Nazwa: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 07.05.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | CHORCHOWSKI Kewin | 35 | KKSZ KONIN | 16.02.1995 |
2. | ŚWIERK Stanisław | 31 | KKSZ KONIN | 04.11.1995 |
3. | PIEŃ Aleksander | 18 | AZS AWF KATOWICE | 12.09.1994 |
4. | MARZEC Kamil | 1 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 |
5. | JASTRZĘBSKI Filip | 2 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 |
6. | GOŹDZIK Kamil | 34 | KKSZ KONIN | 03.06.1995 |
7. | JAROMIN Paweł | 36 | AZS AWF KATOWICE | 15.02.1994 |
8. | ŁAZAR Kamil | 22 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.06.1993 |
9. | SKWARA Jerzy | 49 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.09.1993 |
10. | KORCZAKOWSKI Sebastian | 54 | KKSZ KONIN | 28.04.1995 |
11. | MILAS Artur | 30 | KKSZ KONIN | 26.05.1994 |
12. | SZCZEPANIAK Hubert | 15 | AZS AWF WARSZAWA | 11.09.1994 |
13. | SZYMIK Ryszard | 3 | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 |
14. | DYNOWSKI Piotr | 38 | KKSZ KONIN | 14.08.1994 |
15. | STASZAK Artur | 4 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 |
16. | Wystel Marcin | 14 | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 |
17. | STUCHLIK Marek | 33 | AZS AWF KATOWICE | 27.05.1994 |
18. | JANASIK Adam | 13 | KKSZ KONIN | 08.05.1994 |
19. | STĘPIEŃ Krystian | 5 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 |
20. | CZARKOWSKI Mateusz | 32 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.01.1993 |
21. | SEWERYN Bartosz | 23 | AZS AWF KATOWICE | 22.07.1993 |
22. | OLEJNICZAK Mateusz | 45 | DRAGON ŁÓDŹ | 09.01.1994 |
23. | LISAJ Maciej | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 25.07.1993 |
24. | Pytel Tomasz | 12 | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
25. | Grzegorek Mikołaj | 6 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 |
26. | WARZYCH Szymon | 25 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.03.1993 |
27. | Kochan Michał | 8 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
28. | KANAREK Krzysztof | 11 | AZS AWF WARSZAWA | 19.05.1994 |
29. | MAŃCZAK Mariusz | 9 | KKSZ KONIN | 21.05.1993 |
30. | OCIŃSKI Jakub | 10 | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 |
31. | JASKOT Jakub | 46 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 |
32. | MARCZEWSKI Dominik | 28 | AZS AWF WARSZAWA | 25.10.1994 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KANAREK Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 19.05.1994 | zakwalifikowano |
2. | Wystel Marcin | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 | zakwalifikowano |
3. | Grzegorek Mikołaj | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 | zakwalifikowano |
4. | SEWERYN Bartosz | AZS AWF KATOWICE | 22.07.1993 | zakwalifikowano |
5. | STASZAK Artur | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 | zakwalifikowano |
6. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 | zakwalifikowano |
7. | OCIŃSKI Jakub | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 | zakwalifikowano |
8. | MARZEC Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 | zakwalifikowano |
9. | STĘPIEŃ Krystian | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 | zakwalifikowano |
9. | MAŃCZAK Mariusz | KKSZ KONIN | 21.05.1993 | zakwalifikowano |
9. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 | zakwalifikowano |
12. | JASTRZĘBSKI Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 | zakwalifikowano |
12. | SZCZEPANIAK Hubert | AZS AWF WARSZAWA | 11.09.1994 | zakwalifikowano |
14. | CHORCHOWSKI Kewin | KKSZ KONIN | 16.02.1995 | zakwalifikowano |
15. | JANASIK Adam | KKSZ KONIN | 08.05.1994 | zakwalifikowano |
16. | SZYMIK Ryszard | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 | zakwalifikowano |
17. | ŚWIERK Stanisław | KKSZ KONIN | 04.11.1995 | zakwalifikowano |
18. | DYNOWSKI Piotr | KKSZ KONIN | 14.08.1994 | zakwalifikowano |
19. | WARZYCH Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.03.1993 | zakwalifikowano |
20. | JAROMIN Paweł | AZS AWF KATOWICE | 15.02.1994 | zakwalifikowano |
21. | PIEŃ Aleksander | AZS AWF KATOWICE | 12.09.1994 | zakwalifikowano |
22. | MARCZEWSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 25.10.1994 | zakwalifikowano |
23. | MILAS Artur | KKSZ KONIN | 26.05.1994 | zakwalifikowano |
24. | GOŹDZIK Kamil | KKSZ KONIN | 03.06.1995 | zakwalifikowano |
25. | JASKOT Jakub | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 | zakwalifikowano |
26. | LISAJ Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 25.07.1993 | zakwalifikowano |
26. | CZARKOWSKI Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.01.1993 | zakwalifikowano |
28. | OLEJNICZAK Mateusz | DRAGON ŁÓDŹ | 09.01.1994 | zakwalifikowano |
29. | KORCZAKOWSKI Sebastian | KKSZ KONIN | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
30. | ŁAZAR Kamil | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.06.1993 | zakwalifikowano |
31. | STUCHLIK Marek | AZS AWF KATOWICE | 27.05.1994 | zakwalifikowano |
32. | SKWARA Jerzy | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.09.1993 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | OCIŃSKI Jakub | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 |
2. | MARZEC Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 |
3. | JASTRZĘBSKI Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 |
3. | MAŃCZAK Mariusz | KKSZ KONIN | 21.05.1993 |
5. | Wystel Marcin | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 |
6. | Grzegorek Mikołaj | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 |
7. | STĘPIEŃ Krystian | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 |
8. | MILAS Artur | KKSZ KONIN | 26.05.1994 |
9. | KANAREK Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 19.05.1994 |
10. | JANASIK Adam | KKSZ KONIN | 08.05.1994 |
11. | WARZYCH Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.03.1993 |
12. | JAROMIN Paweł | AZS AWF KATOWICE | 15.02.1994 |
13. | SEWERYN Bartosz | AZS AWF KATOWICE | 22.07.1993 |
14. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
15. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
16. | SZCZEPANIAK Hubert | AZS AWF WARSZAWA | 11.09.1994 |
17. | STASZAK Artur | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 |
18. | CHORCHOWSKI Kewin | KKSZ KONIN | 16.02.1995 |
19. | SZYMIK Ryszard | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 |
20. | ŚWIERK Stanisław | KKSZ KONIN | 04.11.1995 |
21. | PIEŃ Aleksander | AZS AWF KATOWICE | 12.09.1994 |
22. | GOŹDZIK Kamil | KKSZ KONIN | 03.06.1995 |
23. | CZARKOWSKI Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.01.1993 |
24. | STUCHLIK Marek | AZS AWF KATOWICE | 27.05.1994 |
25. | DYNOWSKI Piotr | KKSZ KONIN | 14.08.1994 |
26. | MARCZEWSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 25.10.1994 |
27. | JASKOT Jakub | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 |
28. | LISAJ Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 25.07.1993 |
29. | OLEJNICZAK Mateusz | DRAGON ŁÓDŹ | 09.01.1994 |
30. | KORCZAKOWSKI Sebastian | KKSZ KONIN | 28.04.1995 |
31. | ŁAZAR Kamil | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.06.1993 |
32. | SKWARA Jerzy | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.09.1993 |