Nazwa: Turniej z okazji Dnia Dziecka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 13.06.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | JAGIEŁKO Justyna | 2 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 |
2. | PISAREK Aleksandra | 0 | AZS AWF KATOWICE | 25.02.1998 |
3. | KRUPA Natalia | 0 | UKS JEDYNKA LASZKI | 30.10.1998 |
4. | SERWOTKA Magdalena | 0 | RMKS RYBNIK | 17.04.1998 |
5. | JAROSZ Gabriela | 0 | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.01.1997 |
6. | KRZYSZTOSZEK Natalia | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.05.1997 |
7. | DZIEMBOWSKA Karolina | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.12.1997 |
8. | MARKOWICZ Dominika | 0 | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 |
9. | SERWACKA Klaudia | 0 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 30.04.1998 |
10. | MROSZCZAK Anna | 4 | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
11. | GODEK Dominika | 0 | SKS RADOMYŚL WIELKI | 30.06.1998 |
12. | PRZYBYŁA Olga | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 25.06.1997 |
13. | KONWICKA Izabella | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 |
14. | KUCZA Emilia | 0 | RMKS RYBNIK | 17.07.1997 |
15. | OBOŃSKA Aleksandra | 8 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 |
16. | SKORUPA Weronika | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.09.1997 |
17. | SKOWRONEK Dominika | 0 | MDK NR 1 BYTOM | 09.08.1997 |
18. | GRYSZKA Agnieszka | 10 | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 |
19. | DARDA Rozalia | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.1998 |
20. | KRODKIEWSKA Joanna | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.04.1998 |
21. | URYGA Aleksandra | 0 | MUSZKIETER GLIWICE | 03.06.1998 |
22. | WERYK Małgorzata | 0 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 |
23. | SIWOŃ Aleksandra | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1997 |
24. | POROWIEC Alicja | 0 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 24.07.1997 |
25. | ZIMNOCH Aleksandra | 12 | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 |
26. | KRAKOWSKA Wiktoria | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 20.01.1998 |
27. | ZAJĄC Katarzyna | 0 | UKS JEDYNKA LASZKI | 24.03.1997 |
28. | KUKIEŁKA Oliwia | 0 | AKS MIKOŁÓW | 14.12.1998 |
29. | PUŁA Klaudia | 15 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 02.05.1997 |
30. | KOMORNICKA Julia | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 14.09.1998 |
31. | ELIAS Wioletta | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.07.1997 |
32. | ROŻNIECKA Dorota | 0 | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.10.1997 |
33. | SZYMAŃSKA Anna | 0 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.1997 |
34. | ROK Kaja | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.09.1998 |
35. | NIEGOWSKA Julia | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 29.11.1998 |
36. | RZĄSA Patrycja | 0 | UKS JEDYNKA LASZKI | 08.04.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | GRYSZKA Agnieszka | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 | zakwalifikowano |
2. | JAGIEŁKO Justyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 | zakwalifikowano |
3. | OBOŃSKA Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 | zakwalifikowano |
4. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 | zakwalifikowano |
5. | ROŻNIECKA Dorota | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.10.1997 | zakwalifikowano |
6. | JAROSZ Gabriela | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.01.1997 | zakwalifikowano |
7. | SKORUPA Weronika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.09.1997 | zakwalifikowano |
8. | PRZYBYŁA Olga | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 25.06.1997 | zakwalifikowano |
9. | SZYMAŃSKA Anna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.1997 | zakwalifikowano |
10. | KRAKOWSKA Wiktoria | AZS AWF WROCŁAW | 20.01.1998 | zakwalifikowano |
11. | SIWOŃ Aleksandra | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1997 | zakwalifikowano |
12. | PUŁA Klaudia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 02.05.1997 | zakwalifikowano |
13. | KONWICKA Izabella | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 | zakwalifikowano |
14. | PISAREK Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 25.02.1998 | zakwalifikowano |
15. | POROWIEC Alicja | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 24.07.1997 | zakwalifikowano |
16. | SERWACKA Klaudia | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 30.04.1998 | zakwalifikowano |
16. | ZIMNOCH Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 | zakwalifikowano |
18. | ZAJĄC Katarzyna | UKS JEDYNKA LASZKI | 24.03.1997 | zakwalifikowano |
19. | WERYK Małgorzata | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 | zakwalifikowano |
19. | MARKOWICZ Dominika | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 | zakwalifikowano |
21. | ROK Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.09.1998 | zakwalifikowano |
22. | DARDA Rozalia | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.1998 | zakwalifikowano |
23. | SKOWRONEK Dominika | MDK NR 1 BYTOM | 09.08.1997 | zakwalifikowano |
24. | KRODKIEWSKA Joanna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.04.1998 | zakwalifikowano |
25. | KRUPA Natalia | UKS JEDYNKA LASZKI | 30.10.1998 | zakwalifikowano |
26. | RZĄSA Patrycja | UKS JEDYNKA LASZKI | 08.04.1997 | zakwalifikowano |
27. | KRZYSZTOSZEK Natalia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.05.1997 | zakwalifikowano |
28. | URYGA Aleksandra | MUSZKIETER GLIWICE | 03.06.1998 | zakwalifikowano |
29. | KUKIEŁKA Oliwia | AKS MIKOŁÓW | 14.12.1998 | zakwalifikowano |
30. | DZIEMBOWSKA Karolina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.12.1997 | zakwalifikowano |
31. | KUCZA Emilia | RMKS RYBNIK | 17.07.1997 | zakwalifikowano |
32. | SERWOTKA Magdalena | RMKS RYBNIK | 17.04.1998 | zakwalifikowano |
33. | GODEK Dominika | SKS RADOMYŚL WIELKI | 30.06.1998 | zakwalifikowano |
34. | ELIAS Wioletta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.07.1997 | zakwalifikowano |
35. | NIEGOWSKA Julia | AZS AWF WROCŁAW | 29.11.1998 | zakwalifikowano |
36. | KOMORNICKA Julia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 14.09.1998 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | JAGIEŁKO Justyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 |
2. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
3. | ZIMNOCH Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 |
3. | OBOŃSKA Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 |
5. | ROŻNIECKA Dorota | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.10.1997 |
6. | JAROSZ Gabriela | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.01.1997 |
7. | SKORUPA Weronika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.09.1997 |
8. | PRZYBYŁA Olga | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 25.06.1997 |
9. | GRYSZKA Agnieszka | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 |
10. | SZYMAŃSKA Anna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.1997 |
11. | KRAKOWSKA Wiktoria | AZS AWF WROCŁAW | 20.01.1998 |
12. | PUŁA Klaudia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 02.05.1997 |
13. | KONWICKA Izabella | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 |
14. | PISAREK Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 25.02.1998 |
15. | ZAJĄC Katarzyna | UKS JEDYNKA LASZKI | 24.03.1997 |
16. | DARDA Rozalia | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.1998 |
17. | SIWOŃ Aleksandra | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1997 |
18. | POROWIEC Alicja | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 24.07.1997 |
19. | SERWACKA Klaudia | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 30.04.1998 |
20. | MARKOWICZ Dominika | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 |
20. | WERYK Małgorzata | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 |
22. | ROK Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.09.1998 |
23. | SKOWRONEK Dominika | MDK NR 1 BYTOM | 09.08.1997 |
24. | KRODKIEWSKA Joanna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.04.1998 |
25. | KRUPA Natalia | UKS JEDYNKA LASZKI | 30.10.1998 |
26. | RZĄSA Patrycja | UKS JEDYNKA LASZKI | 08.04.1997 |
27. | KRZYSZTOSZEK Natalia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.05.1997 |
28. | URYGA Aleksandra | MUSZKIETER GLIWICE | 03.06.1998 |
29. | KUKIEŁKA Oliwia | AKS MIKOŁÓW | 14.12.1998 |
30. | DZIEMBOWSKA Karolina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.12.1997 |
31. | GODEK Dominika | SKS RADOMYŚL WIELKI | 30.06.1998 |
32. | ELIAS Wioletta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.07.1997 |
33. | KUCZA Emilia | RMKS RYBNIK | 17.07.1997 |
34. | SERWOTKA Magdalena | RMKS RYBNIK | 17.04.1998 |
35. | NIEGOWSKA Julia | AZS AWF WROCŁAW | 29.11.1998 |
36. | KOMORNICKA Julia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 14.09.1998 |