Nazwa: \"Gwiazdka ze szpadą\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 28.11.2009
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | BĄKIEWICZ Grzegorz | 0 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 16.11.1994 |
2. | MAZURKIEWICZ Jakub | 0 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.06.1994 |
3. | MOKRYSZ Jakub | 0 | AZS AWF KATOWICE | 10.05.1994 |
4. | Majgier Sebastian | 9 | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
5. | ŁASIEWICKI Marcin | 45 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1994 |
6. | ANDRZEJEWSKI Jan | 44 | AZS AWF WROCŁAW | 25.01.1995 |
7. | KASZUBA Michał | 48 | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 14.07.1994 |
8. | ROK Mateusz | 11 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.08.1994 |
9. | SZYDŁOWSKI Jakub | 0 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 21.08.1995 |
10. | KASZTELAN Tomasz | 0 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.07.1995 |
11. | KWIECIŃSKI Piotr | 0 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.05.1995 |
12. | PRZYBYŁA Witold | 0 | GKS ALLEZ GLIWICE | 23.04.1995 |
13. | STAN Paweł | 34 | PIAST GLIWICE | 22.01.1994 |
14. | Golec Paweł | 0 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
15. | Zabawa Marek | 16 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
16. | REJNER Michał | 0 | PIAST GLIWICE | 09.11.1995 |
17. | WOJTAS Maksymilian | 32 | MKS KUSY SZCZECIN | 11.11.1994 |
18. | STRZAŁKOWSKI Bartek | 0 | MUSZKIETER GLIWICE | 07.10.1994 |
19. | NASZKOWSKI Kamil | 23 | RMKS RYBNIK | 06.04.1994 |
20. | KORONKIEWICZ Jan | 0 | KS SZPADA WROCŁAW | 26.06.1995 |
21. | WRÓBLEWSKI Tomasz | 26 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 |
22. | ADAMOWICZ Mikołaj | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 24.05.1994 |
23. | Koc Tadeusz | 54 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
24. | NIESTRÓJ Daniel | 27 | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 | zakwalifikowano |
2. | ANDRZEJEWSKI Jan | AZS AWF WROCŁAW | 25.01.1995 | zakwalifikowano |
3. | NASZKOWSKI Kamil | RMKS RYBNIK | 06.04.1994 | zakwalifikowano |
4. | ADAMOWICZ Mikołaj | MKS KUSY SZCZECIN | 24.05.1994 | zakwalifikowano |
5. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 | zakwalifikowano |
5. | WRÓBLEWSKI Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 | zakwalifikowano |
7. | KWIECIŃSKI Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.05.1995 | zakwalifikowano |
8. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 | zakwalifikowano |
9. | ROK Mateusz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.08.1994 | zakwalifikowano |
10. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 | zakwalifikowano |
11. | WOJTAS Maksymilian | MKS KUSY SZCZECIN | 11.11.1994 | zakwalifikowano |
12. | SZYDŁOWSKI Jakub | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 21.08.1995 | zakwalifikowano |
13. | STRZAŁKOWSKI Bartek | MUSZKIETER GLIWICE | 07.10.1994 | zakwalifikowano |
14. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 | zakwalifikowano |
15. | KORONKIEWICZ Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 26.06.1995 | zakwalifikowano |
15. | REJNER Michał | PIAST GLIWICE | 09.11.1995 | zakwalifikowano |
17. | KASZTELAN Tomasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.07.1995 | zakwalifikowano |
18. | ŁASIEWICKI Marcin | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1994 | zakwalifikowano |
19. | BĄKIEWICZ Grzegorz | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 16.11.1994 | zakwalifikowano |
20. | STAN Paweł | PIAST GLIWICE | 22.01.1994 | zakwalifikowano |
21. | MOKRYSZ Jakub | AZS AWF KATOWICE | 10.05.1994 | zakwalifikowano |
22. | MAZURKIEWICZ Jakub | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.06.1994 | zakwalifikowano |
23. | KASZUBA Michał | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 14.07.1994 | zakwalifikowano |
24. | PRZYBYŁA Witold | GKS ALLEZ GLIWICE | 23.04.1995 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | ROK Mateusz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.08.1994 |
2. | NASZKOWSKI Kamil | RMKS RYBNIK | 06.04.1994 |
3. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
3. | WRÓBLEWSKI Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 |
5. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
6. | ANDRZEJEWSKI Jan | AZS AWF WROCŁAW | 25.01.1995 |
7. | ADAMOWICZ Mikołaj | MKS KUSY SZCZECIN | 24.05.1994 |
8. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
9. | KWIECIŃSKI Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.05.1995 |
10. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
11. | WOJTAS Maksymilian | MKS KUSY SZCZECIN | 11.11.1994 |
12. | KORONKIEWICZ Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 26.06.1995 |
12. | REJNER Michał | PIAST GLIWICE | 09.11.1995 |
14. | BĄKIEWICZ Grzegorz | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 16.11.1994 |
15. | STAN Paweł | PIAST GLIWICE | 22.01.1994 |
16. | MOKRYSZ Jakub | AZS AWF KATOWICE | 10.05.1994 |
17. | SZYDŁOWSKI Jakub | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 21.08.1995 |
18. | STRZAŁKOWSKI Bartek | MUSZKIETER GLIWICE | 07.10.1994 |
19. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
20. | KASZTELAN Tomasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.07.1995 |
21. | ŁASIEWICKI Marcin | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1994 |
22. | MAZURKIEWICZ Jakub | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.06.1994 |
23. | KASZUBA Michał | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 14.07.1994 |
24. | PRZYBYŁA Witold | GKS ALLEZ GLIWICE | 23.04.1995 |