Nazwa: Kaszubska Jesień
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.10.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | AVIRMED Anna | 57 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.10.1998 |
2. | MECH Marta | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
3. | MUKLEWICZ Natalia | 0 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 |
4. | ŁUKASIEWICZ Martyna | 54 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.1997 |
5. | BOBKOWSKA Kamila | 0 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.01.1999 |
6. | Walczyk-Klimaszyk Julia | 2 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
7. | BRONICKA Agata | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 10.05.1999 |
8. | SZEWCZYK Wiktoria | 60 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
9. | LEN Agnieszka | 53 | UKS ATENA GDAŃSK | 13.10.1997 |
10. | ŁUCZAK Sylwia | 0 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 30.06.1999 |
11. | STRACHOWSKA Julia | 13 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
12. | CZAKYROWA Aleksandra | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 02.09.1998 |
13. | CZERWIŃSKA Marzena | 0 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 06.03.1999 |
14. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | 48 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
15. | KRYCHOWSKA Katarzyna | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.08.1998 |
16. | Toporska Joanna | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
17. | Chrzanowska Julia | 15 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
18. | BRZEZIŃSKA Natalia | 61 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 07.04.1998 |
19. | SIWEK Karolina | 0 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.08.1997 |
20. | MATACZ Monika | 47 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.12.1997 |
21. | STAWIARSKA Katarzyna | 0 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 |
22. | MIŁOGRODZKA Martyna | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 |
23. | MAŃKOWSKA Barbara | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.08.1998 |
24. | ZAJĄC Katarzyna | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 |
25. | STRACHOWSKA Małgorzata | 19 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
26. | Jeglińska Aleksandra | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
27. | BOBER Zuzanna | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
28. | RUDZIŃSKA Patrycja | 45 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 |
29. | LIDZBARSKA Julia | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
30. | Wojtaluk Julia | 43 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
31. | BURLIKOWSKA Olga | 0 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.01.1999 |
32. | MACHAŁA Antonina | 0 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.08.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
2. | RUDZIŃSKA Patrycja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 | zakwalifikowano |
3. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 | zakwalifikowano |
4. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
5. | ZAJĄC Katarzyna | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 | zakwalifikowano |
6. | BOBKOWSKA Kamila | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.01.1999 | zakwalifikowano |
7. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
8. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 | zakwalifikowano |
9. | LEN Agnieszka | UKS ATENA GDAŃSK | 13.10.1997 | zakwalifikowano |
10. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
11. | MUKLEWICZ Natalia | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 | zakwalifikowano |
12. | SIWEK Karolina | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.08.1997 | zakwalifikowano |
13. | MATACZ Monika | UKS ATENA GDAŃSK | 06.12.1997 | zakwalifikowano |
14. | AVIRMED Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.10.1998 | zakwalifikowano |
15. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 | zakwalifikowano |
16. | BURLIKOWSKA Olga | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.01.1999 | zakwalifikowano |
17. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 | zakwalifikowano |
18. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 | zakwalifikowano |
19. | CZAKYROWA Aleksandra | BUDOWLANI TORUŃ | 02.09.1998 | zakwalifikowano |
20. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 | zakwalifikowano |
21. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 | zakwalifikowano |
22. | MIŁOGRODZKA Martyna | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 | zakwalifikowano |
23. | ŁUCZAK Sylwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 30.06.1999 | zakwalifikowano |
24. | KRYCHOWSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 06.08.1998 | zakwalifikowano |
25. | BRZEZIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 07.04.1998 | zakwalifikowano |
26. | CZERWIŃSKA Marzena | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 06.03.1999 | zakwalifikowano |
27. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 | zakwalifikowano |
28. | ŁUKASIEWICZ Martyna | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.1997 | zakwalifikowano |
29. | STAWIARSKA Katarzyna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 | zakwalifikowano |
30. | MACHAŁA Antonina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.08.1999 | zakwalifikowano |
31. | BRONICKA Agata | BUDOWLANI TORUŃ | 10.05.1999 | zakwalifikowano |
32. | MAŃKOWSKA Barbara | UKS ATENA GDAŃSK | 25.08.1998 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
2. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
3. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
3. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
5. | RUDZIŃSKA Patrycja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 |
6. | ZAJĄC Katarzyna | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 |
7. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
8. | MIŁOGRODZKA Martyna | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 |
9. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
10. | LEN Agnieszka | UKS ATENA GDAŃSK | 13.10.1997 |
11. | SIWEK Karolina | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.08.1997 |
12. | AVIRMED Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.10.1998 |
13. | BURLIKOWSKA Olga | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.01.1999 |
14. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
15. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
16. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
17. | BOBKOWSKA Kamila | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.01.1999 |
18. | MUKLEWICZ Natalia | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 |
19. | MATACZ Monika | UKS ATENA GDAŃSK | 06.12.1997 |
20. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
21. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
22. | CZAKYROWA Aleksandra | BUDOWLANI TORUŃ | 02.09.1998 |
23. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
24. | ŁUCZAK Sylwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 30.06.1999 |
25. | KRYCHOWSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 06.08.1998 |
26. | BRZEZIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 07.04.1998 |
27. | CZERWIŃSKA Marzena | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 06.03.1999 |
28. | ŁUKASIEWICZ Martyna | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.1997 |
29. | STAWIARSKA Katarzyna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 |
30. | MACHAŁA Antonina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.08.1999 |
31. | BRONICKA Agata | BUDOWLANI TORUŃ | 10.05.1999 |
32. | MAŃKOWSKA Barbara | UKS ATENA GDAŃSK | 25.08.1998 |