Turniej

Nazwa: Puchar Rajców gdańskich
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 06.03.2010

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. SKRZYPKOWSKI Amadeusz 14 UKS ATENA GDAŃSK 26.06.1996
2. OLSZEWSKI Wiktor 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.02.1998
3. PILSZAK Marek 54 UKS ATENA GDAŃSK 06.06.1997
4. SOKOŁOWSKI Michał 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.05.1998
5. PODRALSKI Maciej 17 KS AZS AWFIS GDAŃSK 09.12.1997
6. POZLEWICZ Mateusz 0 UKS ATENA GDAŃSK 16.12.1998
7. NIEDZIELSKI Piotr 50 POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997
8. PRZEDPEŁSKI Aleksander 0 AZS AWF WARSZAWA 19.08.1996
9. STERNAU Jan 53 UKS ATENA GDAŃSK 27.08.1996
10. Rudnicki Mikołaj 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.12.1998
11. JAHNZ Maksymilian 47 AZS AWF POZNAŃ 28.05.1996
12. KONIECZNY Tomasz 19 AZS AWF WARSZAWA 17.02.1996
13. SKRZYPKOWSKI Kacper 48 UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
14. PALUSZKIEWICZ Kasper 20 AZS AWF POZNAŃ 02.11.1996
15. RADLIŃSKI Konrad 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.02.1997
16. MIĘTKI Maciej 0 WROCŁAWIANIE 24.05.1996
17. GRACZYK Paweł 0 UKS ATENA GDAŃSK 24.12.1997
18. NARUSZEWICZ Tomasz 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.07.1997
19. MILANOWSKI Daniel 45 UKS ATENA GDAŃSK 25.04.1996
20. SADOWSKI Borys 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.04.1998
21. MAŁECKI Bartosz 24 AZS AWF POZNAŃ 28.09.1996
22. STRÓŻYŃSKI Tomasz 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
23. KORPACZEWSKI Adam 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK 03.08.1997
24. WÓJCIK Dawid 26 UKS ATENA GDAŃSK 22.01.1997
25. KUBIAK Filip 0 AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998
26. WOJNOWSKI Rafał 0 BUDOWLANI TORUŃ 20.12.1998
27. KARPIAK Mariusz 46 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.06.1997
28. DE BAZELAIRE Ludwik 0 AZS AWF WARSZAWA 27.05.1997
29. ŻURAWSKI Bartosz 31 AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997
30. JAKUBOWSKI Kacper 0 AZS UKW BYDGOSZCZ 24.02.1998
31. RYGUS Mikołaj 0 POLONIA 1912 LESZNO 13.04.1996
32. WIETRZYKOWSKI Mikołaj 44 POLONIA 1912 LESZNO 16.02.1997
33. GAŁAT Mieszko 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 14.10.1998
34. GAGULEWICZ Tymon 32 UKS ATENA GDAŃSK 08.10.1996
35. KOŚLICKI Michał 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.11.1998
36. BEM Kacper 0 AZS AWF POZNAŃ 08.08.1998
37. OLSZOWSKI Daniel 0 BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998
38. SZULPIN Patryk 38 KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.12.1997
39. KRUKOWSKI Jędrzej 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13.08.1997
40. Lica Marcin 34 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 22.08.1996
41. Szpygiel Jędrzej 0 AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998
42. GLEZMAN Jakub 0 WROCŁAWIANIE 16.07.1997

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. DE BAZELAIRE Ludwik AZS AWF WARSZAWA 27.05.1997 zakwalifikowano
2. PODRALSKI Maciej KS AZS AWFIS GDAŃSK 09.12.1997 zakwalifikowano
3. PALUSZKIEWICZ Kasper AZS AWF POZNAŃ 02.11.1996 zakwalifikowano
4. Rudnicki Mikołaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.12.1998 zakwalifikowano
5. GAGULEWICZ Tymon UKS ATENA GDAŃSK 08.10.1996 zakwalifikowano
6. ŻURAWSKI Bartosz AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997 zakwalifikowano
7. MAŁECKI Bartosz AZS AWF POZNAŃ 28.09.1996 zakwalifikowano
8. PRZEDPEŁSKI Aleksander AZS AWF WARSZAWA 19.08.1996 zakwalifikowano
9. SKRZYPKOWSKI Amadeusz UKS ATENA GDAŃSK 26.06.1996 zakwalifikowano
10. PILSZAK Marek UKS ATENA GDAŃSK 06.06.1997 zakwalifikowano
11. JAHNZ Maksymilian AZS AWF POZNAŃ 28.05.1996 zakwalifikowano
12. OLSZEWSKI Wiktor KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.02.1998 zakwalifikowano
13. WÓJCIK Dawid UKS ATENA GDAŃSK 22.01.1997 zakwalifikowano
14. KRUKOWSKI Jędrzej KS AZS AWFIS GDAŃSK 13.08.1997 zakwalifikowano
15. OLSZOWSKI Daniel BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998 zakwalifikowano
16. RYGUS Mikołaj POLONIA 1912 LESZNO 13.04.1996 zakwalifikowano
17. MILANOWSKI Daniel UKS ATENA GDAŃSK 25.04.1996 zakwalifikowano
18. NARUSZEWICZ Tomasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.07.1997 zakwalifikowano
19. KONIECZNY Tomasz AZS AWF WARSZAWA 17.02.1996 zakwalifikowano
20. GLEZMAN Jakub WROCŁAWIANIE 16.07.1997 zakwalifikowano
21. RADLIŃSKI Konrad UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.02.1997 zakwalifikowano
22. Lica Marcin UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 22.08.1996 zakwalifikowano
23. MIĘTKI Maciej WROCŁAWIANIE 24.05.1996 zakwalifikowano
24. SZULPIN Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.12.1997 zakwalifikowano
25. KUBIAK Filip AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998 zakwalifikowano
26. WOJNOWSKI Rafał BUDOWLANI TORUŃ 20.12.1998 zakwalifikowano
27. KARPIAK Mariusz UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.06.1997 zakwalifikowano
28. GAŁAT Mieszko UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 14.10.1998 zakwalifikowano
29. KOŚLICKI Michał UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.11.1998 zakwalifikowano
30. GRACZYK Paweł UKS ATENA GDAŃSK 24.12.1997 zakwalifikowano
31. WIETRZYKOWSKI Mikołaj POLONIA 1912 LESZNO 16.02.1997 zakwalifikowano
32. JAKUBOWSKI Kacper AZS UKW BYDGOSZCZ 24.02.1998 zakwalifikowano
33. KORPACZEWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 03.08.1997 zakwalifikowano
34. NIEDZIELSKI Piotr POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997 zakwalifikowano
35. Szpygiel Jędrzej AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998 zakwalifikowano
36. SKRZYPKOWSKI Kacper UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997 zakwalifikowano
37. STERNAU Jan UKS ATENA GDAŃSK 27.08.1996 zakwalifikowano
38. POZLEWICZ Mateusz UKS ATENA GDAŃSK 16.12.1998 zakwalifikowano
39. SOKOŁOWSKI Michał UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.05.1998 zakwalifikowano
40. STRÓŻYŃSKI Tomasz UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998 zakwalifikowano
41. SADOWSKI Borys UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.04.1998 zakwalifikowano
42. BEM Kacper AZS AWF POZNAŃ 08.08.1998 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. PODRALSKI Maciej KS AZS AWFIS GDAŃSK 09.12.1997
2. SKRZYPKOWSKI Amadeusz UKS ATENA GDAŃSK 26.06.1996
3. PALUSZKIEWICZ Kasper AZS AWF POZNAŃ 02.11.1996
3. GLEZMAN Jakub WROCŁAWIANIE 16.07.1997
5. ŻURAWSKI Bartosz AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997
6. OLSZEWSKI Wiktor KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.02.1998
7. RYGUS Mikołaj POLONIA 1912 LESZNO 13.04.1996
8. MIĘTKI Maciej WROCŁAWIANIE 24.05.1996
9. DE BAZELAIRE Ludwik AZS AWF WARSZAWA 27.05.1997
10. GAGULEWICZ Tymon UKS ATENA GDAŃSK 08.10.1996
11. MAŁECKI Bartosz AZS AWF POZNAŃ 28.09.1996
12. PRZEDPEŁSKI Aleksander AZS AWF WARSZAWA 19.08.1996
13. JAHNZ Maksymilian AZS AWF POZNAŃ 28.05.1996
14. KRUKOWSKI Jędrzej KS AZS AWFIS GDAŃSK 13.08.1997
15. NARUSZEWICZ Tomasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.07.1997
16. SKRZYPKOWSKI Kacper UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
17. Rudnicki Mikołaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.12.1998
18. PILSZAK Marek UKS ATENA GDAŃSK 06.06.1997
19. WÓJCIK Dawid UKS ATENA GDAŃSK 22.01.1997
20. OLSZOWSKI Daniel BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998
21. MILANOWSKI Daniel UKS ATENA GDAŃSK 25.04.1996
22. KONIECZNY Tomasz AZS AWF WARSZAWA 17.02.1996
23. RADLIŃSKI Konrad UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.02.1997
24. Lica Marcin UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 22.08.1996
25. SZULPIN Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.12.1997
26. KUBIAK Filip AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998
27. WOJNOWSKI Rafał BUDOWLANI TORUŃ 20.12.1998
28. KARPIAK Mariusz UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.06.1997
29. GAŁAT Mieszko UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 14.10.1998
30. WIETRZYKOWSKI Mikołaj POLONIA 1912 LESZNO 16.02.1997
31. KORPACZEWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 03.08.1997
32. Szpygiel Jędrzej AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998
33. KOŚLICKI Michał UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.11.1998
34. GRACZYK Paweł UKS ATENA GDAŃSK 24.12.1997
35. JAKUBOWSKI Kacper AZS UKW BYDGOSZCZ 24.02.1998
36. NIEDZIELSKI Piotr POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997
37. STERNAU Jan UKS ATENA GDAŃSK 27.08.1996
38. POZLEWICZ Mateusz UKS ATENA GDAŃSK 16.12.1998
39. SOKOŁOWSKI Michał UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.05.1998
40. STRÓŻYŃSKI Tomasz UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
41. SADOWSKI Borys UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.04.1998
42. BEM Kacper AZS AWF POZNAŃ 08.08.1998

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content