Nazwa: X MTS Rybnik Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 08.05.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Majgier Sebastian | 4 | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
2. | KORONKIEWICZ Jan | 39 | KS SZPADA WROCŁAW | 26.06.1995 |
3. | STEIS Lukas | 0 | ||
4. | STASZCZAK Bartłomiej | 42 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 10.11.1995 |
5. | ROK Mateusz | 9 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.08.1994 |
6. | STAN Paweł | 49 | PIAST GLIWICE | 22.01.1994 |
7. | KARDAS Bartłomiej | 0 | MDK NR 1 BYTOM | 23.11.1995 |
8. | Koc Tadeusz | 27 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
9. | WRÓBLEWSKI Tomasz | 47 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 |
10. | MROSZCZAK Mikołaj | 64 | RMKS RYBNIK | 22.07.1995 |
11. | Mielniczek Ignacy | 10 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
12. | KASZTELAN Tomasz | 37 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.07.1995 |
13. | FAJKIS Krystian | 15 | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 |
14. | NIESTRÓJ Daniel | 23 | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
15. | MAZURKIEWICZ Jakub | 51 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.06.1994 |
16. | PONICKI Maciej | 65 | AZS AWF KATOWICE | 02.07.1995 |
17. | MOKRYSZ Jakub | 0 | AZS AWF KATOWICE | 10.05.1994 |
18. | Zabawa Marek | 20 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
19. | BĄKIEWICZ Grzegorz | 0 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 16.11.1994 |
20. | NASZKOWSKI Kamil | 22 | RMKS RYBNIK | 06.04.1994 |
21. | SZYDŁOWSKI Jakub | 57 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 21.08.1995 |
22. | STRZAŁKOWSKI Bartek | 56 | MUSZKIETER GLIWICE | 07.10.1994 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 | zakwalifikowano |
2. | FAJKIS Krystian | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 | zakwalifikowano |
3. | ROK Mateusz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.08.1994 | zakwalifikowano |
4. | WRÓBLEWSKI Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 | zakwalifikowano |
5. | NASZKOWSKI Kamil | RMKS RYBNIK | 06.04.1994 | zakwalifikowano |
6. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 | zakwalifikowano |
7. | STAN Paweł | PIAST GLIWICE | 22.01.1994 | zakwalifikowano |
8. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 | zakwalifikowano |
9. | STASZCZAK Bartłomiej | T.S. WISŁA KRAKÓW | 10.11.1995 | zakwalifikowano |
10. | KASZTELAN Tomasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.07.1995 | zakwalifikowano |
11. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 | zakwalifikowano |
12. | STRZAŁKOWSKI Bartek | MUSZKIETER GLIWICE | 07.10.1994 | zakwalifikowano |
13. | MAZURKIEWICZ Jakub | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.06.1994 | zakwalifikowano |
14. | SZYDŁOWSKI Jakub | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 21.08.1995 | zakwalifikowano |
15. | KORONKIEWICZ Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 26.06.1995 | zakwalifikowano |
16. | STEIS Lukas | zakwalifikowano | ||
17. | PONICKI Maciej | AZS AWF KATOWICE | 02.07.1995 | zakwalifikowano |
18. | BĄKIEWICZ Grzegorz | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 16.11.1994 | zakwalifikowano |
19. | MOKRYSZ Jakub | AZS AWF KATOWICE | 10.05.1994 | zakwalifikowano |
20. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 | zakwalifikowano |
21. | KARDAS Bartłomiej | MDK NR 1 BYTOM | 23.11.1995 | zakwalifikowano |
22. | MROSZCZAK Mikołaj | RMKS RYBNIK | 22.07.1995 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
2. | ROK Mateusz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.08.1994 |
3. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
3. | KASZTELAN Tomasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.07.1995 |
5. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
6. | FAJKIS Krystian | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 |
7. | NASZKOWSKI Kamil | RMKS RYBNIK | 06.04.1994 |
8. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
9. | WRÓBLEWSKI Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 |
10. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
11. | STAN Paweł | PIAST GLIWICE | 22.01.1994 |
12. | STASZCZAK Bartłomiej | T.S. WISŁA KRAKÓW | 10.11.1995 |
13. | STRZAŁKOWSKI Bartek | MUSZKIETER GLIWICE | 07.10.1994 |
14. | KORONKIEWICZ Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 26.06.1995 |
15. | PONICKI Maciej | AZS AWF KATOWICE | 02.07.1995 |
16. | MOKRYSZ Jakub | AZS AWF KATOWICE | 10.05.1994 |
17. | MAZURKIEWICZ Jakub | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.06.1994 |
18. | SZYDŁOWSKI Jakub | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 21.08.1995 |
19. | STEIS Lukas | ||
20. | BĄKIEWICZ Grzegorz | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 16.11.1994 |
21. | KARDAS Bartłomiej | MDK NR 1 BYTOM | 23.11.1995 |
22. | MROSZCZAK Mikołaj | RMKS RYBNIK | 22.07.1995 |