Turniej

Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 29.05.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Krystian KOPER 32 AZS AWF POZNAŃ 04.02.1995
2. Dominik PRZYŁUSKI 34 AZS AWF WARSZAWA 24.03.1995
3. Bartosz TRZNADEL 47 UKS ATENA GDAŃSK 07.12.1995
4. Mikołaj PRZEZBÓRSKI 53 IKS LESZNO 05.05.1994
5. Krystian GRYGLEWSKI 1 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.06.1994
6. Stefans ANANJINS 0
7. Filip ŻMIJEWSKI 28 AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995
8. Szymon SZEWCZYK 31 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 16.01.1994
9. Michał BIES 48 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.08.1995
10. Szymon KOZŁOWSKI 7 AZS AWF POZNAŃ 28.07.1994
11. Miłosz BIES 14 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.07.1994
12. Maciej CZARNUL 37 IKS LESZNO 01.11.1995
13. Szymon MAJEWSKI 0 AZS AWF WARSZAWA 05.04.1995
14. Patryk CHOIŃSKI 24 AZS AWF WARSZAWA 07.03.1995
15. Mateusz KOZŁOWSKI 43 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.07.1995
16. Łukasz BANASZAK 46 AZS AWF POZNAŃ 19.09.1994
17. Aleksander KOSICKI 18 BUDOWLANI TORUŃ 30.04.1994
18. Toms LENCBERGS 0
19. Dawid KASPRZYK 27 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995
20. Michał SIESS 19 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 10.05.1994
21. Bartłomiej ZALEWSKI 41 AZS AWF WARSZAWA 19.02.1994
22. Bartosz Cegielski 20 AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995
23. Ilia SITOVS 0
24. Maciej BRONIKOWSKI 42 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.08.1994

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Szymon KOZŁOWSKI AZS AWF POZNAŃ 28.07.1994 zakwalifikowano
2. Aleksander KOSICKI BUDOWLANI TORUŃ 30.04.1994 zakwalifikowano
3. Krystian GRYGLEWSKI FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.06.1994 zakwalifikowano
4. Stefans ANANJINS zakwalifikowano
5. Patryk CHOIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 07.03.1995 zakwalifikowano
6. Michał SIESS KS AZS AWFIS GDAŃSK. 10.05.1994 zakwalifikowano
7. Ilia SITOVS zakwalifikowano
8. Szymon SZEWCZYK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 16.01.1994 zakwalifikowano
9. Dominik PRZYŁUSKI AZS AWF WARSZAWA 24.03.1995 zakwalifikowano
10. Bartosz Cegielski AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995 zakwalifikowano
11. Toms LENCBERGS zakwalifikowano
12. Łukasz BANASZAK AZS AWF POZNAŃ 19.09.1994 zakwalifikowano
13. Mateusz KOZŁOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.07.1995 zakwalifikowano
13. Szymon MAJEWSKI AZS AWF WARSZAWA 05.04.1995 zakwalifikowano
15. Miłosz BIES WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.07.1994 zakwalifikowano
16. Dawid KASPRZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995 zakwalifikowano
17. Maciej CZARNUL IKS LESZNO 01.11.1995 zakwalifikowano
18. Filip ŻMIJEWSKI AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995 zakwalifikowano
19. Michał BIES WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.08.1995 zakwalifikowano
20. Maciej BRONIKOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.08.1994 zakwalifikowano
21. Bartłomiej ZALEWSKI AZS AWF WARSZAWA 19.02.1994 zakwalifikowano
22. Bartosz TRZNADEL UKS ATENA GDAŃSK 07.12.1995 zakwalifikowano
23. Krystian KOPER AZS AWF POZNAŃ 04.02.1995 zakwalifikowano
24. Mikołaj PRZEZBÓRSKI IKS LESZNO 05.05.1994 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Krystian GRYGLEWSKI FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.06.1994
2. Szymon KOZŁOWSKI AZS AWF POZNAŃ 28.07.1994
3. Patryk CHOIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 07.03.1995
3. Miłosz BIES WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.07.1994
5. Stefans ANANJINS
6. Michał SIESS KS AZS AWFIS GDAŃSK. 10.05.1994
7. Ilia SITOVS
8. Szymon SZEWCZYK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 16.01.1994
9. Aleksander KOSICKI BUDOWLANI TORUŃ 30.04.1994
10. Dominik PRZYŁUSKI AZS AWF WARSZAWA 24.03.1995
11. Bartosz Cegielski AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995
12. Łukasz BANASZAK AZS AWF POZNAŃ 19.09.1994
13. Dawid KASPRZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995
14. Michał BIES WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.08.1995
15. Maciej BRONIKOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.08.1994
16. Bartosz TRZNADEL UKS ATENA GDAŃSK 07.12.1995
17. Toms LENCBERGS
18. Mateusz KOZŁOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.07.1995
18. Szymon MAJEWSKI AZS AWF WARSZAWA 05.04.1995
20. Maciej CZARNUL IKS LESZNO 01.11.1995
21. Filip ŻMIJEWSKI AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995
22. Bartłomiej ZALEWSKI AZS AWF WARSZAWA 19.02.1994
23. Krystian KOPER AZS AWF POZNAŃ 04.02.1995
24. Mikołaj PRZEZBÓRSKI IKS LESZNO 05.05.1994

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy