Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.09.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ZAWADA Marcin | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 26.03.1981 |
2. | PUZIANOWSKI Michał | 18 | WROCŁAWIANIE | 15.08.1989 |
3. | KOPER Damian | 19 | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 |
4. | Surwiłło Jakub | 48 | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 |
5. | NOWOSIELSKI Ksawery | 63 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.1993 |
6. | CAŁA Ryszard | 0 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.03.1968 |
7. | DE BAZELAIRE Stanisław | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 03.08.1986 |
8. | SINORACKI Tomasz | 16 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.08.1989 |
9. | Kozłowski Jakub | 45 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 |
10. | ZABŁOCKI Wojciech | 22 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.07.1987 |
11. | WIŚNIEWSKI Rafał | 46 | AZS AWF POZNAŃ | 12.07.1993 |
12. | RAJSKI Leszek | 3 | WROCŁAWIANIE | 25.11.1983 |
13. | BIESAGA Mikołaj | 49 | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1987 |
14. | SOSNOWSKI Dominik | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1989 |
15. | GMEREK Tomasz | 14 | WROCŁAWIANIE | 16.02.1988 |
16. | CZAJKOWSKI Maciej | 37 | BUDOWLANI TORUŃ | 05.04.1990 |
17. | KAWIECKI Paweł | 4 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.11.1981 |
18. | Janda Piotr | 24 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
19. | MOCEK Sławomir | 5 | IKS LESZNO | 27.10.1976 |
20. | SZUMIELEWICZ Paweł | 13 | WROCŁAWIANIE | 26.08.1986 |
21. | CZERWIŃSKI Krzysztof | 34 | AZS AWF WARSZAWA | 17.12.1991 |
22. | NOWACZYK Tomasz | 39 | IKS LESZNO | 24.08.1979 |
23. | BASIŃSKI Mikołaj | 58 | AZS AWF POZNAŃ | 10.03.1992 |
24. | ŁUKOWSKI Bartosz | 15 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 04.04.1989 |
25. | PIETRUSIEWICZ Radosław | 6 | WROCŁAWIANIE | 06.04.1982 |
26. | TOMCZAK Mirosław | 28 | BUDOWLANI TORUŃ | 13.10.1989 |
27. | SZYMAŃSKI Aleksander | 7 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 11.09.1989 |
28. | JANDA Michał | 11 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
29. | SMURA Mikołaj | 36 | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.1990 |
30. | Kopczyński Artur | 26 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.09.1988 |
31. | Ciepły Tomasz | 8 | AZS AWF POZNAŃ | 07.04.1980 |
32. | SZUMIELEWICZ Rafał | 53 | WROCŁAWIANIE | 30.12.1987 |
33. | KOZŁOWSKI Szymon | 33 | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 |
34. | PŁOCHARSKI Filip | 10 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.02.1990 |
35. | PRZYBYSŁAWSKI Michał | 12 | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1987 |
36. | ULANOWSKI Mateusz | 61 | AZS AWF WARSZAWA | 05.07.1991 |
37. | JUREWICZ Jakub | 65 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 08.01.1993 |
38. | METZA Oskar | 30 | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 |
39. | WITKOWSKI Andrzej | 9 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.02.1985 |
40. | NUCKOWSKI Miłosz | 32 | WROCŁAWIANIE | 06.05.1990 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | JANDA Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
2. | Ciepły Tomasz | AZS AWF POZNAŃ | 07.04.1980 | zakwalifikowano |
3. | WITKOWSKI Andrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.02.1985 | zakwalifikowano |
4. | PUZIANOWSKI Michał | WROCŁAWIANIE | 15.08.1989 | zakwalifikowano |
5. | ZABŁOCKI Wojciech | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.07.1987 | zakwalifikowano |
6. | RAJSKI Leszek | WROCŁAWIANIE | 25.11.1983 | zakwalifikowano |
7. | ZAWADA Marcin | AZS AWF WARSZAWA | 26.03.1981 | zakwalifikowano |
8. | Janda Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
9. | SZYMAŃSKI Aleksander | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 11.09.1989 | zakwalifikowano |
9. | PIETRUSIEWICZ Radosław | WROCŁAWIANIE | 06.04.1982 | zakwalifikowano |
11. | GMEREK Tomasz | WROCŁAWIANIE | 16.02.1988 | zakwalifikowano |
12. | SZUMIELEWICZ Paweł | WROCŁAWIANIE | 26.08.1986 | zakwalifikowano |
13. | SOSNOWSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1989 | zakwalifikowano |
14. | PRZYBYSŁAWSKI Michał | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1987 | zakwalifikowano |
14. | MOCEK Sławomir | IKS LESZNO | 27.10.1976 | zakwalifikowano |
16. | SINORACKI Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.08.1989 | zakwalifikowano |
17. | NOWOSIELSKI Ksawery | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.1993 | zakwalifikowano |
18. | ŁUKOWSKI Bartosz | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 04.04.1989 | zakwalifikowano |
19. | PŁOCHARSKI Filip | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.02.1990 | zakwalifikowano |
20. | CZAJKOWSKI Maciej | BUDOWLANI TORUŃ | 05.04.1990 | zakwalifikowano |
21. | SMURA Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.1990 | zakwalifikowano |
22. | KOZŁOWSKI Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 | zakwalifikowano |
23. | TOMCZAK Mirosław | BUDOWLANI TORUŃ | 13.10.1989 | zakwalifikowano |
24. | KAWIECKI Paweł | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.11.1981 | zakwalifikowano |
25. | BASIŃSKI Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 10.03.1992 | zakwalifikowano |
26. | DE BAZELAIRE Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 03.08.1986 | zakwalifikowano |
27. | CAŁA Ryszard | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.03.1968 | zakwalifikowano |
28. | SZUMIELEWICZ Rafał | WROCŁAWIANIE | 30.12.1987 | zakwalifikowano |
29. | JUREWICZ Jakub | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 08.01.1993 | zakwalifikowano |
30. | CZERWIŃSKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 17.12.1991 | zakwalifikowano |
31. | Kopczyński Artur | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.09.1988 | zakwalifikowano |
32. | METZA Oskar | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 | zakwalifikowano |
33. | NOWACZYK Tomasz | IKS LESZNO | 24.08.1979 | zakwalifikowano |
34. | Surwiłło Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 | zakwalifikowano |
35. | KOPER Damian | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 | zakwalifikowano |
36. | Kozłowski Jakub | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 | zakwalifikowano |
37. | WIŚNIEWSKI Rafał | AZS AWF POZNAŃ | 12.07.1993 | zakwalifikowano |
38. | BIESAGA Mikołaj | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1987 | zakwalifikowano |
39. | ULANOWSKI Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 05.07.1991 | zakwalifikowano |
40. | NUCKOWSKI Miłosz | WROCŁAWIANIE | 06.05.1990 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | RAJSKI Leszek | WROCŁAWIANIE | 25.11.1983 |
2. | PUZIANOWSKI Michał | WROCŁAWIANIE | 15.08.1989 |
3. | ZAWADA Marcin | AZS AWF WARSZAWA | 26.03.1981 |
3. | Janda Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
5. | Ciepły Tomasz | AZS AWF POZNAŃ | 07.04.1980 |
6. | WITKOWSKI Andrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.02.1985 |
7. | ZABŁOCKI Wojciech | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.07.1987 |
8. | METZA Oskar | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 |
9. | PIETRUSIEWICZ Radosław | WROCŁAWIANIE | 06.04.1982 |
10. | GMEREK Tomasz | WROCŁAWIANIE | 16.02.1988 |
11. | SZUMIELEWICZ Paweł | WROCŁAWIANIE | 26.08.1986 |
12. | MOCEK Sławomir | IKS LESZNO | 27.10.1976 |
12. | PRZYBYSŁAWSKI Michał | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1987 |
14. | SINORACKI Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.08.1989 |
15. | CZAJKOWSKI Maciej | BUDOWLANI TORUŃ | 05.04.1990 |
16. | KAWIECKI Paweł | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.11.1981 |
17. | JANDA Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
18. | SZYMAŃSKI Aleksander | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 11.09.1989 |
19. | SOSNOWSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1989 |
20. | NOWOSIELSKI Ksawery | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.1993 |
21. | ŁUKOWSKI Bartosz | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 04.04.1989 |
22. | PŁOCHARSKI Filip | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.02.1990 |
23. | SMURA Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.1990 |
24. | KOZŁOWSKI Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 |
25. | TOMCZAK Mirosław | BUDOWLANI TORUŃ | 13.10.1989 |
26. | SZUMIELEWICZ Rafał | WROCŁAWIANIE | 30.12.1987 |
27. | JUREWICZ Jakub | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 08.01.1993 |
28. | Kopczyński Artur | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.09.1988 |
29. | KOPER Damian | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 |
30. | BIESAGA Mikołaj | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1987 |
31. | ULANOWSKI Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 05.07.1991 |
32. | NUCKOWSKI Miłosz | WROCŁAWIANIE | 06.05.1990 |
33. | BASIŃSKI Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 10.03.1992 |
34. | DE BAZELAIRE Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 03.08.1986 |
35. | CAŁA Ryszard | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.03.1968 |
36. | CZERWIŃSKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 17.12.1991 |
37. | NOWACZYK Tomasz | IKS LESZNO | 24.08.1979 |
38. | Surwiłło Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 |
39. | Kozłowski Jakub | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 |
40. | WIŚNIEWSKI Rafał | AZS AWF POZNAŃ | 12.07.1993 |