Nazwa: Puchar Polski IV
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 01.05.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SOBIERAJ Michał | 34 | AZS AWF KRAKÓW | 09.09.1981 |
2. | BLANIK Paweł | 39 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 08.05.1990 |
3. | ZMARSKYY Valeriy | 0 | ||
4. | Motyka Tomasz | 1 | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.1981 |
5. | BOROWSKI-KOMENDA Jan | 0 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.11.1986 |
6. | ROKOSZ Łukasz | 12 | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 |
7. | HABARTA Ondrej | 0 | ||
8. | Zawrotniak Radosław | 3 | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 |
9. | BRZOZOWSKI Seweryn | 38 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
10. | CHMIELEWSKI Tomasz | 0 | ZKS DRZONKÓW | 23.10.1983 |
11. | SMÓŁKA Mikołaj | 37 | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 |
12. | KOSTKA Karol | 4 | KS AGH Kraków | 22.05.1986 |
13. | PIRVAN Dorian | 0 | ||
14. | PIASECKI Bartosz | 0 | ||
15. | ŻYGOWSKI Robert | 40 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 |
16. | LESZCZYŃSKI Marek | 33 | PIAST GLIWICE | 07.03.1991 |
17. | PRACŁAWSKI Adam | 6 | AZS AWF WROCŁAW | 24.09.1980 |
18. | MITRICA Alin | 0 | ||
19. | JERABEK Petr | 0 | ||
20. | NOWAK Michał | 41 | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
21. | KRALL Sebastian | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.05.1987 |
22. | Broniszewski Filip | 31 | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
23. | KUZMICH Siarhei | 0 | ||
24. | SZWALBE Rafał | 44 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 |
25. | ANDRZEJUK Robert | 7 | AZS AWF WROCŁAW | 17.07.1975 |
26. | LIVIU Dragomir | 0 | ||
27. | AFANASIEV Andriy | 0 | ||
28. | CAPAJA Mateusz | 30 | MUSZKIETER GLIWICE | 06.12.1988 |
29. | KRUCZEK Piotr | 8 | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 |
30. | BUDEK Szczepan | 45 | KKS KRAKÓW | 26.03.1992 |
31. | STOCKI Piotr | 29 | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 |
32. | MACIEJCZYK Piotr | 9 | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 |
33. | MAJEWSKI Bartosz | 83 | ZKS DRZONKÓW | 08.04.1987 |
34. | KARASEK Libor | 0 | ||
35. | STASZAK Michał | 50 | AZS AWF WROCŁAW | 11.08.1987 |
36. | KOKOWSKI Mateusz | 0 | T.S. PIAST GLIWICE | 14.09.1981 |
37. | NEMEC Piotr | 28 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.09.1988 |
38. | SADOWY Piotr | 11 | KSz WARSZAWIANKA | 22.10.1980 |
39. | ŻAK Jarosław | 59 | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.1985 |
40. | SNOPEK Miroslav | 0 | ||
41. | KUSCH Andrzej | 51 | KKS KRAKÓW | 15.06.1990 |
42. | SZUMSKI Maciej | 27 | AZS AWF WROCŁAW | 07.10.1986 |
43. | MAKIJENKO Yevgeny | 0 | ||
44. | ZOCHR Ladislav | 0 | ||
45. | BANDURSKI Przemysław | 53 | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 |
46. | BĄCZEK Marek | 12 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.10.1985 |
47. | NICA Daniel | 0 | ||
48. | Jendryś Marek | 13 | PIAST GLIWICE | 06.02.1974 |
49. | GRIPAS Artiom | 25 | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 |
50. | STAŚKIEWICZ Szymon | 56 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.01.1987 |
51. | SZKLARSKI Tomasz | 73 | T.S. PIAST GLIWICE | 27.07.1971 |
52. | MICHALAK Marcin | 0 | UKS START OPOLE | 18.09.1993 |
53. | DERYLAK Marek | 0 | AZS AWF KATOWICE | 07.12.1987 |
54. | SKATUŁA Daniel | 14 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.01.1987 |
55. | RAJTOR Paweł | 24 | PIAST GLIWICE | 30.01.1983 |
56. | Nycz Mateusz | 15 | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
57. | JĘZYK Bartłomiej | 23 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 31.08.1978 |
58. | SWOROWSKI Wojciech | 70 | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 |
59. | SBARCIA Alin | 0 | ||
60. | WRONA Kamil | 22 | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 |
61. | GEREY Anatoliy | 0 | ||
62. | STASZAK Krzysztof | 68 | KS SZERMIERZ ŁOMIANKI | 01.06.1988 |
63. | MERKEL Damian | 16 | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 |
64. | SZCZECIŃSKI Piotr | 58 | PIAST GLIWICE | 14.02.1990 |
65. | ŁUKASZEWSKI Piotr | 66 | T.S. PIAST GLIWICE | 31.08.1981 |
66. | SZTYBER Michał | 61 | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 19.06.1992 |
67. | Zieliński Dariusz | 20 | PIAST GLIWICE | 14.05.1969 |
68. | ATELI Alesandro | 0 | ||
69. | Baś Marcel | 17 | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
70. | KRAWCZYK Paweł | 21 | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
71. | SHYKUTS Albert | 0 | ||
72. | KOWALCZE Jakub | 63 | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 |
73. | WIERCIOCH Adam | 18 | PIAST GLIWICE | 01.11.1980 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Motyka Tomasz | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.1981 | zakwalifikowano |
2. | SADOWY Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.10.1980 | zakwalifikowano |
3. | KRUCZEK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 | zakwalifikowano |
4. | ANDRZEJUK Robert | AZS AWF WROCŁAW | 17.07.1975 | zakwalifikowano |
5. | KRAWCZYK Paweł | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 | zakwalifikowano |
6. | Zieliński Dariusz | PIAST GLIWICE | 14.05.1969 | zakwalifikowano |
7. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 | zakwalifikowano |
8. | ROKOSZ Łukasz | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 | zakwalifikowano |
9. | RAJTOR Paweł | PIAST GLIWICE | 30.01.1983 | zakwalifikowano |
10. | PRACŁAWSKI Adam | AZS AWF WROCŁAW | 24.09.1980 | zakwalifikowano |
11. | SMÓŁKA Mikołaj | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 | zakwalifikowano |
12. | Zawrotniak Radosław | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 | zakwalifikowano |
12. | BĄCZEK Marek | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.10.1985 | zakwalifikowano |
14. | MACIEJCZYK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 | zakwalifikowano |
14. | ŻYGOWSKI Robert | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 | zakwalifikowano |
16. | SOBIERAJ Michał | AZS AWF KRAKÓW | 09.09.1981 | zakwalifikowano |
17. | Jendryś Marek | PIAST GLIWICE | 06.02.1974 | zakwalifikowano |
18. | MAKIJENKO Yevgeny | zakwalifikowano | ||
19. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 | zakwalifikowano |
20. | WIERCIOCH Adam | PIAST GLIWICE | 01.11.1980 | zakwalifikowano |
21. | SWOROWSKI Wojciech | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
22. | DERYLAK Marek | AZS AWF KATOWICE | 07.12.1987 | zakwalifikowano |
23. | PIASECKI Bartosz | zakwalifikowano | ||
24. | BUDEK Szczepan | KKS KRAKÓW | 26.03.1992 | zakwalifikowano |
25. | NICA Daniel | zakwalifikowano | ||
26. | MITRICA Alin | zakwalifikowano | ||
27. | NEMEC Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.09.1988 | zakwalifikowano |
28. | BRZOZOWSKI Seweryn | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 | zakwalifikowano |
29. | SZUMSKI Maciej | AZS AWF WROCŁAW | 07.10.1986 | zakwalifikowano |
30. | ŻAK Jarosław | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.1985 | zakwalifikowano |
31. | WRONA Kamil | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 | zakwalifikowano |
32. | GEREY Anatoliy | zakwalifikowano | ||
33. | MERKEL Damian | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 | zakwalifikowano |
34. | JĘZYK Bartłomiej | T.S. WISŁA KRAKÓW | 31.08.1978 | zakwalifikowano |
35. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 | zakwalifikowano |
35. | STASZAK Krzysztof | KS SZERMIERZ ŁOMIANKI | 01.06.1988 | zakwalifikowano |
37. | SHYKUTS Albert | zakwalifikowano | ||
38. | SZCZECIŃSKI Piotr | PIAST GLIWICE | 14.02.1990 | zakwalifikowano |
39. | SZWALBE Rafał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 | zakwalifikowano |
40. | SNOPEK Miroslav | zakwalifikowano | ||
41. | KUZMICH Siarhei | zakwalifikowano | ||
42. | ZMARSKYY Valeriy | zakwalifikowano | ||
43. | STASZAK Michał | AZS AWF WROCŁAW | 11.08.1987 | zakwalifikowano |
44. | GRIPAS Artiom | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 | zakwalifikowano |
45. | KARASEK Libor | zakwalifikowano | ||
46. | KOKOWSKI Mateusz | T.S. PIAST GLIWICE | 14.09.1981 | zakwalifikowano |
47. | ZOCHR Ladislav | zakwalifikowano | ||
48. | HABARTA Ondrej | zakwalifikowano | ||
49. | SZKLARSKI Tomasz | T.S. PIAST GLIWICE | 27.07.1971 | zakwalifikowano |
50. | CAPAJA Mateusz | MUSZKIETER GLIWICE | 06.12.1988 | zakwalifikowano |
51. | AFANASIEV Andriy | zakwalifikowano | ||
52. | LIVIU Dragomir | zakwalifikowano | ||
53. | KRALL Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.05.1987 | zakwalifikowano |
54. | KUSCH Andrzej | KKS KRAKÓW | 15.06.1990 | zakwalifikowano |
55. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 | zakwalifikowano |
56. | JERABEK Petr | zakwalifikowano | ||
57. | BOROWSKI-KOMENDA Jan | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.11.1986 | zakwalifikowano |
58. | LESZCZYŃSKI Marek | PIAST GLIWICE | 07.03.1991 | zakwalifikowano |
59. | MAJEWSKI Bartosz | ZKS DRZONKÓW | 08.04.1987 | zakwalifikowano |
60. | KOSTKA Karol | KS AGH Kraków | 22.05.1986 | zakwalifikowano |
61. | SBARCIA Alin | zakwalifikowano | ||
62. | SZTYBER Michał | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 19.06.1992 | zakwalifikowano |
63. | MICHALAK Marcin | UKS START OPOLE | 18.09.1993 | zakwalifikowano |
64. | SKATUŁA Daniel | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.01.1987 | zakwalifikowano |
65. | ATELI Alesandro | zakwalifikowano | ||
65. | KOWALCZE Jakub | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 | zakwalifikowano |
67. | ŁUKASZEWSKI Piotr | T.S. PIAST GLIWICE | 31.08.1981 | zakwalifikowano |
68. | STAŚKIEWICZ Szymon | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.01.1987 | zakwalifikowano |
69. | BANDURSKI Przemysław | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 | zakwalifikowano |
70. | BLANIK Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 08.05.1990 | zakwalifikowano |
70. | STOCKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 | zakwalifikowano |
72. | PIRVAN Dorian | zakwalifikowano | ||
72. | CHMIELEWSKI Tomasz | ZKS DRZONKÓW | 23.10.1983 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | GEREY Anatoliy | ||
2. | KRUCZEK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 |
3. | SBARCIA Alin | ||
3. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
5. | BRZOZOWSKI Seweryn | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
6. | JĘZYK Bartłomiej | T.S. WISŁA KRAKÓW | 31.08.1978 |
7. | KUZMICH Siarhei | ||
8. | KUSCH Andrzej | KKS KRAKÓW | 15.06.1990 |
9. | Zieliński Dariusz | PIAST GLIWICE | 14.05.1969 |
10. | MACIEJCZYK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 |
11. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
12. | WIERCIOCH Adam | PIAST GLIWICE | 01.11.1980 |
13. | GRIPAS Artiom | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 |
14. | SZKLARSKI Tomasz | T.S. PIAST GLIWICE | 27.07.1971 |
15. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
16. | BOROWSKI-KOMENDA Jan | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.11.1986 |
17. | KRAWCZYK Paweł | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
18. | Zawrotniak Radosław | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 |
19. | ŻYGOWSKI Robert | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 |
20. | Jendryś Marek | PIAST GLIWICE | 06.02.1974 |
21. | MAKIJENKO Yevgeny | ||
22. | DERYLAK Marek | AZS AWF KATOWICE | 07.12.1987 |
23. | PIASECKI Bartosz | ||
24. | NICA Daniel | ||
25. | NEMEC Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.09.1988 |
26. | SZUMSKI Maciej | AZS AWF WROCŁAW | 07.10.1986 |
27. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
28. | SZWALBE Rafał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 |
29. | KRALL Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.05.1987 |
30. | SKATUŁA Daniel | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.01.1987 |
31. | KOWALCZE Jakub | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 |
32. | PIRVAN Dorian | ||
33. | Motyka Tomasz | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.1981 |
34. | SADOWY Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.10.1980 |
35. | ANDRZEJUK Robert | AZS AWF WROCŁAW | 17.07.1975 |
36. | ROKOSZ Łukasz | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 |
37. | RAJTOR Paweł | PIAST GLIWICE | 30.01.1983 |
38. | PRACŁAWSKI Adam | AZS AWF WROCŁAW | 24.09.1980 |
39. | SMÓŁKA Mikołaj | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 |
40. | BĄCZEK Marek | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.10.1985 |
41. | SOBIERAJ Michał | AZS AWF KRAKÓW | 09.09.1981 |
42. | SWOROWSKI Wojciech | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 |
43. | BUDEK Szczepan | KKS KRAKÓW | 26.03.1992 |
44. | MITRICA Alin | ||
45. | ŻAK Jarosław | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.1985 |
46. | WRONA Kamil | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 |
47. | MERKEL Damian | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 |
48. | STASZAK Krzysztof | KS SZERMIERZ ŁOMIANKI | 01.06.1988 |
49. | SHYKUTS Albert | ||
50. | SZCZECIŃSKI Piotr | PIAST GLIWICE | 14.02.1990 |
51. | SNOPEK Miroslav | ||
52. | ZMARSKYY Valeriy | ||
53. | STASZAK Michał | AZS AWF WROCŁAW | 11.08.1987 |
54. | KARASEK Libor | ||
55. | KOKOWSKI Mateusz | T.S. PIAST GLIWICE | 14.09.1981 |
56. | ZOCHR Ladislav | ||
57. | HABARTA Ondrej | ||
58. | CAPAJA Mateusz | MUSZKIETER GLIWICE | 06.12.1988 |
59. | AFANASIEV Andriy | ||
60. | LIVIU Dragomir | ||
61. | KOSTKA Karol | KS AGH Kraków | 22.05.1986 |
62. | ŁUKASZEWSKI Piotr | T.S. PIAST GLIWICE | 31.08.1981 |
63. | BLANIK Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 08.05.1990 |
63. | STOCKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 |
65. | JERABEK Petr | ||
66. | LESZCZYŃSKI Marek | PIAST GLIWICE | 07.03.1991 |
67. | MAJEWSKI Bartosz | ZKS DRZONKÓW | 08.04.1987 |
68. | SZTYBER Michał | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 19.06.1992 |
69. | MICHALAK Marcin | UKS START OPOLE | 18.09.1993 |
70. | ATELI Alesandro | ||
71. | STAŚKIEWICZ Szymon | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.01.1987 |
72. | BANDURSKI Przemysław | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 |
73. | CHMIELEWSKI Tomasz | ZKS DRZONKÓW | 23.10.1983 |