Turniej

Nazwa: I Puchar Polski Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.09.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Adam ANDRZEJEWSKI 16 IKS LESZNO 31.10.2005
2. Tomasz BARTOSZEK 43 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
3. Aleksander BĄK 71 UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
4. Aleksander BIEŃKOWSKI 42 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
5. Olgierd Borkowski 54 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
6. Marceli Cendrowski 38 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
7. Juliusz Chmielewski 57 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 25.11.2006
8. Oliwier CIEPŁY 37 AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
9. Filip CYGNAR 75 UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
10. Maksymilian DOROSZKIEWICZ 40 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
11. Idzi DURAJ 17 UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
12. Szczepan DURAJ 63 UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
13. Karol Fedorowicz 8 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
14. Jakub Fogt 13 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
15. Jan Jerzy GACZYŃSKI 45 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
16. Jan Gajc 49 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
17. Patryk GAWENDA 5 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
18. Piotr Ginda 2 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
19. Cezary GINTER 36 IKS LESZNO 22.01.2007
20. Szymon Głowiński 44 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
21. Szymon GŁUSZAK 58 UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
22. Jakub Gonda 23 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
23. Tomasz Gorczyca 1 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
24. Jakub GORCZYCA 29 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
25. Jakub GROCHOCKI 66 UKS FENIKS JABŁONNA 01.01.2007
26. Cyprian GULIŃSKI 41 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
27. Filip HRYNIEWIECKI 30 WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
28. Mateusz JURCZAK 9 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
29. Tomasz Jurczak 33 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
30. Stanisław JURGA 12 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
31. Maksymilian KANCI 14 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
32. Alex Kardyś 39 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
33. Jakub Kędziora 50 IKS LESZNO 31.05.2008
34. Adam Korbas 79 AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006
35. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI 68 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
36. Tymon Kowalski 25 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
37. Maksym KOWALSKI 34 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
38. Bartosz KRUSZONA 31 WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
39. Łukasz Kulpaczyński 24 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
40. Jan Kuna 76 UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
41. Karol KWIATKOWSKI 10 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
42. Franciszek Lewandowski 26 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
43. Tomasz MACIEJEWSKI 73 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
44. Adam MAKAŁOWSKI 21 IKS LESZNO 11.03.2005
45. Maciej Mazur 67 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
46. Miłosz MOŻEJKO 28 UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
47. Franciszek Nawrocki 77 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007
48. Franciszek Neumann 60 POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009
49. Jan Nowak 3 POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
50. Jakub Parulski 55 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2006
51. Jakub PARZYSZEK 64 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007
52. Jerzy PETRYKAT 56 UKS FENIKS JABŁONNA 03.02.2006
53. Mikołaj Piosik 65 IKS LESZNO 14.08.2008
54. Bruno Potocki 61 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.01.2010
55. Mikołaj Prajzner 7 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
56. Szymon PYSKŁO 11 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
57. Bartosz Pyskło 20 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
58. Marcin RADAJEWSKI 19 IKS LESZNO 18.06.2005
59. Wiktor Rut 74 UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007
60. Patryk Sawicki 69 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008
61. Maciej Skorupa 27 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
62. Piotr Sowa 6 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
63. Jan Sowa 52 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
64. Maciej Surma 35 AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
65. Tymoteusz Szympel 72 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009
66. Franciszek Śliż 78 IKS LESZNO 24.07.2007
67. Łukasz Tomyślak 15 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
68. Dominik Truszczyński 59 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
69. Stanisław Wasiak 70 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006
70. Gracjan WAŚCIŃSKI 18 IKS LESZNO 19.10.2006
71. Filip WINKHOF 4 IKS LESZNO 25.11.2005
72. Feliks Wiśnik 53 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
73. Nikodem Wojciechowski 51 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010
74. Leon WOJTACHNIA 32 UKS FENIKS JABŁONNA 03.11.2005
75. Eryk Woźniak 48 AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
76. Kacper Zadrożny 46 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
77. Ksawery ZAPÓR 22 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
78. Krzysztof Zygmunt 47 UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
79. Bartosz ŻOK 80 POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
80. Mateusz ŻOŁNOWSKI 62 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
2. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
3. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
4. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
5. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
6. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
7. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
8. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
9. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
10. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
10. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
12. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
13. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
13. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
15. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007 zakwalifikowano
16. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005 zakwalifikowano
17. Bartosz Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
18. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
19. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
20. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
21. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007 zakwalifikowano
22. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 zakwalifikowano
23. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005 zakwalifikowano
24. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005 zakwalifikowano
25. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
26. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005 zakwalifikowano
27. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 zakwalifikowano
28. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
29. Stanisław Wasiak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006 zakwalifikowano
30. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
31. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
32. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008 zakwalifikowano
33. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007 zakwalifikowano
34. Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006 zakwalifikowano
35. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008 zakwalifikowano
36. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
37. Jakub Parulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2006 zakwalifikowano
38. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
39. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
40. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 zakwalifikowano
41. Kacper Zadrożny AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
42. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 zakwalifikowano
43. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008 zakwalifikowano
44. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 zakwalifikowano
45. Leon WOJTACHNIA UKS FENIKS JABŁONNA 03.11.2005 zakwalifikowano
46. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007 zakwalifikowano
47. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
48. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 zakwalifikowano
49. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005 zakwalifikowano
50. Jakub PARZYSZEK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007 zakwalifikowano
51. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006 zakwalifikowano
52. Wiktor Rut UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007 zakwalifikowano
53. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007 zakwalifikowano
54. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008 zakwalifikowano
55. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 zakwalifikowano
56. Adam Korbas AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006 zakwalifikowano
57. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 zakwalifikowano
58. Franciszek Nawrocki WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007 zakwalifikowano
59. Juliusz Chmielewski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 25.11.2006 zakwalifikowano
60. Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008 zakwalifikowano
61. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009 zakwalifikowano
62. Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006 zakwalifikowano
63. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009 zakwalifikowano
64. Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008 zakwalifikowano
65. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009 wyeliminowano
66. Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007 wyeliminowano
67. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008 wyeliminowano
68. Eryk Woźniak AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008 wyeliminowano
69. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009 wyeliminowano
70. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009 wyeliminowano
71. Patryk Sawicki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008 wyeliminowano
72. Jerzy PETRYKAT UKS FENIKS JABŁONNA 03.02.2006 wyeliminowano
73. Mikołaj Piosik IKS LESZNO 14.08.2008 wyeliminowano
74. Franciszek Neumann POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009 wyeliminowano
75. Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008 wyeliminowano
76. Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008 wyeliminowano
77. Nikodem Wojciechowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010 wyeliminowano
78. Bruno Potocki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.01.2010 wyeliminowano
79. Jakub GROCHOCKI UKS FENIKS JABŁONNA 01.01.2007 wyeliminowano
80. Tymoteusz Szympel WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
2. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
3. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
3. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
5. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
6. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
7. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
8. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
9. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
10. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
11. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
12. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
13. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
14. Bartosz Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
15. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
16. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
17. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
18. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
19. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
20. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
21. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
22. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
23. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
24. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005
25. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
26. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005
27. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
28. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
29. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007
30. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
31. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
32. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
33. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
34. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
35. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
36. Stanisław Wasiak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006
37. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
38. Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
39. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
40. Jakub Parulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2006
41. Kacper Zadrożny AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
42. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
43. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
44. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
45. Leon WOJTACHNIA UKS FENIKS JABŁONNA 03.11.2005
46. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
47. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
48. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
49. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
50. Jakub PARZYSZEK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007
51. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
52. Wiktor Rut UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007
53. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
54. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
55. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
56. Adam Korbas AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006
57. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
58. Franciszek Nawrocki WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007
59. Juliusz Chmielewski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 25.11.2006
60. Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
61. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
62. Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
63. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
64. Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
65. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
66. Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007
67. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
68. Eryk Woźniak AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
69. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
70. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
71. Patryk Sawicki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008
72. Jerzy PETRYKAT UKS FENIKS JABŁONNA 03.02.2006
73. Mikołaj Piosik IKS LESZNO 14.08.2008
74. Franciszek Neumann POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009
75. Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
76. Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008
77. Nikodem Wojciechowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010
78. Bruno Potocki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.01.2010
79. Jakub GROCHOCKI UKS FENIKS JABŁONNA 01.01.2007
80. Tymoteusz Szympel WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy