Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 17.01.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Mielniczek Ignacy | 0 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
2. | Broniszewski Filip | 1 | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
3. | TOCH Maciej | 0 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 27.03.1992 |
4. | Majgier Sebastian | 30 | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
5. | BRZOZOWSKI Seweryn | 2 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
6. | PUNT Piotr | 30 | AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ | 26.11.1993 |
7. | Antkiewicz Mateusz | 29 | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 |
8. | MAŃCZYK Remigiusz | 67 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.05.1991 |
9. | Koc Tadeusz | 0 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
10. | STASZCZAK Bartłomiej | 0 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 10.11.1995 |
11. | Wenglarczyk Jan | 27 | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 |
12. | KOWALCZE Jakub | 32 | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 |
13. | Sobiecki Jan | 3 | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
14. | WRÓBLEWSKI Tomasz | 65 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 |
15. | WRONA Kamil | 4 | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 |
16. | ROKOSZ Krzysztof | 34 | MUSZKIETER GLIWICE | 04.11.1993 |
17. | SMÓŁKA Mikołaj | 26 | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 |
18. | WARDACKI Ksawery | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.06.1993 |
19. | SZWALBE Rafał | 5 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 |
20. | STAN Paweł | 0 | PIAST GLIWICE | 22.01.1994 |
21. | FRAŚ Felix | 24 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
22. | FAJKIS Krystian | 35 | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 |
23. | Golec Paweł | 62 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
24. | BLANIK Paweł | 25 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 08.05.1990 |
25. | NOWAK Michał | 36 | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
26. | Pordes Józef | 7 | KSz WARSZAWIANKA | 15.03.1992 |
27. | GRYT Maciej | 60 | RMKS RYBNIK | 29.07.1992 |
28. | PODOLAK Rafał | 57 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 18.02.1992 |
29. | ĆWIK Jan | 33 | KKS KRAKÓW | 19.12.1993 |
30. | SWOROWSKI Wojciech | 8 | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 |
31. | STASZULONEK Aleksander | 23 | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 |
32. | KOTAS Maciej | 0 | RMKS RYBNIK | 29.06.1993 |
33. | DROZD Michał | 52 | KKS KRAKÓW | 03.10.1991 |
34. | KUCZA Przemysław | 22 | AZS AWF KRAKÓW | 08.06.1991 |
35. | MERKEL Damian | 9 | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 |
36. | Khadzhynov Kostyantyn | 37 | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 |
37. | DOBROWOLSKI Filip | 0 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 15.01.1993 |
38. | LESZCZYŃSKI Marek | 10 | PIAST GLIWICE | 07.03.1991 |
39. | ŻYGOWSKI Robert | 20 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 |
40. | KŁOSEK Zachariasz | 41 | RMKS RYBNIK | 11.01.1992 |
41. | STRZAŁKOWSKI Bartek | 0 | MUSZKIETER GLIWICE | 07.10.1994 |
42. | Zabawa Marek | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
43. | HARASIMOWICZ Tobiasz | 44 | KKS KRAKÓW | 04.05.1992 |
44. | PACEK Andrzej | 11 | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 |
45. | HUEBNER Jan | 21 | KKS KRAKÓW | 22.10.1991 |
46. | KUSCH Andrzej | 12 | KKS KRAKÓW | 15.06.1990 |
47. | ŁAPIŃSKI Michał | 38 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.06.1993 |
48. | BANDURSKI Przemysław | 18 | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 |
49. | KULIG Bartłomiej | 52 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.05.1992 |
50. | ŁUCZYŃSKI Artur | 42 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.11.1992 |
51. | MIKA Paweł | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 19.10.1992 |
52. | SZCZECIŃSKI Piotr | 13 | PIAST GLIWICE | 14.02.1990 |
53. | GUENTHER Grzegorz | 19 | UKS START OPOLE | 25.09.1992 |
54. | BUDEK Szczepan | 14 | KKS KRAKÓW | 26.03.1992 |
55. | CHRAŚCINA Szymon | 51 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.1991 |
56. | MICHALAK Marcin | 46 | UKS START OPOLE | 18.09.1993 |
57. | RZESZUTEK Jacek | 17 | MUSZKIETER GLIWICE | 15.09.1990 |
58. | KRUK Tomasz | 15 | AZS AWF KRAKÓW | 17.11.1993 |
59. | GALIŃSKI Bartłomiej | 16 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 03.03.1992 |
60. | GŁADYSZ Adrian | 49 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 23.07.1992 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BANDURSKI Przemysław | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 | zakwalifikowano |
2. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 | zakwalifikowano |
3. | GALIŃSKI Bartłomiej | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 03.03.1992 | zakwalifikowano |
4. | BRZOZOWSKI Seweryn | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 | zakwalifikowano |
4. | Wenglarczyk Jan | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 | zakwalifikowano |
6. | ROKOSZ Krzysztof | MUSZKIETER GLIWICE | 04.11.1993 | zakwalifikowano |
7. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 | zakwalifikowano |
8. | SZCZECIŃSKI Piotr | PIAST GLIWICE | 14.02.1990 | zakwalifikowano |
9. | Pordes Józef | KSz WARSZAWIANKA | 15.03.1992 | zakwalifikowano |
10. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 | zakwalifikowano |
11. | HUEBNER Jan | KKS KRAKÓW | 22.10.1991 | zakwalifikowano |
12. | MERKEL Damian | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 | zakwalifikowano |
13. | SWOROWSKI Wojciech | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
14. | CHRAŚCINA Szymon | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.1991 | zakwalifikowano |
15. | RZESZUTEK Jacek | MUSZKIETER GLIWICE | 15.09.1990 | zakwalifikowano |
16. | HARASIMOWICZ Tobiasz | KKS KRAKÓW | 04.05.1992 | zakwalifikowano |
17. | LESZCZYŃSKI Marek | PIAST GLIWICE | 07.03.1991 | zakwalifikowano |
17. | ĆWIK Jan | KKS KRAKÓW | 19.12.1993 | zakwalifikowano |
19. | WRONA Kamil | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 | zakwalifikowano |
20. | GUENTHER Grzegorz | UKS START OPOLE | 25.09.1992 | zakwalifikowano |
21. | ŁAPIŃSKI Michał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.06.1993 | zakwalifikowano |
22. | KRUK Tomasz | AZS AWF KRAKÓW | 17.11.1993 | zakwalifikowano |
23. | BUDEK Szczepan | KKS KRAKÓW | 26.03.1992 | zakwalifikowano |
24. | FAJKIS Krystian | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 | zakwalifikowano |
25. | KŁOSEK Zachariasz | RMKS RYBNIK | 11.01.1992 | zakwalifikowano |
26. | KOWALCZE Jakub | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 | zakwalifikowano |
27. | KUSCH Andrzej | KKS KRAKÓW | 15.06.1990 | zakwalifikowano |
28. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 | zakwalifikowano |
29. | ŻYGOWSKI Robert | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 | zakwalifikowano |
30. | KUCZA Przemysław | AZS AWF KRAKÓW | 08.06.1991 | zakwalifikowano |
31. | STASZULONEK Aleksander | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 | zakwalifikowano |
31. | PODOLAK Rafał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 18.02.1992 | zakwalifikowano |
33. | MICHALAK Marcin | UKS START OPOLE | 18.09.1993 | zakwalifikowano |
34. | PACEK Andrzej | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 | zakwalifikowano |
35. | ŁUCZYŃSKI Artur | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.11.1992 | zakwalifikowano |
35. | Khadzhynov Kostyantyn | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 | zakwalifikowano |
37. | STASZCZAK Bartłomiej | T.S. WISŁA KRAKÓW | 10.11.1995 | zakwalifikowano |
38. | MIKA Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 19.10.1992 | zakwalifikowano |
39. | SMÓŁKA Mikołaj | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 | zakwalifikowano |
40. | Antkiewicz Mateusz | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 | zakwalifikowano |
41. | KOTAS Maciej | RMKS RYBNIK | 29.06.1993 | zakwalifikowano |
42. | SZWALBE Rafał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 | zakwalifikowano |
43. | GŁADYSZ Adrian | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 23.07.1992 | zakwalifikowano |
44. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 | zakwalifikowano |
45. | DROZD Michał | KKS KRAKÓW | 03.10.1991 | zakwalifikowano |
46. | GRYT Maciej | RMKS RYBNIK | 29.07.1992 | zakwalifikowano |
47. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 | zakwalifikowano |
47. | DOBROWOLSKI Filip | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 15.01.1993 | zakwalifikowano |
49. | BLANIK Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 08.05.1990 | zakwalifikowano |
50. | TOCH Maciej | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 27.03.1992 | zakwalifikowano |
51. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 | zakwalifikowano |
52. | MAŃCZYK Remigiusz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.05.1991 | zakwalifikowano |
53. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 | zakwalifikowano |
54. | WARDACKI Ksawery | MKS KUSY SZCZECIN | 28.06.1993 | zakwalifikowano |
55. | KULIG Bartłomiej | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.05.1992 | zakwalifikowano |
56. | STRZAŁKOWSKI Bartek | MUSZKIETER GLIWICE | 07.10.1994 | zakwalifikowano |
56. | PUNT Piotr | AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ | 26.11.1993 | zakwalifikowano |
58. | WRÓBLEWSKI Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 | zakwalifikowano |
59. | STAN Paweł | PIAST GLIWICE | 22.01.1994 | zakwalifikowano |
60. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SWOROWSKI Wojciech | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 |
2. | SMÓŁKA Mikołaj | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 |
3. | Pordes Józef | KSz WARSZAWIANKA | 15.03.1992 |
3. | KRUK Tomasz | AZS AWF KRAKÓW | 17.11.1993 |
5. | RZESZUTEK Jacek | MUSZKIETER GLIWICE | 15.09.1990 |
6. | WRONA Kamil | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 |
7. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
8. | BLANIK Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 08.05.1990 |
9. | BANDURSKI Przemysław | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 |
10. | ROKOSZ Krzysztof | MUSZKIETER GLIWICE | 04.11.1993 |
11. | SZCZECIŃSKI Piotr | PIAST GLIWICE | 14.02.1990 |
12. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
13. | ŻYGOWSKI Robert | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 |
14. | PACEK Andrzej | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 |
15. | Khadzhynov Kostyantyn | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 |
16. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
17. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
18. | GALIŃSKI Bartłomiej | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 03.03.1992 |
19. | BRZOZOWSKI Seweryn | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
19. | Wenglarczyk Jan | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 |
21. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
22. | HUEBNER Jan | KKS KRAKÓW | 22.10.1991 |
23. | MERKEL Damian | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 |
24. | CHRAŚCINA Szymon | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.1991 |
25. | ĆWIK Jan | KKS KRAKÓW | 19.12.1993 |
25. | LESZCZYŃSKI Marek | PIAST GLIWICE | 07.03.1991 |
27. | BUDEK Szczepan | KKS KRAKÓW | 26.03.1992 |
28. | FAJKIS Krystian | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 |
29. | KUSCH Andrzej | KKS KRAKÓW | 15.06.1990 |
30. | MICHALAK Marcin | UKS START OPOLE | 18.09.1993 |
31. | Antkiewicz Mateusz | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 |
32. | DROZD Michał | KKS KRAKÓW | 03.10.1991 |
33. | HARASIMOWICZ Tobiasz | KKS KRAKÓW | 04.05.1992 |
34. | GUENTHER Grzegorz | UKS START OPOLE | 25.09.1992 |
35. | ŁAPIŃSKI Michał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.06.1993 |
36. | KŁOSEK Zachariasz | RMKS RYBNIK | 11.01.1992 |
37. | KOWALCZE Jakub | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 |
38. | KUCZA Przemysław | AZS AWF KRAKÓW | 08.06.1991 |
39. | STASZULONEK Aleksander | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 |
39. | PODOLAK Rafał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 18.02.1992 |
41. | ŁUCZYŃSKI Artur | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.11.1992 |
42. | STASZCZAK Bartłomiej | T.S. WISŁA KRAKÓW | 10.11.1995 |
43. | MIKA Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 19.10.1992 |
44. | KOTAS Maciej | RMKS RYBNIK | 29.06.1993 |
45. | SZWALBE Rafał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 |
46. | GŁADYSZ Adrian | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 23.07.1992 |
47. | GRYT Maciej | RMKS RYBNIK | 29.07.1992 |
48. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
48. | DOBROWOLSKI Filip | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 15.01.1993 |
50. | TOCH Maciej | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 27.03.1992 |
51. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
52. | MAŃCZYK Remigiusz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.05.1991 |
53. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
54. | WARDACKI Ksawery | MKS KUSY SZCZECIN | 28.06.1993 |
55. | KULIG Bartłomiej | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.05.1992 |
56. | STRZAŁKOWSKI Bartek | MUSZKIETER GLIWICE | 07.10.1994 |
56. | PUNT Piotr | AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ | 26.11.1993 |
58. | WRÓBLEWSKI Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 |
59. | STAN Paweł | PIAST GLIWICE | 22.01.1994 |
60. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |