Nazwa: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - szpada mężczyzn
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 01.01.1970
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Bezuch Krzysztof | 11 | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
2. | CEPIŃSKI Jakub | 22 | KS OLIMP LUBIN | 10.11.2004 |
3. | Domowicz Krzysztof | 33 | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
4. | DURLIK Stanisław | 31 | KKS KRAKÓW | 11.03.2004 |
5. | Dziura Stanisław | 10 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
6. | FILEK Ireneusz | 12 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
7. | GIEDROJĆ Jerzy | 41 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 31.07.2005 |
8. | GLINKA Jan | 18 | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 |
9. | GORCZAŃSKI Tymoteusz | 23 | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.2003 |
10. | HOJDA Jakub | 40 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 22.07.2003 |
11. | Jakubowski Olaf | 9 | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 |
12. | Kapias Augustyn | 36 | AZS AWF KATOWICE | 14.01.2005 |
13. | KAŹMIERSKI MACIEJ | 13 | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
14. | KITLIŃSKI Bartosz | 5 | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
15. | KLUGHARDT Hubert | 25 | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
16. | KLYTTA Paweł | 26 | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 |
17. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | 35 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 |
18. | KUREK Jakub | 14 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
19. | Lubiewski Kacper Max | 30 | UKS START OPOLE | 07.07.2004 |
20. | Łucki Kacper | 16 | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
21. | MACHNIK Oliwier | 42 | KKS KRAKÓW | 31.01.2005 |
22. | MARCZAK Wojciech | 15 | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 |
23. | MAZURKIEWICZ Miłosz | 38 | AZS AWF KATOWICE | 04.06.2003 |
24. | Morek Kacper | 17 | KS OLIMP LUBIN | 24.02.2003 |
25. | Mróz Michał | 37 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2004 |
26. | Olejniczak Kamil | 27 | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 |
27. | Parafiniuk Łukasz | 8 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 |
28. | Partyka Czcibor | 24 | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
29. | Puchała Mikołaj | 21 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 |
30. | Rzyczniak Wojciech | 7 | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
31. | Skalski Jan | 29 | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 |
32. | Socha Antoni | 4 | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 |
33. | Sojka Adam | 34 | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
34. | Szóstek Jakub | 39 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 |
35. | Szymański Konrad | 32 | PKSZERM WARSZAWA | 31.08.2004 |
36. | Tarachanowicz Szymon | 28 | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
37. | Urban Piotr | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
38. | Urban Paweł | 3 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
39. | WALKOWIAK Szymon | 19 | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
40. | Wałach Wiktor | 2 | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
41. | WESOŁOWSKI Mikołaj | 6 | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
42. | Żelazny Marcin | 20 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
2. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 | zakwalifikowano |
3. | Kapias Augustyn | AZS AWF KATOWICE | 14.01.2005 | zakwalifikowano |
4. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 | zakwalifikowano |
5. | Parafiniuk Łukasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 | zakwalifikowano |
6. | Socha Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 | zakwalifikowano |
7. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 | zakwalifikowano |
8. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 | zakwalifikowano |
9. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 | zakwalifikowano |
10. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 | zakwalifikowano |
11. | Żelazny Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 | zakwalifikowano |
12. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
13. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 | zakwalifikowano |
14. | CEPIŃSKI Jakub | KS OLIMP LUBIN | 10.11.2004 | zakwalifikowano |
15. | Puchała Mikołaj | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 | zakwalifikowano |
16. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
17. | GLINKA Jan | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 | zakwalifikowano |
18. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
19. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
20. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
21. | Morek Kacper | KS OLIMP LUBIN | 24.02.2003 | zakwalifikowano |
22. | Jakubowski Olaf | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 | zakwalifikowano |
23. | MARCZAK Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 | zakwalifikowano |
24. | Lubiewski Kacper Max | UKS START OPOLE | 07.07.2004 | zakwalifikowano |
25. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 | zakwalifikowano |
26. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 | zakwalifikowano |
27. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 | zakwalifikowano |
28. | GORCZAŃSKI Tymoteusz | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
29. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 | zakwalifikowano |
30. | Mróz Michał | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2004 | zakwalifikowano |
31. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
32. | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 | zakwalifikowano |
33. | DURLIK Stanisław | KKS KRAKÓW | 11.03.2004 | wyeliminowano |
34. | Olejniczak Kamil | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 | wyeliminowano |
35. | Skalski Jan | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 | wyeliminowano |
36. | GIEDROJĆ Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 31.07.2005 | wyeliminowano |
37. | MACHNIK Oliwier | KKS KRAKÓW | 31.01.2005 | wyeliminowano |
38. | Szymański Konrad | PKSZERM WARSZAWA | 31.08.2004 | wyeliminowano |
39. | Szóstek Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 | wyeliminowano |
40. | HOJDA Jakub | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 22.07.2003 | wyeliminowano |
41. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 | wyeliminowano |
42. | MAZURKIEWICZ Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 04.06.2003 | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Socha Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 |
2. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
3. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
3. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
5. | Kapias Augustyn | AZS AWF KATOWICE | 14.01.2005 |
6. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
7. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
8. | MARCZAK Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 |
9. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
10. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
11. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
12. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
13. | CEPIŃSKI Jakub | KS OLIMP LUBIN | 10.11.2004 |
14. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 |
15. | Jakubowski Olaf | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 |
16. | GORCZAŃSKI Tymoteusz | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.2003 |
17. | Parafiniuk Łukasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 |
18. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
19. | Żelazny Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 |
20. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
21. | Puchała Mikołaj | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 |
22. | GLINKA Jan | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 |
23. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
24. | Morek Kacper | KS OLIMP LUBIN | 24.02.2003 |
25. | Lubiewski Kacper Max | UKS START OPOLE | 07.07.2004 |
26. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
27. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
28. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
29. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
30. | Mróz Michał | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2004 |
31. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
32. | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 |
33. | DURLIK Stanisław | KKS KRAKÓW | 11.03.2004 |
34. | Olejniczak Kamil | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 |
35. | Skalski Jan | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 |
36. | GIEDROJĆ Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 31.07.2005 |
37. | MACHNIK Oliwier | KKS KRAKÓW | 31.01.2005 |
38. | Szymański Konrad | PKSZERM WARSZAWA | 31.08.2004 |
39. | Szóstek Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 |
40. | HOJDA Jakub | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 22.07.2003 |
41. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
42. | MAZURKIEWICZ Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 04.06.2003 |