Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.03.2010

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. NOWOSIELSKI Ksawery 17 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.1993
2. KOLAK Patryk 19 AZS AWF POZNAŃ 02.02.1993
3. MLECZEK Konrad 44 ZJEDNOCZENI PABIANICE 30.11.1992
4. SIESS Michał 43 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994
5. WŁOSEK Maciej 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.03.1991
6. Janda Piotr 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.04.1991
7. KOLEC Piotr 47 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 27.01.1993
8. KOSICKI Michał 20 KS AZS AWFIS GDAŃSK 03.02.1991
9. NOWAK Krystian 39 AZS AWF POZNAŃ 08.12.1991
10. KOLER Jakub 18 MKS KUSY SZCZECIN 15.12.1991
11. GAWLIKOWSKI Karol 67 WROCŁAWIANIE 20.08.1995
12. KASPRZYK Dawid 48 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.07.1995
13. BASIŃSKI Mikołaj 16 AZS AWF POZNAŃ 10.03.1992
14. PŁOCHARSKI Filip 3 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 04.02.1990
15. Kozłowski Jakub 23 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 31.12.1991
16. PERESADA Wojciech 35 AZS AWF WARSZAWA 17.09.1992
17. PRZEDNOWEK Adrian 24 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 23.02.1993
18. CHOIŃSKI Patryk 49 AZS AWF WARSZAWA 07.03.1995
19. CZERWIŃSKI Krzysztof 33 AZS AWF WARSZAWA 17.12.1991
20. KOPER Damian 4 AZS AWF POZNAŃ 25.05.1992
21. GRYGLEWSKI Krystian 14 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 20.06.1994
22. BIES Miłosz 59 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 11.07.1994
23. ŻMIJEWSKI Filip 50 AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995
24. MATYSIAK Zbigniew 27 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.09.1990
25. KOZŁOWSKI Szymon 15 AZS AWF POZNAŃ 28.07.1994
26. JANDA Michał 5 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.04.1991
27. SMURA Mikołaj 6 AZS AWF POZNAŃ 07.01.1990
28. ALBRECHT Marcin 41 BUDOWLANI TORUŃ 25.09.1993
29. JUREWICZ Jakub 28 ZJEDNOCZENI PABIANICE 08.01.1993
30. TYCZYŃSKI Michał 31 AZS AWF WARSZAWA 17.04.1993
31. KNITTER Mateusz 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.08.1993
32. JĘDRZEJEWSKI Filip 30 AZS AWF POZNAŃ 26.08.1992
33. GAJDA Robert 21 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.02.1990
34. Surwiłło Jakub 12 AZS AWF WARSZAWA 21.12.1993
35. CZAJKOWSKI Maciej 7 BUDOWLANI TORUŃ 05.04.1990
36. NIEDZIELSKI Łukasz 51 POLONIA 1912 LESZNO 07.09.1992
37. HEJNY Michał 53 MKS KUSY SZCZECIN 11.04.1994
38. ULANOWSKI Mateusz 11 AZS AWF WARSZAWA 05.07.1991
39. METZA Oskar 8 AZS AWF POZNAŃ 05.02.1993
40. KRUK Mateusz 34 BUDOWLANI TORUŃ 06.01.1993
41. FRANCESON Filip 25 KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.10.1993
42. TOKARCZYK Łukasz 54 BUDOWLANI TORUŃ 02.05.1993
43. NUCKOWSKI Miłosz 9 WROCŁAWIANIE 06.05.1990
44. KOSICKI Aleksander 42 BUDOWLANI TORUŃ 30.04.1994
45. ŻABICKI Ignacy 29 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.1993
46. WIŚNIEWSKI Rafał 10 AZS AWF POZNAŃ 12.07.1993

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. WŁOSEK Maciej KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.03.1991 zakwalifikowano
2. Janda Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.04.1991 zakwalifikowano
3. KOPER Damian AZS AWF POZNAŃ 25.05.1992 zakwalifikowano
4. CZAJKOWSKI Maciej BUDOWLANI TORUŃ 05.04.1990 zakwalifikowano
5. JANDA Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.04.1991 zakwalifikowano
5. METZA Oskar AZS AWF POZNAŃ 05.02.1993 zakwalifikowano
7. KOLEC Piotr WKS KOLEJARZ WROCŁAW 27.01.1993 zakwalifikowano
8. NUCKOWSKI Miłosz WROCŁAWIANIE 06.05.1990 zakwalifikowano
8. BASIŃSKI Mikołaj AZS AWF POZNAŃ 10.03.1992 zakwalifikowano
10. WIŚNIEWSKI Rafał AZS AWF POZNAŃ 12.07.1993 zakwalifikowano
11. Kozłowski Jakub UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 31.12.1991 zakwalifikowano
12. KNITTER Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.08.1993 zakwalifikowano
13. KOZŁOWSKI Szymon AZS AWF POZNAŃ 28.07.1994 zakwalifikowano
13. ULANOWSKI Mateusz AZS AWF WARSZAWA 05.07.1991 zakwalifikowano
15. GRYGLEWSKI Krystian FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 20.06.1994 zakwalifikowano
16. GAJDA Robert KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.02.1990 zakwalifikowano
17. ŻABICKI Ignacy KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.1993 zakwalifikowano
18. NOWOSIELSKI Ksawery KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.1993 zakwalifikowano
19. SIESS Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994 zakwalifikowano
20. PŁOCHARSKI Filip FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 04.02.1990 zakwalifikowano
21. KOSICKI Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 03.02.1991 zakwalifikowano
22. CZERWIŃSKI Krzysztof AZS AWF WARSZAWA 17.12.1991 zakwalifikowano
23. JUREWICZ Jakub ZJEDNOCZENI PABIANICE 08.01.1993 zakwalifikowano
24. TYCZYŃSKI Michał AZS AWF WARSZAWA 17.04.1993 zakwalifikowano
25. MATYSIAK Zbigniew WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.09.1990 zakwalifikowano
26. SMURA Mikołaj AZS AWF POZNAŃ 07.01.1990 zakwalifikowano
27. NIEDZIELSKI Łukasz POLONIA 1912 LESZNO 07.09.1992 zakwalifikowano
28. KRUK Mateusz BUDOWLANI TORUŃ 06.01.1993 zakwalifikowano
29. NOWAK Krystian AZS AWF POZNAŃ 08.12.1991 zakwalifikowano
30. KOSICKI Aleksander BUDOWLANI TORUŃ 30.04.1994 zakwalifikowano
31. KASPRZYK Dawid WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.07.1995 zakwalifikowano
32. KOLAK Patryk AZS AWF POZNAŃ 02.02.1993 zakwalifikowano
33. MLECZEK Konrad ZJEDNOCZENI PABIANICE 30.11.1992 zakwalifikowano
34. Surwiłło Jakub AZS AWF WARSZAWA 21.12.1993 zakwalifikowano
35. FRANCESON Filip KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.10.1993 zakwalifikowano
36. ALBRECHT Marcin BUDOWLANI TORUŃ 25.09.1993 zakwalifikowano
37. BIES Miłosz WKS KOLEJARZ WROCŁAW 11.07.1994 zakwalifikowano
38. PRZEDNOWEK Adrian UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 23.02.1993 zakwalifikowano
39. GAWLIKOWSKI Karol WROCŁAWIANIE 20.08.1995 zakwalifikowano
40. KOLER Jakub MKS KUSY SZCZECIN 15.12.1991 zakwalifikowano
41. TOKARCZYK Łukasz BUDOWLANI TORUŃ 02.05.1993 zakwalifikowano
42. ŻMIJEWSKI Filip AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995 zakwalifikowano
43. HEJNY Michał MKS KUSY SZCZECIN 11.04.1994 zakwalifikowano
44. CHOIŃSKI Patryk AZS AWF WARSZAWA 07.03.1995 zakwalifikowano
44. JĘDRZEJEWSKI Filip AZS AWF POZNAŃ 26.08.1992 zakwalifikowano
46. PERESADA Wojciech AZS AWF WARSZAWA 17.09.1992 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. WŁOSEK Maciej KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.03.1991
2. KOPER Damian AZS AWF POZNAŃ 25.05.1992
3. Janda Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.04.1991
3. KOSICKI Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 03.02.1991
5. METZA Oskar AZS AWF POZNAŃ 05.02.1993
6. BASIŃSKI Mikołaj AZS AWF POZNAŃ 10.03.1992
7. PŁOCHARSKI Filip FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 04.02.1990
8. SMURA Mikołaj AZS AWF POZNAŃ 07.01.1990
9. CZAJKOWSKI Maciej BUDOWLANI TORUŃ 05.04.1990
10. JANDA Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.04.1991
11. NUCKOWSKI Miłosz WROCŁAWIANIE 06.05.1990
12. WIŚNIEWSKI Rafał AZS AWF POZNAŃ 12.07.1993
13. Kozłowski Jakub UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 31.12.1991
14. ULANOWSKI Mateusz AZS AWF WARSZAWA 05.07.1991
15. GRYGLEWSKI Krystian FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 20.06.1994
16. GAJDA Robert KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.02.1990
17. KOLEC Piotr WKS KOLEJARZ WROCŁAW 27.01.1993
18. KNITTER Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.08.1993
19. KOZŁOWSKI Szymon AZS AWF POZNAŃ 28.07.1994
20. ŻABICKI Ignacy KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.1993
21. NOWOSIELSKI Ksawery KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.1993
22. SIESS Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994
23. CZERWIŃSKI Krzysztof AZS AWF WARSZAWA 17.12.1991
24. JUREWICZ Jakub ZJEDNOCZENI PABIANICE 08.01.1993
25. TYCZYŃSKI Michał AZS AWF WARSZAWA 17.04.1993
26. KRUK Mateusz BUDOWLANI TORUŃ 06.01.1993
27. NOWAK Krystian AZS AWF POZNAŃ 08.12.1991
28. KOSICKI Aleksander BUDOWLANI TORUŃ 30.04.1994
29. KOLAK Patryk AZS AWF POZNAŃ 02.02.1993
30. Surwiłło Jakub AZS AWF WARSZAWA 21.12.1993
31. PRZEDNOWEK Adrian UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 23.02.1993
32. KOLER Jakub MKS KUSY SZCZECIN 15.12.1991
33. MATYSIAK Zbigniew WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.09.1990
34. NIEDZIELSKI Łukasz POLONIA 1912 LESZNO 07.09.1992
35. KASPRZYK Dawid WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.07.1995
36. MLECZEK Konrad ZJEDNOCZENI PABIANICE 30.11.1992
37. FRANCESON Filip KS AZS AWFIS GDAŃSK 24.10.1993
38. ALBRECHT Marcin BUDOWLANI TORUŃ 25.09.1993
39. BIES Miłosz WKS KOLEJARZ WROCŁAW 11.07.1994
40. GAWLIKOWSKI Karol WROCŁAWIANIE 20.08.1995
41. TOKARCZYK Łukasz BUDOWLANI TORUŃ 02.05.1993
42. ŻMIJEWSKI Filip AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995
43. HEJNY Michał MKS KUSY SZCZECIN 11.04.1994
44. JĘDRZEJEWSKI Filip AZS AWF POZNAŃ 26.08.1992
44. CHOIŃSKI Patryk AZS AWF WARSZAWA 07.03.1995
46. PERESADA Wojciech AZS AWF WARSZAWA 17.09.1992

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content