Nazwa: Puchar Rajców gdańskich
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 06.03.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KUNZE Mateusz | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.11.2000 |
2. | SKRABURSKI Filip | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 07.06.2000 |
3. | MOŻEJKO Mateusz | 58 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 |
4. | DŁUŻYŃSKI Kacper | 0 | POLONIA 1912 LESZNO | 25.07.2000 |
5. | GORALEWSKI Wojciech | 7 | AZS UKW BYDGOSZCZ | 06.03.1999 |
6. | CZECHOWSKI Grzegorz | 0 | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 |
7. | ŁUKASIEWICZ Karol | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.1999 |
8. | DIERING Oskar | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.08.1999 |
9. | WIELIŃSKI Jerzy | 16 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.1999 |
10. | BŁASZCZYK Tomasz | 0 | AZS UKW BYDGOSZCZ | 04.12.1999 |
11. | FIJAŁKOWSKI Jędrzej | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2000 |
12. | CIERLUK Jakub | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 |
13. | Borowiec Piotr | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
14. | TRYBUŁOWSKI Marcin | 24 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.04.1999 |
15. | PERA Aleksander | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 |
16. | Zakrzewski Jan | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 |
17. | Jurkiewicz Jan | 0 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 |
18. | KSENIAK Jakub | 28 | UKS ATENA GDAŃSK | 20.05.1999 |
19. | WASILEWSKI Mateusz | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 13.01.1999 |
20. | OSTROWSKI Hubert | 0 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 25.07.1999 |
21. | MALCZYK Patryk | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 04.08.1999 |
22. | PILSZAK Łukasz | 29 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.03.1999 |
23. | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 13.03.1999 |
24. | Seyfried Kacper | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 |
25. | SKRZYPCZAK Szymon | 0 | POLONIA 1912 LESZNO | 09.04.1999 |
26. | KOZIELEWSKI Kosma | 0 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.10.2000 |
27. | WIŚNIEWSKI Adam | 33 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.06.1999 |
28. | KURZAWSKI Michał | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 18.11.1999 |
29. | KOSYCARZ Konrad | 0 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.06.1999 |
30. | ŻURAWSKI Dominik | 60 | IKS WARSZAWA | 03.07.1999 |
31. | MAJEWICZ Jan | 57 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.1999 |
32. | RUTKOWSKI Kacper | 45 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.09.1999 |
33. | ZABOROWSKI Antoni | 0 | IKS WARSZAWA | 29.04.2000 |
34. | LANGE Dawid | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 19.01.2000 |
35. | OLBROMSKI Michał | 56 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 |
36. | WALCZYK Bartłomiej | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.1999 |
37. | BONIEK Jakub | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 18.10.2000 |
38. | DOŁŻYCKI Mateusz | 55 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | GORALEWSKI Wojciech | AZS UKW BYDGOSZCZ | 06.03.1999 | zakwalifikowano |
2. | KSENIAK Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 20.05.1999 | zakwalifikowano |
3. | PILSZAK Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.03.1999 | zakwalifikowano |
3. | WIELIŃSKI Jerzy | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.1999 | zakwalifikowano |
5. | KOSYCARZ Konrad | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.06.1999 | zakwalifikowano |
6. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 | zakwalifikowano |
7. | PERA Aleksander | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 | zakwalifikowano |
8. | DOŁŻYCKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 | zakwalifikowano |
9. | WALCZYK Bartłomiej | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.1999 | zakwalifikowano |
10. | WIŚNIEWSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 02.06.1999 | zakwalifikowano |
11. | ZABOROWSKI Antoni | IKS WARSZAWA | 29.04.2000 | zakwalifikowano |
12. | RUTKOWSKI Kacper | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.09.1999 | zakwalifikowano |
13. | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | UKS ATENA GDAŃSK | 13.03.1999 | zakwalifikowano |
14. | MOŻEJKO Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 | zakwalifikowano |
15. | Jurkiewicz Jan | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 | zakwalifikowano |
16. | DŁUŻYŃSKI Kacper | POLONIA 1912 LESZNO | 25.07.2000 | zakwalifikowano |
17. | DIERING Oskar | UKS ATENA GDAŃSK | 01.08.1999 | zakwalifikowano |
18. | ŁUKASIEWICZ Karol | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.1999 | zakwalifikowano |
19. | WASILEWSKI Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 13.01.1999 | zakwalifikowano |
20. | ŻURAWSKI Dominik | IKS WARSZAWA | 03.07.1999 | zakwalifikowano |
21. | BONIEK Jakub | BUDOWLANI TORUŃ | 18.10.2000 | zakwalifikowano |
22. | MAJEWICZ Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.1999 | zakwalifikowano |
23. | OSTROWSKI Hubert | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 25.07.1999 | zakwalifikowano |
24. | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 | zakwalifikowano |
25. | CZECHOWSKI Grzegorz | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 | zakwalifikowano |
26. | SKRZYPCZAK Szymon | POLONIA 1912 LESZNO | 09.04.1999 | zakwalifikowano |
27. | FIJAŁKOWSKI Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2000 | zakwalifikowano |
28. | KOZIELEWSKI Kosma | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.10.2000 | zakwalifikowano |
29. | MALCZYK Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 04.08.1999 | zakwalifikowano |
30. | LANGE Dawid | BUDOWLANI TORUŃ | 19.01.2000 | zakwalifikowano |
31. | Seyfried Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 | zakwalifikowano |
32. | OLBROMSKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 | zakwalifikowano |
33. | BŁASZCZYK Tomasz | AZS UKW BYDGOSZCZ | 04.12.1999 | zakwalifikowano |
34. | KURZAWSKI Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 18.11.1999 | zakwalifikowano |
35. | TRYBUŁOWSKI Marcin | UKS ATENA GDAŃSK | 04.04.1999 | zakwalifikowano |
36. | SKRABURSKI Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 07.06.2000 | zakwalifikowano |
37. | CIERLUK Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 | zakwalifikowano |
38. | KUNZE Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 24.11.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | GORALEWSKI Wojciech | AZS UKW BYDGOSZCZ | 06.03.1999 |
2. | WIŚNIEWSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 02.06.1999 |
3. | WIELIŃSKI Jerzy | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.1999 |
3. | PILSZAK Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.03.1999 |
5. | KSENIAK Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 20.05.1999 |
6. | KOSYCARZ Konrad | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.06.1999 |
7. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
8. | DOŁŻYCKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 |
9. | ZABOROWSKI Antoni | IKS WARSZAWA | 29.04.2000 |
10. | RUTKOWSKI Kacper | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.09.1999 |
11. | Jurkiewicz Jan | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 |
12. | DIERING Oskar | UKS ATENA GDAŃSK | 01.08.1999 |
13. | WASILEWSKI Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 13.01.1999 |
14. | ŻURAWSKI Dominik | IKS WARSZAWA | 03.07.1999 |
15. | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 |
16. | SKRZYPCZAK Szymon | POLONIA 1912 LESZNO | 09.04.1999 |
17. | PERA Aleksander | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 |
18. | WALCZYK Bartłomiej | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.1999 |
19. | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | UKS ATENA GDAŃSK | 13.03.1999 |
20. | MOŻEJKO Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 |
21. | DŁUŻYŃSKI Kacper | POLONIA 1912 LESZNO | 25.07.2000 |
22. | ŁUKASIEWICZ Karol | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.1999 |
23. | BONIEK Jakub | BUDOWLANI TORUŃ | 18.10.2000 |
24. | MAJEWICZ Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.1999 |
25. | OSTROWSKI Hubert | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 25.07.1999 |
26. | CZECHOWSKI Grzegorz | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 |
27. | FIJAŁKOWSKI Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2000 |
28. | MALCZYK Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 04.08.1999 |
29. | Seyfried Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 |
30. | OLBROMSKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 |
31. | TRYBUŁOWSKI Marcin | UKS ATENA GDAŃSK | 04.04.1999 |
32. | CIERLUK Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 |
33. | KOZIELEWSKI Kosma | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.10.2000 |
34. | LANGE Dawid | BUDOWLANI TORUŃ | 19.01.2000 |
35. | BŁASZCZYK Tomasz | AZS UKW BYDGOSZCZ | 04.12.1999 |
36. | KURZAWSKI Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 18.11.1999 |
37. | SKRABURSKI Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 07.06.2000 |
38. | KUNZE Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 24.11.2000 |