Turniej

Nazwa: OTI o Puchar Dyrektora MOS Konin
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.10.2010

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. SIWEK Kamil 11 KKSZ KONIN 22.01.1996
2. KLIMEK Kamil 0 KKSZ KONIN 02.06.1997
3. ZALESKI Sylwester 0 MUKS VICTOR WARSZAWA 12.07.1996
4. Kaczkowski Krzysztof 0 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997
5. BURSKI Jan 38 DRAGON ŁÓDŹ 15.11.1996
6. WOŹNY Krzysztof 12 KKSZ KONIN 31.03.1996
7. JASKULSKI Patryk 0 KKSZ KONIN 06.09.1997
8. ROGUZ Michał 0 DRAGON ŁÓDŹ 02.01.1997
9. ŁOGWINOWICZ Dawid 0 UKS 13 BIAŁYSTOK 21.07.1997
10. KAWALIŁO Mateusz 40 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.09.1996
11. PYCHYŃSKI Mateusz 0 KKSZ KONIN 08.10.1997
12. OKRÓJ Patryk 35 KKSZ KONIN 18.01.1996
13. RÓŻYCKI Michał 16 AZS AWF WARSZAWA 18.09.1996
14. FILIPCZAK Oliwier 40 DRAGON ŁÓDŹ 15.06.1996
15. MAZUR Mikołaj 32 KKSZ KONIN 20.04.1996
16. GRZEŚKOWIAK Bartosz 0 O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997
17. MROCZEK Michał 0 DRAGON ŁÓDŹ 01.11.1996
18. SZATKOWSKI Mateusz 17 AZS AWF WARSZAWA 04.04.1996
19. Ławresz Damian 48 UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996
20. RYBARCZYK Adrian 49 KKSZ KONIN 29.03.1996
21. WIECZORKIEWICZ Patryk 20 KKSZ KONIN 04.04.1996
22. MIMIER Aleksander 0 KKSZ KONIN 16.05.1996
23. PAJEWSKI Grzegorz 0 UKS SZABLA ZĄBKI 14.12.1997
24. KISIEL Michał 0 MUKS VICTOR WARSZAWA 03.10.1997
25. DZWONIARSKI Adrian 0 KKSZ KONIN 28.10.1997
26. GOLEWSKI Rafał 31 KKSZ KONIN 07.05.1996
27. ŁUBA Mateusz 0 UKS 13 BIAŁYSTOK 02.01.1997
28. GRONIECKI Kamil 22 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.01.1996
29. DĄBROWSKI Mateusz 0 MUKS VICTOR WARSZAWA 26.12.1997
30. ZAPAŚNIK Janusz 36 KU AZS-UAM POZNAŃ 20.07.1996
31. Knez Mateusz 0 O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997
32. PERCZYŃSKI Julian 29 O.Ś. AZS POZNAŃ 04.11.1996
33. BURY Dominik 0 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.1997
34. NOWAK Piotr 28 KKSZ KONIN 06.09.1996
35. Patyna Jakub 0 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.1997
36. KUPCZYŃSKI Jakub 0 O.Ś. AZS POZNAŃ 31.03.1997
37. NASUTA Paweł 27 UKS 13 BIAŁYSTOK 18.10.1996
38. DAMS Jakub 0 KU AZS-UAM POZNAŃ 17.12.1997

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. WOŹNY Krzysztof KKSZ KONIN 31.03.1996 zakwalifikowano
2. SIWEK Kamil KKSZ KONIN 22.01.1996 zakwalifikowano
3. GRONIECKI Kamil TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.01.1996 zakwalifikowano
4. ZAPAŚNIK Janusz KU AZS-UAM POZNAŃ 20.07.1996 zakwalifikowano
4. KISIEL Michał MUKS VICTOR WARSZAWA 03.10.1997 zakwalifikowano
6. PERCZYŃSKI Julian O.Ś. AZS POZNAŃ 04.11.1996 zakwalifikowano
7. OKRÓJ Patryk KKSZ KONIN 18.01.1996 zakwalifikowano
8. Ławresz Damian UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996 zakwalifikowano
9. KUPCZYŃSKI Jakub O.Ś. AZS POZNAŃ 31.03.1997 zakwalifikowano
9. SZATKOWSKI Mateusz AZS AWF WARSZAWA 04.04.1996 zakwalifikowano
11. BURSKI Jan DRAGON ŁÓDŹ 15.11.1996 zakwalifikowano
12. MIMIER Aleksander KKSZ KONIN 16.05.1996 zakwalifikowano
13. GRZEŚKOWIAK Bartosz O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997 zakwalifikowano
14. KAWALIŁO Mateusz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.09.1996 zakwalifikowano
15. RÓŻYCKI Michał AZS AWF WARSZAWA 18.09.1996 zakwalifikowano
16. GOLEWSKI Rafał KKSZ KONIN 07.05.1996 zakwalifikowano
17. PYCHYŃSKI Mateusz KKSZ KONIN 08.10.1997 zakwalifikowano
18. FILIPCZAK Oliwier DRAGON ŁÓDŹ 15.06.1996 zakwalifikowano
19. NASUTA Paweł UKS 13 BIAŁYSTOK 18.10.1996 zakwalifikowano
20. Patyna Jakub ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.1997 zakwalifikowano
21. WIECZORKIEWICZ Patryk KKSZ KONIN 04.04.1996 zakwalifikowano
22. Knez Mateusz O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997 zakwalifikowano
23. DZWONIARSKI Adrian KKSZ KONIN 28.10.1997 zakwalifikowano
24. ŁUBA Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK 02.01.1997 zakwalifikowano
25. DAMS Jakub KU AZS-UAM POZNAŃ 17.12.1997 zakwalifikowano
26. ROGUZ Michał DRAGON ŁÓDŹ 02.01.1997 zakwalifikowano
27. BURY Dominik TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.1997 zakwalifikowano
27. Kaczkowski Krzysztof ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997 zakwalifikowano
29. JASKULSKI Patryk KKSZ KONIN 06.09.1997 zakwalifikowano
30. RYBARCZYK Adrian KKSZ KONIN 29.03.1996 zakwalifikowano
31. ZALESKI Sylwester MUKS VICTOR WARSZAWA 12.07.1996 zakwalifikowano
32. NOWAK Piotr KKSZ KONIN 06.09.1996 zakwalifikowano
33. MAZUR Mikołaj KKSZ KONIN 20.04.1996 zakwalifikowano
34. ŁOGWINOWICZ Dawid UKS 13 BIAŁYSTOK 21.07.1997 zakwalifikowano
35. MROCZEK Michał DRAGON ŁÓDŹ 01.11.1996 zakwalifikowano
36. KLIMEK Kamil KKSZ KONIN 02.06.1997 zakwalifikowano
37. PAJEWSKI Grzegorz UKS SZABLA ZĄBKI 14.12.1997 zakwalifikowano
38. DĄBROWSKI Mateusz MUKS VICTOR WARSZAWA 26.12.1997 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. SIWEK Kamil KKSZ KONIN 22.01.1996
2. WOŹNY Krzysztof KKSZ KONIN 31.03.1996
3. ZAPAŚNIK Janusz KU AZS-UAM POZNAŃ 20.07.1996
3. GRONIECKI Kamil TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.01.1996
5. KISIEL Michał MUKS VICTOR WARSZAWA 03.10.1997
6. KUPCZYŃSKI Jakub O.Ś. AZS POZNAŃ 31.03.1997
6. SZATKOWSKI Mateusz AZS AWF WARSZAWA 04.04.1996
8. MIMIER Aleksander KKSZ KONIN 16.05.1996
9. BURSKI Jan DRAGON ŁÓDŹ 15.11.1996
10. KAWALIŁO Mateusz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.09.1996
11. RÓŻYCKI Michał AZS AWF WARSZAWA 18.09.1996
12. GOLEWSKI Rafał KKSZ KONIN 07.05.1996
13. PERCZYŃSKI Julian O.Ś. AZS POZNAŃ 04.11.1996
14. OKRÓJ Patryk KKSZ KONIN 18.01.1996
15. GRZEŚKOWIAK Bartosz O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997
16. DAMS Jakub KU AZS-UAM POZNAŃ 17.12.1997
17. Ławresz Damian UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996
18. PYCHYŃSKI Mateusz KKSZ KONIN 08.10.1997
19. FILIPCZAK Oliwier DRAGON ŁÓDŹ 15.06.1996
20. NASUTA Paweł UKS 13 BIAŁYSTOK 18.10.1996
21. Patyna Jakub ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.1997
22. WIECZORKIEWICZ Patryk KKSZ KONIN 04.04.1996
23. Knez Mateusz O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997
24. DZWONIARSKI Adrian KKSZ KONIN 28.10.1997
25. ŁUBA Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK 02.01.1997
26. ROGUZ Michał DRAGON ŁÓDŹ 02.01.1997
27. Kaczkowski Krzysztof ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997
27. BURY Dominik TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.1997
29. JASKULSKI Patryk KKSZ KONIN 06.09.1997
30. ZALESKI Sylwester MUKS VICTOR WARSZAWA 12.07.1996
31. MAZUR Mikołaj KKSZ KONIN 20.04.1996
32. MROCZEK Michał DRAGON ŁÓDŹ 01.11.1996
33. RYBARCZYK Adrian KKSZ KONIN 29.03.1996
34. NOWAK Piotr KKSZ KONIN 06.09.1996
35. ŁOGWINOWICZ Dawid UKS 13 BIAŁYSTOK 21.07.1997
36. KLIMEK Kamil KKSZ KONIN 02.06.1997
37. PAJEWSKI Grzegorz UKS SZABLA ZĄBKI 14.12.1997
38. DĄBROWSKI Mateusz MUKS VICTOR WARSZAWA 26.12.1997

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content