Nazwa: Turniej z okazji Dnia Dziecka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 13.06.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | GOJNY Mirosława | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.10.1995 |
2. | BUKO Sandra | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.06.1996 |
3. | ZAGAŁA Jagoda | 1 | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 |
4. | PIETRUSZKA Magdalena | 79 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.1995 |
5. | RZĄSA Klaudia | 81 | UKS JEDYNKA LASZKI | 31.01.1995 |
6. | PTASZYŃSKA Paulina | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 |
7. | BREWKO Oliwia | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.08.1996 |
8. | KRASZCZYŃSKA Magdalena | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.01.1994 |
9. | KLIMEK Stella | 22 | AZS AWF KATOWICE | 21.03.1994 |
10. | ŁOPUCH Katarzyna | 75 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 19.02.1995 |
11. | ŁUSZCZ Weronika | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 |
12. | NAGELSKA Kamila | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.04.1994 |
13. | PISARSKA Natalia | 75 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.03.1994 |
14. | GUNIA Adrianna | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.03.1995 |
15. | MICHLA Ewa | 29 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 30.12.1994 |
16. | HAWRYLEWICZ Katarzyna | 0 | PIAST GLIWICE | 09.08.1995 |
17. | STACHURSKA Aleksandra | 71 | AZS AWF KATOWICE | 25.05.1995 |
18. | PAWELEC Sandra | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.12.1996 |
19. | OLIWA Katarzyna | 0 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.01.1996 |
20. | BYTNAR Natalia | 32 | SKS RADOMYŚL WIELKI | 22.10.1995 |
21. | JĘDRUSIK Agnieszka | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.01.1995 |
22. | MAŹNIO Magdalena | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.02.1995 |
23. | JĘDRZEJEWSKA Klaudia | 36 | AZS AWF KATOWICE | 28.11.1994 |
24. | SZAFRANIEC Klaudia | 68 | AZS AWF KRAKÓW | 05.01.1994 |
25. | SZYDłO Natalia | 0 | RMKS RYBNIK | 12.05.1996 |
26. | SZOLKE Adrianna | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.01.1996 |
27. | STRÓJWĄS Wiktoria | 37 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 |
28. | WAWRZYŃCZYK Dominika | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.09.1996 |
29. | PIERLAK Arleta | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.02.1995 |
30. | RUCIŃSKA Michalina | 0 | AZS AWF KATOWICE | 06.05.1996 |
31. | KRAKOWSKA Alicja | 57 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 10.02.1995 |
32. | MAJNUSZ Kinga | 0 | PIAST GLIWICE | 09.11.1996 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | MICHLA Ewa | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 30.12.1994 | zakwalifikowano |
2. | ZAGAŁA Jagoda | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 | zakwalifikowano |
3. | BYTNAR Natalia | SKS RADOMYŚL WIELKI | 22.10.1995 | zakwalifikowano |
4. | PTASZYŃSKA Paulina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 | zakwalifikowano |
5. | GOJNY Mirosława | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.10.1995 | zakwalifikowano |
6. | ŁUSZCZ Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 | zakwalifikowano |
7. | MAJNUSZ Kinga | PIAST GLIWICE | 09.11.1996 | zakwalifikowano |
8. | JĘDRZEJEWSKA Klaudia | AZS AWF KATOWICE | 28.11.1994 | zakwalifikowano |
9. | SZYDłO Natalia | RMKS RYBNIK | 12.05.1996 | zakwalifikowano |
10. | PAWELEC Sandra | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.12.1996 | zakwalifikowano |
11. | PIETRUSZKA Magdalena | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.1995 | zakwalifikowano |
12. | KLIMEK Stella | AZS AWF KATOWICE | 21.03.1994 | zakwalifikowano |
13. | STACHURSKA Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 25.05.1995 | zakwalifikowano |
14. | SZOLKE Adrianna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.01.1996 | zakwalifikowano |
15. | NAGELSKA Kamila | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.04.1994 | zakwalifikowano |
16. | KRAKOWSKA Alicja | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 10.02.1995 | zakwalifikowano |
17. | PIERLAK Arleta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.02.1995 | zakwalifikowano |
18. | SZAFRANIEC Klaudia | AZS AWF KRAKÓW | 05.01.1994 | zakwalifikowano |
19. | GUNIA Adrianna | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.03.1995 | zakwalifikowano |
20. | RZĄSA Klaudia | UKS JEDYNKA LASZKI | 31.01.1995 | zakwalifikowano |
21. | ŁOPUCH Katarzyna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 19.02.1995 | zakwalifikowano |
22. | HAWRYLEWICZ Katarzyna | PIAST GLIWICE | 09.08.1995 | zakwalifikowano |
22. | PISARSKA Natalia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.03.1994 | zakwalifikowano |
24. | STRÓJWĄS Wiktoria | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 | zakwalifikowano |
25. | JĘDRUSIK Agnieszka | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.01.1995 | zakwalifikowano |
26. | RUCIŃSKA Michalina | AZS AWF KATOWICE | 06.05.1996 | zakwalifikowano |
27. | BUKO Sandra | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.06.1996 | zakwalifikowano |
28. | BREWKO Oliwia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.08.1996 | zakwalifikowano |
29. | WAWRZYŃCZYK Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.09.1996 | zakwalifikowano |
30. | MAŹNIO Magdalena | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.02.1995 | zakwalifikowano |
31. | OLIWA Katarzyna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.01.1996 | zakwalifikowano |
32. | KRASZCZYŃSKA Magdalena | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.01.1994 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | ZAGAŁA Jagoda | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 |
2. | MICHLA Ewa | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 30.12.1994 |
3. | GOJNY Mirosława | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.10.1995 |
3. | PISARSKA Natalia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.03.1994 |
5. | STACHURSKA Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 25.05.1995 |
6. | SZOLKE Adrianna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.01.1996 |
7. | STRÓJWĄS Wiktoria | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 |
8. | RUCIŃSKA Michalina | AZS AWF KATOWICE | 06.05.1996 |
9. | BYTNAR Natalia | SKS RADOMYŚL WIELKI | 22.10.1995 |
10. | PTASZYŃSKA Paulina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 |
11. | ŁUSZCZ Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 |
12. | JĘDRZEJEWSKA Klaudia | AZS AWF KATOWICE | 28.11.1994 |
13. | KLIMEK Stella | AZS AWF KATOWICE | 21.03.1994 |
14. | NAGELSKA Kamila | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.04.1994 |
15. | KRAKOWSKA Alicja | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 10.02.1995 |
16. | HAWRYLEWICZ Katarzyna | PIAST GLIWICE | 09.08.1995 |
17. | MAJNUSZ Kinga | PIAST GLIWICE | 09.11.1996 |
18. | SZYDłO Natalia | RMKS RYBNIK | 12.05.1996 |
19. | PAWELEC Sandra | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.12.1996 |
20. | PIETRUSZKA Magdalena | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.1995 |
21. | PIERLAK Arleta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.02.1995 |
22. | SZAFRANIEC Klaudia | AZS AWF KRAKÓW | 05.01.1994 |
23. | GUNIA Adrianna | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.03.1995 |
24. | RZĄSA Klaudia | UKS JEDYNKA LASZKI | 31.01.1995 |
25. | ŁOPUCH Katarzyna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 19.02.1995 |
26. | JĘDRUSIK Agnieszka | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.01.1995 |
27. | BUKO Sandra | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.06.1996 |
28. | BREWKO Oliwia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.08.1996 |
29. | WAWRZYŃCZYK Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.09.1996 |
30. | MAŹNIO Magdalena | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.02.1995 |
31. | OLIWA Katarzyna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.01.1996 |
32. | KRASZCZYŃSKA Magdalena | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.01.1994 |