Nazwa: Ogólnopolski Turniej Dziecięcy \"O Puchar Marbudu\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.12.2009
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | STRACHOWSKA Julia | 1 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
2. | BRONIKOWSKA Zofia | 19 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
3. | SYCZ Natalia | 22 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.02.1999 |
4. | Jeglińska Aleksandra | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
5. | CZERWIŃSKA Marta | 0 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.09.1998 |
6. | JURGA Malwina | 19 | POLONIA 1912 LESZNO | 21.02.1998 |
7. | BOBER Zuzanna | 53 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
8. | STRACHOWSKA Małgorzata | 6 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
9. | KOLIBABKA Karina | 25 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 |
10. | BRZEZIŃSKA Natalia | 18 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 07.04.1998 |
11. | WALKOWSKA Malwina | 33 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.01.1998 |
12. | Toporska Joanna | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
13. | KRÓL Weronika | 28 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 |
14. | ROPIAK Zuzanna | 10 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.04.1998 |
15. | STANISŁAWSKA Luiza | 13 | AZS AWF POZNAŃ | 17.01.1998 |
16. | PAŁKA Dominika | 34 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 |
17. | DOMBROWSKA Monika | 30 | AZS AWF POZNAŃ | 14.09.1998 |
18. | JAKUBANIS Julia | 0 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.05.1998 |
19. | Wojtaluk Julia | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
20. | BURLIKOWSKA Olga | 11 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.01.1999 |
21. | Matysiak Katarzyna | 12 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
2. | BURLIKOWSKA Olga | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.01.1999 | zakwalifikowano |
3. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
4. | ROPIAK Zuzanna | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.04.1998 | zakwalifikowano |
5. | STANISŁAWSKA Luiza | AZS AWF POZNAŃ | 17.01.1998 | zakwalifikowano |
5. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 | zakwalifikowano |
7. | KOLIBABKA Karina | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 | zakwalifikowano |
8. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 | zakwalifikowano |
9. | PAŁKA Dominika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 | zakwalifikowano |
10. | BRZEZIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 07.04.1998 | zakwalifikowano |
11. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 | zakwalifikowano |
12. | CZERWIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.09.1998 | zakwalifikowano |
13. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
14. | WALKOWSKA Malwina | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.01.1998 | zakwalifikowano |
15. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 | zakwalifikowano |
16. | JAKUBANIS Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.05.1998 | zakwalifikowano |
17. | JURGA Malwina | POLONIA 1912 LESZNO | 21.02.1998 | zakwalifikowano |
18. | DOMBROWSKA Monika | AZS AWF POZNAŃ | 14.09.1998 | zakwalifikowano |
19. | KRÓL Weronika | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 | zakwalifikowano |
20. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 | zakwalifikowano |
21. | SYCZ Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.02.1999 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
2. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
3. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
3. | BURLIKOWSKA Olga | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.01.1999 |
5. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
6. | ROPIAK Zuzanna | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.04.1998 |
7. | BRZEZIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 07.04.1998 |
8. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
9. | STANISŁAWSKA Luiza | AZS AWF POZNAŃ | 17.01.1998 |
10. | KOLIBABKA Karina | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 |
11. | PAŁKA Dominika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 |
12. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
13. | WALKOWSKA Malwina | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.01.1998 |
14. | JURGA Malwina | POLONIA 1912 LESZNO | 21.02.1998 |
15. | DOMBROWSKA Monika | AZS AWF POZNAŃ | 14.09.1998 |
16. | SYCZ Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.02.1999 |
17. | CZERWIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.09.1998 |
18. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
19. | JAKUBANIS Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.05.1998 |
20. | KRÓL Weronika | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 |
21. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |