Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.03.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Nawrocki Jerzy | 1 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
2. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | 0 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
3. | SATKAUSKAS Dovydas | 0 | ||
4. | GIBALO Gleb | 0 | ||
5. | SZCZEPANIAK Maciej | 54 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 09.11.1997 |
6. | BARTOLEWSKI Wacław | 56 | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
7. | HRBAN Jakub | 0 | ||
8. | LESIAK Piotr | 3 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
9. | SUCHY Kajetan | 52 | MUSZKIETER GLIWICE | 26.06.1998 |
10. | BIAŁOWĄS Krzysztof | 59 | PIAST GLIWICE | 07.04.1998 |
11. | ŁODEJ Mateusz | 0 | GKS ALLEZ GLIWICE | 29.06.1997 |
12. | BUSCH Paul | 0 | ||
13. | BOCHENEK Mikołaj | 0 | UKS TRÓJKA RADLIN | 24.06.1997 |
14. | KAPAŁA Piotr | 3 | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
15. | DANECKI Daniel | 51 | MDK NR 1 BYTOM | 26.07.1998 |
16. | GLEZMAN Jakub | 0 | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 |
17. | BIELEC Maciej | 5 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
18. | AZARCHENKOV Mykyta | 0 | ||
19. | ZARĘBA Gaweł | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1997 |
20. | KOSEK Ondrej | 0 | ||
21. | ILLE Simon | 0 | ||
22. | LAUFER Grzegorz | 0 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 13.12.1998 |
23. | MAZURKIEWICZ Mateusz | 49 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.07.1998 |
24. | URBAŃSKI Patryk | 63 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 12.11.1998 |
25. | MILLER Wiktor | 6 | UKS START OPOLE | 20.04.1997 |
26. | SZUKALSKI Krzysztof | 47 | MKS KUSY SZCZECIN | 15.05.1997 |
27. | SORYS Oskar | 7 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 25.09.1997 |
28. | HLAVA Marek | 0 | ||
29. | KANIA Jakub | 0 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.08.1998 |
30. | OPAŁKA Michał | 7 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
31. | GÓRNIAK Piotr | 0 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 09.05.1997 |
32. | DOKSANSKY Adam | 0 | ||
33. | KOSMOL Tomasz | 10 | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 |
34. | JURECKA Jakub | 0 | ||
35. | PETERSEN Cornelius | 0 | ||
36. | BIAŁY Michał | 75 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 15.11.1997 |
37. | PODSĘDKOWSKI Maciej | 0 | UKS 46 ŁÓDŹ | 13.06.1997 |
38. | STOLAR Samuel | 0 | ||
39. | NIKIEL Marcin | 13 | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
40. | PLASIL Jiri | 0 | ||
41. | PAXA Pavel | 0 | ||
42. | SIENKIEWICZ Maciej | 14 | MKS KUSY SZCZECIN | 07.11.1997 |
43. | MICHALIK Samuel | 0 | ||
44. | DEMIDOW Mikołaj | 82 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 05.07.1997 |
45. | MAJ Olivier | 39 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1997 |
46. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | 15 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
47. | BERCO Ladislav | 0 | ||
48. | RODZYNKIEWICZ Piotr | 37 | KKS KRAKÓW | 18.05.1998 |
49. | MAKOWSKI Ernest | 83 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.07.1997 |
50. | SINCLAIR Aml | 0 | ||
51. | WINTERHALTER Felix | 0 | ||
52. | SZYMAŃSKI Błażej | 0 | UKS START OPOLE | 14.02.1997 |
53. | MYKHAYLOVSKYY Vladyslav | 0 | ||
54. | DANISZEWSKI Marek | 36 | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 |
55. | Staszulonek Bartosz | 17 | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
56. | MIKA Marcel | 0 | GKS ALLEZ GLIWICE | 07.10.1997 |
57. | CINQUE Dante | 35 | KKS KRAKÓW | 03.06.1998 |
58. | TUSZKIEWICZ Damian | 92 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.01.1998 |
59. | D'AMICO Kristian | 0 | ||
60. | CIPAR Jana | 0 | ||
61. | HUTNY Oskar | 18 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 06.06.1998 |
62. | DOLLING Arved | 0 | ||
63. | YAROKH Svyatoslav | 0 | ||
64. | PIOTROWSKI Michał | 33 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 06.05.1997 |
65. | MISHCHENKO Andriy | 0 | ||
66. | ŁUKASIK Daniel | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 03.09.1997 |
67. | HORSTMANN Manuel | 0 | ||
68. | NIKIEL Michał | 20 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 |
69. | NYTKO Łukasz | 32 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 16.01.1997 |
70. | KORDAS Kacper | 21 | RMKS RYBNIK | 16.03.1998 |
71. | PASYECHNYK Vladislav | 0 | ||
72. | MYRCIK Paweł | 31 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 02.02.1998 |
73. | KRÓLICKI Michał | 0 | PIAST GLIWICE | 29.03.1997 |
74. | Skorupa Marcin | 22 | UKS START OPOLE | 29.05.1997 |
75. | Krzemiński Antoni | 0 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 |
76. | Truchanowski Andrzej | 0 | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 |
77. | NOVOTNY Jiri | 0 | ||
78. | CICHACZEWSKI Kamil | 29 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
79. | PFANDER Linus | 0 | ||
80. | BOROŃ Paweł | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
81. | CISZEWSKI Antoni | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 11.07.1997 |
82. | HAŁAWCZAK Adrian | 23 | MKS KUSY SZCZECIN | 07.03.1997 |
83. | MARCOL Daniel | 24 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
84. | FUŁAT Karol | 30 | AKS MIKOŁÓW | 10.09.1997 |
85. | DUDUC Alex | 0 | ||
86. | Fryc Szymon | 0 | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
87. | RADECKI Marek | 26 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.07.1997 |
88. | KOLER Kacper | 28 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.06.1998 |
89. | VALOV Iliy | 0 | ||
90. | RECLO Martin | 0 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 | zakwalifikowano |
2. | HRBAN Jakub | zakwalifikowano | ||
3. | GLEZMAN Jakub | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 | zakwalifikowano |
4. | MILLER Wiktor | UKS START OPOLE | 20.04.1997 | zakwalifikowano |
5. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 | zakwalifikowano |
6. | NIKIEL Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 | zakwalifikowano |
7. | KORDAS Kacper | RMKS RYBNIK | 16.03.1998 | zakwalifikowano |
8. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 | zakwalifikowano |
9. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 | zakwalifikowano |
10. | DANISZEWSKI Marek | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 | zakwalifikowano |
10. | PAXA Pavel | zakwalifikowano | ||
12. | HLAVA Marek | zakwalifikowano | ||
13. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
14. | KOSMOL Tomasz | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 | zakwalifikowano |
15. | CIPAR Jana | zakwalifikowano | ||
16. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 | zakwalifikowano |
17. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 | zakwalifikowano |
18. | SUCHY Kajetan | MUSZKIETER GLIWICE | 26.06.1998 | zakwalifikowano |
19. | YAROKH Svyatoslav | zakwalifikowano | ||
20. | ZARĘBA Gaweł | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1997 | zakwalifikowano |
21. | FUŁAT Karol | AKS MIKOŁÓW | 10.09.1997 | zakwalifikowano |
22. | RECLO Martin | zakwalifikowano | ||
23. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 | zakwalifikowano |
24. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 | zakwalifikowano |
25. | D'AMICO Kristian | zakwalifikowano | ||
26. | RADECKI Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.07.1997 | zakwalifikowano |
26. | GÓRNIAK Piotr | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 09.05.1997 | zakwalifikowano |
28. | BIAŁY Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 15.11.1997 | zakwalifikowano |
29. | SZUKALSKI Krzysztof | MKS KUSY SZCZECIN | 15.05.1997 | zakwalifikowano |
30. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 | zakwalifikowano |
31. | PODSĘDKOWSKI Maciej | UKS 46 ŁÓDŹ | 13.06.1997 | zakwalifikowano |
32. | HORSTMANN Manuel | zakwalifikowano | ||
33. | ILLE Simon | zakwalifikowano | ||
34. | MAZURKIEWICZ Mateusz | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
35. | BUSCH Paul | zakwalifikowano | ||
36. | KOSEK Ondrej | zakwalifikowano | ||
37. | PIOTROWSKI Michał | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 06.05.1997 | zakwalifikowano |
38. | ŁUKASIK Daniel | MKS KUSY SZCZECIN | 03.09.1997 | zakwalifikowano |
39. | LAUFER Grzegorz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 13.12.1998 | zakwalifikowano |
40. | SATKAUSKAS Dovydas | zakwalifikowano | ||
41. | CINQUE Dante | KKS KRAKÓW | 03.06.1998 | zakwalifikowano |
42. | SZYMAŃSKI Błażej | UKS START OPOLE | 14.02.1997 | zakwalifikowano |
43. | BERCO Ladislav | zakwalifikowano | ||
44. | SORYS Oskar | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 25.09.1997 | zakwalifikowano |
45. | MYKHAYLOVSKYY Vladyslav | zakwalifikowano | ||
46. | PLASIL Jiri | zakwalifikowano | ||
47. | VALOV Iliy | zakwalifikowano | ||
47. | KRÓLICKI Michał | PIAST GLIWICE | 29.03.1997 | zakwalifikowano |
49. | STOLAR Samuel | zakwalifikowano | ||
50. | DUDUC Alex | zakwalifikowano | ||
51. | MAKOWSKI Ernest | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.07.1997 | zakwalifikowano |
52. | MYRCIK Paweł | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
52. | PASYECHNYK Vladislav | zakwalifikowano | ||
54. | SIENKIEWICZ Maciej | MKS KUSY SZCZECIN | 07.11.1997 | zakwalifikowano |
55. | MAJ Olivier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1997 | zakwalifikowano |
56. | Skorupa Marcin | UKS START OPOLE | 29.05.1997 | zakwalifikowano |
57. | Truchanowski Andrzej | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 | zakwalifikowano |
58. | Krzemiński Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 | zakwalifikowano |
59. | DOKSANSKY Adam | zakwalifikowano | ||
60. | PFANDER Linus | zakwalifikowano | ||
61. | HAŁAWCZAK Adrian | MKS KUSY SZCZECIN | 07.03.1997 | zakwalifikowano |
61. | PETERSEN Cornelius | zakwalifikowano | ||
63. | MISHCHENKO Andriy | zakwalifikowano | ||
63. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 | zakwalifikowano |
65. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
66. | HUTNY Oskar | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 06.06.1998 | zakwalifikowano |
67. | NYTKO Łukasz | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 16.01.1997 | zakwalifikowano |
68. | SZCZEPANIAK Maciej | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 09.11.1997 | zakwalifikowano |
69. | BIAŁOWĄS Krzysztof | PIAST GLIWICE | 07.04.1998 | zakwalifikowano |
70. | SINCLAIR Aml | zakwalifikowano | ||
71. | DEMIDOW Mikołaj | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 05.07.1997 | zakwalifikowano |
72. | NOVOTNY Jiri | zakwalifikowano | ||
73. | JURECKA Jakub | zakwalifikowano | ||
74. | KOLER Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 29.06.1998 | zakwalifikowano |
75. | MIKA Marcel | GKS ALLEZ GLIWICE | 07.10.1997 | zakwalifikowano |
76. | MICHALIK Samuel | zakwalifikowano | ||
76. | KANIA Jakub | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.08.1998 | zakwalifikowano |
78. | CISZEWSKI Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 11.07.1997 | zakwalifikowano |
79. | RODZYNKIEWICZ Piotr | KKS KRAKÓW | 18.05.1998 | zakwalifikowano |
80. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 | zakwalifikowano |
81. | WINTERHALTER Felix | zakwalifikowano | ||
82. | TUSZKIEWICZ Damian | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.01.1998 | zakwalifikowano |
83. | DOLLING Arved | zakwalifikowano | ||
84. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 | zakwalifikowano |
85. | BOCHENEK Mikołaj | UKS TRÓJKA RADLIN | 24.06.1997 | zakwalifikowano |
86. | DANECKI Daniel | MDK NR 1 BYTOM | 26.07.1998 | zakwalifikowano |
87. | GIBALO Gleb | zakwalifikowano | ||
88. | ŁODEJ Mateusz | GKS ALLEZ GLIWICE | 29.06.1997 | zakwalifikowano |
89. | AZARCHENKOV Mykyta | zakwalifikowano | ||
90. | URBAŃSKI Patryk | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 12.11.1998 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
2. | DANISZEWSKI Marek | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 |
3. | CIPAR Jana | ||
3. | SZUKALSKI Krzysztof | MKS KUSY SZCZECIN | 15.05.1997 |
5. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
6. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
7. | PAXA Pavel | ||
8. | KOSMOL Tomasz | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 |
9. | HRBAN Jakub | ||
10. | NIKIEL Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 |
11. | KORDAS Kacper | RMKS RYBNIK | 16.03.1998 |
12. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
13. | HLAVA Marek | ||
14. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
15. | HORSTMANN Manuel | ||
16. | BUSCH Paul | ||
17. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
18. | GLEZMAN Jakub | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 |
19. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
20. | YAROKH Svyatoslav | ||
21. | ZARĘBA Gaweł | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1997 |
22. | RECLO Martin | ||
23. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
24. | D'AMICO Kristian | ||
25. | RADECKI Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.07.1997 |
26. | BIAŁY Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 15.11.1997 |
27. | MAZURKIEWICZ Mateusz | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.07.1998 |
28. | ŁUKASIK Daniel | MKS KUSY SZCZECIN | 03.09.1997 |
29. | SZYMAŃSKI Błażej | UKS START OPOLE | 14.02.1997 |
30. | SORYS Oskar | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 25.09.1997 |
31. | KRÓLICKI Michał | PIAST GLIWICE | 29.03.1997 |
32. | HAŁAWCZAK Adrian | MKS KUSY SZCZECIN | 07.03.1997 |
33. | MILLER Wiktor | UKS START OPOLE | 20.04.1997 |
34. | SUCHY Kajetan | MUSZKIETER GLIWICE | 26.06.1998 |
35. | FUŁAT Karol | AKS MIKOŁÓW | 10.09.1997 |
36. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
37. | GÓRNIAK Piotr | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 09.05.1997 |
38. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
39. | PODSĘDKOWSKI Maciej | UKS 46 ŁÓDŹ | 13.06.1997 |
40. | ILLE Simon | ||
41. | KOSEK Ondrej | ||
42. | PIOTROWSKI Michał | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 06.05.1997 |
43. | BERCO Ladislav | ||
44. | PLASIL Jiri | ||
45. | PASYECHNYK Vladislav | ||
46. | SIENKIEWICZ Maciej | MKS KUSY SZCZECIN | 07.11.1997 |
47. | MAJ Olivier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1997 |
48. | Krzemiński Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 |
49. | DOKSANSKY Adam | ||
50. | MISHCHENKO Andriy | ||
51. | HUTNY Oskar | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 06.06.1998 |
52. | NYTKO Łukasz | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 16.01.1997 |
53. | BIAŁOWĄS Krzysztof | PIAST GLIWICE | 07.04.1998 |
54. | NOVOTNY Jiri | ||
55. | JURECKA Jakub | ||
56. | MICHALIK Samuel | ||
57. | CISZEWSKI Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 11.07.1997 |
58. | RODZYNKIEWICZ Piotr | KKS KRAKÓW | 18.05.1998 |
59. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
60. | WINTERHALTER Felix | ||
61. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
62. | ŁODEJ Mateusz | GKS ALLEZ GLIWICE | 29.06.1997 |
63. | AZARCHENKOV Mykyta | ||
64. | URBAŃSKI Patryk | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 12.11.1998 |
65. | LAUFER Grzegorz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 13.12.1998 |
66. | SATKAUSKAS Dovydas | ||
67. | CINQUE Dante | KKS KRAKÓW | 03.06.1998 |
68. | MYKHAYLOVSKYY Vladyslav | ||
69. | VALOV Iliy | ||
70. | STOLAR Samuel | ||
71. | DUDUC Alex | ||
72. | MAKOWSKI Ernest | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.07.1997 |
73. | MYRCIK Paweł | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 02.02.1998 |
74. | Skorupa Marcin | UKS START OPOLE | 29.05.1997 |
75. | Truchanowski Andrzej | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 |
76. | PFANDER Linus | ||
77. | PETERSEN Cornelius | ||
78. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
79. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
80. | SZCZEPANIAK Maciej | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 09.11.1997 |
81. | SINCLAIR Aml | ||
82. | DEMIDOW Mikołaj | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 05.07.1997 |
83. | KOLER Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 29.06.1998 |
84. | MIKA Marcel | GKS ALLEZ GLIWICE | 07.10.1997 |
85. | KANIA Jakub | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.08.1998 |
86. | TUSZKIEWICZ Damian | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.01.1998 |
87. | DOLLING Arved | ||
88. | BOCHENEK Mikołaj | UKS TRÓJKA RADLIN | 24.06.1997 |
89. | DANECKI Daniel | MDK NR 1 BYTOM | 26.07.1998 |
90. | GIBALO Gleb |