KATOWICE 23.04.1991
3. Ewelina PACIORKIEWICZ D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.02.1990
5. Karolina MARCINKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.02.1992
6. Marta VOGT MKS KUSY SZCZECIN 18.02.1992
7. Blanka BŁACH AZS AWF WROCŁAW 09.03.1991
8. Aleksandra JARECKA AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995
9. Józefina SARITAS AZS AWF WARSZAWA 27.03.1993
10. Justyna KACA AZS AWF WROCŁAW 27.08.1993
11. Marta MYKA AZS AWF WARSZAWA 22.06.1992
12. Zuzanna HENCZ D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.07.1991
13. Natalia KRÓLAK AZS AWF WARSZAWA 14.11.1990
14. Stella KLIMEK AZS AWF KATOWICE 21.03.1994
15. Martyna BŁASZCZYK KS SZPADA WROCŁAW. 11.01.1995
16. Anna RIDZEWSKA PIAST GLIWICE 08.04.1993
17. Jagoda ZAGAŁA PIAST GLIWICE 27.06.1994
18. Mirosława MOSKWA T.S. GÓRNIK RADLIN 30.07.1992
19. Kamila STRUG AZS AWF WROCŁAW 17.06.1994
20. Wiktoria STRÓJWĄS T.S. GÓRNIK RADLIN 23.03.1994
21. Patrycja PILECKA KS SZPADA WROCŁAW. 20.10.1993
22. Monika BRAKSAL STSZERM LEGIA WARSZAWA 28.12.1990
23. Klaudia JĘDRZEJEWSKA AZS AWF KATOWICE 28.11.1994
24. Olga MIZERA AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991
25. Anna NYCZ PIAST GLIWICE 04.04.1991
26. Małgorzata PIETREK AZS AWF KATOWICE 29.12.1995
27. Sylwia SKORUPKA STSZERM LEGIA WARSZAWA 08.04.1990
28. Angelika MARSZOŁEK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.10.1990
29. Karolina MROCHEM AZS AWF KATOWICE 25.01.1995
30. Aleksandra ŻURAKOWSKA-ZUGAJ AZS AWF WARSZAWA 06.10.1991
31. Małgorzata BEDRYJ T.S. GÓRNIK RADLIN 02.09.1992
32. Karolina GROCHECKA AKS MIKOŁÓW 25.06.1991
33. Bożena SZKLAR MKS KUSY SZCZECIN 21.01.1992
34. Olga KISIEL WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.10.1993
35. Joanna ŻOCHOWSKA KS WARSZAWIANKA 02.06.1993
36. Magdalena LUŻYŃSKA AZS AWF KATOWICE 03.08.1993
37. Katarzyna TYRAK KKS KRAKÓW 22.12.1991
38. Kamila PYTKA AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
39. Justyna WAWRZYŃSKA AZS AWF KATOWICE 09.04.1995
40. Klaudia DOLECKA T.S. GÓRNIK RADLIN 24.09.1990
41. Hanna JAROSZ AZS AWF WROCŁAW 23.01.1993
42. Aleksandra GŁUC AZS AWF KRAKÓW 16.03.1991
43. Apolonia ŻYCHIEWICZ AZS AWF KRAKÓW 23.04.1993
44. Magdalena Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
45. Aleksandra SZKLAR AZS AWF KATOWICE 08.04.1995
46. Olga RYCZEK AZS AWF KRAKÓW 24.06.1992
47. Aleksandra GALIŃSKA STSZERM LEGIA WARSZAWA 07.09.1993
48. Agnieszka MALINOWSKA PKSZERM WARSZAWA 28.11.1992
48. Aleksandra WENGLARCZYK PIAST GLIWICE 09.12.1990
50. Magdalena Kruk AZS AWF KRAKÓW 06.04.1991
51. Maja ZAGAŁA PIAST GLIWICE 09.04.1993
52. Magdalena GUTKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 05.10.1992
53. Sylwia LEWANDOWSKA STSZERM LEGIA WARSZAWA 15.02.1991
54. Pamela GNATOWICZ UKS START OPOLE 10.06.1995
55. Aleksandra JAWORSKA KS WARSZAWIANKA 21.10.1993
56. Beata FRĄŚ T.S. GÓRNIK RADLIN 18.05.1993
57. Ewa MICHLA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.12.1994
58. Marta SPYRA PIAST GLIWICE 13.06.1993
59. Dorota WYCISK T.S. GÓRNIK RADLIN 28.10.1991
60. Julia GÓRECKA AZS AWF KATOWICE 20.11.1995
60. Paulina ŁUKASZ AZS AWF WARSZAWA 03.11.1994
62. Maria KUBISIAK KSz WARSZAWIANKA 10.07.1993
62. Anna JAKUBOWICZ KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993
64. Sylwia SAMOSTOJ KS WARSZAWIANKA 15.06.1993
65. Aleksandra RUBIN WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 04.09.1993
66. Aleksandra STACHURSKA AZS AWF KATOWICE 25.05.1995
67. Katarzyna PISARSKA KKS KRAKÓW 25.10.1994
68. Justyna ŚWIĄTEK ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 03.10.1992
69. Sara PYTKA AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
70. Karolina SZARO KKS KRAKÓW 24.04.1994
71. Hanna GOTSZALK AZS AWF KATOWICE 19.04.1990

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy