Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.01.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | CICHOWSKA Aleksandra | 57 | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1988 |
2. | DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta | 1 | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1982 |
3. | CZUPRYN Monika | 0 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 26.10.1989 |
4. | RUSZKOWSKA Magdalena | 47 | AZS AWF KATOWICE | 18.09.1989 |
5. | LAMPKOWSKA Katarzyna | 24 | PKSZERM WARSZAWA | 09.12.1986 |
6. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 |
7. | KRÓLAK Natalia | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 |
8. | KWAPISZ Agnieszka | 45 | AZS AWF KATOWICE | 12.03.1988 |
9. | ŻOLA Monika | 26 | KKS KRAKÓW | 19.03.1987 |
10. | Knapik-Miazga Renata | 3 | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
11. | SKORUPKA Sylwia | 28 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 |
12. | GŁOWACKA Julita | 22 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.01.1989 |
13. | SKARZYŃSKA Aleksandra | 0 | UKS G-8 BIELANY | 11.10.1988 |
14. | PIEKARSKA Monika | 54 | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.1989 |
15. | ŻAK Aleksandra | 52 | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.1988 |
16. | BEREZA Małgorzata | 4 | AZS AWF KATOWICE | 21.07.1984 |
17. | Saritaş Józefina | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 |
18. | PTAK Katarzyna | 29 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1987 |
19. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | 0 | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 |
20. | STRUG Kamila | 21 | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 |
21. | CHLEBIEJ Katarzyna | 20 | PIAST GLIWICE | 21.06.1991 |
22. | MAJCHER Marta | 30 | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 |
23. | STROKA Małgorzata | 5 | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 |
24. | GALIŃSKA Aleksandra | 59 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 |
25. | Pawłowska Magdalena | 64 | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 |
26. | TRZEBIŃSKA Ewa | 7 | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 |
27. | MARSZOŁEK Angelika | 42 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
28. | SKORUPKA Aleksandra | 31 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 |
29. | BŁACH Blanka | 19 | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 |
30. | RAWSKA Joanna | 33 | AZS AWF WARSZAWA | 12.02.1985 |
31. | ŻYGOWSKA Marta | 0 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
32. | JOHNE Monika | 8 | PKSZERM WARSZAWA | 31.10.1981 |
33. | WÓJCIK Katarzyna | 67 | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 31.03.1983 |
34. | Mielańczyk Martyna | 17 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 |
35. | PILECKA Patrycja | 46 | KS SZPADA WROCŁAW | 20.10.1993 |
36. | KISIEL Olga | 55 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.10.1993 |
37. | MARKOWSKA Natalia | 9 | AZS AWF KATOWICE | 20.12.1985 |
38. | PYTKA Kamila | 18 | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
39. | MARCINKOWSKA Karolina | 16 | AZS AWF WROCŁAW | 20.02.1992 |
40. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | 36 | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 |
41. | VOGT Marta | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.02.1992 |
42. | MOSLER Dominika | 10 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 |
43. | ROSTKOWSKA Anna | 13 | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 |
44. | TWOREK Daria | 39 | KS WARSZAWIANKA | 12.10.1987 |
45. | GROCHECKA Karolina | 0 | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1991 |
46. | GAWLIKOWSKA Sylwia | 40 | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 25.02.1983 |
47. | GOTSZALK Hanna | 62 | AZS AWF KATOWICE | 19.04.1990 |
48. | DĄBROWA Katarzyna | 11 | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | STROKA Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 | zakwalifikowano |
2. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 | zakwalifikowano |
3. | Mielańczyk Martyna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 | zakwalifikowano |
4. | MOSLER Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 | zakwalifikowano |
5. | BŁACH Blanka | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 | zakwalifikowano |
6. | DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1982 | zakwalifikowano |
7. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 | zakwalifikowano |
8. | BEREZA Małgorzata | AZS AWF KATOWICE | 21.07.1984 | zakwalifikowano |
9. | DĄBROWA Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 | zakwalifikowano |
10. | RAWSKA Joanna | AZS AWF WARSZAWA | 12.02.1985 | zakwalifikowano |
11. | GAWLIKOWSKA Sylwia | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 25.02.1983 | zakwalifikowano |
12. | TRZEBIŃSKA Ewa | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 | zakwalifikowano |
13. | MARKOWSKA Natalia | AZS AWF KATOWICE | 20.12.1985 | zakwalifikowano |
14. | LAMPKOWSKA Katarzyna | PKSZERM WARSZAWA | 09.12.1986 | zakwalifikowano |
15. | VOGT Marta | MKS KUSY SZCZECIN | 18.02.1992 | zakwalifikowano |
15. | KRÓLAK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 | zakwalifikowano |
17. | KISIEL Olga | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.10.1993 | zakwalifikowano |
18. | PILECKA Patrycja | KS SZPADA WROCŁAW | 20.10.1993 | zakwalifikowano |
19. | GŁOWACKA Julita | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.01.1989 | zakwalifikowano |
20. | JOHNE Monika | PKSZERM WARSZAWA | 31.10.1981 | zakwalifikowano |
21. | SKORUPKA Sylwia | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 | zakwalifikowano |
22. | Saritaş Józefina | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 | zakwalifikowano |
23. | CHLEBIEJ Katarzyna | PIAST GLIWICE | 21.06.1991 | zakwalifikowano |
24. | MARCINKOWSKA Karolina | AZS AWF WROCŁAW | 20.02.1992 | zakwalifikowano |
25. | ŻOLA Monika | KKS KRAKÓW | 19.03.1987 | zakwalifikowano |
26. | GALIŃSKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 | zakwalifikowano |
27. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 | zakwalifikowano |
28. | CZUPRYN Monika | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 26.10.1989 | zakwalifikowano |
29. | MAJCHER Marta | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 | zakwalifikowano |
30. | WÓJCIK Katarzyna | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 31.03.1983 | zakwalifikowano |
31. | PTAK Katarzyna | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1987 | zakwalifikowano |
32. | TWOREK Daria | KS WARSZAWIANKA | 12.10.1987 | zakwalifikowano |
33. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 | zakwalifikowano |
34. | PIEKARSKA Monika | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.1989 | zakwalifikowano |
34. | SKARZYŃSKA Aleksandra | UKS G-8 BIELANY | 11.10.1988 | zakwalifikowano |
36. | ŻAK Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.1988 | zakwalifikowano |
37. | GOTSZALK Hanna | AZS AWF KATOWICE | 19.04.1990 | zakwalifikowano |
38. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 | zakwalifikowano |
39. | CICHOWSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1988 | zakwalifikowano |
40. | KWAPISZ Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 12.03.1988 | zakwalifikowano |
41. | SKORUPKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 | zakwalifikowano |
42. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 | zakwalifikowano |
43. | STRUG Kamila | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 | zakwalifikowano |
44. | ROSTKOWSKA Anna | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 | zakwalifikowano |
45. | GROCHECKA Karolina | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1991 | zakwalifikowano |
46. | ŻYGOWSKA Marta | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 | zakwalifikowano |
47. | Pawłowska Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 | zakwalifikowano |
48. | RUSZKOWSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 18.09.1989 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | TRZEBIŃSKA Ewa | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 |
2. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 |
3. | DĄBROWA Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 |
3. | Mielańczyk Martyna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 |
5. | STROKA Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 |
6. | MOSLER Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 |
7. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
8. | GAWLIKOWSKA Sylwia | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 25.02.1983 |
9. | BŁACH Blanka | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 |
10. | DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1982 |
11. | BEREZA Małgorzata | AZS AWF KATOWICE | 21.07.1984 |
12. | RAWSKA Joanna | AZS AWF WARSZAWA | 12.02.1985 |
13. | KRÓLAK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 |
14. | KISIEL Olga | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.10.1993 |
15. | GŁOWACKA Julita | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.01.1989 |
16. | JOHNE Monika | PKSZERM WARSZAWA | 31.10.1981 |
17. | MARKOWSKA Natalia | AZS AWF KATOWICE | 20.12.1985 |
18. | LAMPKOWSKA Katarzyna | PKSZERM WARSZAWA | 09.12.1986 |
19. | VOGT Marta | MKS KUSY SZCZECIN | 18.02.1992 |
20. | PILECKA Patrycja | KS SZPADA WROCŁAW | 20.10.1993 |
21. | Saritaş Józefina | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 |
22. | ŻOLA Monika | KKS KRAKÓW | 19.03.1987 |
23. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
24. | MAJCHER Marta | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 |
25. | PTAK Katarzyna | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1987 |
26. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 |
27. | PIEKARSKA Monika | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.1989 |
28. | GOTSZALK Hanna | AZS AWF KATOWICE | 19.04.1990 |
29. | CICHOWSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1988 |
30. | SKORUPKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 |
31. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
32. | ROSTKOWSKA Anna | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 |
33. | SKORUPKA Sylwia | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 |
34. | CHLEBIEJ Katarzyna | PIAST GLIWICE | 21.06.1991 |
35. | MARCINKOWSKA Karolina | AZS AWF WROCŁAW | 20.02.1992 |
36. | GALIŃSKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 |
37. | CZUPRYN Monika | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 26.10.1989 |
38. | WÓJCIK Katarzyna | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 31.03.1983 |
39. | TWOREK Daria | KS WARSZAWIANKA | 12.10.1987 |
40. | SKARZYŃSKA Aleksandra | UKS G-8 BIELANY | 11.10.1988 |
41. | ŻAK Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.1988 |
42. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 |
43. | KWAPISZ Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 12.03.1988 |
44. | STRUG Kamila | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 |
45. | GROCHECKA Karolina | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1991 |
46. | ŻYGOWSKA Marta | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
47. | Pawłowska Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 |
48. | RUSZKOWSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 18.09.1989 |