Turniej

Nazwa: I Puchar Polski juniorów w szabli kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.09.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marta Aksamit 16 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
2. Julia Borowik 27 UKS 13 BIAŁYSTOK 01.03.2006
3. Marta BRANECKA 51 UKS RIPOSTA OLSZTYN 05.02.2006
4. Zuzanna Buselt 15 KKSZ KONIN 06.05.2004
5. Zofia Cewe 24 KS KARABELA 14.05.2004
6. Zuzanna Cichoń 41 O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007
7. Julia Cieślar 2 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002
8. Rozalia Czajkowska 48 O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005
9. Małgorzata DERLATKA 50 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006
10. Natalia Gałecka 14 AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002
11. Małgorzata Grabowska 30 DRAGON ŁÓDŹ 27.03.2003
12. Inez Graupen 33 KKSZ KONIN 18.03.2005
13. Julia Gwoździńska 38 UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007
14. Emilia Habryn 8 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005
15. Karolina HOFMAN 9 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
16. Julia Jakoniuk 25 UKS 13 BIAŁYSTOK 27.05.2006
17. Anna Kaczorowska 44 KS KARABELA 10.01.2007
18. Maja Konecka 36 O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007
19. Kalina Kordel 10 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
20. Sonia Kozanecka 11 DRAGON ŁÓDŹ 30.11.2005
21. Aniela KOZŁOWSKA 13 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005
22. Katarzyna KRZEWSKA 28 UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.12.2004
23. Amelia KUKLA 45 UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007
24. Aleksandra LACHAWIEC 32 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006
25. Marta LASKOWSKA 18 UKS SZABLA ZĄBKI 17.03.2002
26. Zuzanna Lenkiewicz 5 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
27. Milena Lewandowska 54 KKSZ KONIN 11.06.2006
28. Natalia LIPIŃSKA 23 DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005
29. Paulina LORENC 37 UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.11.2006
30. Klaudia Malgrem 4 KS KARABELA 11.11.2003
31. Gabriela Markowska 26 KS KARABELA 16.08.2006
32. Zofia Markowska 49 KKSZ KONIN 05.04.2007
33. Elżbieta Mejłun 34 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007
34. Julia MIEDZIŃSKA 46 KKSZ KONIN 14.04.2006
35. Julia MIKULSKA-BĄK 43 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 12.07.2007
36. Martyna MIODUSZEWSKA 40 KKSZ KONIN 04.05.2006
37. Marta Nowak 35 O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007
38. Zofia Pieniążek 42 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007
39. Iga Pilarska 29 KKSZ KONIN 23.01.2006
40. Zuzanna Porada 1 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
41. Paulina Porada 3 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
42. Marta Rozmus 39 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.04.2006
43. Antonina Rymaszewska 22 O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
44. Agata Sajnóg 19 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
45. Lena Siemionow 31 UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006
46. Hanna SKIBA 55 KKSZ KONIN 16.06.2007
47. Daria SKONIECZNA 6 UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002
48. Julia SZELĄGOWSKA 47 UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007
49. Dominika SZYMANIAK 21 UKS RIPOSTA OLSZTYN 08.03.2004
50. Lidia TABĘDZKA 52 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007
51. Ewa Wasilewska 20 UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006
52. Maria WIĘCKIEWICZ 17 UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005
53. Natalia Witkowska 53 O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005
54. Gabriela Wójcik 7 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.01.2006
55. Zuzanna Wróbel 12 KS KARABELA 29.04.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Zuzanna Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004 zakwalifikowano
2. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004 zakwalifikowano
2. Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002 zakwalifikowano
4. Julia Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002 zakwalifikowano
5. Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005 zakwalifikowano
6. Gabriela Wójcik ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.01.2006 zakwalifikowano
7. Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005 zakwalifikowano
8. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004 zakwalifikowano
9. Zuzanna Wróbel KS KARABELA 29.04.2003 zakwalifikowano
10. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006 zakwalifikowano
11. Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005 zakwalifikowano
12. Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004 zakwalifikowano
12. Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007 zakwalifikowano
14. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004 zakwalifikowano
15. Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003 zakwalifikowano
16. Sonia Kozanecka DRAGON ŁÓDŹ 30.11.2005 zakwalifikowano
17. Natalia Gałecka AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002 zakwalifikowano
18. Julia MIKULSKA-BĄK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 12.07.2007 zakwalifikowano
19. Ewa Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006 zakwalifikowano
20. Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007 zakwalifikowano
21. Julia Jakoniuk UKS 13 BIAŁYSTOK 27.05.2006 zakwalifikowano
22. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006 zakwalifikowano
23. Elżbieta Mejłun UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007 zakwalifikowano
24. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006 zakwalifikowano
24. Małgorzata Grabowska DRAGON ŁÓDŹ 27.03.2003 zakwalifikowano
26. Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007 zakwalifikowano
26. Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007 zakwalifikowano
28. Inez Graupen KKSZ KONIN 18.03.2005 zakwalifikowano
29. Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007 zakwalifikowano
30. Marta Rozmus UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.04.2006 zakwalifikowano
31. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005 zakwalifikowano
32. Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007 zakwalifikowano
33. Natalia LIPIŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005 zakwalifikowano
34. Julia Borowik UKS 13 BIAŁYSTOK 01.03.2006 zakwalifikowano
35. Marta LASKOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 17.03.2002 zakwalifikowano
36. Aleksandra LACHAWIEC GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006 zakwalifikowano
37. Lena Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006 zakwalifikowano
38. Rozalia Czajkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005 zakwalifikowano
39. Amelia KUKLA UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007 zakwalifikowano
40. Katarzyna KRZEWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.12.2004 zakwalifikowano
41. Natalia Witkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005 zakwalifikowano
42. Zofia Cewe KS KARABELA 14.05.2004 zakwalifikowano
43. Dominika SZYMANIAK UKS RIPOSTA OLSZTYN 08.03.2004 zakwalifikowano
44. Gabriela Markowska KS KARABELA 16.08.2006 zakwalifikowano
45. Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007 wyeliminowano
46. Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007 wyeliminowano
47. Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006 wyeliminowano
48. Anna Kaczorowska KS KARABELA 10.01.2007 wyeliminowano
49. Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007 wyeliminowano
50. Małgorzata DERLATKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006 wyeliminowano
51. Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006 wyeliminowano
52. Martyna MIODUSZEWSKA KKSZ KONIN 04.05.2006 wyeliminowano
53. Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006 wyeliminowano
54. Marta BRANECKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 05.02.2006 wyeliminowano
55. Paulina LORENC UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.11.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002
2. Julia Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002
3. Ewa Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006
3. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
5. Zuzanna Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
6. Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005
7. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
8. Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005
9. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
10. Gabriela Wójcik ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.01.2006
11. Zuzanna Wróbel KS KARABELA 29.04.2003
12. Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007
13. Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003
14. Sonia Kozanecka DRAGON ŁÓDŹ 30.11.2005
15. Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007
16. Amelia KUKLA UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007
17. Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005
18. Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004
19. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
20. Natalia Gałecka AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002
21. Julia MIKULSKA-BĄK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 12.07.2007
22. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
23. Elżbieta Mejłun UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007
24. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
24. Małgorzata Grabowska DRAGON ŁÓDŹ 27.03.2003
26. Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007
27. Inez Graupen KKSZ KONIN 18.03.2005
28. Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007
29. Natalia LIPIŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005
30. Julia Borowik UKS 13 BIAŁYSTOK 01.03.2006
31. Marta LASKOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 17.03.2002
32. Gabriela Markowska KS KARABELA 16.08.2006
33. Julia Jakoniuk UKS 13 BIAŁYSTOK 27.05.2006
34. Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007
35. Marta Rozmus UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.04.2006
36. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
37. Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007
38. Aleksandra LACHAWIEC GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006
39. Lena Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006
40. Rozalia Czajkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005
41. Katarzyna KRZEWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.12.2004
42. Natalia Witkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005
43. Zofia Cewe KS KARABELA 14.05.2004
44. Dominika SZYMANIAK UKS RIPOSTA OLSZTYN 08.03.2004
45. Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007
46. Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007
47. Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006
48. Anna Kaczorowska KS KARABELA 10.01.2007
49. Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007
50. Małgorzata DERLATKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006
51. Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006
52. Martyna MIODUSZEWSKA KKSZ KONIN 04.05.2006
53. Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006
54. Marta BRANECKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 05.02.2006
55. Paulina LORENC UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.11.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy