Nazwa: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 08.05.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | DRYGAŁA Gabriela | 18 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
2. | Wątor Angelika | 1 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
3. | WOROSZYŁO Julia | 15 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.04.1993 |
4. | NADWORNA Magdalena | 14 | KKSZ KONIN | 06.08.1994 |
5. | BYCZKOWSKA Anna | 34 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 31.03.1993 |
6. | RAKOWSKA Maja | 16 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.11.1993 |
7. | WALCZAK Karolina | 2 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
8. | TOMCZUK Katarzyna | 31 | AZS AWF WARSZAWA | 13.04.1994 |
9. | KULIKOWSKA Laura | 17 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.1994 |
10. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 |
11. | JASICZEK Agata | 28 | KKSZ KONIN | 22.05.1993 |
12. | Grzegorek Małgorzata | 3 | KS KARABELA | 20.04.1994 |
13. | SZUMILAS Samanta | 25 | DRAGON ŁÓDŹ | 19.04.1994 |
14. | SIEKACZ Dominika | 26 | KKSZ KONIN | 07.03.1995 |
15. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | 11 | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 |
16. | KAWALIŁO Maja | 41 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.11.1993 |
17. | SZUMILAS Nicola | 4 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 13.08.1994 |
18. | PTAK Halina | 35 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 |
19. | WASILEWSKA Izabella | 19 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 14.08.1995 |
20. | KAMIŃSKA Daria | 5 | KKSZ KONIN | 21.11.1994 |
21. | DRÓŻDŻ Kinga | 10 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 |
22. | GODLEWSKA Zuzanna | 30 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.10.1993 |
23. | GRZEGORZEWSKA Katarzyna | 27 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 04.01.1995 |
24. | ROSIŃSKA Aleksandra | 20 | DRAGON ŁÓDŹ | 08.06.1993 |
25. | PEŁKA Patrycja | 21 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.05.1995 |
26. | WARSZAWSKA Pamela | 6 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 |
27. | KONON Adrianna | 29 | KKSZ KONIN | 29.11.1995 |
28. | GAŁCZYŃSKA Aleksandra | 9 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.04.1993 |
29. | BIJAK Sylwia | 7 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 |
30. | ZIAŁACKA Bogna | 8 | AZS AWF POZNAŃ | 13.03.1993 |
31. | DZIÓBCZYŃSKA Patrycja | 36 | KKSZ KONIN | 03.09.1994 |
32. | MAJEWSKA Zuzanna | 41 | MKS KUSY SZCZECIN | 11.07.1993 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 | zakwalifikowano |
2. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 | zakwalifikowano |
3. | KAMIŃSKA Daria | KKSZ KONIN | 21.11.1994 | zakwalifikowano |
4. | NADWORNA Magdalena | KKSZ KONIN | 06.08.1994 | zakwalifikowano |
5. | ZIAŁACKA Bogna | AZS AWF POZNAŃ | 13.03.1993 | zakwalifikowano |
6. | WARSZAWSKA Pamela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 | zakwalifikowano |
7. | SZUMILAS Nicola | KU AZS-UAM POZNAŃ | 13.08.1994 | zakwalifikowano |
8. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 | zakwalifikowano |
9. | DRÓŻDŻ Kinga | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 | zakwalifikowano |
10. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 | zakwalifikowano |
11. | WOROSZYŁO Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.04.1993 | zakwalifikowano |
12. | KULIKOWSKA Laura | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.1994 | zakwalifikowano |
13. | RAKOWSKA Maja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.11.1993 | zakwalifikowano |
14. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 | zakwalifikowano |
15. | KAWALIŁO Maja | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.11.1993 | zakwalifikowano |
16. | SIEKACZ Dominika | KKSZ KONIN | 07.03.1995 | zakwalifikowano |
17. | GAŁCZYŃSKA Aleksandra | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.04.1993 | zakwalifikowano |
18. | BIJAK Sylwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 | zakwalifikowano |
19. | KONON Adrianna | KKSZ KONIN | 29.11.1995 | zakwalifikowano |
20. | DZIÓBCZYŃSKA Patrycja | KKSZ KONIN | 03.09.1994 | zakwalifikowano |
21. | PEŁKA Patrycja | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.05.1995 | zakwalifikowano |
22. | TOMCZUK Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 13.04.1994 | zakwalifikowano |
23. | SZUMILAS Samanta | DRAGON ŁÓDŹ | 19.04.1994 | zakwalifikowano |
24. | MAJEWSKA Zuzanna | MKS KUSY SZCZECIN | 11.07.1993 | zakwalifikowano |
25. | ROSIŃSKA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 08.06.1993 | zakwalifikowano |
26. | GODLEWSKA Zuzanna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.10.1993 | zakwalifikowano |
27. | GRZEGORZEWSKA Katarzyna | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 04.01.1995 | zakwalifikowano |
28. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 | zakwalifikowano |
29. | WASILEWSKA Izabella | UKS 13 BIAŁYSTOK | 14.08.1995 | zakwalifikowano |
30. | PTAK Halina | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 | zakwalifikowano |
31. | BYCZKOWSKA Anna | MUKS VICTOR WARSZAWA | 31.03.1993 | zakwalifikowano |
32. | JASICZEK Agata | KKSZ KONIN | 22.05.1993 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 |
2. | WARSZAWSKA Pamela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 |
3. | RAKOWSKA Maja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.11.1993 |
3. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
5. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 |
6. | KAMIŃSKA Daria | KKSZ KONIN | 21.11.1994 |
7. | SZUMILAS Nicola | KU AZS-UAM POZNAŃ | 13.08.1994 |
8. | BIJAK Sylwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 |
9. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
10. | PEŁKA Patrycja | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.05.1995 |
11. | TOMCZUK Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 13.04.1994 |
12. | PTAK Halina | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 |
13. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
14. | ZIAŁACKA Bogna | AZS AWF POZNAŃ | 13.03.1993 |
15. | DRÓŻDŻ Kinga | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 |
16. | GAŁCZYŃSKA Aleksandra | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.04.1993 |
17. | NADWORNA Magdalena | KKSZ KONIN | 06.08.1994 |
18. | WOROSZYŁO Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.04.1993 |
19. | ROSIŃSKA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 08.06.1993 |
20. | GODLEWSKA Zuzanna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.10.1993 |
21. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 |
22. | WASILEWSKA Izabella | UKS 13 BIAŁYSTOK | 14.08.1995 |
23. | BYCZKOWSKA Anna | MUKS VICTOR WARSZAWA | 31.03.1993 |
24. | JASICZEK Agata | KKSZ KONIN | 22.05.1993 |
25. | KULIKOWSKA Laura | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.1994 |
26. | KAWALIŁO Maja | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.11.1993 |
27. | SIEKACZ Dominika | KKSZ KONIN | 07.03.1995 |
28. | KONON Adrianna | KKSZ KONIN | 29.11.1995 |
29. | DZIÓBCZYŃSKA Patrycja | KKSZ KONIN | 03.09.1994 |
30. | SZUMILAS Samanta | DRAGON ŁÓDŹ | 19.04.1994 |
31. | MAJEWSKA Zuzanna | MKS KUSY SZCZECIN | 11.07.1993 |
32. | GRZEGORZEWSKA Katarzyna | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 04.01.1995 |