Turniej

Nazwa: MT o Puchar Elbudu
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.12.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mateusz MOŻEJKO 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999
2. Szymon SKRZYPCZAK 0 POLONIA 1912 LESZNO 09.04.1999
3. Michał KAPICA 0 WROCŁAWIANIE. 10.03.1999
4. Konrad KOSYCARZ 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.06.1999
5. Daniels CERNAVSKIS 0
6. Dawid RUTKOWSKI 0 WROCŁAWIANIE. 29.03.1999
7. Michał SZEWCZYK 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.06.1999
8. Mateusz DOŁŻYCKI 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999
9. Łukasz PILSZAK 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.03.1999
10. Konrad BIERNACKI 0 ZJEDNOCZENI PABIANICE 07.06.2000
11. Ireneusz Gościński 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999
12. Mikołaj SADOWSKI 0 IKS LESZNO 22.06.1999
13. Grzegorz WOJNAROWICZ 0 WROCŁAWIANIE. 08.04.1999
14. Marcel DRUSZKOWSKI 0 UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000
15. Levs FRIDMANS 0
16. Michał OLBROMSKI 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.06.1999
17. Filip BORATYN 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
18. Karol ŁUKASIEWICZ 0 UKS ATENA GDAŃSK 21.12.1999
19. Andrejs IGNATENKO 0
20. Ilja DEMBA 0
21. Bartłomiej WALCZYK 0 UKS ATENA GDAŃSK 14.10.1999
22. Sławomir Kasprzyk 0 WROCŁAWIANIE. 01.09.1999
23. Jan GRZEGORZEWSKI 0 ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000
24. Kristaps DREIMANES 0
25. Georgs KRISJANIS 0
26. Jerzy WIELIŃSKI 0 UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999
27. Wojciech GORALEWSKI 0 AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999
28. Kacper BOBRAS 0 UKS ATENA GDAŃSK 14.02.1999
29. Kacper Szczypiński 0 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
30. Kristaps RADJKOVS 0
31. Jakub CIERLUK 0 AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
32. Patryk MARTYNIAK 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
33. Dawid DURYS 0 WROCŁAWIANIE. 10.01.1999
34. Szymon CZARTORYJSKI 0 AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
35. Witold FRĄCEK 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000
36. Adam WIŚNIEWSKI 0 UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999
37. Eduards ŚNEPS 0
38. Atis MARCINKOVICS 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Łukasz PILSZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.03.1999 zakwalifikowano
2. Ireneusz Gościński WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999 zakwalifikowano
3. Wojciech GORALEWSKI AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999 zakwalifikowano
4. Konrad KOSYCARZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.06.1999 zakwalifikowano
5. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999 zakwalifikowano
6. Michał SZEWCZYK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.06.1999 zakwalifikowano
7. Szymon SKRZYPCZAK POLONIA 1912 LESZNO 09.04.1999 zakwalifikowano
8. Witold FRĄCEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000 zakwalifikowano
9. Kacper BOBRAS UKS ATENA GDAŃSK 14.02.1999 zakwalifikowano
10. Adam WIŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999 zakwalifikowano
10. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000 zakwalifikowano
12. Jakub CIERLUK AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000 zakwalifikowano
13. Ilja DEMBA zakwalifikowano
14. Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999 zakwalifikowano
15. Jerzy WIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999 zakwalifikowano
16. Mateusz DOŁŻYCKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999 zakwalifikowano
17. Daniels CERNAVSKIS zakwalifikowano
18. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000 zakwalifikowano
19. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
20. Dawid DURYS WROCŁAWIANIE. 10.01.1999 zakwalifikowano
21. Michał OLBROMSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.06.1999 zakwalifikowano
22. Andrejs IGNATENKO zakwalifikowano
23. Mateusz MOŻEJKO KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999 zakwalifikowano
24. Jan GRZEGORZEWSKI ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000 zakwalifikowano
25. Konrad BIERNACKI ZJEDNOCZENI PABIANICE 07.06.2000 zakwalifikowano
26. Eduards ŚNEPS zakwalifikowano
27. Karol ŁUKASIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 21.12.1999 zakwalifikowano
28. Kristaps RADJKOVS zakwalifikowano
29. Levs FRIDMANS zakwalifikowano
30. Mikołaj SADOWSKI IKS LESZNO 22.06.1999 zakwalifikowano
31. Grzegorz WOJNAROWICZ WROCŁAWIANIE. 08.04.1999 zakwalifikowano
32. Michał KAPICA WROCŁAWIANIE. 10.03.1999 zakwalifikowano
33. Dawid RUTKOWSKI WROCŁAWIANIE. 29.03.1999 zakwalifikowano
34. Atis MARCINKOVICS zakwalifikowano
35. Kristaps DREIMANES zakwalifikowano
36. Bartłomiej WALCZYK UKS ATENA GDAŃSK 14.10.1999 zakwalifikowano
37. Marcel DRUSZKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000 zakwalifikowano
38. Georgs KRISJANIS zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ilja DEMBA
2. Ireneusz Gościński WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999
3. Wojciech GORALEWSKI AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999
3. Jan GRZEGORZEWSKI ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000
5. Łukasz PILSZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.03.1999
6. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
7. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
8. Andrejs IGNATENKO
9. Konrad KOSYCARZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.06.1999
10. Szymon SKRZYPCZAK POLONIA 1912 LESZNO 09.04.1999
11. Witold FRĄCEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000
12. Jakub CIERLUK AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
13. Jerzy WIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999
14. Mateusz DOŁŻYCKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999
15. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
16. Karol ŁUKASIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 21.12.1999
17. Michał SZEWCZYK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.06.1999
18. Kacper BOBRAS UKS ATENA GDAŃSK 14.02.1999
19. Adam WIŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999
20. Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999
21. Daniels CERNAVSKIS
22. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
23. Dawid DURYS WROCŁAWIANIE. 10.01.1999
24. Michał OLBROMSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.06.1999
25. Mateusz MOŻEJKO KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999
26. Konrad BIERNACKI ZJEDNOCZENI PABIANICE 07.06.2000
27. Eduards ŚNEPS
28. Kristaps RADJKOVS
29. Dawid RUTKOWSKI WROCŁAWIANIE. 29.03.1999
30. Atis MARCINKOVICS
31. Kristaps DREIMANES
32. Bartłomiej WALCZYK UKS ATENA GDAŃSK 14.10.1999
33. Levs FRIDMANS
34. Mikołaj SADOWSKI IKS LESZNO 22.06.1999
35. Grzegorz WOJNAROWICZ WROCŁAWIANIE. 08.04.1999
36. Michał KAPICA WROCŁAWIANIE. 10.03.1999
37. Marcel DRUSZKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000
38. Georgs KRISJANIS

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy