Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.12.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Nowacka Oktawia | 0 | KSz WARSZAWIANKA | 02.01.1991 |
2. | STRUG Kamila | 32 | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 |
3. | SKORUPKA Aleksandra | 34 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 |
4. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 |
5. | TRZEBIŃSKA Ewa | 2 | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 |
6. | MARCINKOWSKA Karolina | 35 | AZS AWF WROCŁAW | 20.02.1992 |
7. | JARECKA Aleksandra | 0 | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 |
8. | MIZERA Olga | 30 | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 |
9. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | 33 | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 |
10. | NIKITSINA Seratima | 0 | ||
11. | BEREZA Małgorzata | 3 | AZS AWF KATOWICE | 21.07.1984 |
12. | ZAGAŁA Jagoda | 28 | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 |
13. | CHLEBIEJ Katarzyna | 27 | PIAST GLIWICE | 21.06.1991 |
14. | MROCHEM Karolina | 0 | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 |
15. | POLIS Anna | 39 | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 |
16. | STROKA Małgorzata | 4 | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 |
17. | Knapik-Miazga Renata | 6 | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
18. | Pawłowska Magdalena | 77 | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 |
19. | HENCZ Zuzanna | 26 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.07.1991 |
20. | GROCHECKA Karolina | 75 | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1991 |
21. | TEREBA-ZAWROTNIAK Beata | 7 | AZS AWF KRAKÓW | 18.03.1981 |
22. | GOMOLIŃSKA Joanna | 0 | UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA | 23.11.1990 |
23. | PYTKA Kamila | 25 | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
24. | Saritaş Józefina | 40 | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 |
25. | WÓJCIK Katarzyna | 41 | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 31.03.1983 |
26. | JURECKA Julia | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 26.11.1994 |
27. | JAKUBOWICZ Anna | 0 | KSz WARSZAWIANKA | 26.07.1993 |
28. | MOSLER Dominika | 8 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 |
29. | MALINOWSKA Agnieszka | 42 | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1992 |
30. | SPYRA Marta | 0 | PIAST GLIWICE | 13.06.1993 |
31. | DĄBROWA Katarzyna | 9 | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 |
32. | SKORUPKA Sylwia | 24 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 |
33. | RIDZEWSKA Anna | 66 | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 |
34. | KILARSKA Magdalena | 0 | KKS KRAKÓW | 22.06.1989 |
35. | BŁACH Blanka | 10 | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 |
36. | KISIEL Olga | 44 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.10.1993 |
37. | PTAK Katarzyna | 20 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1987 |
38. | DYJEWSKA Anetta | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 12.07.1990 |
39. | Mielańczyk Martyna | 11 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 |
40. | KACA Justyna | 19 | AZS AWF WROCŁAW | 27.08.1993 |
41. | KUBISIAK Maria | 0 | KSz WARSZAWIANKA | 10.07.1993 |
42. | NYCZ Anna | 45 | PIAST GLIWICE | 04.04.1991 |
43. | SAMOSTOJ Sylwia | 0 | KS WARSZAWIANKA | 15.06.1993 |
44. | MAJCHER Marta | 18 | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 |
45. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | 47 | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 |
46. | ROSTKOWSKA Anna | 12 | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 |
47. | GŁUC Aleksandra | 62 | AZS AWF KRAKÓW | 16.03.1991 |
48. | KRÓLAK Natalia | 17 | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 |
49. | PACIORKIEWICZ Ewelina | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.02.1990 |
50. | GŁOWACKA Julita | 13 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.01.1989 |
51. | TWOREK Daria | 61 | KS WARSZAWIANKA | 12.10.1987 |
52. | WASYLUK Magdalena | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 29.10.1995 |
53. | LUŻYŃSKA Magdalena | 56 | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 |
54. | GAWLIKOWSKA Sylwia | 15 | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 25.02.1983 |
55. | MYKA Marta | 16 | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | DĄBROWA Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 | zakwalifikowano |
2. | TEREBA-ZAWROTNIAK Beata | AZS AWF KRAKÓW | 18.03.1981 | zakwalifikowano |
3. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 | zakwalifikowano |
4. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 | zakwalifikowano |
5. | STROKA Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 | zakwalifikowano |
6. | ZAGAŁA Jagoda | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 | zakwalifikowano |
6. | KACA Justyna | AZS AWF WROCŁAW | 27.08.1993 | zakwalifikowano |
8. | GAWLIKOWSKA Sylwia | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 25.02.1983 | zakwalifikowano |
9. | TRZEBIŃSKA Ewa | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 | zakwalifikowano |
10. | ROSTKOWSKA Anna | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 | zakwalifikowano |
11. | TWOREK Daria | KS WARSZAWIANKA | 12.10.1987 | zakwalifikowano |
12. | MROCHEM Karolina | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 | zakwalifikowano |
13. | STRUG Kamila | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 | zakwalifikowano |
14. | PTAK Katarzyna | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1987 | zakwalifikowano |
15. | GŁOWACKA Julita | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.01.1989 | zakwalifikowano |
16. | KILARSKA Magdalena | KKS KRAKÓW | 22.06.1989 | zakwalifikowano |
17. | JARECKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 | zakwalifikowano |
17. | MOSLER Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 | zakwalifikowano |
19. | Pawłowska Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 | zakwalifikowano |
20. | BEREZA Małgorzata | AZS AWF KATOWICE | 21.07.1984 | zakwalifikowano |
21. | BŁACH Blanka | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 | zakwalifikowano |
22. | Saritaş Józefina | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 | zakwalifikowano |
22. | MYKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 | zakwalifikowano |
24. | Mielańczyk Martyna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 | zakwalifikowano |
25. | JURECKA Julia | AZS AWF WROCŁAW | 26.11.1994 | zakwalifikowano |
26. | LUŻYŃSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 | zakwalifikowano |
26. | WÓJCIK Katarzyna | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 31.03.1983 | zakwalifikowano |
28. | SAMOSTOJ Sylwia | KS WARSZAWIANKA | 15.06.1993 | zakwalifikowano |
29. | JAKUBOWICZ Anna | KSz WARSZAWIANKA | 26.07.1993 | zakwalifikowano |
29. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 | zakwalifikowano |
31. | Nowacka Oktawia | KSz WARSZAWIANKA | 02.01.1991 | zakwalifikowano |
32. | KRÓLAK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 | zakwalifikowano |
33. | MARCINKOWSKA Karolina | AZS AWF WROCŁAW | 20.02.1992 | zakwalifikowano |
34. | MALINOWSKA Agnieszka | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1992 | zakwalifikowano |
35. | PACIORKIEWICZ Ewelina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.02.1990 | zakwalifikowano |
36. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 | zakwalifikowano |
37. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 | zakwalifikowano |
38. | GŁUC Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 16.03.1991 | zakwalifikowano |
39. | MAJCHER Marta | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 | zakwalifikowano |
40. | NYCZ Anna | PIAST GLIWICE | 04.04.1991 | zakwalifikowano |
41. | MIZERA Olga | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 | zakwalifikowano |
42. | GROCHECKA Karolina | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1991 | zakwalifikowano |
43. | SPYRA Marta | PIAST GLIWICE | 13.06.1993 | zakwalifikowano |
44. | RIDZEWSKA Anna | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 | zakwalifikowano |
45. | POLIS Anna | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 | zakwalifikowano |
46. | SKORUPKA Sylwia | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 | zakwalifikowano |
47. | HENCZ Zuzanna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.07.1991 | zakwalifikowano |
47. | CHLEBIEJ Katarzyna | PIAST GLIWICE | 21.06.1991 | zakwalifikowano |
49. | SKORUPKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 | zakwalifikowano |
49. | DYJEWSKA Anetta | AZS AWF WARSZAWA | 12.07.1990 | zakwalifikowano |
51. | WASYLUK Magdalena | AZS AWF WROCŁAW | 29.10.1995 | zakwalifikowano |
52. | KISIEL Olga | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.10.1993 | zakwalifikowano |
53. | GOMOLIŃSKA Joanna | UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA | 23.11.1990 | zakwalifikowano |
54. | KUBISIAK Maria | KSz WARSZAWIANKA | 10.07.1993 | zakwalifikowano |
55. | NIKITSINA Seratima | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | TEREBA-ZAWROTNIAK Beata | AZS AWF KRAKÓW | 18.03.1981 |
2. | TRZEBIŃSKA Ewa | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 |
3. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 |
3. | PTAK Katarzyna | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1987 |
5. | DĄBROWA Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 |
6. | ZAGAŁA Jagoda | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 |
7. | BŁACH Blanka | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 |
8. | LUŻYŃSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 |
9. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
10. | STROKA Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 |
11. | GAWLIKOWSKA Sylwia | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 25.02.1983 |
12. | ROSTKOWSKA Anna | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 |
13. | TWOREK Daria | KS WARSZAWIANKA | 12.10.1987 |
14. | MOSLER Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 |
15. | BEREZA Małgorzata | AZS AWF KATOWICE | 21.07.1984 |
16. | SKORUPKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 |
17. | KACA Justyna | AZS AWF WROCŁAW | 27.08.1993 |
18. | MROCHEM Karolina | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 |
19. | STRUG Kamila | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 |
20. | GŁOWACKA Julita | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.01.1989 |
21. | JARECKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 |
22. | Saritaş Józefina | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 |
22. | MYKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 |
24. | JURECKA Julia | AZS AWF WROCŁAW | 26.11.1994 |
25. | WÓJCIK Katarzyna | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 31.03.1983 |
26. | KRÓLAK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 |
27. | MALINOWSKA Agnieszka | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1992 |
28. | PACIORKIEWICZ Ewelina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.02.1990 |
29. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 |
30. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
31. | MIZERA Olga | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 |
32. | SKORUPKA Sylwia | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 |
33. | KILARSKA Magdalena | KKS KRAKÓW | 22.06.1989 |
34. | Pawłowska Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 |
35. | Mielańczyk Martyna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 |
36. | SAMOSTOJ Sylwia | KS WARSZAWIANKA | 15.06.1993 |
37. | JAKUBOWICZ Anna | KSz WARSZAWIANKA | 26.07.1993 |
37. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 |
39. | Nowacka Oktawia | KSz WARSZAWIANKA | 02.01.1991 |
40. | MARCINKOWSKA Karolina | AZS AWF WROCŁAW | 20.02.1992 |
41. | GŁUC Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 16.03.1991 |
42. | MAJCHER Marta | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 |
43. | NYCZ Anna | PIAST GLIWICE | 04.04.1991 |
44. | GROCHECKA Karolina | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1991 |
45. | SPYRA Marta | PIAST GLIWICE | 13.06.1993 |
46. | RIDZEWSKA Anna | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 |
47. | POLIS Anna | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 |
48. | HENCZ Zuzanna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.07.1991 |
48. | CHLEBIEJ Katarzyna | PIAST GLIWICE | 21.06.1991 |
50. | DYJEWSKA Anetta | AZS AWF WARSZAWA | 12.07.1990 |
51. | WASYLUK Magdalena | AZS AWF WROCŁAW | 29.10.1995 |
52. | KISIEL Olga | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.10.1993 |
53. | GOMOLIŃSKA Joanna | UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA | 23.11.1990 |
54. | KUBISIAK Maria | KSz WARSZAWIANKA | 10.07.1993 |
55. | NIKITSINA Seratima |