Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 13.05.2007
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ABRACHAMCZYK Sara | 0 | IKS BUSHIDO RYBNIK | 19.02.2006 |
2. | WARCHOŁ Debora | 0 | KS WARSZAWIANKA | 05.02.1993 |
3. | CHLEBIEJ Katarzyna | 1 | PIAST GLIWICE | 21.06.1991 |
4. | PISARSKA Maria | 0 | AZS UKW BYDGOSZCZ | |
5. | KOZHAEVA Natalia | 0 | ||
6. | PELKA Szilvia | 0 | ||
7. | BŁACH Blanka | 2 | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 |
8. | SPINDEL Agata | 0 | MDK NR 1 BYTOM | 25.09.1993 |
9. | VALAITYTE Vytaute | 0 | ||
10. | KOLBE Joanna | 3 | AZS AWF KATOWICE | 24.08.1991 |
11. | LITVINENKO Nastaya | 0 | ||
12. | OLEJNIK Agnieszka | 0 | UKS START OPOLE | 23.05.1994 |
13. | Kruk Magdalena | 4 | AZS AWF KRAKÓW | 06.04.1991 |
14. | JĘDRZEJEWSKA Klaudia | 0 | AZS AWF KATOWICE | 28.11.1994 |
15. | SHIRSHOVA Veronika | 0 | ||
16. | ŻAK Paulina | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 10.11.1993 |
17. | GROCHECKA Karolina | 5 | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1991 |
18. | MIELECKA Gabriela | 0 | KKS KRAKÓW | 12.07.1994 |
19. | WOJCIECHOWSKA Paulina | 0 | WARTA ŚREM | 30.10.1993 |
20. | GŁUC Aleksandra | 6 | AZS AWF KRAKÓW | 16.03.1991 |
21. | KORMAN Anna | 0 | MDK NR 1 BYTOM | 19.03.1993 |
22. | MAJCHER Marta | 7 | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 |
23. | KUCIŃSKA Zuzanna | 0 | 09.12.1994 | |
24. | PYTKA Kamila | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
25. | HARICOVA Zuzanna | 0 | ||
26. | NYCZ Anna | 8 | PIAST GLIWICE | 04.04.1991 |
27. | MIZERA Olga | 9 | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 |
28. | ZMIEVSRAYA Polina | 0 | ||
29. | KAPUSTA Dominika | 0 | KKS KRAKÓW | 13.05.1993 |
30. | KRASZKIEWICZ Monika | 0 | AZS UKW BYDGOSZCZ | 05.06.1991 |
31. | LUŻYŃSKA Magdalena | 0 | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 |
32. | KRĘCIWILK Dorota | 10 | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.1992 |
33. | ŚWITAKOWSKA Monika | 0 | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 17.01.1993 |
34. | SAMOSTOJ Sylwia | 0 | KS WARSZAWIANKA | 15.06.1993 |
35. | PISARSKA Katarzyna | 0 | KKS KRAKÓW | 25.10.1994 |
36. | TUŁACZ Wioletta | 11 | AZS AWF KRAKÓW | 16.08.1991 |
37. | PILECKA Patrycja | 12 | KS SZPADA WROCŁAW | 20.10.1993 |
38. | Pawłowska Magdalena | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 |
39. | JAWORSKA Aleksandra | 0 | KS WARSZAWIANKA | 21.10.1993 |
40. | ZAGAŁA Jagoda | 0 | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 |
41. | KOWALSKA Dorota | 0 | KKS KRAKÓW | 04.01.1994 |
42. | HENCZ Zuzanna | 13 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.07.1991 |
43. | SOBOLEWSKA Katarzyna | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.06.1992 |
44. | GRITSENKO Anna | 0 | ||
45. | RUBIN Aleksandra | 0 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 04.09.1993 |
46. | WYCISK Dorota | 14 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 28.10.1991 |
47. | PANTELYEYVA Kseniya | 0 | ||
48. | ŚWIRAD Ewelina | 0 | UKS JEDYNKA LASZKI | 18.05.1992 |
49. | GALIŃSKA Aleksandra | 15 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 |
50. | PANKOWSKA Agata | 0 | AZS UKW BYDGOSZCZ | 27.02.1991 |
51. | STEGEROD Nicoline | 0 | ||
52. | RZEPKA Aleksandra | 0 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 21.08.1993 |
53. | SOBCZAK Agnieszka | 0 | AZS UKW BYDGOSZCZ | 19.02.1994 |
54. | MARCZYŃSKA Berenika | 16 | AZS AWF WROCŁAW | 13.04.1992 |
55. | METULEWICZ Ewa | 0 | ||
56. | SZCZURKO Sabina | 0 | UKS JEDYNKA LASZKI | |
57. | KOPOCZ Marta | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 27.04.1993 |
58. | GAJEK Aleksandra | 0 | MDK NR 1 BYTOM | 14.08.1992 |
59. | ŻOCHOWSKA Joanna | 0 | KS WARSZAWIANKA | 02.06.1993 |
60. | JEZIOROWSKA Paulina | 17 | AZS AWF KATOWICE | 10.09.1991 |
61. | JURECKA Julia | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 26.11.1994 |
62. | TYRAK Katarzyna | 18 | KKS KRAKÓW | 22.12.1991 |
63. | KIROW Daria | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 17.11.1994 |
64. | VASYANOVYCH Svitlana | 0 | ||
65. | GĄSIOR Paulina | 19 | AZS AWF WROCŁAW | 28.01.1992 |
66. | JĘDRASZEWSKA Martyna | 0 | KS WARSZAWIANKA | 10.03.1993 |
67. | KWIATKOWSKA Iwona | 0 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 27.03.1991 |
68. | LERCH Magdalena | 0 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 22.07.1994 |
69. | DOMAGAŁA Daria | 0 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 03.10.1994 |
70. | GALIŃSKA Marta | 20 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1991 |
71. | MARCINKOWSKA Karolina | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 20.02.1992 |
72. | ŁUKASZ Paulina | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 03.11.1994 |
73. | DOMALIK Agata | 21 | KKS KRAKÓW | 08.07.1992 |
74. | BEZHURA Feybi | 0 | ||
75. | MATLAUSKAITE Paulina | 0 | ||
76. | Saritaş Józefina | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 |
77. | IVCHENKO Anastasiya | 0 | ||
78. | KARWAT Ewa | 22 | AZS AWF WROCŁAW | 22.12.1992 |
79. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 |
80. | STRUG Kamila | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 |
81. | SIERADZKA Martyna | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 16.07.1992 |
82. | RACHWAŁ Monika | 0 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.02.1993 |
83. | BLAZYTE Ausra | 0 | ||
84. | GARNCARZ Małgorzata | 24 | AZS AWF KRAKÓW | 05.06.1991 |
85. | SZKLAR Bożena | 25 | MKS KUSY SZCZECIN | 21.01.1992 |
86. | KOZŁOWSKA Teresa | 0 | AKS MIKOŁÓW | 15.05.1993 |
87. | BEDRYJ Małgorzata | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.09.1992 |
88. | TARASEVIC Ingrida | 0 | ||
89. | STUPAK Ewelina | 0 | UKS JEDYNKA LASZKI | 26.02.1992 |
90. | HUNGER Martyna | 26 | AKS MIKOŁÓW | 23.08.1992 |
91. | SOŚNIA Agnieszka | 0 | MDK NR 1 BYTOM | 24.12.1992 |
92. | MICHALEWICZ Paulina | 0 | PIAST GLIWICE | 27.10.1993 |
93. | SAŁAJ Anna | 27 | KKS KRAKÓW | 15.10.1991 |
94. | KOTSERUBA Olena | 0 | ||
95. | KLAFSTAD Rikke | 0 | ||
96. | ŻYGOWSKA Marta | 28 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
97. | KAMIŃSKA Dorota | 0 | 01.03.1992 | |
98. | RIDZEWSKA Anna | 40 | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 |
99. | REIZLINA Tetyana | 0 | ||
100. | KISS Dominika | 0 | ||
101. | MYKA Marta | 29 | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 |
102. | GORBENOK Nastya | 0 | ||
103. | ŻYCHIEWICZ Apolonia | 30 | AZS AWF KRAKÓW | 23.04.1993 |
104. | GRUBER Aleksandra | 39 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 19.09.1991 |
105. | FRANKOW Zofia | 0 | MUSZKIETER GLIWICE | 24.11.1993 |
106. | LEWANDOWSKA Sylwia | 31 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 15.02.1991 |
107. | BIBROWICZ Bianka | 38 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 21.09.1991 |
108. | KOTYŚ Anna | 0 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 08.01.1993 |
109. | RAJSKA Katarzyna | 37 | WROCŁAWIANIE | 15.02.1991 |
110. | VOGT Marta | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.02.1992 |
111. | MALINOWSKA Agnieszka | 32 | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1992 |
112. | PACEVICIUTE Rimante | 0 | ||
113. | OLECH Dorota | 0 | UKS JEDYNKA LASZKI | 25.06.1993 |
114. | NOWROT Magdalena | 33 | AKS MIKOŁÓW | 24.12.1991 |
115. | SPYRA Marta | 34 | PIAST GLIWICE | 13.06.1993 |
116. | GULA Justyna | 35 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 04.01.1992 |
117. | ZDUNEK Monika | 0 | AKS MIKOŁÓW | 29.04.1992 |
118. | KOWNACKA Agata | 0 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | MALINOWSKA Agnieszka | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1992 | zakwalifikowano |
2. | STRUG Kamila | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 | zakwalifikowano |
2. | GŁUC Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 16.03.1991 | zakwalifikowano |
2. | MARCZYŃSKA Berenika | AZS AWF WROCŁAW | 13.04.1992 | zakwalifikowano |
5. | CHLEBIEJ Katarzyna | PIAST GLIWICE | 21.06.1991 | zakwalifikowano |
5. | MAJCHER Marta | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 | zakwalifikowano |
7. | KOTSERUBA Olena | zakwalifikowano | ||
7. | PELKA Szilvia | zakwalifikowano | ||
9. | KAMIŃSKA Dorota | 01.03.1992 | zakwalifikowano | |
10. | MIZERA Olga | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 | zakwalifikowano |
10. | FRANKOW Zofia | MUSZKIETER GLIWICE | 24.11.1993 | zakwalifikowano |
12. | IVCHENKO Anastasiya | zakwalifikowano | ||
12. | Kruk Magdalena | AZS AWF KRAKÓW | 06.04.1991 | zakwalifikowano |
14. | NYCZ Anna | PIAST GLIWICE | 04.04.1991 | zakwalifikowano |
15. | KRĘCIWILK Dorota | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.1992 | zakwalifikowano |
15. | BLAZYTE Ausra | zakwalifikowano | ||
15. | MARCINKOWSKA Karolina | AZS AWF WROCŁAW | 20.02.1992 | zakwalifikowano |
18. | PANTELYEYVA Kseniya | zakwalifikowano | ||
18. | VASYANOVYCH Svitlana | zakwalifikowano | ||
18. | DOMALIK Agata | KKS KRAKÓW | 08.07.1992 | zakwalifikowano |
21. | GRUBER Aleksandra | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 19.09.1991 | zakwalifikowano |
22. | HENCZ Zuzanna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.07.1991 | zakwalifikowano |
23. | SHIRSHOVA Veronika | zakwalifikowano | ||
24. | GULA Justyna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 04.01.1992 | zakwalifikowano |
25. | ZDUNEK Monika | AKS MIKOŁÓW | 29.04.1992 | zakwalifikowano |
26. | NOWROT Magdalena | AKS MIKOŁÓW | 24.12.1991 | zakwalifikowano |
28. | TUŁACZ Wioletta | AZS AWF KRAKÓW | 16.08.1991 | zakwalifikowano |
29. | BŁACH Blanka | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 | zakwalifikowano |
30. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 | zakwalifikowano |
31. | HUNGER Martyna | AKS MIKOŁÓW | 23.08.1992 | zakwalifikowano |
32. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 | zakwalifikowano |
33. | KOLBE Joanna | AZS AWF KATOWICE | 24.08.1991 | zakwalifikowano |
34. | GALIŃSKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 | zakwalifikowano |
34. | SZKLAR Bożena | MKS KUSY SZCZECIN | 21.01.1992 | zakwalifikowano |
34. | BEZHURA Feybi | zakwalifikowano | ||
37. | SPINDEL Agata | MDK NR 1 BYTOM | 25.09.1993 | zakwalifikowano |
38. | VOGT Marta | MKS KUSY SZCZECIN | 18.02.1992 | zakwalifikowano |
39. | ŚWITAKOWSKA Monika | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 17.01.1993 | zakwalifikowano |
40. | PILECKA Patrycja | KS SZPADA WROCŁAW | 20.10.1993 | zakwalifikowano |
40. | MYKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 | zakwalifikowano |
40. | GROCHECKA Karolina | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1991 | zakwalifikowano |
43. | Saritaş Józefina | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 | zakwalifikowano |
43. | WYCISK Dorota | T.S. GÓRNIK RADLIN | 28.10.1991 | zakwalifikowano |
45. | VALAITYTE Vytaute | zakwalifikowano | ||
45. | LEWANDOWSKA Sylwia | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 15.02.1991 | zakwalifikowano |
47. | TYRAK Katarzyna | KKS KRAKÓW | 22.12.1991 | zakwalifikowano |
48. | KOZŁOWSKA Teresa | AKS MIKOŁÓW | 15.05.1993 | zakwalifikowano |
48. | BEDRYJ Małgorzata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.09.1992 | zakwalifikowano |
48. | STEGEROD Nicoline | zakwalifikowano | ||
51. | ŻYGOWSKA Marta | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 | zakwalifikowano |
52. | PISARSKA Katarzyna | KKS KRAKÓW | 25.10.1994 | zakwalifikowano |
53. | GRITSENKO Anna | zakwalifikowano | ||
54. | GORBENOK Nastya | zakwalifikowano | ||
54. | GARNCARZ Małgorzata | AZS AWF KRAKÓW | 05.06.1991 | zakwalifikowano |
56. | ŻOCHOWSKA Joanna | KS WARSZAWIANKA | 02.06.1993 | zakwalifikowano |
56. | ZMIEVSRAYA Polina | zakwalifikowano | ||
58. | METULEWICZ Ewa | zakwalifikowano | ||
59. | SAMOSTOJ Sylwia | KS WARSZAWIANKA | 15.06.1993 | zakwalifikowano |
60. | REIZLINA Tetyana | zakwalifikowano | ||
60. | ZAGAŁA Jagoda | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 | zakwalifikowano |
62. | STUPAK Ewelina | UKS JEDYNKA LASZKI | 26.02.1992 | zakwalifikowano |
62. | KUCIŃSKA Zuzanna | 09.12.1994 | zakwalifikowano | |
64. | KOPOCZ Marta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 27.04.1993 | zakwalifikowano |
65. | LERCH Magdalena | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 22.07.1994 | zakwalifikowano |
66. | WOJCIECHOWSKA Paulina | WARTA ŚREM | 30.10.1993 | zakwalifikowano |
67. | PACEVICIUTE Rimante | zakwalifikowano | ||
68. | OLECH Dorota | UKS JEDYNKA LASZKI | 25.06.1993 | zakwalifikowano |
69. | KOWNACKA Agata | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | zakwalifikowano | |
70. | SPYRA Marta | PIAST GLIWICE | 13.06.1993 | zakwalifikowano |
71. | GĄSIOR Paulina | AZS AWF WROCŁAW | 28.01.1992 | zakwalifikowano |
71. | Pawłowska Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 | zakwalifikowano |
73. | JEZIOROWSKA Paulina | AZS AWF KATOWICE | 10.09.1991 | zakwalifikowano |
74. | LUŻYŃSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 | zakwalifikowano |
74. | MATLAUSKAITE Paulina | zakwalifikowano | ||
76. | ŻAK Paulina | AZS AWF WARSZAWA | 10.11.1993 | zakwalifikowano |
76. | HARICOVA Zuzanna | zakwalifikowano | ||
78. | KISS Dominika | zakwalifikowano | ||
78. | KWIATKOWSKA Iwona | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 27.03.1991 | zakwalifikowano |
78. | SAŁAJ Anna | KKS KRAKÓW | 15.10.1991 | zakwalifikowano |
81. | KORMAN Anna | MDK NR 1 BYTOM | 19.03.1993 | zakwalifikowano |
81. | ŻYCHIEWICZ Apolonia | AZS AWF KRAKÓW | 23.04.1993 | zakwalifikowano |
81. | MICHALEWICZ Paulina | PIAST GLIWICE | 27.10.1993 | zakwalifikowano |
81. | RIDZEWSKA Anna | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 | zakwalifikowano |
85. | JURECKA Julia | AZS AWF WROCŁAW | 26.11.1994 | zakwalifikowano |
86. | DOMAGAŁA Daria | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 03.10.1994 | zakwalifikowano |
86. | LITVINENKO Nastaya | zakwalifikowano | ||
88. | GALIŃSKA Marta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1991 | zakwalifikowano |
89. | GAJEK Aleksandra | MDK NR 1 BYTOM | 14.08.1992 | zakwalifikowano |
90. | MIELECKA Gabriela | KKS KRAKÓW | 12.07.1994 | zakwalifikowano |
90. | KAPUSTA Dominika | KKS KRAKÓW | 13.05.1993 | zakwalifikowano |
92. | SIERADZKA Martyna | T.S. GÓRNIK RADLIN | 16.07.1992 | zakwalifikowano |
93. | SOŚNIA Agnieszka | MDK NR 1 BYTOM | 24.12.1992 | zakwalifikowano |
93. | OLEJNIK Agnieszka | UKS START OPOLE | 23.05.1994 | zakwalifikowano |
93. | JĘDRASZEWSKA Martyna | KS WARSZAWIANKA | 10.03.1993 | zakwalifikowano |
96. | ABRACHAMCZYK Sara | IKS BUSHIDO RYBNIK | 19.02.2006 | zakwalifikowano |
97. | KOZHAEVA Natalia | zakwalifikowano | ||
98. | JĘDRZEJEWSKA Klaudia | AZS AWF KATOWICE | 28.11.1994 | zakwalifikowano |
99. | RUBIN Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 04.09.1993 | zakwalifikowano |
99. | SOBOLEWSKA Katarzyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.06.1992 | zakwalifikowano |
101. | RAJSKA Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 15.02.1991 | zakwalifikowano |
102. | KOTYŚ Anna | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 08.01.1993 | zakwalifikowano |
103. | ŚWIRAD Ewelina | UKS JEDYNKA LASZKI | 18.05.1992 | zakwalifikowano |
104. | JAWORSKA Aleksandra | KS WARSZAWIANKA | 21.10.1993 | zakwalifikowano |
105. | SZCZURKO Sabina | UKS JEDYNKA LASZKI | zakwalifikowano | |
106. | PISARSKA Maria | AZS UKW BYDGOSZCZ | zakwalifikowano | |
107. | KLAFSTAD Rikke | zakwalifikowano | ||
108. | KOWALSKA Dorota | KKS KRAKÓW | 04.01.1994 | zakwalifikowano |
109. | SOBCZAK Agnieszka | AZS UKW BYDGOSZCZ | 19.02.1994 | zakwalifikowano |
110. | ŁUKASZ Paulina | AZS AWF WARSZAWA | 03.11.1994 | zakwalifikowano |
111. | TARASEVIC Ingrida | zakwalifikowano | ||
112. | WARCHOŁ Debora | KS WARSZAWIANKA | 05.02.1993 | zakwalifikowano |
113. | KARWAT Ewa | AZS AWF WROCŁAW | 22.12.1992 | zakwalifikowano |
114. | BIBROWICZ Bianka | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 21.09.1991 | zakwalifikowano |
115. | RZEPKA Aleksandra | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 21.08.1993 | zakwalifikowano |
116. | RACHWAŁ Monika | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.02.1993 | zakwalifikowano |
118. | KRASZKIEWICZ Monika | AZS UKW BYDGOSZCZ | 05.06.1991 | zakwalifikowano |
119. | PANKOWSKA Agata | AZS UKW BYDGOSZCZ | 27.02.1991 | zakwalifikowano |
119. | KIROW Daria | T.S. GÓRNIK RADLIN | 17.11.1994 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | CHLEBIEJ Katarzyna | PIAST GLIWICE | 21.06.1991 |
2. | PELKA Szilvia | ||
3. | MAJCHER Marta | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 |
3. | PANTELYEYVA Kseniya | ||
5. | STRUG Kamila | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 |
6. | DOMALIK Agata | KKS KRAKÓW | 08.07.1992 |
7. | KOLBE Joanna | AZS AWF KATOWICE | 24.08.1991 |
8. | MATLAUSKAITE Paulina | ||
9. | MARCZYŃSKA Berenika | AZS AWF WROCŁAW | 13.04.1992 |
10. | KOTSERUBA Olena | ||
11. | MIZERA Olga | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 |
12. | BLAZYTE Ausra | ||
13. | BŁACH Blanka | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 |
14. | LEWANDOWSKA Sylwia | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 15.02.1991 |
15. | GRITSENKO Anna | ||
16. | JEZIOROWSKA Paulina | AZS AWF KATOWICE | 10.09.1991 |
17. | MALINOWSKA Agnieszka | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1992 |
18. | GŁUC Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 16.03.1991 |
19. | IVCHENKO Anastasiya | ||
20. | NYCZ Anna | PIAST GLIWICE | 04.04.1991 |
21. | KRĘCIWILK Dorota | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.1992 |
22. | HENCZ Zuzanna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.07.1991 |
23. | SHIRSHOVA Veronika | ||
24. | NOWROT Magdalena | AKS MIKOŁÓW | 24.12.1991 |
25. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 |
26. | HUNGER Martyna | AKS MIKOŁÓW | 23.08.1992 |
27. | SPINDEL Agata | MDK NR 1 BYTOM | 25.09.1993 |
28. | VOGT Marta | MKS KUSY SZCZECIN | 18.02.1992 |
29. | MYKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 |
29. | GROCHECKA Karolina | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1991 |
31. | SAŁAJ Anna | KKS KRAKÓW | 15.10.1991 |
32. | KOWALSKA Dorota | KKS KRAKÓW | 04.01.1994 |
33. | FRANKOW Zofia | MUSZKIETER GLIWICE | 24.11.1993 |
34. | Kruk Magdalena | AZS AWF KRAKÓW | 06.04.1991 |
35. | MARCINKOWSKA Karolina | AZS AWF WROCŁAW | 20.02.1992 |
36. | GULA Justyna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 04.01.1992 |
38. | TUŁACZ Wioletta | AZS AWF KRAKÓW | 16.08.1991 |
39. | BEZHURA Feybi | ||
39. | GALIŃSKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 |
39. | SZKLAR Bożena | MKS KUSY SZCZECIN | 21.01.1992 |
42. | ŚWITAKOWSKA Monika | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 17.01.1993 |
43. | PILECKA Patrycja | KS SZPADA WROCŁAW | 20.10.1993 |
44. | WYCISK Dorota | T.S. GÓRNIK RADLIN | 28.10.1991 |
44. | Saritaş Józefina | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 |
46. | TYRAK Katarzyna | KKS KRAKÓW | 22.12.1991 |
47. | ZAGAŁA Jagoda | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 |
47. | REIZLINA Tetyana | ||
49. | KUCIŃSKA Zuzanna | 09.12.1994 | |
50. | LERCH Magdalena | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 22.07.1994 |
51. | PACEVICIUTE Rimante | ||
52. | SPYRA Marta | PIAST GLIWICE | 13.06.1993 |
53. | GĄSIOR Paulina | AZS AWF WROCŁAW | 28.01.1992 |
53. | Pawłowska Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 |
55. | LUŻYŃSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 |
56. | HARICOVA Zuzanna | ||
57. | KWIATKOWSKA Iwona | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 27.03.1991 |
57. | KISS Dominika | ||
59. | ŻYCHIEWICZ Apolonia | AZS AWF KRAKÓW | 23.04.1993 |
59. | RIDZEWSKA Anna | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 |
61. | KOZHAEVA Natalia | ||
62. | JAWORSKA Aleksandra | KS WARSZAWIANKA | 21.10.1993 |
63. | ŁUKASZ Paulina | AZS AWF WARSZAWA | 03.11.1994 |
64. | PANKOWSKA Agata | AZS UKW BYDGOSZCZ | 27.02.1991 |
65. | KAMIŃSKA Dorota | 01.03.1992 | |
66. | VASYANOVYCH Svitlana | ||
67. | GRUBER Aleksandra | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 19.09.1991 |
68. | ZDUNEK Monika | AKS MIKOŁÓW | 29.04.1992 |
69. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
70. | VALAITYTE Vytaute | ||
71. | KOZŁOWSKA Teresa | AKS MIKOŁÓW | 15.05.1993 |
71. | BEDRYJ Małgorzata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.09.1992 |
71. | STEGEROD Nicoline | ||
74. | ŻYGOWSKA Marta | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
75. | PISARSKA Katarzyna | KKS KRAKÓW | 25.10.1994 |
76. | GORBENOK Nastya | ||
76. | GARNCARZ Małgorzata | AZS AWF KRAKÓW | 05.06.1991 |
78. | ŻOCHOWSKA Joanna | KS WARSZAWIANKA | 02.06.1993 |
78. | ZMIEVSRAYA Polina | ||
80. | METULEWICZ Ewa | ||
81. | SAMOSTOJ Sylwia | KS WARSZAWIANKA | 15.06.1993 |
82. | STUPAK Ewelina | UKS JEDYNKA LASZKI | 26.02.1992 |
83. | KOPOCZ Marta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 27.04.1993 |
84. | WOJCIECHOWSKA Paulina | WARTA ŚREM | 30.10.1993 |
85. | OLECH Dorota | UKS JEDYNKA LASZKI | 25.06.1993 |
86. | KOWNACKA Agata | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | |
87. | ŻAK Paulina | AZS AWF WARSZAWA | 10.11.1993 |
88. | MICHALEWICZ Paulina | PIAST GLIWICE | 27.10.1993 |
88. | KORMAN Anna | MDK NR 1 BYTOM | 19.03.1993 |
90. | JURECKA Julia | AZS AWF WROCŁAW | 26.11.1994 |
91. | DOMAGAŁA Daria | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 03.10.1994 |
91. | LITVINENKO Nastaya | ||
93. | GALIŃSKA Marta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1991 |
94. | GAJEK Aleksandra | MDK NR 1 BYTOM | 14.08.1992 |
95. | MIELECKA Gabriela | KKS KRAKÓW | 12.07.1994 |
95. | KAPUSTA Dominika | KKS KRAKÓW | 13.05.1993 |
97. | SIERADZKA Martyna | T.S. GÓRNIK RADLIN | 16.07.1992 |
98. | SOŚNIA Agnieszka | MDK NR 1 BYTOM | 24.12.1992 |
98. | JĘDRASZEWSKA Martyna | KS WARSZAWIANKA | 10.03.1993 |
98. | OLEJNIK Agnieszka | UKS START OPOLE | 23.05.1994 |
101. | ABRACHAMCZYK Sara | IKS BUSHIDO RYBNIK | 19.02.2006 |
102. | JĘDRZEJEWSKA Klaudia | AZS AWF KATOWICE | 28.11.1994 |
103. | RUBIN Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 04.09.1993 |
103. | SOBOLEWSKA Katarzyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.06.1992 |
105. | RAJSKA Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 15.02.1991 |
106. | KOTYŚ Anna | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 08.01.1993 |
107. | ŚWIRAD Ewelina | UKS JEDYNKA LASZKI | 18.05.1992 |
108. | SZCZURKO Sabina | UKS JEDYNKA LASZKI | |
109. | PISARSKA Maria | AZS UKW BYDGOSZCZ | |
110. | KLAFSTAD Rikke | ||
111. | SOBCZAK Agnieszka | AZS UKW BYDGOSZCZ | 19.02.1994 |
112. | TARASEVIC Ingrida | ||
113. | WARCHOŁ Debora | KS WARSZAWIANKA | 05.02.1993 |
114. | KARWAT Ewa | AZS AWF WROCŁAW | 22.12.1992 |
115. | BIBROWICZ Bianka | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 21.09.1991 |
116. | RZEPKA Aleksandra | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 21.08.1993 |
117. | RACHWAŁ Monika | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.02.1993 |
119. | KRASZKIEWICZ Monika | AZS UKW BYDGOSZCZ | 05.06.1991 |
120. | KIROW Daria | T.S. GÓRNIK RADLIN | 17.11.1994 |