Nazwa: Turniej z okazji Dnia Dziecka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 12.06.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | BOCHENEK Mikołaj | 0 | UKS TRÓJKA RADLIN | 24.06.1997 |
2. | KAPAŁA Piotr | 1 | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
3. | MAKOWSKI Ernest | 0 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.07.1997 |
4. | MILEWSKI Mikołaj | 0 | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.1998 |
5. | HUTNY Oskar | 0 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 06.06.1998 |
6. | Chyrek Kasper | 0 | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
7. | BIELEC Maciej | 2 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
8. | BIAŁOWĄS Krzysztof | 0 | PIAST GLIWICE | 07.04.1998 |
9. | PARZYCH Łukasz | 0 | GKS ALLEZ GLIWICE | 08.09.1997 |
10. | ĆWIELĄG Tomasz | 0 | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 |
11. | KORDAS Kacper | 0 | RMKS RYBNIK | 16.03.1998 |
12. | BIAŁY Michał | 0 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 15.11.1997 |
13. | KOSMOL Tomasz | 0 | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 |
14. | OPAŁKA Michał | 4 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
15. | Staszulonek Bartosz | 18 | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
16. | BURZYK Paweł | 0 | MDK NR 1 BYTOM | 20.09.1998 |
17. | BLANIK Karol | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 |
18. | SZOCIK Jakub | 0 | PIAST GLIWICE | 02.01.1997 |
19. | FICK Jakub | 0 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 03.05.1997 |
20. | Truchanowski Andrzej | 0 | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 |
21. | NIKIEL Marcin | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
22. | Krzemiński Antoni | 0 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 |
23. | Nawrocki Jerzy | 20 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
24. | WRÓBEL Krzysztof | 0 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 17.02.1998 |
25. | DANECKI Daniel | 0 | MDK NR 1 BYTOM | 26.07.1998 |
26. | SZCZEPANIAK Maciej | 0 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 09.11.1997 |
27. | DANISZEWSKI Marek | 21 | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 |
28. | LESIAK Piotr | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
29. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
30. | CINQUE Dante | 0 | KKS KRAKÓW | 03.06.1998 |
31. | CICHACZEWSKI Kamil | 25 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
32. | MYŚLIWIEC Wojciech | 32 | AKS MIKOŁÓW | 14.06.1997 |
33. | MIKA Marcel | 0 | GKS ALLEZ GLIWICE | 07.10.1997 |
34. | BARTOLEWSKI Wacław | 0 | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | SZOCIK Jakub | PIAST GLIWICE | 02.01.1997 | zakwalifikowano |
2. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 | zakwalifikowano |
3. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 | zakwalifikowano |
3. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 | zakwalifikowano |
5. | ĆWIELĄG Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 | zakwalifikowano |
6. | KOSMOL Tomasz | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 | zakwalifikowano |
7. | Truchanowski Andrzej | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 | zakwalifikowano |
8. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 | zakwalifikowano |
9. | MIKA Marcel | GKS ALLEZ GLIWICE | 07.10.1997 | zakwalifikowano |
10. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 | zakwalifikowano |
10. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 | zakwalifikowano |
12. | KORDAS Kacper | RMKS RYBNIK | 16.03.1998 | zakwalifikowano |
13. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
14. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 | zakwalifikowano |
15. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 | zakwalifikowano |
16. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 | zakwalifikowano |
17. | BIAŁY Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 15.11.1997 | zakwalifikowano |
18. | WRÓBEL Krzysztof | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 17.02.1998 | zakwalifikowano |
19. | Krzemiński Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 | zakwalifikowano |
20. | CINQUE Dante | KKS KRAKÓW | 03.06.1998 | zakwalifikowano |
21. | DANISZEWSKI Marek | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 | zakwalifikowano |
22. | MAKOWSKI Ernest | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.07.1997 | zakwalifikowano |
23. | HUTNY Oskar | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 06.06.1998 | zakwalifikowano |
24. | MYŚLIWIEC Wojciech | AKS MIKOŁÓW | 14.06.1997 | zakwalifikowano |
25. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 | zakwalifikowano |
26. | FICK Jakub | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 03.05.1997 | zakwalifikowano |
27. | BLANIK Karol | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 | zakwalifikowano |
27. | BURZYK Paweł | MDK NR 1 BYTOM | 20.09.1998 | zakwalifikowano |
29. | BIAŁOWĄS Krzysztof | PIAST GLIWICE | 07.04.1998 | zakwalifikowano |
30. | MILEWSKI Mikołaj | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.1998 | zakwalifikowano |
30. | BOCHENEK Mikołaj | UKS TRÓJKA RADLIN | 24.06.1997 | zakwalifikowano |
32. | SZCZEPANIAK Maciej | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 09.11.1997 | zakwalifikowano |
33. | DANECKI Daniel | MDK NR 1 BYTOM | 26.07.1998 | zakwalifikowano |
34. | PARZYCH Łukasz | GKS ALLEZ GLIWICE | 08.09.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
2. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
3. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
3. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
5. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
6. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
7. | DANISZEWSKI Marek | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 |
8. | MYŚLIWIEC Wojciech | AKS MIKOŁÓW | 14.06.1997 |
9. | SZOCIK Jakub | PIAST GLIWICE | 02.01.1997 |
10. | ĆWIELĄG Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 |
11. | KOSMOL Tomasz | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 |
12. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
13. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
14. | Krzemiński Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 |
15. | CINQUE Dante | KKS KRAKÓW | 03.06.1998 |
16. | FICK Jakub | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 03.05.1997 |
17. | Truchanowski Andrzej | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 |
18. | MIKA Marcel | GKS ALLEZ GLIWICE | 07.10.1997 |
19. | KORDAS Kacper | RMKS RYBNIK | 16.03.1998 |
20. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
21. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
22. | BIAŁY Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 15.11.1997 |
23. | WRÓBEL Krzysztof | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 17.02.1998 |
24. | MAKOWSKI Ernest | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.07.1997 |
25. | HUTNY Oskar | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 06.06.1998 |
26. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
27. | BLANIK Karol | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 |
27. | BURZYK Paweł | MDK NR 1 BYTOM | 20.09.1998 |
29. | BIAŁOWĄS Krzysztof | PIAST GLIWICE | 07.04.1998 |
30. | MILEWSKI Mikołaj | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.1998 |
30. | BOCHENEK Mikołaj | UKS TRÓJKA RADLIN | 24.06.1997 |
32. | SZCZEPANIAK Maciej | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 09.11.1997 |
33. | DANECKI Daniel | MDK NR 1 BYTOM | 26.07.1998 |
34. | PARZYCH Łukasz | GKS ALLEZ GLIWICE | 08.09.1997 |