Nazwa: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 01.01.1970
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | BOGACZ Pola | 39 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 |
2. | Charkiewicz Karolina | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
3. | Chorosińska Matylda | 41 | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 |
4. | CIEŚLIK Cecylia | 3 | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 |
5. | CZAJKA Emilia | 24 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 |
6. | Danek Łucja | 21 | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 |
7. | Drobczyk Pola | 35 | PIAST GLIWICE | 14.09.2005 |
8. | GARUS Oliwia | 32 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 |
9. | Głowa Weronika | 36 | AZS AWF KRAKÓW | 13.10.2007 |
10. | GOCZAŁ Alicja | 13 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 |
11. | Halemba Antonina | 5 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
12. | IZDEBSKA Wiktoria | 12 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
13. | JANECZEK Oliwia | 33 | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 |
14. | JAROSZEK Emilia | 20 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
15. | KLASIK Alicja | 1 | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
16. | Korduła Antonina | 30 | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 |
17. | Korkus Emilia | 2 | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
18. | KOZDĘBA Weronika | 22 | PIAST GLIWICE | 29.06.2006 |
19. | KWAPISZ Amelia | 34 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 |
20. | Makowska Agnieszka | 27 | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
21. | MICHALCZYK Marta | 25 | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
22. | MISIAK Laura | 9 | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 |
23. | Mróz Martyna | 28 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.01.2007 |
24. | NIEWADZI Zofia | 31 | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
25. | OPOŃ Oliwia | 15 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 |
26. | Osadnik Maja | 7 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
27. | OSTROWSKA Paulina | 16 | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
28. | Pelon Patrycja | 26 | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
29. | Porwoł Liliana | 18 | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
30. | Prina Cerai Melania | 8 | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.2006 |
31. | RADWAN Patrycja | 17 | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
32. | Ratyna Magda | 14 | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 |
33. | Reil Kaja | 19 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 |
34. | RUP Sonia | 40 | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
35. | SZYMAŃSKA Aleksandra | 4 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 |
36. | SZYMCZYK Michalina | 42 | PIAST GLIWICE | 10.09.2007 |
37. | Ślęzak Katarzyna | 10 | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
38. | Tatoj Anna | 11 | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
39. | Tercjak Oliwia | 6 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
40. | VYSOTSKAYA Maryia | 37 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 25.04.2007 |
41. | WERONIECKA Julia | 38 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
42. | Zarek Zuzanna | 29 | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
2. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 | zakwalifikowano |
3. | KOZDĘBA Weronika | PIAST GLIWICE | 29.06.2006 | zakwalifikowano |
4. | Ratyna Magda | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 | zakwalifikowano |
5. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 | zakwalifikowano |
6. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 | zakwalifikowano |
7. | CIEŚLIK Cecylia | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 | zakwalifikowano |
8. | MISIAK Laura | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 | zakwalifikowano |
9. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 | zakwalifikowano |
10. | Prina Cerai Melania | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.2006 | zakwalifikowano |
11. | JANECZEK Oliwia | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 | zakwalifikowano |
12. | Chorosińska Matylda | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 | zakwalifikowano |
13. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 | zakwalifikowano |
14. | CZAJKA Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 | zakwalifikowano |
15. | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 | zakwalifikowano |
16. | OPOŃ Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 | zakwalifikowano |
17. | Korduła Antonina | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 | zakwalifikowano |
17. | SZYMAŃSKA Aleksandra | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 | zakwalifikowano |
19. | Mróz Martyna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.01.2007 | zakwalifikowano |
20. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 | zakwalifikowano |
21. | GARUS Oliwia | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 | zakwalifikowano |
22. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 | zakwalifikowano |
23. | Drobczyk Pola | PIAST GLIWICE | 14.09.2005 | zakwalifikowano |
24. | Głowa Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 13.10.2007 | zakwalifikowano |
25. | KWAPISZ Amelia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 | zakwalifikowano |
26. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 | zakwalifikowano |
27. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 | zakwalifikowano |
28. | SZYMCZYK Michalina | PIAST GLIWICE | 10.09.2007 | zakwalifikowano |
29. | Danek Łucja | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 | zakwalifikowano |
30. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 | zakwalifikowano |
31. | Charkiewicz Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 | zakwalifikowano |
32. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 | zakwalifikowano |
33. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 | wyeliminowano |
34. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 | wyeliminowano |
34. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 | wyeliminowano |
36. | VYSOTSKAYA Maryia | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 25.04.2007 | wyeliminowano |
36. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 | wyeliminowano |
38. | Reil Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 | wyeliminowano |
39. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 | wyeliminowano |
40. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 | wyeliminowano |
41. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 | wyeliminowano |
42. | BOGACZ Pola | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
2. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
3. | CIEŚLIK Cecylia | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 |
3. | Ratyna Magda | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 |
5. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
6. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
7. | CZAJKA Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 |
8. | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 |
9. | MISIAK Laura | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 |
10. | Prina Cerai Melania | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.2006 |
11. | JANECZEK Oliwia | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 |
12. | OPOŃ Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 |
13. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
14. | GARUS Oliwia | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 |
15. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
16. | Charkiewicz Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
17. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
18. | KOZDĘBA Weronika | PIAST GLIWICE | 29.06.2006 |
19. | Chorosińska Matylda | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 |
20. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
21. | SZYMAŃSKA Aleksandra | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 |
21. | Korduła Antonina | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 |
23. | Mróz Martyna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.01.2007 |
24. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
25. | Drobczyk Pola | PIAST GLIWICE | 14.09.2005 |
26. | Głowa Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 13.10.2007 |
27. | KWAPISZ Amelia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 |
28. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
29. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
30. | SZYMCZYK Michalina | PIAST GLIWICE | 10.09.2007 |
31. | Danek Łucja | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 |
32. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
33. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
34. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
34. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
36. | VYSOTSKAYA Maryia | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 25.04.2007 |
36. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
38. | Reil Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 |
39. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
40. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
41. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
42. | BOGACZ Pola | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 |