Turniej

Nazwa: I Puchar Polski juniorów w szabli mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.09.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Oskar Andrzejewski 52 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 12.09.2006
2. Wojciech BIEDACHA 26 UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
3. Marcel Broniszewski 2 MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
4. Maksymilian Brosch 9 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
5. Maksymilian Buśkiewicz 29 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.2006
6. Matias CACEK 53 CZECHY
7. Simonn CACEK 65 CZECHY
8. Lukas CHIARI 70 AUSTRIA
9. Łukasz CZARNIECKI 34 UKS 13 BIAŁYSTOK 19.02.2003
10. Antoni DĄBROWSKI 31 UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
11. Benedykt DENKIEWICZ 5 UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
12. Aleksander DENKIEWICZ 21 UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
13. Krzysztof DOWGIERD 13 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
14. Andrzej Działach 38 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006
15. Jakub Dzierniejko 3 UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003
16. Mikołaj Fiedorowicz 19 UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
17. Antoni Flaszak 48 O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
18. Rafał Gałecki 6 AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002
19. Filip Józefowski 22 AZS AWF KATOWICE 16.02.2004
20. Igor KACPRZAK 36 KKSZ KONIN 05.11.2005
21. Wojciech Kaczmarczyk 15 KKSZ KONIN 19.11.2004
22. Adam Kaczmarczyk 25 KKSZ KONIN 17.05.2006
23. Krzysztof Kajor 20 AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
24. Bruno KOBLA 49 UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007
25. Jakub KOŁODZIEJ 66 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.01.2004
26. Grzegorz Kordel 41 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11.10.2006
27. Łukasz KOWALCZYK 33 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.09.2006
28. Kacper Kulikowski 45 UKS 13 BIAŁYSTOK 26.05.2006
29. Oskar KUSAK 14 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
30. Konstanty Kutek 10 MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004
31. Tymon Kwas 71 UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.02.2006
32. Oskar Kwiatkowski 8 UKS SZABLA BRZOZA 25.03.2003
33. Aleksander Makowski 40 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
34. Konstantyn Makowski 56 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
35. Kacper MALCER 28 KKSZ KONIN 13.01.2006
36. Mateusz MAŃCZAK 17 KKSZ KONIN 12.11.2004
37. Bartosz Marker 11 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
38. Franciszek MATEUSZUK 58 UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007
39. Mikołaj Miziura 37 AZS AWF KATOWICE 26.09.2003
40. Kajetan Moczydłowski 30 MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
41. Makary Mosak 63 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
42. Remigiusz Mrozowicz 43 UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
43. Kacper NOWINOWSKI 4 KKSZ KONIN 03.02.2003
44. Bartłomiej OBNISKI 39 IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005
45. Adam Pałczyński 47 O.Ś. AZS POZNAŃ 15.11.2005
46. Michał Pardela 12 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
47. Kacper PĘKALA 59 UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
48. Antoni PIGUŁA 50 KKSZ KONIN 02.11.2005
49. Adam PODRALSKI 62 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
50. Korneliusz POLAKOWSKI 18 IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 12.10.2004
51. Mikołaj Przybylski 24 UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005
52. Tomasz Radke 44 KKSZ KONIN 10.05.2006
53. Paweł Radke 46 KKSZ KONIN 10.05.2006
54. Filip Radoch 27 KKSZ KONIN 23.05.2006
55. Miłosz Rekiel 42 O.Ś. AZS POZNAŃ 05.06.2003
56. Mikołaj Sadowski 61 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
57. Tytus Schleifer 35 AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005
58. Kamil Sikorski 7 KKSZ KONIN 30.10.2003
59. PIOTR SIWIK 69 KKSZ KONIN 19.09.2007
60. Łukasz Sobczyk 55 O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006
61. Nikodem Sokołowski 51 KKSZ KONIN 07.02.2007
62. Olaf Stasiak 1 KKSZ KONIN 18.07.2002
63. Mateusz Stasiak 67 KKSZ KONIN 20.06.2003
64. Arkadiusz STASIAK 72 KKSZ KONIN 28.07.2006
65. Konrad Stranc 64 KKSZ KONIN 24.02.2007
66. Emilian Strządała 57 KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
67. Szymon Sulewski 32 UKS 13 BIAŁYSTOK 05.07.2005
68. Filip Syperek 54 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 03.07.2004
69. Filiip WAGNER 68 CZECHY
70. Jakub WESOŁOWSKI 16 UKS RIPOSTA OLSZTYN 14.04.2004
71. Grzegorz Wnuk 60 AZS AWF WARSZAWA 14.09.2006
72. Paweł ZASTAWNY 23 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Marcel Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004 zakwalifikowano
2. Krzysztof Kajor AZS AWF KATOWICE 06.02.2003 zakwalifikowano
3. Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003 zakwalifikowano
3. Oskar Kwiatkowski UKS SZABLA BRZOZA 25.03.2003 zakwalifikowano
5. Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005 zakwalifikowano
5. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005 zakwalifikowano
7. Olaf Stasiak KKSZ KONIN 18.07.2002 zakwalifikowano
7. Michał Pardela TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005 zakwalifikowano
9. Rafał Gałecki AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002 zakwalifikowano
10. Kamil Sikorski KKSZ KONIN 30.10.2003 zakwalifikowano
11. Jakub WESOŁOWSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 14.04.2004 zakwalifikowano
12. Korneliusz POLAKOWSKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 12.10.2004 zakwalifikowano
12. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
14. Lukas CHIARI AUSTRIA zakwalifikowano
15. Filiip WAGNER CZECHY zakwalifikowano
16. Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005 zakwalifikowano
16. Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005 zakwalifikowano
18. Wojciech Kaczmarczyk KKSZ KONIN 19.11.2004 zakwalifikowano
19. Matias CACEK CZECHY zakwalifikowano
20. Mikołaj Miziura AZS AWF KATOWICE 26.09.2003 zakwalifikowano
20. Kajetan Moczydłowski MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006 zakwalifikowano
22. Bartłomiej OBNISKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005 zakwalifikowano
23. Szymon Sulewski UKS 13 BIAŁYSTOK 05.07.2005 zakwalifikowano
24. Mikołaj Przybylski UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005 zakwalifikowano
25. Mikołaj Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005 zakwalifikowano
26. Tytus Schleifer AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005 zakwalifikowano
27. Jakub Dzierniejko UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003 zakwalifikowano
28. Konstanty Kutek MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004 zakwalifikowano
29. Mateusz MAŃCZAK KKSZ KONIN 12.11.2004 zakwalifikowano
30. Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005 zakwalifikowano
31. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006 zakwalifikowano
32. Filip Józefowski AZS AWF KATOWICE 16.02.2004 zakwalifikowano
33. Miłosz Rekiel O.Ś. AZS POZNAŃ 05.06.2003 zakwalifikowano
34. Maksymilian Buśkiewicz GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.2006 zakwalifikowano
35. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006 zakwalifikowano
35. Krzysztof DOWGIERD UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006 zakwalifikowano
37. Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006 zakwalifikowano
38. Łukasz CZARNIECKI UKS 13 BIAŁYSTOK 19.02.2003 zakwalifikowano
39. Łukasz KOWALCZYK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.09.2006 zakwalifikowano
40. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
41. Simonn CACEK CZECHY zakwalifikowano
42. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002 zakwalifikowano
43. Arkadiusz STASIAK KKSZ KONIN 28.07.2006 zakwalifikowano
44. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006 zakwalifikowano
45. Paweł Radke KKSZ KONIN 10.05.2006 zakwalifikowano
46. Konstantyn Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 zakwalifikowano
47. Mateusz Stasiak KKSZ KONIN 20.06.2003 zakwalifikowano
48. Adam Pałczyński O.Ś. AZS POZNAŃ 15.11.2005 zakwalifikowano
49. Adam Kaczmarczyk KKSZ KONIN 17.05.2006 zakwalifikowano
50. Mikołaj Sadowski TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006 zakwalifikowano
51. Igor KACPRZAK KKSZ KONIN 05.11.2005 zakwalifikowano
52. Tomasz Radke KKSZ KONIN 10.05.2006 zakwalifikowano
53. Kacper Kulikowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.05.2006 zakwalifikowano
54. Andrzej Działach PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006 zakwalifikowano
55. Remigiusz Mrozowicz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006 zakwalifikowano
56. Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007 zakwalifikowano
57. PIOTR SIWIK KKSZ KONIN 19.09.2007 zakwalifikowano
58. Konrad Stranc KKSZ KONIN 24.02.2007 zakwalifikowano
58. Filip Syperek GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 03.07.2004 zakwalifikowano
58. Antoni Flaszak O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007 zakwalifikowano
61. Grzegorz Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11.10.2006 wyeliminowano
62. Grzegorz Wnuk AZS AWF WARSZAWA 14.09.2006 wyeliminowano
63. Łukasz Sobczyk O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006 wyeliminowano
63. Bruno KOBLA UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007 wyeliminowano
65. Aleksander Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 wyeliminowano
66. Franciszek MATEUSZUK UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007 wyeliminowano
67. Makary Mosak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007 wyeliminowano
68. Oskar Andrzejewski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 12.09.2006 wyeliminowano
69. Nikodem Sokołowski KKSZ KONIN 07.02.2007 wyeliminowano
69. Antoni PIGUŁA KKSZ KONIN 02.11.2005 wyeliminowano
71. Tymon Kwas UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.02.2006 wyeliminowano
71. Jakub KOŁODZIEJ ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.01.2004 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Olaf Stasiak KKSZ KONIN 18.07.2002
2. Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003
3. Krzysztof Kajor AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
3. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
5. Marcel Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
6. Kamil Sikorski KKSZ KONIN 30.10.2003
7. Kajetan Moczydłowski MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
8. Jakub Dzierniejko UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003
9. Oskar Kwiatkowski UKS SZABLA BRZOZA 25.03.2003
10. Michał Pardela TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
11. Rafał Gałecki AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002
12. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
13. Lukas CHIARI AUSTRIA
14. Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
15. Wojciech Kaczmarczyk KKSZ KONIN 19.11.2004
16. Bartłomiej OBNISKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005
17. Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
18. Jakub WESOŁOWSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 14.04.2004
19. Korneliusz POLAKOWSKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 12.10.2004
20. Filiip WAGNER CZECHY
21. Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005
22. Matias CACEK CZECHY
23. Szymon Sulewski UKS 13 BIAŁYSTOK 05.07.2005
24. Mikołaj Przybylski UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005
25. Tytus Schleifer AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005
26. Konstanty Kutek MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004
27. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006
28. Filip Józefowski AZS AWF KATOWICE 16.02.2004
29. Krzysztof DOWGIERD UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
29. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006
31. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
32. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
33. Mikołaj Miziura AZS AWF KATOWICE 26.09.2003
34. Mikołaj Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
35. Mateusz MAŃCZAK KKSZ KONIN 12.11.2004
36. Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
37. Miłosz Rekiel O.Ś. AZS POZNAŃ 05.06.2003
38. Maksymilian Buśkiewicz GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.2006
39. Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
40. Łukasz CZARNIECKI UKS 13 BIAŁYSTOK 19.02.2003
41. Łukasz KOWALCZYK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.09.2006
42. Simonn CACEK CZECHY
43. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
44. Arkadiusz STASIAK KKSZ KONIN 28.07.2006
45. Paweł Radke KKSZ KONIN 10.05.2006
46. Konstantyn Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
47. Mateusz Stasiak KKSZ KONIN 20.06.2003
48. Adam Pałczyński O.Ś. AZS POZNAŃ 15.11.2005
49. Adam Kaczmarczyk KKSZ KONIN 17.05.2006
50. Mikołaj Sadowski TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
51. Igor KACPRZAK KKSZ KONIN 05.11.2005
52. Tomasz Radke KKSZ KONIN 10.05.2006
53. Kacper Kulikowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.05.2006
54. Andrzej Działach PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006
55. Remigiusz Mrozowicz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
56. Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
57. PIOTR SIWIK KKSZ KONIN 19.09.2007
58. Konrad Stranc KKSZ KONIN 24.02.2007
58. Filip Syperek GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 03.07.2004
58. Antoni Flaszak O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
61. Grzegorz Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11.10.2006
62. Grzegorz Wnuk AZS AWF WARSZAWA 14.09.2006
63. Łukasz Sobczyk O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006
63. Bruno KOBLA UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007
65. Aleksander Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
66. Franciszek MATEUSZUK UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007
67. Makary Mosak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
68. Oskar Andrzejewski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 12.09.2006
69. Nikodem Sokołowski KKSZ KONIN 07.02.2007
69. Antoni PIGUŁA KKSZ KONIN 02.11.2005
71. Tymon Kwas UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.02.2006
71. Jakub KOŁODZIEJ ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.01.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy