Turniej

Nazwa: MT o Puchar Elbudu
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.12.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Olimpia SOBOTA 0 POLONIA 1912 LESZNO 03.12.2000
2. Antonina MACHAŁA 12 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.08.1999
3. Sesil SALI 14 AZS AWF POZNAŃ 23.01.1999
4. Julia MICHNIEWICZ 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000
5. Zuzanna BOBER 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999
6. Katarzyna TURKIEWICZ 0 WROCŁAWIANIE. 11.01.2001
7. Eva VAIKULE 15
8. Renata TOMCZAK 18 IKS LESZNO 29.05.1999
9. Alicja KOZŁOWSKA 2 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000
10. Jagoda DYBA 20 POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999
11. Maria RENKE 11 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.08.1999
12. Marzena CZERWIŃSKA 13 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999
13. Julia LIDZBARSKA 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.05.1999
14. Nina GRZEJDA 0 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2000
15. Natalia BUCKA 10 UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 25.03.1999
16. Oliwia SZABELSKA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000
17. Maria SADOWSKA 0 POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
18. Anna BORKOWSKA 0 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000
19. Anna ZAMELEK 19 IKS LESZNO 30.07.1999
20. Natalia WAWOCZNA 9 UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 07.11.1999
21. Martyna MIŁOGRODZKA 4 UKS ATENA GDAŃSK 06.04.1999
22. Kinga Pijaczyńska 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
23. Joanna KARPIAK 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000
24. Julia Pander 8 WROCŁAWIANIE. 01.02.1999
25. Ekaterina SOLODHIHA 0
26. Marta Kaczmarek 17 IKS LESZNO 13.03.1999
27. Julia Kolibabka 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001
28. Alicja POLEK 0 WROCŁAWIANIE. 03.01.2000
29. Weronika KRÓL 21 POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
30. Joanna Toporska 7 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999
31. Zuzanna ROMPCZYK 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000
32. Katarzyna STAWIARSKA 6 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.12.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Martyna MIŁOGRODZKA UKS ATENA GDAŃSK 06.04.1999 zakwalifikowano
2. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999 zakwalifikowano
3. Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999 zakwalifikowano
4. Jagoda DYBA POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999 zakwalifikowano
5. Julia MICHNIEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000 zakwalifikowano
6. Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999 zakwalifikowano
7. Oliwia SZABELSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000 zakwalifikowano
8. Weronika KRÓL POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999 zakwalifikowano
9. Julia LIDZBARSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.05.1999 zakwalifikowano
10. Ekaterina SOLODHIHA zakwalifikowano
10. Maria RENKE UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.08.1999 zakwalifikowano
12. Anna ZAMELEK IKS LESZNO 30.07.1999 zakwalifikowano
13. Maria SADOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000 zakwalifikowano
14. Marzena CZERWIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999 zakwalifikowano
15. Zuzanna BOBER KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999 zakwalifikowano
16. Natalia BUCKA UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 25.03.1999 zakwalifikowano
17. Katarzyna STAWIARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.12.1999 zakwalifikowano
18. Antonina MACHAŁA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.08.1999 zakwalifikowano
19. Anna BORKOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000 zakwalifikowano
20. Julia Pander WROCŁAWIANIE. 01.02.1999 zakwalifikowano
21. Joanna KARPIAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000 zakwalifikowano
22. Natalia WAWOCZNA UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 07.11.1999 zakwalifikowano
23. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000 zakwalifikowano
24. Eva VAIKULE zakwalifikowano
25. Olimpia SOBOTA POLONIA 1912 LESZNO 03.12.2000 zakwalifikowano
26. Alicja POLEK WROCŁAWIANIE. 03.01.2000 zakwalifikowano
26. Zuzanna ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000 zakwalifikowano
28. Sesil SALI AZS AWF POZNAŃ 23.01.1999 zakwalifikowano
29. Julia Kolibabka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001 zakwalifikowano
30. Nina GRZEJDA AZS AWF POZNAŃ 31.03.2000 zakwalifikowano
31. Katarzyna TURKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.01.2001 zakwalifikowano
32. Alicja KOZŁOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Martyna MIŁOGRODZKA UKS ATENA GDAŃSK 06.04.1999
2. Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999
3. Jagoda DYBA POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999
3. Oliwia SZABELSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000
5. Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999
6. Julia LIDZBARSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.05.1999
7. Anna ZAMELEK IKS LESZNO 30.07.1999
8. Zuzanna BOBER KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999
9. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999
10. Julia MICHNIEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000
11. Weronika KRÓL POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
12. Ekaterina SOLODHIHA
12. Maria RENKE UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.08.1999
14. Marzena CZERWIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999
15. Katarzyna STAWIARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.12.1999
16. Julia Pander WROCŁAWIANIE. 01.02.1999
17. Maria SADOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
18. Natalia BUCKA UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 25.03.1999
19. Antonina MACHAŁA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.08.1999
20. Anna BORKOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000
21. Joanna KARPIAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000
22. Natalia WAWOCZNA UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 07.11.1999
23. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
24. Eva VAIKULE
25. Olimpia SOBOTA POLONIA 1912 LESZNO 03.12.2000
26. Alicja POLEK WROCŁAWIANIE. 03.01.2000
26. Zuzanna ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000
28. Sesil SALI AZS AWF POZNAŃ 23.01.1999
29. Julia Kolibabka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001
30. Nina GRZEJDA AZS AWF POZNAŃ 31.03.2000
31. Katarzyna TURKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.01.2001
32. Alicja KOZŁOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy